Автор Тема: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?  (Прочитано 3959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
1,98 грн/куб при потреблении от 2,5 до 6 тыщ кубов/год....И де 50%,если нынешняя цена 1,098....???

 :smilie9:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #1 : Квітня 03, 2014, 11:45:44 11:45 »
1,98 грн/куб при потреблении от 2,5 до 6 тыщ кубов/год....И де 50%,если нынешняя цена 1,098....???

 :smilie9:
1,2078 - без газового лічильника; може ті 1,98 грн/куб також без лічильника? А де глянути нові тарифи?

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #2 : Квітня 03, 2014, 11:49:26 11:49 »
1,98 грн/куб при потреблении от 2,5 до 6 тыщ кубов/год....И де 50%,если нынешняя цена 1,098....???

 :smilie9:
1,2078 - без газового лічильника; може ті 1,98 грн/куб також без лічильника? А де глянути нові тарифи?

Та не\\\Это вроде со счётчиком..Раз градация по потребленю есть

1,2078-эт до 2,5 тыщ годовое потребление...Ща они платят кажись 72 копейки..Кстати тож рост не на 50%, а на 66%

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #3 : Квітня 03, 2014, 11:55:09 11:55 »
НКРЭ повысила тарифы на газ для населения на 48-73% с мая

Национальная комиссия, которая осуществляет государственное регулирование в сфере энергетики (НКРЭ) сегодня на заседании приняла решение о повышении розничных цен на природный газ, который используется для потребностей населения. Об этом сообщила пресс-служба НКРЭ.

Так, в случае использования природного газа для приготовления пищи и/или подогрева воды в многоквартирных домах при наличии газовых счетчиков газ будет стоить 1,182 грн за 1 куб. м с НДС, при отсутствии газовых счетчиков - 1,299 грн за 1 куб. м с НДС.

При условии, что объем потребления природного газа не превышает 2,5 тыс. куб. м в год газ будет стоить: при наличии газовых счетчиков - 1,089 за 1 куб. м с НДС, при отсутствии газовых счетчиков - 1,197 грн за 1 куб. м с НДС.

При условии, что объем потребления природного газа не превышает 6 тыс. куб. м в год газ будет стоить: при наличии газовых счетчиков - 1,788 грн за 1 куб. м с НДС, при отсутствии газовых счетчиков - 1,965 грн за 1 куб. м с НДС.

При условии, что объем потребления природного газа превышает 6 тыс. куб. м в год газ будет стоить: при наличии газовых счетчиков 3,645 грн за 1 куб. м с НДС, при отсутствии газовых счетчиков - 4,011 грн за 1 куб. м с НДС.

"Для потребностей населения пгт Солотвино Закарпатской области, которое использует природный газ непосредственно из Солотвинского месторождения, вышеупомянутые розничные цены на природный газ применяются с учетом коэффициента 0,8 (за вычетом налога на добавленную стоимость, сбора в виде целевой надбавки к действующему тарифу на природный газ для субъектов хозяйствования всех форм собственности, тарифов на услуги по транспортировке, распределению и поставке природного газа по регулируемому тарифу)", - говорится в сообщении.

Это решение должно пройти государственную регистрацию в Министерстве юстиции и вступает в силу с 1 мая 2014 г., но не ранее дня его официального опубликования.

Offline bohdanko

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #4 : Квітня 03, 2014, 11:59:12 11:59 »
а як при відсутності лічильника встановлюють межу споживання?

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #5 : Квітня 03, 2014, 12:07:21 12:07 »
Ага...понятно.... 1,788/1,098 =63%

Спасибо,что не 78 :smilie9:

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #6 : Квітня 03, 2014, 12:18:13 12:18 »
а як при відсутності лічильника встановлюють межу споживання?
По підключених газових приладах. Є середні норми на плитку, колонку і т.п. При чому по лічильнику виходить чомусь завжди менше тих "норм"

Offline lompa

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #7 : Квітня 03, 2014, 01:29:06 13:29 »
а як при відсутності лічильника встановлюють межу споживання?
По підключених газових приладах. Є середні норми на плитку, колонку і т.п. При чому по лічильнику виходить чомусь завжди менше тих "норм"
Наскільки мені відомо, то трошки не так. В крайньому випадку так було раніше.
Норма опалювальної площі встановлюється по 21 м.кв. на кожного члена сім'ї +10,5 м.кв. на сім'ю.
На приготування їжі і підігрів води - від кількості членів сім'ї. Конкретно об'ємів я не пам'ятаю.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #8 : Квітня 03, 2014, 01:34:15 13:34 »
Наскільки мені відомо, то трошки не так. В крайньому випадку так було раніше.
Норма опалювальної площі встановлюється по 21 м.кв. на кожного члена сім'ї +10,5 м.кв. на сім'ю.
На приготування їжі і підігрів води - від кількості членів сім'ї. Конкретно об'ємів я не пам'ятаю.

при наявності централізованого гарячого водопостачання 9,8 куб.м на людину в місяць
при відсутності централізованого гарячого водопостачання і газової колонки 18,3 куб.м на людину в місяць
при відсутності централізованого гарячого водопостачання і наявності газової колонки 23,6 куб.м на людину в місяць

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #9 : Квітня 03, 2014, 01:36:25 13:36 »
тю, та без проблем. за 4 роки скоротив споживання газу (приватний будинок) з 900-1100 кубів на місяць до 250-300 кубів.

