Автор Тема: Де я наочно бачу, що США є дороговказом для людства  (Прочитано 3521 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

  • Гість
Більшість освічених лівійцев підтримують скидання Каддафі.

Тупа брехня. Каддафі створив неісламську державу, а соціальну. Там люди жили гідно Хоча хто з нас правий? Ми не знаємо і не взнаємо вже ніколи.

Чупс

  • Гість


Ок. Качиньский. Малайзия. Чечня, Грузия, Украина, Приднестровье. Где бомбардировки???

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Уявіть картину. У нас взяли в полон російських найманців. Путін їх виміняв на наших полонених. І потім Путін у Кремлі демонстративно з ними зустрічається на камери. Огидна картина? Ну ось таку огидну картину недавно продемонстрував Порошенко. Думать блядь треба...

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213


Ок. Качиньский. Малайзия. Чечня, Грузия, Украина, Приднестровье. Где бомбардировки???

"Гдє-гдє... в піздє!". У хуйла - бімба.  :weep:

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Тупа брехня. Каддафі створив неісламську державу, а соціальну. Там люди жили гідно Хоча хто з нас правий? Ми не знаємо і не взнаємо вже ніколи.
Так так, соціальну. Ви вже забули, що таке соціальна держава, і як гідно там живуть?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Уявили, як Путін з Моторолою зустрічається? Хренова картина, еге ж?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ок. Качиньский. Малайзия. Чечня, Грузия, Украина, Приднестровье. Где бомбардировки???
поверь, совок будет уничтожен. возможно даже жестче, чем режим в Ливии.
это не просто сделать. их просто томагавками не закидаешь. их надо херачить атомическим оружием. а им можно будет захерачить только в случае, если совки-ватники применят его первыми.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Якщо якісь покидьки мають українські паспорти, це ще не підстава для того, щоб держава піклувалася про їх звільнення, а президент потім з ними ще й зустрічався...   :smiley23:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Уявіть картину. У нас взяли в полон російських найманців. Путін їх виміняв на наших полонених. І потім Путін у Кремлі демонстративно з ними зустрічається на камери. Огидна картина? Ну ось таку огидну картину недавно продемонстрував Порошенко. Думать блядь треба...
да. я сам просто акуел с такой подачи.
я Пороху прощал все до этого момента.
думал, что что-то там он если и делает не то, то или в случае давления со стороны запада или из-за искаженной информации, котороую ему докладывают.

но эта встреча была проведена им лично и его никто не заставлял ее проводить :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
да. я сам просто акуел с такой подачи.
я Пороху прощал все до этого момента.
думал, что что-то там он если и делает не то, то или в случае давления со стороны запада или из-за искаженной информации, котороую ему докладывают.

но эта встреча была проведена им лично и его никто не заставлял ее проводить :smiley23:

Та він ІМХО просто трішки тупуватий. Спочатку рисувався зі звільненими бійцями АТО. А потім вчасно не зупинився і зарисувався зі звільненими покидьками.

Чупс

  • Гість
поверь, совок будет уничтожен. возможно даже жестче, чем режим в Ливии.

В этом-то я как раз не сомневаюсь ни разу. Всё к тому и идёт.

это не просто сделать. их просто томагавками не закидаешь. их надо херачить атомическим оружием. а им можно будет захерачить только в случае, если совки-ватники применят его первыми.

Атомным тоже не закидаешь - думаю, даже Госдеп не вполне уверен в возможностях хуйлостана. Поэтому их для начала давят экономически. Но Ливию всё равно жалко, она такого не заслужила.

Чупс

  • Гість
но эта встреча была проведена им лично и его никто не заставлял ее проводить :smiley23:

Прости, не понял - с кем он встретился?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Прости, не понял - с кем он встретился?

