Автор Тема: О Савченко.  (Прочитано 1894 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
О Савченко.
« : Вересня 24, 2014, 11:20:00 11:20 »
 Фейгін повідомив, що кримінально процесуальне законодавство передбачає, що захисникам мають право впродовж 10 днів письмово відповісти про те, куди її етапували  і де вона буде знаходитися.

"Тому офіційної відповіді, де вона знаходиться, немає. Але з високою вірогідністю, майже на 100 відсотків, можу припустити, що вона вже знаходиться в одному з московських СІЗО на карантині, а звідти вона, має формально, бути направлена в експертний заклад – клініку Сербського", - розповів адвокат.


Марк Фейгін нагадав, що через день відбудеться судове засідання, де має бути оскаржене рішення про направлення Надії на таку експертизу. Проте адвокат не виключає, що Савченко вже  доставили в клініку.

"В Росії можливо все. Могли вже і доставити. Але формально її мали прийняти в якомусь СІЗО. Адже сам по собі експертний заклад  не є тюрмою. В системі федеральної служби виконання покарань її мають прийняти, оформити. І вже звідти, з цього закладу, вже направити в експертний заклад. Тому думаю, що дуже швидко", - заявив Фейгін.

http://tsn.ua/ukrayina/advokat-nadiyi-savchenko-ne-viklyuchaye-scho-yiyi-vzhe-dostavili-u-psihiatrichnu-likarnyu-370259.html
ігнор Квант

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
Re: О Савченко.
« Reply #1 : Вересня 25, 2014, 04:28:05 16:28 »
Шікарна ідея від
Николай Полозов ‏@Moscow_advokat

Надежде Савченко можно писать письма:
ФКУ СИЗО-6 УФСИН России по г. Москве
109383, Москва, ул. Шоссейная, д. 92
или
http://www.fsin-pismo.ru 

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: О Савченко.
« Reply #2 : Вересня 25, 2014, 04:31:40 16:31 »
Адвокаты украинской летчицы Надежды Савченко сообщили, что она находится в московском СИЗО-6.

Об этом написал адвокат Николай Полозов в своем Twitter, передает Украинская правда.

«Мы нашли Надежду Савченко! Она в СИЗО-6 в Печатниках. С ней наш коллега адвокат Илья Новиков», - написал Полозов.

***
Mark Feygin ‏@mark_feygin 22 хв.  Савченко сидит в одиночке. В спецблоке б/с.

Чупс

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #3 : Вересня 25, 2014, 04:33:54 16:33 »
У меня тут возникла немного может странная догадка, хотя что в ней странного...

Надежду не просто так, случайно, взяли. А с далекоидущими целями... ну вы понимаете, да.

После Сербского, после экспертизы, заявят, что с ней всё ок, вменяемая.

И она выступит с каким-то заявлением...

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: О Савченко.
« Reply #4 : Вересня 25, 2014, 04:38:18 16:38 »
У меня тут возникла немного может странная догадка, хотя что в ней странного...

Надежду не просто так, случайно, взяли. А с далекоидущими целями... ну вы понимаете, да.

После Сербского, после экспертизы, заявят, что с ней всё ок, вменяемая.

И она выступит с каким-то заявлением...

На жаль, може бути і так, методи вони використовують всі. перевірені в сталінсько-брежнєвські часи. Я мала сумний досвід спілкування з людьми, які пройшли через радянські психушки як політичні...

Чупс

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #5 : Вересня 25, 2014, 04:40:34 16:40 »
На жаль, може бути і так, методи вони використовують всі. перевірені в сталінсько-брежнєвські часи. Я мала сумний досвід спілкування з людьми, які пройшли через радянські психушки як політичні...

Ні, ви трохи не зрозуміли. Вони навіть нічого не будуть їй колоти. Ну, може так, щось та й вколять, але суть не в тому.

Усе це - проєкт що працює на певну політичну силу ... Сама Надія до цього стосунку не має, так мабуть, її просто брутально використали.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: О Савченко.
« Reply #6 : Вересня 25, 2014, 04:47:35 16:47 »
На жаль, може бути і так, методи вони використовують всі. перевірені в сталінсько-брежнєвські часи. Я мала сумний досвід спілкування з людьми, які пройшли через радянські психушки як політичні...

Ні, ви трохи не зрозуміли. Вони навіть нічого не будуть їй колоти. Ну, може так, щось та й вколять, але суть не в тому.

Усе це - проєкт що працює на певну політичну силу ... Сама Надія до цього стосунку не має, так мабуть, її просто брутально використали.

 :lol: :love:
ігнор Квант

Чупс

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #7 : Вересня 25, 2014, 04:48:43 16:48 »
Шось не бачу чого радіти.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: О Савченко.
« Reply #8 : Вересня 25, 2014, 05:05:59 17:05 »
У меня тут возникла немного может странная догадка, хотя что в ней странного...

Надежду не просто так, случайно, взяли. А с далекоидущими целями... ну вы понимаете, да.

После Сербского, после экспертизы, заявят, что с ней всё ок, вменяемая.

И она выступит с каким-то заявлением...
А зачем в Сербского? Вот если бы это была швейцарская психиатрическая клиника, тогда ещё можно заявлять, что непредвзято. А так возили её в Сербского или нет неважно, достаточно было просто справку подписать у дохтора, тот же самый бы имела вес.
Ник зарезервирован

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: О Савченко.
« Reply #9 : Вересня 25, 2014, 05:25:47 17:25 »
По моему гораздо хуже, если признают невменяемой, они же её "лечить" начнут. Ну и судить не будут, тем самым снимая массу процессуальных и других проблем.
Ник зарезервирован

Чупс

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #10 : Вересня 25, 2014, 06:10:05 18:10 »
По моему гораздо хуже, если признают невменяемой, они же её "лечить" начнут. Ну и судить не будут, тем самым снимая массу процессуальных и других проблем.

Думаю, не признают. Не может же хуйло так подставить бублика.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: О Савченко.
« Reply #11 : Вересня 25, 2014, 06:12:36 18:12 »
На жаль, може бути і так, методи вони використовують всі. перевірені в сталінсько-брежнєвські часи. Я мала сумний досвід спілкування з людьми, які пройшли через радянські психушки як політичні...

Ні, ви трохи не зрозуміли. Вони навіть нічого не будуть їй колоти. Ну, може так, щось та й вколять, але суть не в тому.

Усе це - проєкт що працює на певну політичну силу ... Сама Надія до цього стосунку не має, так мабуть, її просто брутально використали.

 :laugh: :lol: :laugh:

її мабудь і викрали ше тоді, бо знали шо вона до юлькісукі вступить :lol: :lol: :lol:

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #12 : Вересня 25, 2014, 06:13:38 18:13 »
:laugh: :lol: :laugh:

її мабудь і викрали ше тоді, бо знали шо вона до юлькісукі вступить :lol: :lol: :lol:

Бачу, цинізму путіна і тимошенко ви ще не зрозуміли.

Все могло бути сплановано наперед.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: О Савченко.
« Reply #13 : Вересня 25, 2014, 06:24:14 18:24 »
:laugh: :lol: :laugh:

її мабудь і викрали ше тоді, бо знали шо вона до юлькісукі вступить :lol: :lol: :lol:

Бачу, цинізму путіна і тимошенко ви ще не зрозуміли.

Все могло бути сплановано наперед.

я перебуваючи тут з весни, бачу одну конспірологію з якої випливає, що юлькасука все придумала заздалегіть. мені наплювати на неї, але якось дивно читати такі ось конспірологічні замисли від деяких, здавалось на перший погляд адекватних, дописувачів

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #14 : Вересня 25, 2014, 06:26:38 18:26 »
я перебуваючи тут з весни, бачу одну конспірологію з якої випливає, що юлькасука все придумала заздалегіть. мені наплювати на неї, але якось дивно читати такі ось конспірологічні замисли від деяких, здавалось на перший погляд адекватних, дописувачів

Не можу завадити тобі вважати мене неадекватним, але ж що, не видно, яка картина вималювується? Все видно як на долоні, проста схема, у стилі путіна та тимохи.

я зараз не пригадаю, коли ця схема стала для мене прозорою, була якась тема на форумі, от там щось було таке що зробило все зрозумілим.

А, от, знайшов, моя ж тема - http://ukrpravda.net/index.php?topic=22577.msg613185

Але це не моя інфа, це скопіпізжено с притулафоруму, там Мазепа проколовся.
« Останнє редагування: Вересня 25, 2014, 06:30:17 18:30 від Чупс »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: О Савченко.
« Reply #15 : Вересня 25, 2014, 06:43:45 18:43 »
я перебуваючи тут з весни, бачу одну конспірологію з якої випливає, що юлькасука все придумала заздалегіть. мені наплювати на неї, але якось дивно читати такі ось конспірологічні замисли від деяких, здавалось на перший погляд адекватних, дописувачів

Не можу завадити тобі вважати мене неадекватним, але ж що, не видно, яка картина вималювується? Все видно як на долоні, проста схема, у стилі путіна та тимохи.

я зараз не пригадаю, коли ця схема стала для мене прозорою, була якась тема на форумі, от там щось було таке що зробило все зрозумілим.

А, от, знайшов, моя ж тема - http://ukrpravda.net/index.php?topic=22577.msg613185

Але це не моя інфа, це скопіпізжено с притулафоруму, там Мазепа проколовся.
Чупа, не надо так много курить - ты, поди, уже сам с собой разговариваешь... :super:
Не к добру это.
Про Савченко.
Хреновое СИЗО: если не снесёт мозг, то выстоит.
В камеру подсадят "актрису" и будет она ныть, что попала случайно, что дети малые плачут, а вот ты... смелая. А я вот не смогла бы...
Короче... будут из Нади вить верёвки.
Но все это спектакль, потому прямых улик, как понял, нет.
Дай Бог, что бы НГ Надю отпустили. :smiley14:
 

  • Гість
Re: О Савченко.
« Reply #16 : Вересня 25, 2014, 06:47:41 18:47 »
Чупа, не надо так много курить - ты, поди, уже сам с собой разговариваешь... :super:
Не к добру это.

Да не я сам с собой, а это мазепа с соскиным дали инфу, я просто сделал выводы. ну или вернее прдположения.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: О Савченко.
« Reply #17 : Вересня 25, 2014, 06:54:47 18:54 »
:laugh: :lol: :laugh:

її мабудь і викрали ше тоді, бо знали шо вона до юлькісукі вступить :lol: :lol: :lol:

Бачу, цинізму путіна і тимошенко ви ще не зрозуміли.

Все могло бути сплановано наперед.

я перебуваючи тут з весни, бачу одну конспірологію з якої випливає, що юлькасука все придумала заздалегіть. мені наплювати на неї, але якось дивно читати такі ось конспірологічні замисли від деяких, здавалось на перший погляд адекватних, дописувачів
Щось в "конспірології" Чупса є... Бют вже в ролику рекламує Савченко, дуже "вчасно" її вивезли в сербського, вірніше СІЗО-6, косата буде стояти за спиною Надії, навколо  особи якої буде вестись вся інформаційна та проагандистська діяльність. Думаю найближчим часом в ЗМІ почнется масована атака з розкручуванням теми Савченко (Бют). ІМХО.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: О Савченко.
« Reply #18 : Вересня 25, 2014, 07:03:24 19:03 »
я перебуваючи тут з весни, бачу одну конспірологію з якої випливає, що юлькасука все придумала заздалегіть. мені наплювати на неї, але якось дивно читати такі ось конспірологічні замисли від деяких, здавалось на перший погляд адекватних, дописувачів

Не можу завадити тобі вважати мене неадекватним, але ж що, не видно, яка картина вималювується? Все видно як на долоні, проста схема, у стилі путіна та тимохи.

я зараз не пригадаю, коли ця схема стала для мене прозорою, була якась тема на форумі, от там щось було таке що зробило все зрозумілим.

А, от, знайшов, моя ж тема - http://ukrpravda.net/index.php?topic=22577.msg613185

Але це не моя інфа, це скопіпізжено с притулафоруму, там Мазепа проколовся.

а відповідно якшо ця версія не збудеться, то юлькасука всьо переграла ?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: О Савченко.
« Reply #19 : Вересня 25, 2014, 07:05:03 19:05 »
Те, що Надія Савченко очолила партійний список "Батьківщини", не сприяє її звільненню, радше призводить до зворотного ефекту. Про це в ефірі “5 каналу” сказав заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий.

"Мені не зовсім зрозумілий вибір, що Надія Савченко стала номером один в одному з партійних списків. Мені це мало допомагає зараз для того, щоби пришвидшити її звільнення. Тепер ставки підняті й такий політичний сигнал підштовхнув до зворотного ефекту", – наголосив він.

Чалий вкотре зазначив, що справа Надії Савченко є суто політичною, та не виключає, що команди стосовно неї дають із Кремля.

Як повідомляли, Надія Савченко, яка перебуває в ув’язненні у Росії, очолила список партії "Батьківщина" на дострокових виборах до ВР.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: О Савченко.
« Reply #20 : Вересня 25, 2014, 07:07:51 19:07 »
Николай Полозов ‏@Moscow_advokat  3 ч.
Итак подробности. Савченко содержится в одиночке. ТВ нет в камере холодно. Везли ее поездом 2 дня. В СИЗО ей можно писать через ФСИН-письмо

Николай Полозов ‏@Moscow_advokat  3 ч.
Сейчас мы решаем орг.вопросы по передаче Надежде теплой одежды, одеяла, лекарств - на этапе она простудилась, врач СИЗО назначил лечение.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: О Савченко.
« Reply #21 : Вересня 25, 2014, 07:10:36 19:10 »
Уже на який рівень вийшли, а нічого не виходить:

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун пообіцяв прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку сприяння у звільненні незаконно утримуваних у Росії громадян України Надії Савченко і Олега Сенцова. Про це заявив за результатами переговорів голова місії України при ООН Юрій Сергеєв, повідомляє «Укрінформ».

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: О Савченко.
« Reply #22 : Вересня 25, 2014, 07:15:47 19:15 »
Уже на який рівень вийшли, а нічого не виходить:

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун пообіцяв прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку сприяння у звільненні незаконно утримуваних у Росії громадян України Надії Савченко і Олега Сенцова. Про це заявив за результатами переговорів голова місії України при ООН Юрій Сергеєв, повідомляє «Укрінформ».
Для Хуйла... "какой-то там" Пан Ги Мун - не авторитет.
Хуйлу нужна Савченко для торогов.
А чем торгует Ращка? Конечно, газом.
Вот и ответ на все вопросы.
И то, что наши пытаются вытащить Надюжу... дай Бог им удачи. :smiley14:   

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: О Савченко.
« Reply #23 : Вересня 28, 2014, 10:22:05 22:22 »