Автор Тема: Хто завтра проголосує в Раді за особливий статус окупованої теріторії?  (Прочитано 12595 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
аргументів, я так розумію, немає, окрім розмахування руками.

А що на це можна ще сказати. Як було нормально, тисли террів, звільнювали - терриотрію, так воно само собою, керівницво не прі дєлах, ага, а як раша ввела регулярні війська (на хвилиночку!), то генерали винні. та піздєц логіка.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
аргументів, я так розумію, немає, окрім розмахування руками.

А що на це можна ще сказати. Як було нормально, тисли террів, звільнювали - терриотрію, так воно само собою, керівницво не прі дєлах, ага, а як раша ввела регулярні війська (на хвилиночку!), то генерали винні. та піздєц логіка.

В перемоги багато батьків, а поразка завжди сирота.(с)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
А тепер Хуйло заб'є хуй на всі домовленості (я кробив то раніше) і війська не виведе. І як буде виглядати Петро ? Га ?
так і ми заб'ємо, і не будемо тих законів виконувати.

Ти не розумієш. Ми не можемо їх не виконувати. В законах НІЧОГО про війська немає. Це все кулуарні домовленості.
Навіть у протоколах нічого немає. А як ти зможеш закон не виконувати ?
та як, наказ про наступ, та й усе.

Наступ на кого, на законно вибраних на нових виборах владу і народну міліцію ?
Там військ немає офіційно ніяких, а зараз влада буде легітимізована новими виборами з народною сепаратиськською мілцією (офіційно озброєною).

 

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Ну можливо, Порох і розраховував на те, що лугандонці не виконуватимуть ті домовленності. Можливо, він і правий в тому, я не експерт.
Мене насторожує інше - яник "протискав" потрібні йому закони, і Порох "протискає" теж.Якось огидно це все.
Як це коригується з лозунгом "жити по-новому"?.. :shuffle:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А тепер Хуйло заб'є хуй на всі домовленості (я кробив то раніше) і війська не виведе. І як буде виглядати Петро ? Га ?
так і ми заб'ємо, і не будемо тих законів виконувати.

А хуй там, ми вже їх амністували. Що не будемо виконувати, зловимо і скажемо "Все одно сиди в тюрмі"?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
аргументів, я так розумію, немає, окрім розмахування руками.

А що на це можна ще сказати. Як було нормально, тисли террів, звільнювали - терриотрію, так воно само собою, керівницво не прі дєлах, ага, а як раша ввела регулярні війська (на хвилиночку!), то генерали винні. та піздєц логіка.

В перемоги багато батьків, а поразка завжди сирота.(с)

Чому?Зрадник знайдений - Порох, Він  нас всіх злив козел.(а міг би тисячами кидати під російські траки)
Зацініть.З того моменту, як він на себе взяв відповідальність, Всі як один стали непереможними українськими велетнями і зневажають слизня - Петра.

Це буде не одне ТБ шоу.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ти не розумієш. Ми не можемо їх не виконувати. В законах НІЧОГО про війська немає. Це все кулуарні домовленості.
Навіть у протоколах нічого немає. А як ти зможеш закон не виконувати ?

та як, наказ про наступ, та й усе.

Наступ на кого, на законно вибраних на нових виборах владу і народну міліцію ?
Там військ немає офіційно ніяких, а зараз влада буде легітимізована новими виборами з народною сепаратиськською мілцією (офіційно озброєною).

Може, йому важко читати?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Крим віджали без єдиного пострілу. Якась дивна війна, коли ніхто не воює, одна армія сидить по казармах, а окупанти розгулюють по території. Одна жертва, і то, здається, провокації.

А на Донбасі - так, клоуни, озброєні мавпи, хто завгодно. Проти них у нас ще непогано виходило, при тому що армію реально з нуля робили. Як тільки в хід пішла регулярна армія кацапів, так відразу вилізла вся гнилість нашого штабу, який ніхуя планувати військові операції не вміє.

Дивних воєн в історії багато було, не ми перші, не ми останні. Це самого факту війни не відкидає.
"Гнилість штабу" в тому то і полягає, що війною війну потрібно спочатку називати для себе і діяти, як на війні,
а не чекати коли це замість тебе зробить ворог.
бла-бла-бла. Щоб діяти як на війні, треба мати армію. У березні у нас було 5 тисяч, теоретично. Проти 20 тисяч кацапів у Криму і ще 20 тисяч уздовж східного кордону. Забули як Бєня на свої танки заправляв? Чим і ким було воювати?

У березні парламент Криму захопила озброєна група 50 чол.
після цього туди почали сходитись депутати для проведення засідання ВР.
І їх туди пропускають.
Які тисячі? Які танки? Яка армія?
Про яку адекватність ми можемо розмовляти в ситуації коли в будівлю захоплену терористами йдуть парламентарі працювати?
Армія буде тоді коли командири зможуть віддавати команди, а підлеглі їх виконувати і кількість тут уже має другорядне значення.
Якщо жоден командир від лейтенанта до генерала не відважується взяти на себе відповідальність і чекає команди зверху то чисельна перевага значення не має.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
А мне нравится весь этот компот из сухофруктов!

Власть решила сделать усем глыбокую амнистию и усех простить. Ишо дать самоврядування неуслышанному Дамбасу, да такое, шо они (сипаратисты и тираристы) усе переходять у ахвицыальную "мылицыю". И тронуть теперя низя, и ешо честь атдавать на улитце нада. Иба силавики! А ешо выбары у них местныя, где главари банд будут уважаемыми па усем законам и канонам дыпутаты с афтаматами, гранатаметами и дипутатскими корачьками. Но и этава мала! Ишо Украина будит ацтраивать Дамбас за деньги бандеравска-хунтавских налагаплательшчикав, а Дамбас у виде ЛыНыРы-ДыНыРы нибудит платить ни капейки у хунтавский буджэт. А шо? Намана!

Но ни*уяяяя....- сказали тираристы. И ЭТА НАМ НИПАДХОДИТ. Пусть хунтавский Кыив шотатам сибе придумует шо хочит, а мы будим всиравно низависемыми риспубликаме ДыНыРы-ЛыНыРы! Са сваим правитильствам, хвинансаме, вирховным саветам и придставитилями в ООН, А-Бы-Ыс-Е и Гринписи! А ваши усе эти "падачки" засунти сибе в вашу биндеравскую жопу, гаварят тираристы. Отакот. Нагорный Карабах, Южная Асетия, Абхазея и Приднистровье намана ж сибя чуствуют? Ну ишо и в Хохляндии такое буит годаме и дисятилетияме. Сам Путен абищал.

А тут ишо НАТА сказала...впирьод, есси хатити к нам. А мы атветили: Ни на часи!

А тут ишо асоцыацею раз в пол-года на пол-года апять аткладывают...и так многа лет. Типа, как у Булгакава у "Мастире и Маргарити": скока Украина не пытаеццо дагнать Ивропу и НАТу...скока не пытаецца ускорить шаг и дажы пирийти на бег, шоб дагнать и пириспрасить, как у Жванецкага: "А почему, собственно?" "....а они, сабаки калдавские все на том же расстаянии держаца, как были со старта.

Чиртавщина.
Чиртавщина...

...а тут ищо батальоны ж...кагдата..ж...вернуццо....Вопросы задавать будут...невдобные:...за шо мы там пагибали и в абугленные кучки привращалися? Может дажы нагами в живот пабьют...

Шото не то. Не кажетца, гаспааадааа, ой, панове?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Всі знають цитату про війну і ганьбу, але гадають, що це художнє перебільшення, а ми хитрі, і вберегли свою дупу від Путіна.

Порох міг поступатися, домовлятися, але принижуватися від імені нації не мав права. Тепер маємо 45 днів для політичного утоплення його і Турчинова. Дарвінізм, однако.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
аргументів, я так розумію, немає, окрім розмахування руками.

А що на це можна ще сказати. Як було нормально, тисли террів, звільнювали - терриотрію, так воно само собою, керівницво не прі дєлах, ага, а як раша ввела регулярні війська (на хвилиночку!), то генерали винні. та піздєц логіка.

В перемоги багато батьків, а поразка завжди сирота.(с)

Чому?Зрадник знайдений - Порох, Він  нас всіх злив козел.(а міг би тисячами кидати під російські траки)
Зацініть.З того моменту, як він на себе взяв відповідальність, Всі як один стали непереможними українськими велетнями і зневажають слизня - Петра.

Це буде не одне ТБ шоу.

Чесно, мені похуй Порох. Не він один сцикун. Хуйло їх всіх нагнув як пацанів, але я особливо і не сподівався на сміливість депутатів. Більших блядін ще треба пошукати, я тому й не йду в політику, бо я з ними навіть на гектарі срати не сяду.

Я про інше. Я не ХОЧУ нових жертв, а вони будуть, ось що сумно.

А ті що кричать, про те що якщо ти сміливий то йди в окопи, то я так скажу: вмерти в окопі  великого розуму і навіть сміливості мати не треба. Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.



Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Найгірше, що жулька вилізе, бо тільки її воїни світла і Свобода не підтримали Педро. А треба, щоб правосєки пройшли.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
аргументів, я так розумію, немає, окрім розмахування руками.

А що на це можна ще сказати. Як було нормально, тисли террів, звільнювали - терриотрію, так воно само собою, керівницво не прі дєлах, ага, а як раша ввела регулярні війська (на хвилиночку!), то генерали винні. та піздєц логіка.

В перемоги багато батьків, а поразка завжди сирота.(с)

Чому?Зрадник знайдений - Порох, Він  нас всіх злив козел.(а міг би тисячами кидати під російські траки)
Зацініть.З того моменту, як він на себе взяв відповідальність, Всі як один стали непереможними українськими велетнями і зневажають слизня - Петра.

Це буде не одне ТБ шоу.

Чесно, мені похуй Порох. Не він один сцикун. Хуйло їх всіх нагнув як пацанів, але я особливо і не сподівався на сміливість депутатів. Більших блядін ще треба пошукати, я тому й не йду в політику, бо я з ними навіть на гектарі срати не сяду.

Я про інше. Я не ХОЧУ нових жертв, а вони будуть, ось що сумно.

А ті що кричать, про те що якщо ти сміливий то йди в окопи, то я так скажу: вмерти в окопі  великого розуму і навіть сміливості мати не треба. Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.


І якщо не хочете нових трупів ....відключіть емоції і зважте тверезо.
Зі.У окопи потім, це значно  краще чим у окопи прямо зараз.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
:smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
:smiley24:

Так, только дарт вейдер будет с другой стороны.
Contra Spem Spero

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
:smiley24:

Так, только дарт вейдер будет с другой стороны.
Дарт Вейдер вероятнее всего вообще будет с третьей стороны - смотреть на происходящее из-за рубежа и думать, как вовремя продал имущество. Но ведь проблема не в Дарте Вейдере, суть вопроса от этого не меняется.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757

І якщо не хочете нових трупів ....відключіть емоції і зважте тверезо.
Зі.У окопи потім, це значно  краще чим у окопи прямо зараз.

Ні. Я тобі скажу чому. Тому що зараз Хуйло,ще не встиг повністю ізолювати Кацапстан від зовнішніх ринків, і ми
можемо його дожимати. Але він ЗАПУСТИВ цей процес. Через три роки він буде тупо нас бомбити бо йому
реакція США буде АБОСЛЮТНО похуй.

Поки що він навіть не хоче признавати свої війська в нас, а через три роки, повну ізоляцію режиму, і пропаганду про тещо українці зрадили кацапів, бо поки кацапи голодують за "руский мир"- хохли відїдаються в асоціації з Європою, кацапи просто оголосять нам повномасштабну війну, і нам прийдеться йти в окопи захищати ЄС від дибільних монголоїдів.

Головна мета Путіна зламати сучасний закономірний розвиток цивілізації (стан справ на планеті), бо тоді в нього є шанс, інакше Росія розвалиться. Зламати це можна по-перше ізолювавши Росію від решту світу, а по-друге розпочавши широкомастшабну війну. Він лоханувся з Кримом, і почав все це передчасно, а тепер йому основне перебудувати економіку на закритий тип і піти війною на Україну, для цього йому потрібен час.

Тому я й кажу, що все буде сумно.

Подаюся я напевно знову на канадську еміграцію ( я колись вернувся з Канади, відмовившись від перманент резіденс), або на грін кард, бо нічого доброго з нашими блядями-сцикунами не буде.


PS. Війни виграють чи програють не через сміливість чи боягузство армій. Ніхто не хоче воювати і всі бояться смерті.
Війни виграють полководці і воєнначальники, які мають силу волі і рішучість.
 

« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 01:18:52 13:18 від OlegSky »

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
Да там, похоже, вообще никто ни о чем не думает. Всем похуй, что россияне создают на Донбассе и на своей территории армейские подразделения из донбасских ватников и наемников, похуй, что российская армия никуда не собирается уходить. Только бубнеж "мирмирмир" и "лишьбынебыловойны".

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
Да там, похоже, вообще никто ни о чем не думает. Всем похуй, что россияне создают на Донбассе и на своей территории армейские подразделения из донбасских ватников и наемников, похуй, что российская армия никуда не собирается уходить. Только бубнеж "мирмирмир" и "лишьбынебыловойны".
чорна рада-2
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
Да там, похоже, вообще никто ни о чем не думает. Всем похуй, что россияне создают на Донбассе и на своей территории армейские подразделения из донбасских ватников и наемников, похуй, что российская армия никуда не собирается уходить. Только бубнеж "мирмирмир" и "лишьбынебыловойны".
чорна рада-2





Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.
Contra Spem Spero

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.

Хорошая стартовая идея для начала политической карьеры  :smilie3:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ви думаєте, що якщо ми зараз отримаємо передишку, то згодом менше помре людей ? Всі в окопи підемо.
Да там, похоже, вообще никто ни о чем не думает. Всем похуй, что россияне создают на Донбассе и на своей территории армейские подразделения из донбасских ватников и наемников, похуй, что российская армия никуда не собирается уходить. Только бубнеж "мирмирмир" и "лишьбынебыловойны".
чорна рада-2





Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.

Сергій я ніколи не любив "всепропальства", але я також не люблю шапкозакидання.
І я вам так скажу: з такими холуями нікого ми не прогонимо.

"Стадо баранов, управляемое львом, всегда одержит победу над стадом львов, управляемых бараном." (с) Наполеон.

І справа не в Порошенко, Тимошенко чи Гриценко, справа в продажності, холуйстві і боягузстві ВСЬОГО політикуму.

Путін наглий  гебешник, який суне як танк, а наші "что изволите барин ?" навіть не тягнуть на мінімум необхідний для оборони, а не те що для війни.

Ось що мене непокоїть.


Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.
Кто ж вам позволит народную милицию, судей и прокуроров закапывать?

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.
Кто ж вам позволит народную милицию, судей и прокуроров закапывать?
А воевать с ними как? Теперь же вся мразь лугандона в законе будет?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Хрен вам обеим. Ватников выгоним, рашистов закопаем.
Кто ж вам позволит народную милицию, судей и прокуроров закапывать?

Так званий координатор народного фронту невизнаної «Новоросії» Денис Пушилін вважає, що після прийняття Верховною радою України закону про особливий статус окремих районів Донбасу «ніхто не зможе назвати ополченців терористами». «Стаття «Закону про особливий статус» можливості формування незалежної від київських силовиків народної міліції дає ополченню Донбасу легітимність на міжнародному рівні. Тепер ніхто не зможе назвати ополченців терористами. Це очевидний плюс цього закону», — сказав Пушилін, передає РИА Новости. При цьому він зазначив, що не можна виключити, що «певні сили в Києві та Дніпропетровську можуть спробувати використати легалізацію ополчення на шкоду народним республікам».«Вони спробують організувати альтернативні загони всередині республік. Це у них не вийде. Тому що старі, обрані за українськими законами місцеві ради нелегітимні і не мають права створювати загони міліції. Усі збройні формування на Донбасі будуть підкорятися тільки уряду народної республіки», — сказав він.Як повідомляв НБН, 16 вересня народні депутати підтримали законопроект президента Петра Порошенка №5081 «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».Також депутати ухвалили законопроект № 5082 «Про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на території Донецької і Луганської областей».


Ось і вам відповідь.

Тепер ці суки мають повне право ЗГІДНО ЗАКОНУ, арештовувати добровольчі батальони.

Як ти з ними будеш воювати ?
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 02:13:22 14:13 від OlegSky »

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
А воевать с ними как?
С кем?! С милицией, судьями, прокурорами Донецкой и Луганской областей, депутатами органов местного самоуправления?
Впрочем, я думаю, до такого не дойдет, а если и дойдет, то продолжится недолго. Россияне не собираются останавливаться на достигнутом.
« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 02:15:12 14:15 від K-1453 »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну раз сам Пушилін сказав.
 :gigi:

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ну раз сам Пушилін сказав.
 :gigi:

Чого ти прикалуєшся ? Пушилін тільки звичайнісінький транслятор Хуйла.
Чи ти думаєш він рот без узгодження з Москвою відкриває ?

Вони зробили Порошенка, як пацана. Тепер сидять і ржуть.

Це ще фігня, вони ще  війська не виведуть, а переодінуть їх в форму народної мілції, а прокурорами, суддями і депутатами
поставлять ФСБшників.

От тоді і погигикаєш.




« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 02:17:45 14:17 від OlegSky »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Так званий координатор народного фронту невизнаної «Новоросії» Денис Пушилін вважає, що після прийняття Верховною радою України закону про особливий статус окремих районів Донбасу «ніхто не зможе назвати ополченців терористами». «Стаття «Закону про особливий статус» можливості формування незалежної від київських силовиків народної міліції дає ополченню Донбасу легітимність на міжнародному рівні. Тепер ніхто не зможе назвати ополченців терористами. Це очевидний плюс цього закону», — сказав Пушилін, передає РИА Новости.

Звичайне перекручення. Втім, для того і приймалось.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Так званий координатор народного фронту невизнаної «Новоросії» Денис Пушилін вважає, що після прийняття Верховною радою України закону про особливий статус окремих районів Донбасу «ніхто не зможе назвати ополченців терористами». «Стаття «Закону про особливий статус» можливості формування незалежної від київських силовиків народної міліції дає ополченню Донбасу легітимність на міжнародному рівні. Тепер ніхто не зможе назвати ополченців терористами. Це очевидний плюс цього закону», — сказав Пушилін, передає РИА Новости.

Звичайне перекручення. Втім, для того і приймалось.

Не знаю для чого це приймалося. Тепер ми офіційно не можемо воювати з народною міліцією, яка по факту складатиметься з контрактників псковської десантної бригади.