Автор Тема: Украина может забыть о европейском будущем  (Прочитано 5960 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Украина может забыть о европейском будущем
« Reply #120 : Вересня 11, 2014, 02:05:58 14:05 »
я би хотів бачити один з двох шляхів:
- скидаємо баласт-вступаємо до єс та\чи нато і реформуємося у відповідності до вимог
- боремося за єдність шляхом блискавичних та успішних реформ

ні один з цих шляхів не є реалістичним, в чистому вигляді, на даинй момент :)
розжовувати лінь

важливо тримати в голові кінцеву мету, а як до неї дійти, це може мінятися залежно від ситуації.

приклад:
я часто буваю в горах, і буває, заплануєш собі пройти сьогодні таку-то трасу, а виходить зовсім не так - злива піде, чи дорога важча ніж очікував і вже на ногах ледве тримаєшся, і мусиш сходити в долину до хатини. Або кусок траси обвалився, мусиш обходити.

я не вірю у можливість пройти там, де не зроблено навіть перший крок...
так от - не зроблено жодного кроку по цих напрямках і не видно навіть намірів...

ледве-ледве припинилася війна в лугандії ( і то ще неясно) а ти вже очікуєш чудес
чудес не буває

як ти бачиш миттєву реалізацію такого?
блискавичних та успішних реформ - при значній корупції і суспільній інерції, які треба долати
чи
вступаємо до єс та\чи нато - коли в НАТО і ЄС ніхто Україну миттєво і безумовно не бере. при тому що і НАТО і ЄС знаходяться теж в критичному моменті переосмислення своєї ролі

про наміри
здається чітко озвучено багато речей

Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 10 Економіка без реформ надто слабка, щоб перемогти. Потрібно прискорювати реформування в Україні.
Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 4 Україна має покращувати співпрацю з НАТО, для цього потрібно провести низку реформ.
Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 4 Ми будемо зміцнювати наше інтенсивне співробітництво з НАТО в секторі оборони та безпеки через програми розвитку.

Порошенка прийняли на Самміті НАТО
18 вересня візит в США і витсуп в Конгресі
укр. влада (на відміну від Янукової шобли) є "рукопожатною" в західній політиці, і залучена в європйські  і міжнародні процеси.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина может забыть о европейском будущем
« Reply #121 : Вересня 11, 2014, 02:22:42 14:22 »
я би хотів бачити один з двох шляхів:
- скидаємо баласт-вступаємо до єс та\чи нато і реформуємося у відповідності до вимог
- боремося за єдність шляхом блискавичних та успішних реформ

ні один з цих шляхів не є реалістичним, в чистому вигляді, на даинй момент :)
розжовувати лінь

важливо тримати в голові кінцеву мету, а як до неї дійти, це може мінятися залежно від ситуації.

приклад:
я часто буваю в горах, і буває, заплануєш собі пройти сьогодні таку-то трасу, а виходить зовсім не так - злива піде, чи дорога важча ніж очікував і вже на ногах ледве тримаєшся, і мусиш сходити в долину до хатини. Або кусок траси обвалився, мусиш обходити.

я не вірю у можливість пройти там, де не зроблено навіть перший крок...
так от - не зроблено жодного кроку по цих напрямках і не видно навіть намірів...

ледве-ледве припинилася війна в лугандії ( і то ще неясно) а ти вже очікуєш чудес
чудес не буває

як ти бачиш миттєву реалізацію такого?
блискавичних та успішних реформ - при значній корупції і суспільній інерції, які треба долати
чи
вступаємо до єс та\чи нато - коли в НАТО і ЄС ніхто Україну миттєво і безумовно не бере. при тому що і НАТО і ЄС знаходяться теж в критичному моменті переосмислення своєї ролі

про наміри
здається чітко озвучено багато речей

Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 10 Економіка без реформ надто слабка, щоб перемогти. Потрібно прискорювати реформування в Україні.
Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 4 Україна має покращувати співпрацю з НАТО, для цього потрібно провести низку реформ.
Петро Порошенко @poroshenko  ·  Sep 4 Ми будемо зміцнювати наше інтенсивне співробітництво з НАТО в секторі оборони та безпеки через програми розвитку.

Порошенка прийняли на Самміті НАТО
18 вересня візит в США і витсуп в Конгресі
укр. влада (на відміну від Янукової шобли) є "рукопожатною" в західній політиці, і залучена в європйські  і міжнародні процеси.

Озвучені більшою частиною наміри...
вони хороші, але жоден з них не вирішує питань...
нам потрібне стрімке економічне зростання для чого Україною має стати однією з перших країн за зручністю ведення бізнесу, для чого треба спрощувати правила та зменшувати податки...
я не дива вимагаю, а зваженого підходу, бо без нього не поставити правильної мети і не виграти у раші всерьйоз, бо руїни раші разом з руїнами України будуть найкращим підтвердженням для тих, хто говорить,що рашу валять нашими руками...
для прикладу, у Сингапурі подохідний податок складає всього 2% і то, якщо доходи перевищують 20 тищ долл, здається...
і нічо - живуть якось...
а наші програми реформ не витримують жодної критики...
саме тому, що заходу нема що втрачати тут, вони не мають значної зацікавленості в нашій унітарності чи у наших успіхах...