Автор Тема: міліція-поліція...  (Прочитано 2795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
міліція-поліція...
« : Вересня 18, 2014, 05:25:41 17:25 »
ось тут на фупі обговорюють, що аваков хоче зробити з ментів - понтів...

і моє запитання там: "а реально хтось знає в чому різниця між поліцією та міліцією?"

так от, от яка різниця?  :smilie3:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline ProstoMax

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 141
Re: міліція-поліція...
« Reply #1 : Вересня 18, 2014, 05:29:36 17:29 »
Поли́ция (фр. Police, от др.-греч. ἡ πολιτεία — государство, город) — система государственных служб и органов по охране общественного порядка.

Милиция (от лат. militia — военная служба, войско) — нерегулярные отряды вооружённых граждан, формируемые только на время войны, гражданское ополчение.
Латинский термин «militia» первоначально обозначал службу солдата-пехотинца (лат. miles).


Так що назва та буде вірна, але це нічого не змінить, нажаль...
Рабів до раю не пускають...

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: міліція-поліція...
« Reply #2 : Вересня 18, 2014, 05:29:46 17:29 »
да хоть Шерифами обзови
главное чтоб выполняли свои функции.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: міліція-поліція...
« Reply #3 : Вересня 18, 2014, 05:29:56 17:29 »
ну круто - теперь они копы.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: міліція-поліція...
« Reply #4 : Вересня 18, 2014, 05:34:34 17:34 »
на фупі більшість дописувачів - невігласи... по ходу гуглом навіть вікіпедію знайти не можуть  :shuffle:

от моя цитата звідти:

Цитувати
короче ясно, напрягає лише назва "поліція" і те, що це можливо плагіат у москалів...

так от, перш ніж гнати хвилю гніву - розберіться що є міліція і для чого існує поліція... де факто у нас поліція, просто називається міліцією.. а от добровольчі батальйони, які воюються в АТО, от це і є міліція...

п.с. до того ж вони глухі... ІМХО...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: міліція-поліція...
« Reply #5 : Вересня 18, 2014, 05:35:41 17:35 »
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8F_%28%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%29

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%8F

Звичайно, назва - це не так важливо. Головне, щоб реформа справді відбулася докорінна, з новими людьми, професійним відбором і регулярними незалежними атестаціями, нульовою толерантністю до хабарів, а не звелася лише до зміни вивісок, як це відбулося кілька років тому в Росії.
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 05:40:07 17:40 від ray »

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: міліція-поліція...
« Reply #6 : Вересня 18, 2014, 05:36:23 17:36 »
Поли́ция (фр. Police, от др.-греч. ἡ πολιτεία — государство, город) — система государственных служб и органов по охране общественного порядка.

Милиция (от лат. militia — военная служба, войско) — нерегулярные отряды вооружённых граждан, формируемые только на время войны, гражданское ополчение.
Латинский термин «militia» первоначально обозначал службу солдата-пехотинца (лат. miles).


Так що назва та буде вірна, але це нічого не змінить, нажаль...

по визначеннях правильно... а під шумок переназви можна половину міліцейських генералів ухекати на пенсію... або ще кудись, киди Макар телят не ганяв :)))
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: міліція-поліція...
« Reply #7 : Вересня 18, 2014, 05:44:10 17:44 »
Цікаво, що він збирається скоротити міліцію всього на 26%, а це дуже мало. В разі важких ситуацій у нас є Нацгвардія. Нафіга нам стільки мєнтів годувати? Зараз у нас їх скільки є? 300 тис.? І який відсоток серед них ППСників, слідчих і т.д.? Боюсь, що половина мєнтів займають посади типу: секретчик, діловод, бухгалтер, економіст, зв'язківець, ремонтник і т.д. Так як в армії зараз із 184 тис. чоловік під час можливої війни з кацапами ми могли виставити лише 6 тис., бо усі контрактники працювали у штабах, на складах і т.д. Реально в бойові частини прийшлось людей мобілізовувати.
Нам треба реформувати і армію і міліцію, але не так, щоб "протиральщиків штанів" знову було більше половини від реально працюючих людей.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: міліція-поліція...
« Reply #8 : Вересня 18, 2014, 05:46:36 17:46 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: міліція-поліція...
« Reply #9 : Вересня 18, 2014, 05:48:42 17:48 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

Ну хіба що ППСниками. Для свідчих, кінологів, оперативників і т.д. - треба досить довго вчитися.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: міліція-поліція...
« Reply #10 : Вересня 18, 2014, 05:50:16 17:50 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #11 : Вересня 18, 2014, 05:53:39 17:53 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?

А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: міліція-поліція...
« Reply #12 : Вересня 18, 2014, 05:54:13 17:54 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

Ну хіба що ППСниками. Для свідчих, кінологів, оперативників і т.д. - треба досить довго вчитися.
Я маю на увазі що перейти з міліції на службу в поліцію можна тільки через відрядження  на 3 тижні в зону АТО і проявивши себе там. Половина ментів при такій перспективі принесуть куплені справки, що вони страшно хворі, ну а раз хворий в поліції нехрін робити, до побачення.
Батя, мы стараемся ...

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: міліція-поліція...
« Reply #13 : Вересня 18, 2014, 05:55:37 17:55 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?

А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.

ти здивуєшся, коли дізнаєшся, що там є навіть чесні люди... принаймні парочку я таких знаю... але то скоріше виняток, ніж якесь правило... а от спеців там реально дофіга...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: міліція-поліція...
« Reply #14 : Вересня 18, 2014, 05:56:40 17:56 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?

А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.

я бы особое внимание уделила учебным заведениям, преподавательскому составу
пишу со знанием этой темы((, т.к. живу в  Харькове

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: міліція-поліція...
« Reply #15 : Вересня 18, 2014, 05:56:45 17:56 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?
І профільні теж, постояти на блок посту і понюхати пороху хоть здаля всім не завадить, звичайно не у всіх але у декого зразу проявиться гниленька ментівська сутність.
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: міліція-поліція...
« Reply #16 : Вересня 18, 2014, 05:58:06 17:58 »
А я б в поліцію брав тільки учасників АТО, ментів які не брали участі в АТО - служити у внутрішні війська або конвойна служба.

А профильные специалисты, криминалисты, спецы по финансам и т.п.?

А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.

Не усі спеціалісти мають контакт з "обвинуваченими" і не усі, наприклад, дільничі "підари". Повірте.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #17 : Вересня 18, 2014, 06:11:33 18:11 »
А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.
ти здивуєшся, коли дізнаєшся, що там є навіть чесні люди... принаймні парочку я таких знаю... але то скоріше виняток, ніж якесь правило... а от спеців там реально дофіга...

тоже знал двоих – оба уволились ментально не выдержав царства быдло-идеологии в ментовской среде. Выбор как правило очень ограничен – либо становишься быдлом и вором как все, либо тебя просто выплюнут
честные адекватные люди, нежелающие деградировать долго там не держатся – это прискорбный факт  :smiley23:

побороть можно лишь полным сносом ментовской системы В НОЛЬ и построением новой.

То же самое касалось и вооруженых сил, но во время войны коней не меняют  :smilie2:

в итоге – маємо те що маємо

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #18 : Вересня 18, 2014, 06:17:26 18:17 »
Ну насправді міліція - це ідіотська назва. Міліція - це об'єднання озброєних громадян. Поліція - це державний орган по охороні правопорядку. Коли було Євро-2012, на англійській мові писали "Поліція", бо іноземні громадяни засцять звертатися до сумнівного органу під назвою "Міліція". Скажімо, десь в Брукліні чи в іншому непевному місці "міліція" - це озброєні бандити, які слідкують за тим, щоб в їхній квартал не зайшли чужі бандити.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #19 : Вересня 18, 2014, 06:19:34 18:19 »
Совок був настільки альтернативно налаштований по відношенню до решти людства, що спеціально брав всякі ідотські назви, аби відрізнятися. Нам ці назви присмерділися, але від цього вони не перестали бути ідіотськими.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #20 : Вересня 18, 2014, 06:36:26 18:36 »
А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.
ти здивуєшся, коли дізнаєшся, що там є навіть чесні люди... принаймні парочку я таких знаю... але то скоріше виняток, ніж якесь правило... а от спеців там реально дофіга...


тоже знал двоих – оба уволились ментально не выдержав царства быдло-идеологии в ментовской среде. Выбор как правило очень ограничен – либо становишься быдлом и вором как все, либо тебя просто выплюнут
честные адекватные люди, нежелающие деградировать долго там не держатся – это прискорбный факт  :smiley23:

побороть можно лишь полным сносом ментовской системы В НОЛЬ и построением новой.

