Автор Тема: Де я наочно бачу, що США є дороговказом для людства  (Прочитано 3556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
По каналу "Fine living network". По передачам "House hunters" та "House hunters international". Там просто наочно видно, як навіть ті ж німці, англійці, французи, італійці, іспанці чи японці відстають від американців (та канадців) у організації побуту. Там навіть Київ показували - хотілося крізь землю провалитися від сорому  :shuffle:

Чупс

  • Гість
я після Майдану-2014 вибачив США навіть Лівію.

ну, звичайно, шо моє мнєніє для США важливо  :smilie7:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Чому хочеться рашку уїбать ядерними бомбами, так щоб назавжди? Тому що поки амери придумують новий, більш зручний формат помешкання, йобані кацапи думають, як диверсантів готувати, щоб підривати людей у Києві чи Харкові. Кацапи - мерзенний та деструктивний народ
« Останнє редагування: Вересня 12, 2014, 08:34:13 20:34 від svo1973 »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Фактично амери є законодавцями у цьому плані. Наприклад, кухня - відкритий простір зі столовою зоною, барна стійка між ними, гранітні столешниці, побутова техніка з нержавійки, звисаючі світильники над столовою зоною та багато інших дрібниць - фактично в США в нових будинках стало уже стандартом, який усі решта країн переймають. Мастер бедрум зі своєю ванною на дві раковини, з душем та ванною з різними ніштяками - решта країн, навіть європейських, ще тільки доходять до того, що в США стало правилом. Ігрова комната з баром в підвалі - теж уже фактично правилом стає.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я після Майдану-2014 вибачив США навіть Лівію.
:Sho_za:

а что в Ливии было не так?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Які проблеми за 4000 баксів  в місяць  зробити  гарну квартиру  а ти попробуй зробити за 3000 грн в місяць
 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
я лично считаю амеров светлыми эльфами и ангелами добра. без иронии.

даже в Ливии, Ираке, Афгане или там Вьетнаме. тоже без иронии.

они всегда и везде творят добро :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Навіть та ж йобана кацапська еліта хоче, щоб у неї було або в США, або "як у США", признаючи абсолютну зверхність США у всіх сферах життя, але при цьому мерзенно тявкає про якісь духовні скрепи та "прокляті США". Убогий сральник на вулиці - це і є ті "скрепи"?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
я лично считаю амеров светлыми эльфами и ангелами добра. без иронии.

даже в Ливии, Ираке, Афгане или там Вьетнаме. тоже без иронии.

они всегда и везде творят добро :smiley24:

+100500

Скільки вони добра зробили людству останнім часом.

Чупс

  • Гість
а что в Ливии было не так?

А шо так было? убили народ, убили страну, поганые пиндосы )))

Offline Oleksiy

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1106
  • Стать: Чоловіча
Навіть та ж йобана кацапська еліта хоче, щоб у неї було або в США, або "як у США", признаючи абсолютну зверхність США у всіх сферах життя, але при цьому мерзенно тявкає про якісь духовні скрепи та "прокляті США". Убогий сральник на вулиці - це і є ті "скрепи"?

Ні не так... ви не плутайте. Кацапська еліта використовує США як жупєл для бидла... а сама дуже полюбляє американські "ніштякі"... Просто вголос про це не говорить...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
а что в Ливии было не так?

А шо так было? убили народ, убили страну, поганые пиндосы )))
неправда. они там сотворили чудо волшебными палочками-томагавками :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
а что в Ливии было не так?

А шо так было? убили народ, убили страну, поганые пиндосы )))

В Лівії, до речі, все йде досить добре. Гірше в Іраку - тому що там США зробили помилку у ставці на шиїтів, а не на курдів. Зараз ця помилка природнім чином виправляється. Справа в тому, що є досить безнадійні народи, і є дуже безнадійні народи. Це не вина США, це вина тих народів. Якби там було більше адекватності, Ірак та Лівія стали б лялечками під мудрим керівництвом США, як це відбулося в Японії чи Південній Кореї. Просто менталітет японців та корейців більш підійшов до сприйняття англосаксонської мудрості. До речі, Сингапур та Індія теж пішли шляхом англосаксонської мудрості - дуже багато чого добилися чи доб'ються.

Чупс

  • Гість
неправда. они там сотворили чудо волшебными палочками-томагавками :smiley16:

какое чудо? щас Ливия живёт лучше чем при Каддафи??

Чупс

  • Гість
В Лівії, до речі, все йде досить добре.

Шо добре, де добре? Там жопа, Лівії більше нема.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
На ФУПі була тема нашого канадця, який описував будинок\нейбахуд. Я заздрив, як же все там до найменших дрібниць продумано. Шедевр, до якого треба прагнути.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
В Лівії, до речі, все йде досить добре.

Шо добре, де добре? Там жопа, Лівії більше нема.

Трішки подуріли, уже ніби заспокоюються.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
неправда. они там сотворили чудо волшебными палочками-томагавками :smiley16:

какое чудо? щас Ливия живёт лучше чем при Каддафи??
они живут так, как того заслужили :smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
У революціях саме головне - вчасно зупинитися. Лівійці не змогли. Але вже ніби заспокоюються.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
кстати, после того как Порох провел встречу с нашими ватниками, которых отпустили из тюрьмы в Ливии, я сразу резко изменил к нему отношение.

изменил не из-за событий на АТО или в стране в целом, а именно из-за этого знакового для меня события.

какие-то пидрюганы-совки с паспортами Украины поехали позорить нашу страну своей помощью террористам режима Каддафи, получили там срок за свою деятельность, сидели там заслуженно. ну ладно, наши подсуетились и их вытащили оттуда. ну привезли сюда. ну нафига было проводить с ними встречу с самим президентом? с этими кончеными ватниками-совками с украинскими паспортами, пособникам террористического режима Каддафи, которые обслуживали технику, направленную против светлых эльфов армии США? :Sho_za:
Welcome to the Dark Side of the Force

Чупс

  • Гість
они живут так, как того заслужили :smiley24:

Они не заслуживали бомбардировок. А луганда - заслуживает, ну и где тут нах справедливость? Почему это конченые пиндосы не бомбят луганду! СУКИ!  :smilie9:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
кстати, после того как Порох провел встречу с нашими ватниками, которых отпустили из тюрьмы в Ливии, я сразу резко изменил к нему отношение.

изменил не из-за событий на АТО или в стране в целом, а именно из-за этого знакового для меня события.

какие-то пидрюганы-совки с паспортами Украины поехали позорить нашу страну своей помощью террористам режима Каддафи, получили там срок за свою деятельность, сидели там заслуженно. ну ладно, наши подсуетились и их вытащили оттуда. ну привезли сюда. ну нафига было проводить с ними встречу с самим президентом? с этими кончеными ватниками-совками с украинскими паспортами, пособникам террористического режима Каддафи, которые обслуживали технику, направленную против светлых эльфов армии США? :Sho_za:

+100500

Я за Порошенка на наступних виборах ні за яких обставин не буду голосувати. По-перше, дурень. А по-друге, позер. А ця тема з ватниками з Лівії - це дурне позерство. Думав, що на плюс йому - а насправді колосальний мінус.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Ці ватники фактично були найманцями, яких найняв Каддафі. У нас тут пробелма з кацапськими найманцями в Лугандоні, а Порошенко зустрічається з нашими найманцями з Лівії  :smiley23:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19226
я після Майдану-2014 вибачив США навіть Лівію.
:Sho_za:

а что в Ливии было не так?

Замочили одного уєбана, котрий замовив вибух у цивільному літаку.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Та вони все більше лізуть у соціалізм, як і інші. Тільки те, що вони не демократія, а республіка трохи рятує. Нам треба дивитись на вільні економічні зони і на конституцію США, а не на євросовок (хоч торгувати здебільшого саме з ним). Я не знаю як де, але у Лівії Каддафі задрав ще більше ніж овоч у нас і рано чи пізно воно б почало валитись. Більшість освічених лівійцев підтримують скидання Каддафі.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
они живут так, как того заслужили :smiley24:

Они не заслуживали бомбардировок.
заслужили. локерби-1988

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Якби я був на місці Порошенка, просив би для тих підарасів довічного ув'язнення у лівійців. Якщо хтось не в курсі, то один підарас, що тоді відбрехався у лівійців, зараз уже воює в Лугандоні на боці жопочленців. Одним словом, Порошенко макнув себе в гівно по вуха  :smiley23:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Якби я був на місці Порошенка, просив би для тих підарасів довічного ув'язнення у лівійців. Якщо хтось не в курсі, то один підарас, що тоді відбрехався у лівійців, зараз уже воює в Лугандоні на боці жопочленців. Одним словом, Порошенко макнув себе в гівно по вуха  :smiley23:
я и не сомневаюсь в их убеждениях.

те, с кем сел за один стол Порох, являются отборными кандидатами в армию ДНР
если они не там, то только потому что у них не получилось. но в душе как минимум они с ними
Welcome to the Dark Side of the Force

Чупс

  • Гість
Я за Порошенка на наступних виборах ні за яких обставин не буду голосувати.

А за кого будеш?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Я за Порошенка на наступних виборах ні за яких обставин не буду голосувати.

А за кого будеш?

Я за Філатова проголосував би, якби він балотувався.