Автор Тема: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.  (Прочитано 674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
http://www.pravda.com.ua/articles/2014/09/18/7038161/



Цитувати
Только в 2013 году Украина купила в России газа на 11 миллиардов долларов. При этом изрядная его часть просто потерялась безвозвратно вследствие неэффективности систем отопления и производств, потребляющих газ. Тепло утекло через тонкие стены промерзлых хрущевок, испарилось через теплотрассы по дороге к потребителям, впустую сгорело в конфорках, обогревая чьи-то холодные жилища.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #1 : Вересня 18, 2014, 11:54:02 11:54 »
Цитувати
Только в 2013 году Украина купила в России газа на 11 миллиардов долларов. При этом изрядная его часть просто потерялась безвозвратно вследствие неэффективности систем отопления и производств, потребляющих газ. Тепло утекло через тонкие стены промерзлых хрущевок, испарилось через теплотрассы по дороге к потребителям, впустую сгорело в конфорках, обогревая чьи-то холодные жилища.
Системы отопления к сожалению никуда не делись... :( Так что сейчас будет теряться газ внутренней добычи. Кстати - это камешек в огород нашего ПМ которых нифига в этой области не начинал даже.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #2 : Вересня 18, 2014, 12:05:31 12:05 »
насправді є повно місць, де ми можемо самостійно працювати без залучень прем"єрів та міністрів :)


просто треба підняти дупу та почати щось робити. Мій приклад з автоматичним освітленням в будинку - тому приклад(мінімум затрат (до1000грн) і 2 під"їзди зі світлом та щоденною економією електроенергії та лампочок) :)


Так само можна домовлятись з ЖЕКом (+ жильціі складаються) і робити пластикові вікна в парадних (де це потрібно) або хоча б просто придбати паралон та підготувати вікна до зими
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 12:08:12 12:08 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #3 : Вересня 18, 2014, 12:14:57 12:14 »
Цитувати
Только в 2013 году Украина купила в России газа на 11 миллиардов долларов. При этом изрядная его часть просто потерялась безвозвратно вследствие неэффективности систем отопления и производств, потребляющих газ. Тепло утекло через тонкие стены промерзлых хрущевок, испарилось через теплотрассы по дороге к потребителям, впустую сгорело в конфорках, обогревая чьи-то холодные жилища.
Системы отопления к сожалению никуда не делись... :( Так что сейчас будет теряться газ внутренней добычи. Кстати - это камешек в огород нашего ПМ которых нифига в этой области не начинал даже.

Тут виникає питання, накскільки ефективніше і економічніше, системи індівідуального опалення.
Бо сам бачив підемні теплотраси над якими цілу зиму немає снігу і росте трава.
Затягнути плівкою і готовий халявний парник.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #4 : Вересня 18, 2014, 12:36:27 12:36 »
Ефективно наприклад - автоматизована котельня на один будинок. І обов'язково терморегулятори на кожний радіатор. по можливості - окремий ввод і тепловий лічильник в кожну квартиру - споживання гігакалорій відразу зменшиться в рази... ну і відповідно не забувати про термоізоляцію (стіни, вікна, підвали і дах)...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #5 : Вересня 18, 2014, 12:44:33 12:44 »
Наприклад, років з десять тому, для обігріву свого приватного будинку я витрачав близько 1000-1200 кубів газу на місяць (опалювальна площа - 110 кв. м. приблизно)... зараз спокійно вкладаюсь в 350-400 (при температурі нижче -20С)... Можу взагалі обійтись без газу - маю додатковий котел на твердому паливі.

Що було зроблено - заміна в першу чергу вікон - ефект відчувся практично відразу. заміна застарілого газового котла на більш сучасний (не супер пупер, але нормальний) - ефект відчувся при морозах нижче 10 градусів.

Потім на роботі був взятий тепловізор - в акурат ще знайшов з десяток вузьких місць... ну і утеплив стелю...

Зараз (ну не прямо завтра) планую все таки утеплити стіни пінопластом 100 мм, бабла правда треба неслабо, так що може рік-два треба буде підзбирати матеріал - але як показує практика - штука доволі ефективна.


І того в сухому залишку:
1. Термоізоляція
2. Заміна застарілого обладання
3. Альтернативні джерела теплової енергії
4. Інновації (як же без них)

от що врятує нас від залежності від москалів в плані енергоносіїв...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #6 : Вересня 18, 2014, 12:49:43 12:49 »
я думаю не менше грошей з України в Росію вимивається за російські книжки, фільми, серіали, музику, локалізацію ігор і т.п.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: Економічна перемога над Хуйлом в наших руках.
« Reply #7 : Вересня 18, 2014, 12:51:17 12:51 »
я думаю не менше грошей з України в Росію вимивається за російські книжки, фільми, серіали, музику, локалізацію ігор і т.п.

та ну. зрівняв щось з пальцем...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн