Автор Тема: Я можу увійти в Варшаву, Ригу, Вільнюс і Бухарест. Я - безсмертний!  (Прочитано 1129 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Володимир Путін заявив, що може ввести війська у Варшаву, Вільнюс та низку інших столиць  країн ЄС та НАТО.
Про це йдеться в короткому викладі зовнішньополітичної служби ЄС, пише німецька газета Süddeutsche Zeitung.
Як повідомляє видання, про це Путін сказав президенту України Петру Порошенку.
Порошенко, в свою чергу, передав зміст розмови президенту Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу.
"Якби я хотів, то ввів би протягом двох днів війська не лише в Київ, але й у Ригу, Вільнюс, Таллінн, Варшаву та Бухарест", - заявив  Путін Порошенку.
Окрім того, як повідомляє німецьке видання, Путін порадив Порошенку "не надто покладатися на ЄС", оскільки він при бажанні може "вплинути та заблокувати прийняття рішення на рівні Європейської Ради".


http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/18/7038156/

По-моєму, наш чахлик вже зовсім береги втратив. чи не час Заходу увійти Хуйлу в сраку?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Надеюсь, Петя записал разговор на ,,пленку''.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
От мені цікаво, чи він справді так заявив, чи це тонкий троллінг з боку Порошенка?

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Надеюсь, Петя записал разговор на ,,пленку''.
Там СБУ/ФСБ ну и ЦРУ наверное подсуетились
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
От мені цікаво, чи він справді так заявив, чи це тонкий троллінг з боку Порошенка?

Пох, дуже вчасний "витік". Зюддойче Цайтунг - газетка популярна, а там і по світу піде.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
От мені цікаво, чи він справді так заявив, чи це тонкий троллінг з боку Порошенка?

я спершу теж подумав про тролінг. але, як на мене, це занадто гучна заява, щоб так тролити. це ж, йоптить, вже погрози в бік НАТО. та ще такі самовпевненні...
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Кстати,  ,,Сказка о рыбаке и рыбке'' Пушкина - просто нетленка.
В России без путина хорошо бы учить ее в школе наизусть. Чтобы некоторые россияне не превращались в упырей.
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 11:02:56 11:02 від злата »

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
От мені цікаво, чи він справді так заявив, чи це тонкий троллінг з боку Порошенка?

я спершу теж подумав про тролінг. але, як на мене, це занадто гучна заява, щоб так тролити. це ж, йоптить, вже погрози в бік НАТО.

І те і те.

Скоріш за все хуйло сказало наступне: слушай пєтя, я ахуєнно мірний, бо якщо б я був би нє мірний, то я міг би... ну і далі по тексту.

Пєтя технічно залишив потрібну частину хуйлової аргументації, точніше розмаскував погрозу. І правильно зробив.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Володимир Путін заявив, що може ввести війська у Варшаву, Вільнюс та низку інших столиць  країн ЄС та НАТО.
Про це йдеться в короткому викладі зовнішньополітичної служби ЄС, пише німецька газета Süddeutsche Zeitung.
Як повідомляє видання, про це Путін сказав президенту України Петру Порошенку.
Порошенко, в свою чергу, передав зміст розмови президенту Європейської комісії Жозе Мануелю Баррозу.
"Якби я хотів, то ввів би протягом двох днів війська не лише в Київ, але й у Ригу, Вільнюс, Таллінн, Варшаву та Бухарест", - заявив  Путін Порошенку.
Окрім того, як повідомляє німецьке видання, Путін порадив Порошенку "не надто покладатися на ЄС", оскільки він при бажанні може "вплинути та заблокувати прийняття рішення на рівні Європейської Ради".


http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/18/7038156/

По-моєму, наш чахлик вже зовсім береги втратив. чи не час Заходу увійти Хуйлу в сраку?

Чомусь згадалося ;))
... і хай Росія згине як держава

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
От мені цікаво, чи він справді так заявив, чи це тонкий троллінг з боку Порошенка?

Вряд ли в нынешней ситуации кто-то калибра Пороха будет придумывать лишнее.
Наоборот удивляюсь, как он это озвучил.
Ибо можно раздратувать хуйлотм

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
а може хуйло вже настільки їбонулося, що сказало: "Пєтя, ти ім пєрєдай, што..." ну і далі за текстом?
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Alexey Arestovich
5 mins ·
Путин три месяца не может взять донецкий аэропорт, а угрожает за два дня взять Варшаву.
Воистину, место России в общемировом разделения труда - промышленное производство понтов.
И Запад уже приспособился к их употреблению.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Alexey Arestovich
5 mins ·
Путин три месяца не может взять донецкий аэропорт, а угрожает за два дня взять Варшаву.
Воистину, место России в общемировом разделения труда - промышленное производство понтов.
И Запад уже приспособился к их употреблению.

"Росія проізводіт впечатлєніє вєлікой дєржави. Больше Росія нічєво нє проізводіт."
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
"Росія проізводіт впечатлєніє вєлікой дєржави. Больше Росія нічєво нє проізводіт."

 :lol:
+1

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован

Леонид Швец
39 мин. ·
- Две недели - и я в Киеве!
- Два дня - и мои войска в Варшаве!
- Три часа - и наши танки в Париже.
- Пятнадцать минут - и Вашингтон наш.
- Три секунды - и высадимся на Луне. Вот сейчас возьму стул, сяду - и я на Луне. Видите? Теперь вы понимаете? Вам, надеюсь, страшно?
Ник зарезервирован

Offline H2O

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 685
Не важно, может или не может. Главное, что этот шизик уверен, что может. Ждем комментариева пескова, но уже ясно, что хуйло окончательно двинулся умом. Дальше будет только веселей. Это не обезьяна с гранатой. Это шизофреник с ядерной бомбой.

Offline Аксельбант

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2690
  • Стать: Чоловіча
Надеюсь, Петя записал разговор на ,,пленку''.

Все подобные переговоры пишутся на пленку автоматом. Потом их еще специальные люди прослушивают.
Come out yee Black and Tan

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Надеюсь, Петя записал разговор на ,,пленку''.

Все подобные переговоры пишутся на пленку автоматом. Потом их еще специальные люди прослушивают.

маю сумніви, що автоматом. спецслужби може і прослуховують. але оприлюднення такого факту - це шкандаль.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Надеюсь, Петя записал разговор на ,,пленку''.

Все подобные переговоры пишутся на пленку автоматом. Потом их еще специальные люди прослушивают.

маю сумніви, що автоматом. спецслужби може і прослуховують. але оприлюднення такого факту - це шкандаль.
Если не пишут то хай теперь отмазывается, после "2-х недель до Киева" сложновато будет. А если пишут, то тем более.
Ник зарезервирован

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
хУйлу подобається конфігурація "Я можу..." шо ні Кабаєва ні його собака Коні підтвердити не можуть :lol:
У кожного своє розуміння зрозумілого!