Автор Тема: Черговий злочин Авакава та його банди проти України.  (Прочитано 1126 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Ігор Пилипчук

ДРУЗІ!! МАКСИМАЛЬНИЙ ПЕРЕПОСТ!!! РЯТУЄМО ДРУГА в АТО!!!

Сьогодні, 16.09.14, близько 15.30, нашого друга, відомого всій Україні МАЕСТРО, снайпера-скрипаля з розвідки 72-ї ОМБР Сергія Костакова ( Малый Сергей Костаков) було зухвало затримано начальником міліції Волновахи з чотирма озброєними "беркутівцями". Гірше всього, що ця мусорська наволоч, за словами місцевих мешканців, ще й співпрацювала свого часу з сепарами, потім знову переметнулись назад, коли засмерділо смаженим, але менше з тим...

В першу чергу звертаюсь до журналістів!!!, політиків!!! та своїх друзів Oleksandr Danylyuk та Зорян Шкіряк. Дайте максимальний розголос цій інформації, телефонуйте, кому завгодно, аби лиш Сергій залишився живий, бо "беркута" його попередили, що до Маріуполя, куди його зараз мають транспортувати, він живим може не доїхати.

А тепер - як все було: Костакову, чий підрозділ зараз стоїть під Волновахою, сьогодні зателефонував начальник Волновахської міліції і дуже просив під'їхати на розмову, оскільки наче б то прийшли якісь запити по кримінальну справу, по якій він проходить. Мова йде про абсурдне обвинувачення ще з часів Податкового Майдану, по якому усіх хлопців виправдали, а Костаков просто цим питанням не займався, бо повернувся в березні з Чехії (куди вимушено емігрував) і на другий день пішов в армію. ( Зорян Шкіряк ( Zoryan Shkiryak ) , друже, скільки разів я тебе просив зняти Костакова з бази розшуку МВС?!!! Я розумію, що ти реально пашеш і більше часу проводиш в АТО, але все ж... Невже у вас там все так заформалізовано? Ти бачиш, що тепер Сергій був загнаний у пастку і доля його нам станом на зараз зовсім невідома. Тим більше ти чудово знаєш Костакова, знаєш, що він справжній боєць і до останнього подиху патріот України! Роби щось негайно. Ти морально зобов"язаний!).

Отже, коли Сергій прибув до райвідділку, як був, зі зброєю (бо так там всі військовослужбовці ходять, бо зона бойових дій, що зрозуміло), йому "скрутили ласти" четверо "беркутівців", взявши на стволи. Сказали, що він прийшов зі зброєю, щоб викрасти начальника міліції, якому погрожував...

Передісторія зі слів Костакова (повідомив зараз з чужого телефона): два тижні тому він отримав наказ від свого командира - вилучити всі документи з Волновахського РУ МВСУ. На запитання - а якщо не віддадуть? - була відповідь: ламати двері, забрати силою. Сергій і його хлопці з 72-ї бригади наказ командування виконали (зі взломом).
Тепер "беркута" на його запитання: "За що? що трапилось?". Прямо сказали: "А не х...й било мєнтовку громіть!". Прикольно, бл...??? Якісь тварини-зрадники-пєрємьотчіки пакують бійця-добровольця, який майже пів-року воює на Сході.
Але й не це саме цікаве. Щойно міністр МВС Arsen Avakov відповів активістам Операція "Маестро", що "всьо правєріл" і типу "нєчєво нєправдівую інформацію распространять", і що Сергія Костакова затримано військовою прокуратурою (що є повною брехнею!!! Міністре, перевіряйте все ще раз. Бігом!!!), за наче б то мародерство, яке полягає в угоні автомобіля.

Пояснюю далі, Два місяці тому відділення, де служить Костаков, яке постійно перебувало під обстрілами, отримало наказ командира - знайти у будь-який спосіб захищений транспортний засіб, щоб негайно вивезти транспортабельних поранених, а також 200-х на безпечну територію. Хлопці зупинили на трасі бронеавтомобіль "Ощадбанку", пояснили ситуацію, висадили інкасаторів з мішками грошей, залишили посилену озброєну охорону і поїхали виконувати завдання. Виконали. Автомобіль повернули, хоч і весь із середини у крові. Посадили назад інкасаторів, переконались, що у тих претензій немає і гроші цілі. І повернулись в частину. Сергій ще тоді розповідав, що йому менти погрожували за цю історію. Тепер вистрілило... От же ж тварини!

Я, мої друзі і побратими зі Спільна Справа, Операції "Маестро" вимагаємо від Аваков, Арсен Борисович негайно особисто втрутитись у ситуацію із спровокованим і незаконним затриманням відомого громадського активіста, бійця 72-ї бригади СЕРГІЯ КОСТАКОВА! Невідкладно звільнити його з-під варти, гарантувати і забезпечити йому повернення у свій бойовий підрозділ, де він, ризикуючи власним життям, захищає Україну і нищить всяку падаль та наволоч, що преться на нашу землю!

Арсене Борисовичу, ви навіть не уявляєте, який резонанс вже сьогодні отримає ця абсолютно ганебна і дика історія!!!!

Друзі, - не спимо, мобілізуємось, звільняємо і захищаємо МАЕСТРО!!!

Завтра пікетування МВС, координує Олег Ахтирський

Разом - переможемо!

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
И что, он один поехал в РОВД без друзей?

Невозможно в это поверить, тем более, человек с фронта. 

Отже, коли Сергій прибув до райвідділку, як був, зі зброєю (бо так там всі військовослужбовці ходять, бо зона бойових дій, що зрозуміло), йому "скрутили ласти" четверо "беркутівців", взявши на стволи
Contra Spem Spero

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
И что, он один поехал в РОВД без друзей?

Невозможно в это поверить, тем более, человек с фронта. 

Отже, коли Сергій прибув до райвідділку, як був, зі зброєю (бо так там всі військовослужбовці ходять, бо зона бойових дій, що зрозуміло), йому "скрутили ласти" четверо "беркутівців", взявши на стволи

Непавно йому і в голову не приходило, що з ним можуть поступити настільки цинічно і підло.
От і поїхав один.
А взагалі то звичайно було би правільно просто відбити його силою.
На тому би вся ця справа і зам'ялась.
Але при любих розкладах ми маємо факт що він аршетований.
Кажучи інакшими словами, сеператисти на службі Авакова стріляють нашим солдатим в спину.
Скільки вже було історій про те як мусора грабують волонтерів які везли продукти бронежилети та приціли нашим солдатам.
І кришує всю цю нечисть міністр Аваков.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
И что, он один поехал в РОВД без друзей?

Невозможно в это поверить, тем более, человек с фронта. 

Отже, коли Сергій прибув до райвідділку, як був, зі зброєю (бо так там всі військовослужбовці ходять, бо зона бойових дій, що зрозуміло), йому "скрутили ласти" четверо "беркутівців", взявши на стволи

Непавно йому і в голову не приходило, що з ним можуть поступити настільки цинічно і підло.
От і поїхав один.
А взагалі то звичайно було би правільно просто відбити його силою.
На тому би вся ця справа і зам'ялась.
Але при любих розкладах ми маємо факт що він аршетований.
Кажучи інакшими словами, сеператисти на службі Авакова стріляють нашим солдатим в спину.
Скільки вже було історій про те як мусора грабують волонтерів які везли продукти бронежилети та приціли нашим солдатам.
І кришує всю цю нечисть міністр Аваков.

Такий наївний... :(

Авакова не захищаю, звичайно...

Він недаремно по Італіях ховався...
Contra Spem Spero

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Оточити відділок у Волновасі і делікатно попередити, що живий ніхто не вийде. Ризик і незаконно, але інакше не спрацює.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Роман Андрусяк
22 год. · Відредаговане ·

Ця країна збирається перемогти ворога???