досягнуто за рахунок заміни вікон, утеплення стін і стелі. а також розконсервовано доволі таки непоганий котел на твердому паливі (дрова безкоштовні - будівельне і побутове сміття, дерева з садка, і т.д.)

для того, щоб зменшити глобально споживання газу на рівні держави, перше що потрібно зробити - це монетизувати пільги!!!

друге - впровадити програму по енергозбереженню та переходу на альтернативні види палива.
третє - добудувати пару енергоблоків на АЕС і зробити опалення електроенергією за спец тарифом...

Тоді раша буде смоктати...

десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #10 : Квітня 03, 2014, 01:37:06 13:37 »
Наскільки мені відомо, то трошки не так. В крайньому випадку так було раніше.
Норма опалювальної площі встановлюється по 21 м.кв. на кожного члена сім'ї +10,5 м.кв. на сім'ю.
На приготування їжі і підігрів води - від кількості членів сім'ї. Конкретно об'ємів я не пам'ятаю.

при наявності централізованого гарячого водопостачання 9,8 куб.м на людину в місяць
при відсутності централізованого гарячого водопостачання і газової колонки 18,3 куб.м на людину в місяць
при відсутності централізованого гарячого водопостачання і наявності газової колонки 23,6 куб.м на людину в місяць

Много..Моя семья из 3-х человек летом потребляет дето 35 кубов: приготовление + колонка

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #11 : Квітня 03, 2014, 01:38:56 13:38 »
Много..Моя семья из 3-х человек летом потребляет дето 35 кубов: приготовление + колонка

це добре
але я знаю не один випадок коли після встановлення лічільника саме споживачі з колонками починають платити БІЛЬШЕ ніж за нормами

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #12 : Квітня 03, 2014, 01:39:51 13:39 »
Много..Моя семья из 3-х человек летом потребляет дето 35 кубов: приготовление + колонка

це добре
але я знаю не один випадок коли після встановлення лічільника саме споживачі з колонками починають платити БІЛЬШЕ ніж за нормами

Ну может они их ванны не вылазят...и по выварке борща каждый день готовят

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #13 : Квітня 03, 2014, 01:45:50 13:45 »
Много..Моя семья из 3-х человек летом потребляет дето 35 кубов: приготовление + колонка

це добре
але я знаю не один випадок коли після встановлення лічільника саме споживачі з колонками починають платити БІЛЬШЕ ніж за нормами

Ну каждый же по-разному расходует горячую воду и газ. Если большой расход, то может выйти по счетчику больше.
Опять же вопрос точности счетчика (некоторые жалуются).
Можно кукурузу варить на продажу, а потом прослезиться, посмотрев на счетчик

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #14 : Квітня 03, 2014, 01:50:07 13:50 »
Ну может они их ванны не вылазят...и по выварке борща каждый день готовят

просто не звикли до РАЦІОНАЛЬНОГО використання газу
запальник наприклад горить на колонці цілодобово

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #15 : Квітня 03, 2014, 01:53:06 13:53 »
Ну может они их ванны не вылазят...и по выварке борща каждый день готовят

просто не звикли до РАЦІОНАЛЬНОГО використання газу
запальник наприклад горить на колонці цілодобово

Шо за колонка такая?

эСэСэСэровская?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #16 : Квітня 03, 2014, 01:55:14 13:55 »
Шо за колонка такая?

эСэСэСэровская?

та різні є
в деяких споживачів ще з тих часів коли будинок здавався в експлуатацію

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #17 : Квітня 03, 2014, 01:55:48 13:55 »
Шо за колонка такая?

эСэСэСэровская?

та різні є
в деяких споживачів ще з тих часів коли будинок здавався в експлуатацію

Это их проблемы

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #18 : Квітня 03, 2014, 01:57:00 13:57 »
Это их проблемы

звичайно
не мої ж...

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #19 : Квітня 03, 2014, 04:29:22 16:29 »
Много..Моя семья из 3-х человек летом потребляет дето 35 кубов: приготовление + колонка

це добре
але я знаю не один випадок коли після встановлення лічільника саме споживачі з колонками починають платити БІЛЬШЕ ніж за нормами
У меня прописаны 2, реально живут 3, колонка совковая, но из последних моделей. По счётчику стало приблизительно 2/3 от того что платилось раньше по нормам.

Offline zergius

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 160
Re: Я правильно понял новые цены на гас от Сени?
« Reply #20 : Квітня 03, 2014, 04:43:00 16:43 »
Раніше жив в квартирі зі старим газовим обладнанням.
Так от, після того, як Київгаз поставив лічильник, провів заміри, львівська газова колонка коли горить тільки фітіль споживає десь 1л газу на хвилину. Ще виявилося, що газова плита трохи травить газ. Це я досліджував після того, як за місяць лічильник накрутив близько 100 кубометрів газу, при тому, що не дуже-то вдома готував і на роботі будніми днями.
P.S. Багато хто говорить, що лічильники газу мембранного типу можно легко підкрутити в газовій організації щоб рахував на 10-20% більше від споживання. А ще й перевіряють вони його теж самі.
« Останнє редагування: Квітня 03, 2014, 04:46:05 16:46 від zergius »