З ватниками-найманцями, які поїхали в Лівію воювати за Каддафі, і яких зловила та посадила нова лівійська влада. Спочатку Україна добилася визволення цих покидьків (нахуя?), а потім ще й Порошенко з ними зустрівся. Один з покидьків тоді відбрехався і не отримав ув'язненні від лівійців, з самого початку заварухи уже воює за Лугандон. Ці одразу після зустрічі з Порошенком, теж уже, напевне, в Лугандоні в рядах ополченців. Ось така блядь хуйня. Зате айдарівців переслідують  :smilie9:

Чупс

  • Гість
З ватниками-найманцями, які поїхали в Лівію воювати за Каддафі, і яких зловила та посадила нова лівійська влада. Спочатку Україна добилася визволення цих покидьків (нахуя?), а потім ще й Порошенко з ними зустрівся. Один з покидьків тоді відбрехався і не отримав ув'язненні від лівійців, з самого початку заварухи уже воює за Лугандон. Ці одразу після зустрічі з Порошенком, теж уже, напевне, в Лугандоні в рядах ополченців. Ось така блядь хуйня. Зате айдарівців переслідують  :smilie9:

Щодо того що воює за лугандон я не знав. А щодо інших - то наші таки громадяни, яких моджахеди незаконно тримали у турмі.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Щодо того що воює за лугандон я не знав. А щодо інших - то наші таки громадяни, яких моджахеди незаконно тримали у турмі.

Вони їх тримали ЦІЛКОМ законно. Приїхали як найманці вбивати за гроші лівійців. Я розумію, для вас Порошенко святий. Але якщо він обісрався - навіщо вигороджувати?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
а что в Ливии было не так?

А шо так было? убили народ, убили страну, поганые пиндосы )))
Чупс, вам розказати як було в Лівії до і після, це говорю, як людина, яка працюаала там з 2001 року, повернувся тиждень назад.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Чупс, вам розказати як було в Лівії до і після, це говорю, як людина, яка працюаала там з 2001 року, повернувся тиждень назад.

Розкажіть (серйозно, без підколок - справді цікаво).

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Щодо того що воює за лугандон я не знав. А щодо інших - то наші таки громадяни, яких моджахеди незаконно тримали у турмі.

Вони їх тримали ЦІЛКОМ законно. Приїхали як найманці вбивати за гроші лівійців. Я розумію, для вас Порошенко святий. Але якщо він обісрався - навіщо вигороджувати?
Серед них був один снайпер, решта процювали на ремотному заводі, лагодили літаки і танки.Заїхали вони в Лівію в серпні 2011, тобто прекрасно знали, яка там ситуація була.Їхали через кацапське фсб, яке маскувалось під нафтову компанію, доречі, той, хто їх туди завіз, кацапюра, встиг здриснути.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Чупс, вам розказати як було в Лівії до і після, це говорю, як людина, яка працюаала там з 2001 року, повернувся тиждень назад.

Розкажіть (серйозно, без підколок - справді цікаво).

До війни, було щось наподобі влади при хряку, тільки більш тотально, всі посади, біль-менш більші, займали люди з сім'ї, родичі каддафі.Так, був ніби порядок, але все це трималось на страху.Стукачество було тотальним, за слово проти вождя, люди натурально пропадали, через пів року їх знаходили в тюрмі родичі.Так багато будувалось, але гроші на це йшли не з розвинутої економіки , а тупо від продажу нафти.Зарплати до 2008 року, в лівійців, були мізерні, потім почали потроху підіймати, але в них, навіть в нач цеху не було більше 500 доларів, хліб і бензин коштували копійки, але вони і зараз так коштують.Всі збереження в банках, після війни, людям повернули, навіть з компенсаціями, не уявляю, щоб в нас було таке.Ви краще питайте, що вас цікавить, бо так можна писати до завтра.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ви краще питайте, що вас цікавить, бо так можна писати до завтра.

А що вони робили весь цей час після революції, що тільки зараз видобуток нафти почали відновлювати? Революція нон-стоп?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ви краще питайте, що вас цікавить, бо так можна писати до завтра.

А що вони робили весь цей час після революції, що тільки зараз видобуток нафти почали відновлювати? Революція нон-стоп?

