Автор Тема: Луганчани ненавидять Україну більше ніж бояться за власне життя  (Прочитано 4679 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
NatalieZubar ‏@NatalieZubar 55s

Товариш їхав в потязі Київ-Луганськ. 38 вагонів. Забитий людьми, які повертаються в ... Луганськ. Він теж афігел.
If you are going through hell, keep going.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
 :smilie10: сколько вагонов?

Astronaut

  • Гість
NatalieZubar ‏@NatalieZubar 55s

Товариш їхав в потязі Київ-Луганськ. 38 вагонів. Забитий людьми, які повертаються в ... Луганськ. Він теж афігел.
Нехай повертаються. Я не проти  :smilie7:

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
NatalieZubar ‏@NatalieZubar 55s

Товариш їхав в потязі Київ-Луганськ. 38 вагонів. Забитий людьми, які повертаються в ... Луганськ. Він теж афігел.

Из этого сделан вывод,что
Цитувати
Луганчани ненавидять Україну більше ніж бояться за власне життя
???
Я фигею,аналитег,однозначно!  :lol:
Бывалый и Бугага - брехуны!

Astronaut

  • Гість
NatalieZubar ‏@NatalieZubar 55s

Товариш їхав в потязі Київ-Луганськ. 38 вагонів. Забитий людьми, які повертаються в ... Луганськ. Він теж афігел.

Из этого сделан вывод,что
Цитувати
Луганчани ненавидять Україну більше ніж бояться за власне життя
???
Я фигею,аналитег,однозначно!  :lol:
ТС прав. Тут и без аналитики понятно.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Всё идёт по плану  :lol:


Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
может ехали вещи забрать.  надо посмотреть на заполненность поездов в обратном направлении.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
оркі їдуть на вибори

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
It's one way ticket. Я не думаю, що їх звідти випустять. Хіба що як диверсантів.
If you are going through hell, keep going.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
А куди їм діватися ? Дивні якісь висновки.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Проукраинские луганчане сбежали в Киев и другие города Украины,но там их обобрали до нитки ценами на жилье,вот и вся аналитика.
Знаю таких очень много,кончились деньги снимать жилье - вернулись,зима на носу однако.
А государство что нибудь сделало,реально,чтобы обустроить беженцев?
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46625
  • Never give in!
А куди їм діватися ? Дивні якісь висновки.

Записуватися у Нац Гвардію і ДБ.
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
38 вагонов? Не представляю пассажирский поезд такой длины
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
38 вагонов? Не представляю пассажирский поезд такой длины

Может товарняк? В теплушках везли? :smilie5:

Astronaut

  • Гість
Проукраинские луганчане сбежали в Киев и другие города Украины,но там их обобрали до нитки ценами на жилье,вот и вся аналитика.
Знаю таких очень много,кончились деньги снимать жилье - вернулись,зима на носу однако.
А государство что нибудь сделало,реально,чтобы обустроить беженцев?
А они считают себя гражданами этого государства?

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
может ехали вещи забрать.  надо посмотреть на заполненность поездов в обратном направлении.
Назад в Киев все билеты раскуплены и плацкарт и купе и св.
4 знакомых поехали за вещами. Врачи.
2- е из них уже купили квартиру в Полтавской области.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Ще один аспект: у тих, хто виїхав, експропріюють квартири. Легко сказати "кидай все, рятуйся і шукай кращого життя", але не у всіх є можливість за реальний час промогтися на нову квартиру.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Проукраинские луганчане сбежали в Киев и другие города Украины,но там их обобрали до нитки ценами на жилье,вот и вся аналитика.
Знаю таких очень много,кончились деньги снимать жилье - вернулись,зима на носу однако.
А государство что нибудь сделало,реально,чтобы обустроить беженцев?

Та какие они проукраинские ? Откуда ? Знаем плавали, вата ватой. Пусть им Лугандония помощь оказывает.
Правильно их украинцы выперли. Меньше вони будет.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
А куди їм діватися ? Дивні якісь висновки.

Записуватися у Нац Гвардію і ДБ.

Нахєра ватників в НГ і ДБ ? :Sho_za: Але це пасивні, навряд чи вони їдуть назад тому що ненавидять Україну.
Вони би й в Україні гадили, а от діватися немає куди.
« Останнє редагування: Вересня 22, 2014, 10:27:35 22:27 від OlegSky »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Вата вертається додому, бо вірить, що ЗСУ розбиті, Лугандон нєзавісім, і Путєн візьме його під свою царську руку у ситу Раїссю. У цей момент треба бути з правильного боку кордону.

Як бачите, можлива купа різних мотивів тиснутися у потязі на Лоханськ.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
А они считают себя гражданами этого государства?

Многие да,а вот считает ли государство их своими гражданами?
Или они были нужны только для митингов за Украину?
Я вижу что державе они уже больше не нужны.
« Останнє редагування: Вересня 22, 2014, 10:43:04 22:43 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Astronaut

  • Гість
А они считают себя гражданами этого государства?

Многие да,а вот считает ли государство их своими гражданами?
Или они были нужны только для митингов за Украину?
Я вижу что державе они уже больше не нужны.
Удивительно, что "державе" - меня аж покоробило - не нужны люди, которые если не ненавидит ее открыто, то всячески поддерживает тех, кто ее разваливает, правда?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Fox
Я так розумію, ви зі Сходу.
Це неправда, що ви пишете. Розповіли б те матерям наших хлопців, 22-х і 24-х років, яких привезли у гробах.
Вони загинули в першу чергу за Схід. І так само інші воюють за нашу землю на Сході.
Я вам співчуваю по-людськи, бачу, ви хороша людина.
Але ж подумайте, чому такого не сталось в Одесі або Харкові? Можливо, головна причина таки у вас, жителях Донецька і Луганська.
Можливо, не зуміли чи не схотіли дати справжню відсіч антимайданам, совкам, бєшеним бабушкам і т.д.?..
А в житті за все приходиться відповідати, на жаль..
Не втрачайте надію... :Razom:

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
:smilie10: сколько вагонов?

А от сайт Укралізниці взагалі не знає, що є таке місто Луганськ  :smilie5: :smilie5: :smilie5:


Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Fox
Я так розумію, ви зі Сходу.
Це неправда, що ви пишете. Розповіли б те матерям наших хлопців, 22-х і 24-х років, яких привезли у гробах.
Вони загинули в першу чергу за Схід. І так само інші воюють за нашу землю на Сході.
Я вам співчуваю по-людськи, бачу, ви хороша людина.
Але ж подумайте, чому такого не сталось в Одесі або Харкові? Можливо, головна причина таки у вас, жителях Донецька і Луганська.
Можливо, не зуміли чи не схотіли дати справжню відсіч антимайданам, совкам, бєшеним бабушкам і т.д.?..
А в житті за все приходиться відповідати, на жаль..
Не втрачайте надію... :Razom:

Да я и не спорю,одна треть - конченные уроды,еще треть запутанные пропагандой (а что вы хотите,когда уже полгода нет ни одного украинского канала),но нельзя всех подгонять под одну мерку.
В свою очередь могу вам рассказать о тех,кто отдал свою жизнь еще до так называемого АТО,еще в мае месяце,когда все только  начиналось и о тех,кто даже сейчас сидит в подвалах у оккупантов за проукраинскую позицию.
Бездумно весь Донбасс называть ватниками - это дурость несусветная.
Хотя,в нашей стране на дураков никогда дефицита не было.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Astronaut

  • Гість
Fox
Я так розумію, ви зі Сходу.
Це неправда, що ви пишете. Розповіли б те матерям наших хлопців, 22-х і 24-х років, яких привезли у гробах.
Вони загинули в першу чергу за Схід. І так само інші воюють за нашу землю на Сході.
Я вам співчуваю по-людськи, бачу, ви хороша людина.
Але ж подумайте, чому такого не сталось в Одесі або Харкові? Можливо, головна причина таки у вас, жителях Донецька і Луганська.
Можливо, не зуміли чи не схотіли дати справжню відсіч антимайданам, совкам, бєшеним бабушкам і т.д.?..
А в житті за все приходиться відповідати, на жаль..
Не втрачайте надію... :Razom:

Да я и не спорю,одна треть - конченные уроды,еще треть запутанные пропагандой (а что вы хотите,когда уже полгода нет ни одного украинского канала),но нельзя всех подгонять под одну мерку.
В свою очередь могу вам рассказать о тех,кто отдал свою жизнь еще до так называемого АТО,еще в мае месяце,когда все только  начиналось и о тех,кто даже сейчас сидит в подвалах за проукраинскую позицию.
Бездумно весь Донбасс называть ватниками - это дурость несусветная.
Хотя,в нашей стране на дураков никогда дефицита не было.
А никто и не подгоняет. По заслугам все.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
А они считают себя гражданами этого государства?

Многие да,а вот считает ли государство их своими гражданами?
Или они были нужны только для митингов за Украину?
Я вижу что державе они уже больше не нужны.

А що держава мала би робити, по вашому, якби вони були їй потрібні?

Перемогти Кацапстан військово - не виходить, ресурсів мало, генералітет гнилий, злодійкуватий і зрадливий, завдяки чому втратили більшість військової техніки, влада, пардон - сцикуни, добровольці вже практично всі воюють. До весни виграти ми не можемо, а програти - легко.

Оплатити всім переселенцям безбідне життя в інших регіонах? На це точно не буде грошей, а на місцеве населення наїжджати не випадає після того, як багато біженців виявили себе як нагла паразитична вата. Не всі такі, але я знаю від родичів у Харкові, що дуже багато, може, більшість.

Єдина претензія - Петині миротворчі закони, які підрізають у наших людей віру у перемогу. Але Пеця - це тимчасово, хоча на менш ніж рік розраховувати не варто  :smilie2:

Зате жителям Донбасу не випадає обурюватись, бо вони терпіли своїх колорадських сусідів і не влаштували їм переконливий виховний момент, як в Одесі, де теж мєнтура і влада були прокацапські.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Просто їм теж ніхто нічого не винен. Держава не винна, що в тої частини Донбасу, що за Україну, так само пропало житло, як і в сепаратистів. Держава також не винна, в тому, що в неї нема особливо грошей у тому числі щоб допомогти біженцям.
Ще одна відмінність совкового мислення - шукати винних. Треба ж думати, що робити.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Просто їм теж ніхто нічого не винен. Держава не винна, що в тої частини Донбасу, що за Україну, так само пропало житло, як і в сепаратистів. Держава також не винна, в тому, що в неї нема особливо грошей у тому числі щоб допомогти біженцям.
Ще одна відмінність совкового мислення - шукати винних. Треба ж думати, що робити.

Вы правда считаете,что государство сделало все возможное,чтобы этого не случилось?
А раз уж случилось,то что сделало именно государство для помощи беженцам?
Я не имею ввиду патриотов,добровольцев,волонтеров которым честь и хвала,а именно государство,с его госаппаратом,госинститутами и властью.
Я вообще не вижу никакого участия государства Украина в решении этого вопроса.
А потом считаем количество вагонов в которых наверняка  большинство проукраински настроенных жителей вынуждено возвращаться на оккупированную территорию.
Это не их надо клеймить позором и насмехаться,а державу,которая это допустила,которая не смогла им помочь в трудное время.
И попробуйте поставить себя на их место,вы,который за Украину,вынуждены возвращаться в АД,потому что у вас кончились деньги и не за что больше жить.
Да даже если из этих 38 вагонов наберется только один, тех кто душой за Украину, и то со стороны державы это просто преступление,потому что не все из них доживут до весны.
« Останнє редагування: Вересня 23, 2014, 01:06:06 01:06 від Fox »
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Але ж подумайте, чому такого не сталось в Одесі або Харкові? Можливо, головна причина таки у вас, жителях Донецька і Луганська.

якщо порівнювати з одесою чи харківом, там просто у вати не було багато зброї ось і все + хуйло почав з донбасу + київ зливав донбас по повній. не знаю щодо одеси - але харків дуже легко міг повторити долю донбаса.

чи може скажете маріуполь менш ватний за донецьк?
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч