Автор Тема: А що взагалі відбувається?  (Прочитано 3091 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
А що взагалі відбувається?
« : Вересня 26, 2014, 10:06:46 22:06 »
Дивлюсь Шустрого. Ну, вибори, треба визначатись.  :smilie8: Там прямо шабаш якійсь. Мочилово "демократами" типу Гриця Соболева та Карасевих кадрів Пороха. Ну, розумію, якщо б були старі діячі, а Шимківа за що?  Молодий, з гарвадською освітою, яких тоді ще треба менеджерів?
Пічалька.  Ні фіга в раді вони не об"єднаються. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46656
  • Never give in!
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #1 : Вересня 26, 2014, 10:08:41 22:08 »
Їх усіх треба відправити в АТО.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #2 : Вересня 26, 2014, 10:09:20 22:09 »
Дивлюсь Шустрого. Ну, вибори, треба визначатись.  :smilie8: Там прямо шабаш якійсь. Мочилово "демократами" типу Гриця Соболева та Карасевих кадрів Пороха. Ну, розумію, якщо б були старі діячі, а Шимківа за що?  Молодий, з гарвадською освітою, яких тоді ще треба менеджерів?
Пічалька. Ні фіга в раді вони не об"єднаються. :smilie2:

Цирк и клоунада на время выборов, потом общие финансовые интересы объединяют.
Уже наблюдали: утром драка между БЮТ и ПР в Верховной Раде, в полдень - совместные обеды в ресторане "Эгоист".

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #3 : Вересня 26, 2014, 10:16:01 22:16 »
Сумно не те, що сруться. Сумно, що у народа в студії у крикунів підтримка 85-90 процентів, а у молодого менеджера, який не вміє красиво говорити, а хоче донести до аудиторії свою думку 35-40%. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #4 : Вересня 26, 2014, 10:19:56 22:19 »
Сумно не те, що сруться. Сумно, що у народа в студії у крикунів підтримка 85-90 процентів, а у молодого менеджера, який не вміє красиво говорити, а хоче донести до аудиторії свою думку 35-40%. :smilie2:

Та якщо пиздуни типу Соболєва не порозумнішають, то народ їх виріже в подальшому.

Так що пофіг, що він там пиздить, бо 80 % слухають їх дурний піздьож, а 10 % точить ножі  :gigi: зі злобною ухмилкою.

І вирішувати будуть оці 10% пасіонаріїв. Ось така "нєсправедлівасть битія".

« Останнє редагування: Вересня 26, 2014, 10:34:06 22:34 від OlegSky »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #5 : Вересня 26, 2014, 10:34:50 22:34 »
Сумно не те, що сруться. Сумно, що у народа в студії у крикунів підтримка 85-90 процентів, а у молодого менеджера, який не вміє красиво говорити, а хоче донести до аудиторії свою думку 35-40%. :smilie2:

С волками жить - по-волчьи выть. Пусть учится изъяснять свои мысли доходчиво.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #6 : Вересня 26, 2014, 10:42:16 22:42 »
Знов все ті ж граблі. Здавалось би, вже нема ригів, а що змінилось? Замість конкуренції і обговорення проблем і ідей, знов гасла, критика і взагалі безперервний срач. На манєжє всьо тє же. :smilie8: І всі рубаху рвуть "І то не так і все не так, ". І дурні оплески...
А нові незалежні менеджери не сприймаються аудиторією. Мабуть дарма вирішив дивитись. Ф топку.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #7 : Вересня 26, 2014, 10:52:34 22:52 »
Цитувати
С волками жить - по-волчьи выть. Пусть учится изъяснять свои мысли доходчиво.
Так треба опуститись на рівень аудиторії і заговорити гаслами і популістськими заявами, тобто "зажігать". Тоді гарантовані оплески і підтримка. По-друге, Шимків пояснив, що він не політик, а менеджер. Всі ж хотіли молодих професіоналів, але ні, простіше аплодувати соболєвим-гриценкам, бо гарно мочать дії влади. А подумати над змістом виступу, то занадто складно.
Висновок - це шоу знов працює проти свідомого вибору, цікаво, хто замовив таку музику?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #8 : Вересня 26, 2014, 10:56:01 22:56 »
Дивлюсь Шустрого.

Дарма.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #9 : Вересня 26, 2014, 11:36:58 23:36 »
Дивлюсь Шустрого.

Дарма.

треба знати, що впарюють народним масам.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #10 : Вересня 26, 2014, 11:44:23 23:44 »
Соболев говорит, что должность премьер-министра Юльки-,,голгофа'' ....Мустафа говорит, что его поход в Раду--страшная жертва...Противно слушать.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #11 : Вересня 26, 2014, 11:49:27 23:49 »
Толпятся у корыта, пихают друг друга, кусаются....избранники хреновы.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33371
  • Стать: Чоловіча
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #12 : Вересня 26, 2014, 11:53:31 23:53 »
Шоу типу Шустрого-Кісєльова - дуже маніпулятивні. Трохи дивився ТБ в декількох країнах західніше України і щось не бачив там такого формату.

На такому шоу правила диктують демагоги і популісти, будь-які здорові думки там апріорі будуть затоптані всілякими Ляжками-Жульками, що просто тупо перекрикують інших.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #13 : Вересня 27, 2014, 12:16:33 00:16 »
Шоу типу Шустрого-Кісєльова - дуже маніпулятивні. Трохи дивився ТБ в декількох країнах західніше України і щось не бачив там такого формату.

На такому шоу правила диктують демагоги і популісти, будь-які здорові думки там апріорі будуть затоптані всілякими Ляжками-Жульками, що просто тупо перекрикують інших.

але ці шоу дуже популярні. дуже багато людей їх дивляться і суспільна думка в основному формується на таких шоу. недарма хуйло у мордорі таке заборонив..
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #14 : Вересня 27, 2014, 12:34:25 00:34 »
Сегодня Киселев пригласил на свою передачу дружбана Ганапольского....Наверное, советы будет давать...как превратить балаган -шоу в нечто пристойное.

Ведь была у Киселя ,,Большая политика''- интересная передача.

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #15 : Вересня 27, 2014, 01:05:39 01:05 »
Дивлюсь Шустрого. Ну, вибори, треба визначатись.  :smilie8: Там прямо шабаш якійсь. Мочилово "демократами" типу Гриця Соболева та Карасевих кадрів Пороха. Ну, розумію, якщо б були старі діячі, а Шимківа за що?  Молодий, з гарвадською освітою, яких тоді ще треба менеджерів?
Пічалька.  Ні фіга в раді вони не об"єднаються. :smilie2:

Я також вважаю що працездатною Рада буде максимум 2 місяця. Якщо за цей термін не приймуть ключові закони з перебудови Системи, то шанс буде повністю втрачений. Після 2 місяців почнеться традиційний хохлосрач де один другому будуть сорочки рвати через питання на кшталт “як правильно слухати гімн - просто стоячи чи з рукою не серці”...  :am

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8673
  • Стать: Чоловіча
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #16 : Вересня 27, 2014, 02:55:15 02:55 »
Дивлюсь Шустрого. Ну, вибори, треба визначатись.  :smilie8: Там прямо шабаш якійсь. Мочилово "демократами" типу Гриця Соболева та Карасевих кадрів Пороха. Ну, розумію, якщо б були старі діячі, а Шимківа за що?  Молодий, з гарвадською освітою, яких тоді ще треба менеджерів?
Пічалька.  Ні фіга в раді вони не об"єднаються. :smilie2:

модератори?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #17 : Вересня 27, 2014, 09:00:16 09:00 »
Дивлюсь Шустрого. Ну, вибори, треба визначатись.  :smilie8: Там прямо шабаш якійсь. Мочилово "демократами" типу Гриця Соболева та Карасевих кадрів Пороха. Ну, розумію, якщо б були старі діячі, а Шимківа за що?  Молодий, з гарвадською освітою, яких тоді ще треба менеджерів?
Пічалька.  Ні фіга в раді вони не об"єднаються. :smilie2:

модератори?
Хто? Гриці-соболєви-карасьови? Та ні, здається термінатори. :smilie5:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #18 : Вересня 27, 2014, 11:46:14 11:46 »
заздрю Вашій нервовій системі

я цю фігню вже рік не можу дивитись, така популістична жуйка для людей, що не мають доступу до інтернету та інформації, дуже добре діє на людей в селах.

