Автор Тема: А який мав бути сценарій за планами Ахметова, Колесникова, Єфремова та ригів?  (Прочитано 2078 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Сумніваюсь, що роздовбаний в жопу Донбас - таким був їхній план. Значить все пішло не так, як вони планували. А який був їхній план? Хочеться дізнатись, щоб посміятися. Коли на Донбасі появилися не контрольовані ними Стрєлков, російські фашисти, донські кізяки та інші персонажі, стало зрозуміло, що все піде не за їхнім сценарієм. Що вони собі думали? І головне чим думали?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ну от коли запрошували Губарєва та його товаришів "виступити" - тоді ще явно що був їхній сценарій. Вийшло все з під контролю пізніше.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Разве серая зона их не устроила бы с открытой границей в сторону и России и Украины?
ігнор Квант

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
І головне що ними рухало, коли вони взялися гойдати човен? Безмежна жадібність? Люта ненависть до "хохлів"?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
"Назло хахлам сожгу родную хату" - таким вийшов по факту сценарій.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
хотели пирожки поджарить, а спалили хату
 вся эта рыговская сволочь рассчитывала помутить немножко и выступив "укротителями" показать Киеву, что лвгандон это их вотчина и они там будут управлять по своему усмотрению, но выяснилось, что если дать оружие бандитам, то "укротить" их уже не получится.
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Сумніваюсь, що роздовбаний в жопу Донбас - таким був їхній план. Значить все пішло не так, як вони планували. А який був їхній план? Хочеться дізнатись, щоб посміятися. Коли на Донбасі появилися не контрольовані ними Стрєлков, російські фашисти, донські кізяки та інші персонажі, стало зрозуміло, що все піде не за їхнім сценарієм. Що вони собі думали? І головне чим думали?

Гопота сама себя перехитрила. Они хотели торговаться ситуацией с киевом, как в 2004 г. типа вы оставляете нам ништяки - тогда мы успокоим домбас.

А о чем думали теперешние беженцы в Магадане, когда приветствовали чужих вооруженных людей?

Ничем не думали.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
"Назло хахлам сожгу родную хату" - таким вийшов по факту сценарій.

Именно так.
Точно также с жителями домбаса. Спалить себе хату и поехать беженцем в магадан - охуеть умно...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Наши олигархи считают себя ,,гражданами мира''. Эта отмазка позволяет им предавать свою Родину. Оптом и врозь. Лишь бы за это платили.

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча
"Так не доставайся же ты никому!"

Після того, як стало ясно, що Янику не бути царем Новососії, а Україна-таки піде в ЕС, Хуйло вирішив застосувати тактику випаленої землі, ослабивши Україну на стільки, на скільки це можливо.
А коли і цей варіант провалився - повернулася стара тактика, та, яка впроваджувалася при Янику, а саме: участь хуйлостану у переговорах з ЄС

http://news.liga.net/news/politics/3242351-rossiya_perepisala_pod_sebya_soglashenie_ob_assotsiatsii_ukrainy_s_es.htm

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Олігархам фіолетово, а от нам (Україні) тепер прийдеться вилупивши очі відбудовувати луганду, яку розваляли лугандонці разом з рашистами. Все до того їде.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Після того, як стало ясно, що Янику не бути царем Новососії, а Україна-таки піде в ЕС, Хуйло вирішив застосувати тактику випаленої землі, ослабивши Україну на стільки, на скільки це можливо.

Та мені мотиви Хуйла не цікаві - він палить чужу хату. Свинство, але причини зрозумілі. Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча
Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.

Вони не самостійні у своїй діяльності. Царьови, Бондаренки, Левченки,  та інші покидьки частіше бувають в Москві аніж у Києві.
Принаймні з хуйлостанських ток-шоу вони не вилазять

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Их просто сыграли в темную. Изначальная накачка и формирование бригад, покупка оружия, все происходило за их счет, им что-то пообещали, а потом Хуйло сказал, а ну-ка использованные, подвиньтесь, мы идем.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Після того, як стало ясно, що Янику не бути царем Новососії, а Україна-таки піде в ЕС, Хуйло вирішив застосувати тактику випаленої землі, ослабивши Україну на стільки, на скільки це можливо.

Та мені мотиви Хуйла не цікаві - він палить чужу хату. Свинство, але причини зрозумілі. Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.

Саме так. А розумні люди їх попереджали... Але Домбас інстітутав нє канчал, а фулє.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.
Вони сподіваються отримати бабло на відновлення лугандонії з бюджету України і від міжнародних організацій. І отримають,
А потім по накатаній попилють аж загуде. Так що у них буде все тіп-топ.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
І ще цікаво, як ЗАРАЗ жителі Донбасу дивляться на ригівських гандонів. Адже риги підпалили Донбас і самі втекли куди? У Київ блядь! А Шахтар взагалі до Львова  :lol:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Мне кажется что раскачивать лодку сепаратизма начали как раз олигархи. А Х-ло увидев огонек, начал засылать туда наемников, у которых совсем другая игра.
Изначально ведь блокирование в/ч, захват райотделов и СБУ же осуществляли местные колорадос. Или я ошибаюсь?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.
Вони сподіваються отримати бабло на відновлення лугандонії з бюджету України і від міжнародних організацій. І отримають,
А потім по накатаній попилють аж загуде. Так що у них буде все тіп-топ.

В том то и дело, что НЄД! За какие шиши? Что они сделали для разруливания ситуации? Аж ничего. Так за какие шиши им будут выпадать ништяки? Не, домбасская братва неприделах. Их номер шестнадцатый.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
І ще цікаво, як ЗАРАЗ жителі Донбасу дивляться на ригівських гандонів. Адже риги підпалили Донбас і самі втекли куди? У Київ блядь! А Шахтар взагалі до Львова  :lol:
Для більшості все рівно винні бандеровці.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
В том то и дело, что НЄД! За какие шиши? Что они сделали для разруливания ситуации? Аж ничего. Так за какие шиши им будут выпадать ништяки? Не, домбасская братва неприделах. Их номер шестнадцатый.
Це нам з Вами так хочеться. А буде, на жаль. так як буде.

Offline andry

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 152
  • Стать: Чоловіча
І ще цікаво, як ЗАРАЗ жителі Донбасу дивляться на ригівських гандонів.

Не однорідний донбас. Залежно від проживання від 30 до 70% мешканців нічим не відрізняються від жителів, наприклад, Полтавської області.
Сучасний лугандон якраз закріпився в найбільш ватному регіоні. Це великі міста - колиска українофобії.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
І ще цікаво, як ЗАРАЗ жителі Донбасу дивляться на ригівських гандонів. Адже риги підпалили Донбас і самі втекли куди? У Київ блядь! А Шахтар взагалі до Львова  :lol:
Для більшості все рівно винні бандеровці.

Ну коли Левченко приперся в Слов'янськ, йому там ледве їбальник не начистили. І саме з таким формулюванням - підпалили суки нас, а самі в Київ с'їбалися.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.
Вони сподіваються отримати бабло на відновлення лугандонії з бюджету України і від міжнародних організацій. І отримають,
А потім по накатаній попилють аж загуде. Так що у них буде все тіп-топ.

В том то и дело, что НЄД! За какие шиши? Что они сделали для разруливания ситуации? Аж ничего. Так за какие шиши им будут выпадать ништяки? Не, домбасская братва неприделах. Их номер шестнадцатый.

Якщо луганда (днр-лнр) буде в складі України, а вже схоже на те, то Україні прийдеться вкладати туди кошти. А там днр-лнр їх буде пиляти як завгодно. Так що буде ця луганда як ярмо на шиї.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Вот как думает большинство украинских олигархов. Балашов озвучил, они-граждане мира!

,,Мы — Граждане Мира

В левом кармане у меня доллары, а в правом – евро, и всегда стараюсь избавиться от гривны. Я ношу одежду от итальянских модельеров. Сажусь в немецкое чудо под названием «Мерседес». Обставляю дом итальянской, английской, американской мебелью. Работаю на американском компьютере Apple. Пользуюсь финским мобильным телефоном Nokia.

