Автор Тема: Украину сделают "аутсорсинговой Долиной" Европы  (Прочитано 3473 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
 Украинское правительство совместно с ведущими IT-аутсорсерами объявило о запуске совместного проекта.Его цель - сделать Украину движущей силой в IT-сфере Европы, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ain.ua. Инициаторы программы надеются остановить отток украинских разработчиков за рубеж. Программа подразумевает создание хороших условий для работы и жизни IT-специалистов в Украине, тем самым мотивируя их оставаться на родине. Кроме того, до 2020 года планируется создать 100 000 новых рабочих мест в IT-сфере.

Программу развития IT-отрасли в Украине обсудили и подписали министр экономического развития и торговли Павел Шеремета, а также руководители компаний Ciklum, SoftServe, Miratech, EPAM Ukraine, GlobalLogic, Luxoft Ukraine и IT Ukraine.Источник: http://censor.net.ua/n279238Источник: http://censor.net.ua/n279238

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Я уже писал, что в немецкой прессе была оценка вариантов развития Украины.
Самый оптимистичный вариант назывался "Автобан" - быстрые реформы и перспектива членства в ЕС к 2030 году.
Так вот в этом плане одним из пунктов были инвестиции в ІТ-сектор и туризм...

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Ну.как то в Паше Шеремете я не сомневался,шо он чегото замутит.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Я уже писал, что в немецкой прессе была оценка вариантов развития Украины.
Самый оптимистичный вариант назывался "Автобан" - быстрые реформы и перспектива членства в ЕС к 2030 году.
Так вот в этом плане одним из пунктов были инвестиции в ІТ-сектор и туризм...

Угу...сельское хозяйство и переработка типа фрицы не рассматривают.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
кацапики айтишники резко переедут к нам жить.)))))))))))

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Я уже писал, что в немецкой прессе была оценка вариантов развития Украины.
Самый оптимистичный вариант назывался "Автобан" - быстрые реформы и перспектива членства в ЕС к 2030 году.
Так вот в этом плане одним из пунктов были инвестиции в ІТ-сектор и туризм...

до того часу або ішак помре або шейх

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Угу...сельское хозяйство и переработка типа фрицы не рассматривают.

Якщо Україну бачaть в ЄС, то там с/г - це дотації, дотації, й дотації. Очевидно, що німцям (які ці дотації головно платять) це не потрібно.

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
Угу...сельское хозяйство и переработка типа фрицы не рассматривают.

Я думаю был упор именно на эти отрасли, потому что это современные направления, с перспективой.
Сельское хозяйство довольно тяжелая ноша, если задача сделать его конкурентным.
Да и статья от эксперта, пункты скорее тезисные, первоочередные...

Offline Kumpel

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 194
до того часу або ішак помре або шейх

если вам кто то скажет (а ведь скажет), что реально вступить в ЕС до этого срока, можете сразу начинать смеяться.
Проблема в том, что шанс к 2030-му тоже призрачный, потому что начинать надо было уже вчера, чтобы успеть...

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.


Я IT специалист
Мои знакомые работают уже несколько лет в фирмах выполняющими Западные заказы.
Не знаю у кого , что, не выходит

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Угу...сельское хозяйство и переработка типа фрицы не рассматривают.

Якщо Україну бачaть в ЄС, то там с/г - це дотації, дотації, й дотації. Очевидно, що німцям (які ці дотації головно платять) це не потрібно.

угу....
к 2030....(возьмём самый песемистический фариант)....ну,если конечно войны не будет и какойто болячки.
сколько там людей будет на планенете.....
их Германия кормить будет

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.

Я IT специалист
Мои знакомые работают уже несколько лет в фирмах выполняющими Западные заказы.
Не знаю у кого , что, не выходит

+1.
І основним стимулом розвиту ІТ в україні є (крім зарпалт звісно ж) те, що цей бізнес не має кордонів, його не можливо віджати, його не можливо контролювати в такій мірі,як інші галузі, йому майже не потрібно ресурсів, окрім людських.

Тобто держава при всьому бажанні завалити цей бізнес як і сві інші, тупо не може. А це і є причина такого бурного розвитку.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Угу...сельское хозяйство и переработка типа фрицы не рассматривают.

Якщо Україну бачaть в ЄС, то там с/г - це дотації, дотації, й дотації. Очевидно, що німцям (які ці дотації головно платять) це не потрібно.

угу....
к 2030....(возьмём самый песемистический фариант)....ну,если конечно войны не будет и какойто болячки.
сколько там людей будет на планенете.....
их Германия кормить будет

А хто ж? Або Німеччина заплатить Україні за допомогу Африці, або Україна зробить це (як вже потроху починає робити) за свій власний рахунок. В обох випадках для ЄС (якщо там будемо) - чистий збиток.

Offline Полярная лисичка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 950
  • Стать: Чоловіча
Так это замечательно. Главное пойдут в экономику деньги.
Кстати,как говорят мои друзья программисты, они и так выполняют в основном заграничные заказы.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.

У Харкові, нарешті, запрацював завод ім. Малишева.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я IT специалист
Мои знакомые работают уже несколько лет в фирмах выполняющими Западные заказы.
Не знаю у кого , что, не выходит

Загалом, не створюється прозорих умов, нема технопарків, нема спеціальної освіти.
Те що окремі фірми мають західні замовлення, це дуже добре, але треба розвивати галузь в цілому. Та не тільки IT.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661

+1.
І основним стимулом розвиту ІТ в україні є (крім зарпалт звісно ж) те, що цей бізнес не має кордонів, його не можливо віджати, його не можливо контролювати в такій мірі,як інші галузі, йому майже не потрібно ресурсів, окрім людських.

Тобто держава при всьому бажанні завалити цей бізнес як і сві інші, тупо не може. А це і є причина такого бурного розвитку.
Віджати не можна, контролювати - легко.
Посадять на 50+% податку на зп і усе. Будуть тільки одинакі фрілансери шугатись.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Я IT специалист
Мои знакомые работают уже несколько лет в фирмах выполняющими Западные заказы.
Не знаю у кого , что, не выходит

Загалом, не створюється прозорих умов, нема технопарків, нема спеціальної освіти.
Те що окремі фірми мають західні замовлення, це дуже добре, але треба розвивати галузь в цілому. Та не тільки IT.


А кто спорит?
Спец образование есть в Украине, а остального нужно добиватся


Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.

У Харкові, нарешті, запрацював завод ім. Малишева.

Танки??

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
З освітою - швах. І чим далі, тим гірше. Основна причина, зп у викладачів. Це прото смішно вчити спеців, які будуть тисячі баксів заробляти, при зарплаті у самого в 2к гривень.
Технопарки і великі ЗП у викладачів виправлять цю прикрість. 1млрд баксів сподіваюсь на це  :smiley16:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Дуже хочеться вірити.

Віримо з 2004, але поки що не виходить. Нарешті вже треба починати щось робити насправді.

У Харкові, нарешті, запрацював завод ім. Малишева.

Танки??

Та кажуть великі замовлення надійшли. А що там у подробицях не знаю.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Дуже на це сподіваюсь. Тим більше, навіть зараз, без будь-якої підтримки державної, галузь процвітає. А стосовно освіти - так програмісти і так переважно самі вчаться. і успішно наразі, так що це не головна проблема тут

Offline dk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1187
  • Стать: Чоловіча
Дуже на це сподіваюсь. Тим більше, навіть зараз, без будь-якої підтримки державної, галузь процвітає. А стосовно освіти - так програмісти і так переважно самі вчаться. і успішно наразі, так що це не головна проблема тут


 :smiley24:

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Дуже на це сподіваюсь. Тим більше, навіть зараз, без будь-якої підтримки державної, галузь процвітає. А стосовно освіти - так програмісти і так переважно самі вчаться. і успішно наразі, так що це не головна проблема тут

це велика проблема. Якщо +100к місць хочуть створити, то без освіти ніфіга в них не вийде.