Дерибанили владу, вони і зараз продовжують це робити, події там, є тому підтвердженням.Нафта майже стабільно йшла тільки з заходу країни, район Тріполі і на південь.Я був в центрі, звідтіля, зовсім недавно почали качати, але до довоєнних об'ємі дуже далеко.Схід , не повністю, під бородатими, які подібні до іракських, теж були випадки відрізання голів і публічних страт, але це Бенгазі (де їх періодично таки товчуть) і є ще одне місто, ближче до Єгипту.Ще раз кажу, невідновлення довоєнних обсягів видобутку нафти, це поділ влади і відсутність іноземного персоналу, самі ж лівійці не роботяги, як власне всі араби,"пантів" багато, а толку нуль.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19213
Їхали через кацапське фсб

Дибіли, блядь.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Їхали через кацапське фсб

Дибіли, блядь.

Та там ідейні ватинки були в основному. Їхали свідомо допомагати Каддафі, бо Росія кинула клич. Пам'ятаєте, як тоді на ФУПі боасьєри всякі та інші путінські тролі істерили, бомбили гілками за Каддафі? То не просто так - то була кампанія з боку Росії, серед них вербування та відправка добровольців на підтримку Каддафі. Ось такий там контингент був.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
я лично считаю амеров светлыми эльфами и ангелами добра. без иронии.

даже в Ливии, Ираке, Афгане или там Вьетнаме. тоже без иронии.

они всегда и везде творят добро :smiley24:

 :smiley15:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Їхали через кацапське фсб

Дибіли, блядь.

Та там ідейні ватинки були в основному. Їхали свідомо допомагати Каддафі, бо Росія кинула клич. Пам'ятаєте, як тоді на ФУПі боасьєри всякі та інші путінські тролі істерили, бомбили гілками за Каддафі? То не просто так - то була кампанія з боку Росії, серед них вербування та відправка добровольців на підтримку Каддафі. Ось такий там контингент був.

Я розмовляв з лікарями, які і зараз в Тріполі і які навідувались до них в тюрму, носили поїсти щось, сигарети.Коли їздили у відпустки, зв'язувались з сім'ями, говорили що відвезуть передачі, ніхто, нічого не передавав.Ті "сідєльці"були всі з Одеси, Харкова і Миколаїва, решти не пам'ятаю, наголошую, розмовляв з людиною, яка особисто була у них в тюрмі.Сиділи всі за діло, найманці-звичайні, вважаю, що з ними поступили досить гуманно.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Я розмовляв з лікарями, які і зараз в Тріполі і які навідувались до них в тюрму, носили поїсти щось, сигарети.Коли їздили у відпустки, зв'язувались з сім'ями, говорили що відвезуть передачі, ніхто, нічого не передавав.Ті "сідєльці"були всі з Одеси, Харкова і Миколаїва, решти не пам'ятаю, наголошую, розмовляв з людиною, яка особисто була у них в тюрмі.Сиділи всі за діло, найманці-звичайні, вважаю, що з ними поступили досить гуманно.

Так, лівійці їх на дріт не кидали, голови не відрізували, коліна-руки не прострілювали, як це зараз роблять їхні колеги в Лугандоні з нашими військовими.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я розмовляв з лікарями, які і зараз в Тріполі і які навідувались до них в тюрму, носили поїсти щось, сигарети.Коли їздили у відпустки, зв'язувались з сім'ями, говорили що відвезуть передачі, ніхто, нічого не передавав.Ті "сідєльці"були всі з Одеси, Харкова і Миколаїва, решти не пам'ятаю, наголошую, розмовляв з людиною, яка особисто була у них в тюрмі.Сиділи всі за діло, найманці-звичайні, вважаю, що з ними поступили досить гуманно.

Так, лівійці їх на дріт не кидали, голови не відрізували, коліна-руки не прострілювали, як це зараз роблять їхні колеги в Лугандоні з нашими військовими.

Лівійці, по суті своїй , дуже непагані люди, лугандонам до них рости і рости, кацапофашистам, до їх рівня, ніколи не піднятись, всю ту гидоту, як відрізання голів, розстріли, творять заїхавші гандураси з судану, малі, єгипту, є снред них і корінні звичайно, але вони не є крайніми радикалами, які руйнують церкви і викрадають людей заради викупу.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.