И задаю себе вопрос – а что у меня украинское?

Мова? Так в основном я говорю на русском языке. Земля? Так не самая дорогая и не самая лучшая. Климат? Культура?.. Но если вдуматься, английский язык нужней и более распространенный в мире, земля в Европе дороже, климат лучше, а мировая культура гораздо выше национальной.

Недавно встретил одного из видных патриотов Украины, который всегда говорит по телевизору: «Купуй українське». Он был одет в импортные джинсы и не украинский пиджак. Выпив итальянский кофе в терминале F, построенном по западной технологии на доллары МВФ, он отправился на посадку в Боинг, вылетающий в Вену. Уверен, что в кармане у него были евро. Через время я опять увидел его по телевизору, и он продолжал говорить «Купуй українське».
http://minfin.com.ua/blogs/balashov/26046/
« Останнє редагування: Вересня 10, 2014, 10:56:20 10:56 від злата »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Мне кажется что раскачивать лодку сепаратизма начали как раз олигархи. А Х-ло увидев огонек, начал засылать туда наемников, у которых совсем другая игра.
Изначально ведь блокирование в/ч, захват райотделов и СБУ же осуществляли местные колорадос. Или я ошибаюсь?

Не знаю. Якраз дуже цікаво, як все це відбувалося, які сили на якому етапі підключалися. Надіюсь, з часом випливе все.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Мне кажется что раскачивать лодку сепаратизма начали как раз олигархи. А Х-ло увидев огонек, начал засылать туда наемников, у которых совсем другая игра.
Изначально ведь блокирование в/ч, захват райотделов и СБУ же осуществляли местные колорадос. Или я ошибаюсь?

Не знаю. Якраз дуже цікаво, як все це відбувалося, які сили на якому етапі підключалися. Надіюсь, з часом випливе все.
Не знаю, не знаю...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
В том то и дело, что НЄД! За какие шиши? Что они сделали для разруливания ситуации? Аж ничего. Так за какие шиши им будут выпадать ништяки? Не, домбасская братва неприделах. Их номер шестнадцатый.
Це нам з Вами так хочеться. А буде, на жаль. так як буде.

Вот же эта зацикленность. Хто вони такі? їх номер шістнадцятий.
Нэд! Навіть по корупційним поняттям "кто дєвушку і танцуєт тот і заказиваєт музику"
Поясняю: раніше донецькі посталяли владі послугу у вигляді, наприклад, необхідних голосів і фін підтримки мутних схем, за це ім видавали ніштяки і префернції.
Зараз їхні "послуги" нахуй не потрібні. Видавати ніштяки за просто так ніхто не буде.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Мені цікаві мотиви ригів - вони ж де-факто спалили свою хату. Це вже премія Дарвіна.
Вони сподіваються отримати бабло на відновлення лугандонії з бюджету України і від міжнародних організацій. І отримають,
А потім по накатаній попилють аж загуде. Так що у них буде все тіп-топ.

В том то и дело, что НЄД! За какие шиши? Что они сделали для разруливания ситуации? Аж ничего. Так за какие шиши им будут выпадать ништяки? Не, домбасская братва неприделах. Их номер шестнадцатый.

Якщо луганда (днр-лнр) буде в складі України, а вже схоже на те, то Україні прийдеться вкладати туди кошти. А там днр-лнр їх буде пиляти як завгодно. Так що буде ця луганда як ярмо на шиї.
Здрастє. За шо? "хто платить - той дєвушку і танцує". Щоб "пиляти як завгодно" потрібно давати щось на замін. а що може дати та пустеля, що зветься домбабве?
Пиляти будуть потрошки, куди ж без цього. Але на відкуп нічого віддане не буде. тупо тому, що нічим відкупатися. та і дурних нема.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
НМД всі олігархи, чи як їх там, і особи до них наближені соціально близькі, не залежно на чиєму вони боці, і вони один одного не образять.
А манюпаси так, розхідний матеріал. Хотілося б помилитись.