Андрей Пастушенко
Свідчу: Батальйон ОУН існує три місяці. З них два місяці реально воює на передовій. За цей час підрозділ не отримав від держави, за територіальну цілістність якої він воює, ні однієї копійки на будь-що, ні однієї стріляної гільзи. Зате держава справно платить заробітну плату людям,які пишуть і надсилають повістки Микола Коханівський з вимогою прибути для відмітки в системі виконання покарань, як засуджений до чотирох років позбавлення волі, умовно ( відбив ніс пам'ятнику Леніна). В випадку неявки, вони будуть змушені, так-так змушені, заарештувати Коханівського і умовне покарання замінити реальним!!!
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Добровольчий Український Корпус

це Правий сектор який не входить і не підпрядковується ні ЗСУ ні МВС
ні НГУ

так само як і батальйон ОУН Коханівського

Білозерська яка знаходиться в ПС і в ДУК про це весь час пише на сторінці
міністр оборони не дав дозволу
їм озброєння не видають воюють разом із ЗСУ чим самі добудуть
тому і зброю вони возять з собою і арештовують їх за справи якісь дебільні
хочуть мабуть щоб лягли під під МВС (добровольчі батальйони та НГУ)

ще Білозерська пише що ДУК та ПС і всі хто зараз воює під їх началом
не мають ні статусів учасників АТО ніяких оф.документів

Quo Vadis

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
При всій повазі, це якась ху%ня.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
При всій повазі, це якась ху%ня.

Не вірите у незаконні дії мєнтів? Чи у те, що ОМБР не зняла взвод і не послала його з солатом для охорони?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Оточити відділок у Волновасі і делікатно попередити, що живий ніхто не вийде. Ризик і незаконно, але інакше не спрацює.

Якщо не почати зараз, то потім мусора обнагліють до такої ступені, що почнуть відстрілювати чи просто хватити людей, публічно прямо на вулицях.
Пригадйте як вбили Музичка, чи як ці гниди ловили людей на вулицях Київа під час Майдану.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
При всій повазі, це якась ху%ня.

Не вірите у незаконні дії мєнтів? Чи у те, що ОМБР не зняла взвод і не послала його з солатом для охорони?
Даруйте, у безпорадність фронтовиків зі зброєю не вірю.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
При всій повазі, це якась ху%ня.

Не вірите у незаконні дії мєнтів? Чи у те, що ОМБР не зняла взвод і не послала його з солатом для охорони?
Гоп-стопнули інкасаторів на дорозі, а потім пішли забирати силою доказову базу з ментярні  :smiley24: Або взагалі їх менти просто на вулиці скрутили, і ні в який відділок вони не ходили. Бо як до ментів треба заходити показав семенченко - "Руки за голову, морду в пол".
« Останнє редагування: Вересня 17, 2014, 10:39:02 10:39 від Cortex »

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
ось звернення Білозерської і що змінилось? нічого

Олена Білозерська added 2 new photos.
3 серпня ·

Легалізуйте Добровольчий Український корпус!!

Друзі, читачі, просто небайдужі люди, усі, хто мене знає і не знає - хочу зробити важливе звернення. Звичайно ж, прошу репосту.

Я, Білозерська Олена Леонідівна, є бійцем 5-го окремого батальйону Добровольчого Українського корпусу "Правого сектора". У складі підрозділу перебуваю з 1 травня 2014 року. З червня місяця беру безпосередню участь у бойових діях.

Протягом останнього місяця наші бійці у координації з підрозділами Збройних сил України майже щоденно ведуть бої на території Донецької області. 21 липня вони першими перетнули межу міста Донецьк.

Однак станом на сьогоднішній день (3 серпня 2014 р.) Добровольчий Український корпус (ДУК) не має жодного офіційного статусу. Більше трьох місяців ведуться переговори з усіма гілками влади і силовими структурами про легалізацію підрозділу. Досі вони не досягли успіху - влада поки що відмовляється легалізовувати Правий сектор.

Два місяці, поки солдати ЗСУ, бійці Нацгвардії і добровольчих батальйонів гинули на фронті, наші люди сиділи на базах, сподіваючись, що їм дадуть зброю і відправлять у бій. Не дочекавшись нічого, поступово озброїлись самі - хто придбав легальну мисливську зброю, хто купив нелегальну, хто робив вилазки і здобув трофейну - самі оформились у підрозділ і пішли воювати. Як воюємо - можете спитати у бійців і командирів 93-ї та інших бригад ЗСУ, які співпрацюють з нами.

Ми зараз дуже-дуже потрібні на фронті, нами затикають усі дірки, і ми нічого не маємо проти. Чорт з ними, з тими пільгами і статусом учасника бойових дій. Переб'ємося. Однак в мене є побоювання, що після війни на нас, де-юре незаконне збройне формування, спишуть усі військові злочини, які неминуче трапляються на будь-якій війні, і почнуть нас кримінально переслідувати.
Не думаю, що у них вистачить безсоромності вішати військові злочини на мене особисто. Скоріше за все, мене "всього-навсього" затягають свідком по судах.

За останній місяць боїв у нас є кілька загиблих. Є й поранені. Є багато знищених нами озброєних ворогів України. Але про те, що ми воюємо, і про те, як ми воюємо, знають, крім нас самих, лише наші побратими-армійці.

Коли ворог почне активно відступати і буде вже не так страшно - не всі ми на той момент будемо у строю. На наше місце прийдуть інші. Якщо вони будуть сміливо воювати - честь їм і хвала. Але побачите - після закінчення війни скажуть, що лише вони й воювали. А нам за допомогою проплачених "формувачів громадської думки" зроблять репутацію тилових крис, мародерів, злочинців.

Так справді може бути, бо так уже було - згадайте, як після Майдану всі раптом дружно чомусь упевнились, що Правого сектору під час боїв на Майдані або зовсім не було, або вони швиденько провокували сутичку, а самі втікали, підставляючи інших під кийки і кулі. Згадайте, як не тільки нікому не відомі безіменні тролі, а й начебто люди з репутацією синхронно почали писати приблизно таку маячню. На цю тему з'являлися навіть серйозні відеосюжети.

У свідомості довірливого українця "Інтернет-ворог" обов'язково має обливати брудом усе пов'язане з Україною, тобто, з її існуванням поза російським простором. Якщо ж співрозмовник спілкується українською і виступає з проукраїнських позицій - йому схильні вірити. Ми ще не звикли до того, що наші рідні українські політсили витрачають шалені гроші на "Інтернет-мочилово" одна одної.

За три місяці, що я перебуваю у прифронтовій зоні, до нас разів із п'ять приїздили журналісти. Деякі з них знали мене особисто і були дуже здивовані, зустрівши тут. Деякі не знали і намагалися взяти у мене інтерв'ю просто як у жінки-бійця. Я категорично відмовлялася і просила мене не "палити" - з міркувань, зокрема, що такі часи, коли треба воювати, а не піаритись.

Однак сьогодні я змінила своє рішення, бо сподіваюся, що, можливо, мій особистий авторитет хоч якось посприяє вирішенню проблеми з легалізацією Добровольчого Українського корпусу. Не хочу, щоб я і мої друзі, люди ідейні, вчергове були використані як перегній для тих, чия головна ідея, за будь-яких обставин - власний інтерес.

Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
і це все озброєння ДУК ПС


17.09.14 11:11
 В батальоне Правого сектора появилось новое оружие. ФОТОрепортаж
Дмитрию Ярошу уже не нужно жаловаться на недостаточное вооружение.

Об этом пишет в Фейсбук журналист Артем Шевченко, передает Цензор.НЕТ.

По его словам в ПС уже есть хоть и раритетные, но надежные пулеметы системы Максима а еще - довольно современные гранатометы АГС 17. Источник: http://censor.net.ua/p303034




"Скоро на espreso.tv - специальный репортаж в программе "Хроники войны с Артемом Шевченко" - как отражаются от постоянных атак боевиков в Песках и донецком аэропорту ПС, батальоны ОУН, "Днепр-1" и подразделения 93-ей механизированной бригады", - анонсирует журналист.
Quo Vadis

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Оточити відділок у Волновасі і делікатно попередити, що живий ніхто не вийде. Ризик і незаконно, але інакше не спрацює.

Якщо не почати зараз, то потім мусора обнагліють до такої ступені, що почнуть відстрілювати чи просто хватити людей, публічно прямо на вулицях.
Пригадйте як вбили Музичка, чи як ці гниди ловили людей на вулицях Київа під час Майдану.

Аваков не є самостійною одиницею. ВСЯ система боїться позасистемних людей, а особливо тих, хто не падає перед системою на задні лапки. Ні Петя, ні Крілик, ні Турч, ні Ярема у страшному сні не хотіли б бачити, як народ висуває до системи вимоги і ламає домовленості на верхах.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Оточити відділок у Волновасі і делікатно попередити, що живий ніхто не вийде. Ризик і незаконно, але інакше не спрацює.

Якщо не почати зараз, то потім мусора обнагліють до такої ступені, що почнуть відстрілювати чи просто хватити людей, публічно прямо на вулицях.
Пригадйте як вбили Музичка, чи як ці гниди ловили людей на вулицях Київа під час Майдану.

Аваков не є самостійною одиницею. ВСЯ система боїться позасистемних людей, а особливо тих, хто не падає перед системою на задні лапки. Ні Петя, ні Крілик, ні Турч, ні Ярема у страшному сні не хотіли б бачити, як народ висуває до системи вимоги і ламає домовленості на верхах.

Все так.
Але або народ знищить систему, або ця система знищить Україну.
Бо це не просто система, це хвороба подібна на рак, де внутрішні ограни переродились на пухлини, і огранізм вже на межі загибелі.
Беспредл та беззаконня влади з кожним роком наростає, на посадах залишаються лише закінчені відморозки та негідники.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что вопрос на самом деле неоднозначный и сейчас нужно добиваться максимально публичного расследования, в том числе чтобы человек случайно не умер в дороге.

В стартовой теме много эмоций. Если смотреть на факты:
- Задержанный был в розыске. Правильно или неправильно - это отдельный вопрос;
- Якобы угрожал выкрасть начальника милиции. Ну это скорее всего чёс, просто поговорили на повышенных тонах;
- Был приказ от командования 72 ОМБР об изъятии документов из РУМВД. Вообще-то странный приказ, какое отношение военное командование имеет к РОВД? Был ли он в письменном виде? Возможно, в связи с отступлением нужно было изъять документы, чтобы не попали в руки врага и не были уничтожены, но это всего лишь предположение. А могли действительно попытаться уничтожить дело по похищению автомобиля. Нужно разбираться;
- По поводу фразы "Не х...й было ментовку громить" - думаю, что 100% прозвучала, менты не любят, когда громят ментовки;
- По автомобилю "Ощадбанка" - если деньги не пропали, то в чем состав преступления? Автомобиль использовался для перевозки раненых, в случае неоказания помощи им угрожала смерть. Если деньги пропали, тогда вооруженный разбой.

В честных, добрых, патриотичных и отзывчивых ментов, конечно, не верю. Понимаю, что в процессе пути с человеком может всякое случиться. Лучшая защита от этих случайностей - максимальная огласка.

Я так понял, что передали военной прокуратуре - пусть она разбирается и выносит свое решение - достаточно доказательств, чтобы передавать дело в суд или нет. Если будет суд - требовать проведения открытых заседаний с прессой, чтобы не было упрежденности в принятии решений.