То же самое касалось и вооруженых сил, но во время войны коней не меняют  :smilie2:

в итоге – маємо те що маємо

Абсолютно погоджуюсь, власне саме це і писав вище.В мусарню восновному йшло бидло, яке знало заздалегідь, що жити на зарплату воно не буде, а буде тупо красти і відбирати , а ще користуючись безкарністю, всіляко порушувати закон, який вони повинні би були захищати.Ніколи, слава Богу, крім доішників, з тою кодлою нічого не мав.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Чупс

  • Гість
Re: міліція-поліція...
« Reply #21 : Вересня 18, 2014, 06:43:10 18:43 »
ну круто - теперь они копы.

 :laugh:

это таки да.

он в роиссе уже давно "копы". или жопы, скорее так. не изменилось ничего. но. рашка не в западном секторе,  мы, если будем таки там, то нам как-то иметь "милицию" немного позорненько.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #22 : Вересня 18, 2014, 06:44:02 18:44 »
А я пам"ятаю як з"явилася податкова Поліція  :shuffle:
І скільки було "воні" і криків, що в нас що з Мордору мов "Аааа Поліція, поліціянти, Уна Унсо, бендери кляті" прийшлося вивіски міняти, а тепер он воно як..  :smiley16:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: міліція-поліція...
« Reply #23 : Вересня 18, 2014, 06:45:22 18:45 »
Главное что бы все эти начинания не закончились только переименованием как в рашке.
А как называть полиция/милиция без разницы. Главное что бы мусорами не были.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Чупс

  • Гість
Re: міліція-поліція...
« Reply #24 : Вересня 18, 2014, 06:49:54 18:49 »
А как называть полиция/милиция без разницы. Главное что бы мусорами не были.

Милиция - это давно синоним мусоров. Поэтому менять вывеску надо однозначно. Но и блядей тоже.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: міліція-поліція...
« Reply #25 : Вересня 18, 2014, 06:53:51 18:53 »
Милиция - это давно синоним мусоров. Поэтому менять вывеску надо однозначно. Но и блядей тоже.
Сначала втрое, а то будет как расеюшке...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Чупс

  • Гість
Re: міліція-поліція...
« Reply #26 : Вересня 18, 2014, 06:58:35 18:58 »
Сначала втрое, а то будет как расеюшке...

Та мне чёта кажется, что уже роллбэка не будет. Уже пошло по такому сценарию, что путь токо один. Поэтому можно начинать и с первого.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: міліція-поліція...
« Reply #27 : Вересня 18, 2014, 07:01:15 19:01 »
Сначала втрое, а то будет как расеюшке...

Та мне чёта кажется, что уже роллбэка не будет. Уже пошло по такому сценарию, что путь токо один. Поэтому можно начинать и с первого.
Дай то Бог. А то что то последние решения прокуратуры не впечатляют.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: міліція-поліція...
« Reply #28 : Вересня 18, 2014, 07:05:57 19:05 »
Реформы... идут не от Авакова, а от Ассоциации с ЕС, той "Библии", по которой нам придётся жить не тужить.
Полиция..., по идее будет как в ЕС: там уже большой опыт и, думаю, они будут не против поделиться с нами.
И не только теорией, но и практикой.
Заодно будет и нечто "американское" - ФБР или НБР, которое, вроде бы, когда то уже было.
Помнится, что реформы могли бы и "задеть" и суто горосдкую тему: уже давно хоца иметь "карманную" мэру Киева... "муниципальную милицию" (или "полицию" - как вариант).
Однако, глядя на "доброго" северного соседа (Медведя с балалайкой), в России т. н. "Реформа МВД", начатая при Димке Медведеве... благопоулчно закончилась... переименованием в полицию и массой скандалов на местах.
Мент - он и в Африке мент - как его не называй - полицай, коп, спец. агент...
Реформа милиции (МВД) должна пройти с низу и до верху.
И не факт, что после новых выборов в Раду... Аваков останется в своём кресле. :smiley14:   
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 07:09:36 19:09 від Бувалий »

Чупс

  • Гість
Re: міліція-поліція...
« Reply #29 : Вересня 18, 2014, 07:33:44 19:33 »
Дай то Бог. А то что то последние решения прокуратуры не впечатляют.

Это какие?