тому підтримав участь представників ПС, але дивитись не можу.

на жаль більшість політичних сил і надалі будують свою стратегію на обсиранні влади і все пропало.
сподіваюсь народ трішки порозумнішав і  на виборах роставить всі крапки над і.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #19 : Вересня 27, 2014, 12:00:05 12:00 »
заздрю Вашій нервовій системі

я цю фігню вже рік не можу дивитись, така популістична жуйка для людей, що не мають доступу до інтернету та інформації, дуже добре діє на людей в селах.

тому підтримав участь представників ПС, але дивитись не можу.

на жаль більшість політичних сил і надалі будують свою стратегію на обсиранні влади і все пропало.
сподіваюсь народ трішки порозумнішав і  на виборах роставить всі крапки над і.
Так і я останнім часом не дивився. Важко деяких переносити, але я тоді відключаю звук. Тим не менше зараз під час виборів треба підтвердити правильність вибору. Наприклад, раніше нормально сприймав Соболєва, навіть симпатизував. Зараз викликає повне несприйняття своєю позицією, що влада абсолютно все робить не так. А хто ж керує чи не найбільшою фракцією в раді, чий представник(бувший) є спікером і був в.о. президента? Таке враження, що він не повернувся з війни проти Янука. Гриць, доречі, теж туди ж. А я ж колись за нього голосував. :smilie2:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #20 : Вересня 27, 2014, 12:26:05 12:26 »
для Vols

а які проблеми з виборами?

мені здається зрозумілим, що досить голосувати за особистостей, давайте обирати ідеологію

таких партій три - Свобода, ПС і КПУ
КПУ до дупи зразу
отже вибір невеликий, дуже шкода, що не домовились, спільно було б більше шансів створити велику фракцію, але маємо, те що маємо.

Порошенко запропонував гарну стратегію, але партії він не має, а ще стратегію треба перетворити в тактику і закони, плюс є запитання до деяких особистостей з його списку.

от такий розклад

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #21 : Вересня 27, 2014, 12:31:58 12:31 »
заздрю Вашій нервовій системі

я цю фігню вже рік не можу дивитись, така популістична жуйка для людей, що не мають доступу до інтернету та інформації, дуже добре діє на людей в селах.

тому підтримав участь представників ПС, але дивитись не можу.

на жаль більшість політичних сил і надалі будують свою стратегію на обсиранні влади і все пропало.
сподіваюсь народ трішки порозумнішав і  на виборах роставить всі крапки над і.
:smiley24:

«...проблемы, стоящие перед нами, не могут быть решены на том же уровне мышления, на котором их создали» А. Энштейн

т.е. все герои использующие старый метод "дикого популизма" - это по сути герои вчерашних дней, хоть они и позиционируют себя как "новые лица". Если речи ПС не отличаются от речей ляшко или типошенко - какие нафик это новые лица?
Эксплуатация ранее не эксплуатировавшейся ниши "радикального популизма" - тоже толку не даст.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #22 : Вересня 27, 2014, 12:34:37 12:34 »
заздрю Вашій нервовій системі

я цю фігню вже рік не можу дивитись, така популістична жуйка для людей, що не мають доступу до інтернету та інформації, дуже добре діє на людей в селах.

тому підтримав участь представників ПС, але дивитись не можу.

на жаль більшість політичних сил і надалі будують свою стратегію на обсиранні влади і все пропало.
сподіваюсь народ трішки порозумнішав і  на виборах роставить всі крапки над і.
Так і я останнім часом не дивився. Важко деяких переносити, але я тоді відключаю звук. Тим не менше зараз під час виборів треба підтвердити правильність вибору. Наприклад, раніше нормально сприймав Соболєва, навіть симпатизував. Зараз викликає повне несприйняття своєю позицією, що влада абсолютно все робить не так. А хто ж керує чи не найбільшою фракцією в раді, чий представник(бувший) є спікером і був в.о. президента? Таке враження, що він не повернувся з війни проти Янука. Гриць, доречі, теж туди ж. А я ж колись за нього голосував. :smilie2:
:smiley24:
Я скільки раз вже казав, різними словами: досить воювати самим з собою (злочинною владою, якої вжє давно нема).
А герої вчорашніх днів не можуть нічого як крутити свою заїзджену платівку...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #23 : Вересня 27, 2014, 12:45:15 12:45 »
Сумно не те, що сруться. Сумно, що у народа в студії у крикунів підтримка 85-90 процентів, а у молодого менеджера, який не вміє красиво говорити, а хоче донести до аудиторії свою думку 35-40%. :smilie2:
Випадково подивився одну з попередніх передач. 90% підтримки Соболєва, який шпарить гаслами, а по суті верзе суцільні дурниці, вселяють непереборний песимізм. Залишається сподіватись, що аудиторію там штаб БЮТу підбирав, а насправді народ значно розумніший.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #24 : Вересня 27, 2014, 01:04:56 13:04 »
Сумно не те, що сруться. Сумно, що у народа в студії у крикунів підтримка 85-90 процентів, а у молодого менеджера, який не вміє красиво говорити, а хоче донести до аудиторії свою думку 35-40%. :smilie2:
Випадково подивився одну з попередніх передач. 90% підтримки Соболєва, який шпарить гаслами, а по суті верзе суцільні дурниці, вселяють непереборний песимізм. Залишається сподіватись, що аудиторію там штаб БЮТу підбирав, а насправді народ значно розумніший.
Хотілось би сподіватись. Бо, наприклад, Шимків реально людина справи, а не політик. У хлопця за плечима керівна робота в Майкрософті, навчання в Гарвадському інституті державного управління і т.д., і якісь словоблуд "політолух" Красьов, каже, що у того "каша в голові", а "народ" плескає в долоні.  :weep: Тут точно руки опустяться.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #25 : Вересня 27, 2014, 01:08:45 13:08 »
не дивіться шустрого, особливо ввечері, краще проведіть його з родиною. Подивіться з дітьми мультфільм, вкладіть спати, відкоркуйте з дружиною пляшку вина, поставте гарну музику і т.д.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #26 : Вересня 27, 2014, 01:13:10 13:13 »
не дивіться шустрого, особливо ввечері, краще проведіть його з родиною. Подивіться з дітьми мультфільм, вкладіть спати, відкоркуйте з дружиною пляшку вина, поставте гарну музику і т.д.
Та я то ладно, раніше не часто дивився теж, тим більше, що на мене популізм і істерики не діють. Але ж половина країни дивиться і її "охмуряють ксьонзи"(с). От що бісить.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #27 : Вересня 27, 2014, 01:35:04 13:35 »
для Vols

я з цим борюсь, запрошую рідних і знайомих в гості, чи йдемо до когось, дуже допомагає

тут головне, щоб людина пережила ломку, а далі легше

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: А що взагалі відбувається?
« Reply #28 : Вересня 27, 2014, 02:06:25 14:06 »
для Vols

я з цим борюсь, запрошую рідних і знайомих в гості, чи йдемо до когось, дуже допомагає

тут головне, щоб людина пережила ломку, а далі легше
Дякую за пораду. Але з моїх рідних майже ніхто не дивиться, бо діти тим не цікавляться, дружина Савіка терпіти не може, я один "страждаю" :smilie1: Просто зараз важливо все-таки щоб народ не повівся знов на солодкі обіцянки, от що тривожить. Це як в футболі казали "хто вище б"є, той краще грає". Тільки тут хто крутіше "зріже" представника влади, той і має більшу підтримку.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)