Автор Тема: Порошенко в Оттаві  (Прочитано 738 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Порошенко в Оттаві
« : Вересня 18, 2014, 02:11:13 02:11 »
Петро Порошенко відвідує Оттаву та й взагалі Канаду в перший раз.
Зібралося чимало людей. Я не вмію рахувати натовпи але мене здається що було не менш ніж пару тисяч. А це, враховуючи що був робочий день та робочий час (з 2 до 4-й), дуже непогано.


Якимось чином затесалися представники Палестини:



Енергійний настрій трохи зіпсувала купка рашістів-ватників зі стандартним набором пропаганди. Принципово не став їх фотографувати щоби не додавати популярності. Але нарахував 7 істот. Була цікава "боротьба" з цими довбнями. Вони розтягували свої плакати, одразу ж поперед ними вставали люди з Українськими прапорами. Колоради переходили на інше місця, люди з прапорами так само пересувалися. І за всім цім пильнувала поліція. Як тільки починалися сперечання, поліція одразу просила розійтися у різні сторони.

Виступали представники різних громад:
Керівництво Білорусі в екзілі (навіть не знав що таке існує)


Представник Єврейської громади:


Естонська діяспора:


Діяспора Кримських Татар. Під час виступу декілька разів підкреслив що Крим - це Україна.


Представники Православної та Греко-Католицької церков:


Потім сам пан Порошенко:


В нього дуже гарна дружина:


Трохи налякав маленьку дівчинку що йому та його дружині робила подарунок :)



Потім ще якісь офіційні та не дуже лиця... Співали гімн України, та гімн Канади українською.
Порошенко декілька разів підкреслив що Канада - це найбільш Українська держава за межами самої України.

Дуже цікаве відчуття коли на центральної площі Канади голосно лунає "Слава Україні - Героям Слава!"

В цілому, пан Порошенко склав дуже позитивне враження. Непогано поставлена англійська мова і навіть трохи промовив французькою. Відчувалося харизма та впевненість в своїх діях. Розчарованих якось не було. З початку були декілька присутніх з плакатами на кшталт "Де люстрація та реформи?" але з часом їх змінили на “Україна – ЕС”. Мабуть люди повірили в щирість його промови, особливо коли він наполегливо заявив що Хуйло не може бути виправдуванням повільному просуванням реформ...
Був один цікавий момент. Коли його офіційна промова закінчилась, він зробив невеличких експромт - вирушив вниз по сходах тиснути руки людям. Відчувалося що це було не заплановано через те як поруч мене президентський охоронник заметушився...

Загалом, все було добре, що навіть купка рашістів не зіпсували враження. В якісь момент серед присутніх з’явилися хлопці з прапором Правого Сектора, але ватників не чіпали.

 :Prapor2:  :Razom:
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 02:16:44 02:16 від iМолодéць »

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Порошенко в Оттаві
« Reply #1 : Вересня 18, 2014, 02:31:55 02:31 »
Дякую за цікавий репортаж!
За Позитив!
Також хотів підїхати в Оттаву,
На жаль не зміг.
Молодець, "іМолодець " що зігнорував
Ватнікофф. Раша змі моглиб підленько використати, перекрутивши суть...

Я в Монреалі зачувши ватную рєчь
радісно і з усмішкою перепитую:
"Вьі русскіє?"
і після ствердної відповіді
з ще більшим ентузіазмом вигукую
вже запитання - ствердження :
"Путін Х-у-й-л-о-о-о???


« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 03:26:20 03:26 від polelis »

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Порошенко в Оттаві
« Reply #2 : Вересня 18, 2014, 02:50:15 02:50 »
Вiдео виступу в Парламентi отута

http://www.cbc.ca/news/politics/petro-poroshenko-i-am-thankful-to-canada-1.2768906

Offline Маковій

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 261
Re: Порошенко в Оттаві
« Reply #3 : Вересня 18, 2014, 03:03:25 03:03 »
 Класний репортаж.

Жаль, що він не завітав до нас в Калгарі, за газом. Також постарався б зробити подібний фоторепортаж.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Re: Порошенко в Оттаві
« Reply #4 : Вересня 18, 2014, 04:00:26 04:00 »
Я в Монреалі зачувши ватную рєчь
радісно і з усмішкою перепитую:
"Вьі русскіє?"
і після ствердної відповіді
з ще більшим ентузіазмом вигукую
вже запитання - ствердження :
"Путін Х-у-й-л-о-о-о???

Я все ж таки не утримався та коли проходив поруч сказав "Путін-хуйло" але ватники стояли з кам’яними лицями як з картини Васі Ложкіна "Нє время улибаться"  :smiley14:
А дружина мого товариша підійшла до одної ватниці з колорадською стрічкою, та почала напираючи пальцям на стрічку її питати: "do you know what that means?" аж поки поліцейський що підбіг не попросив їх розійтися.
Але більшість прибутних до них відчували огиду та ігнорували. Ті валянки навіть слово фашизм написали з помилками  :stink:

 :Razom: