Автор Тема: Спробував зарегіть абсолютно нейтральний нік на ФУП, чекаю рішення модера  (Прочитано 855 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
ПІШЛІТЬ НАХРІН ФУП, ви щойно зареєструвалися на Форумі Української Правди.

Нагадуємо, що ваш логін - ПІШЛІТЬ НАХРІН ФУП, а пароль - qwe***, тримайте його в секреті.

Для завершення реєстрації Вашу заявку повинен розглянути модератор. У разі активації акаунту ви отримаєте ще одного листа.

З Повагою,
Адміністрація форуму  Політичний ФОРУМ
Contra Spem Spero

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Три дня я гналась за вами — да! — чтобы сказать вам, как вы мне безразличны!
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
сегодня вот такое "письмо счастья" получила :smilie1:
Шановні користувачі ФУП!

Ми раді повідомити, що оновлення програмного забезпечення Форуму Української Правди вдало завершено.
Головна цінність форуму – це його люди (зареєстровані нікнейми) та його історія (архів за 10 років).

Ми забезпечили перенос усіх наявних та незабанених станом на 10.09.2014 користувачів зі збереженням вашого особистого паролю та мейлу реєстрації.

Водночас ми не стали переносити ваші особисті повідомлення з міркувань пошани до вашої приватності. Але вони, як і раніше, є доступними для вас – старий форум буде заархівовано в режимі "тільки для читання", і ви матимете можливість скопіювати всю важливу для вас інформацію з ваших особистих повідомлень.

Для першого залогінювання вам знадобиться ввести свій пароль декілька разів (із міркувань безпеки)

Докладніше тут  http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=786681.0

При виникненні будь-яких проблем із входом звертайтесь до техпідтримки   fup.adm.ua@gmail.com

Приємного спілкування!

думаю... обновитиь аккаунт или ну его к свиням
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Три дня я гналась за вами — да! — чтобы сказать вам, как вы мне безразличны!

Так от. Зачем они такие письма шлют.
Contra Spem Spero

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9421
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Я навіть й не пробувала реєєструватись там знову. Сиджу у них вдруге в темній бані невідомо за що. Інколи подивляюсь на їхній звіринець і думаю, що я не мазохістка, щоби там стирчати та сперечатися з усілякими ватними падлюками та штабними кацапами. Життя не настільки довге, щоб вбивати його на вату. Проте, якщо людям це подобається, то нехай собі.

Offline Мирослав

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 298
  • Стать: Чоловіча
Проте, якщо людям це подобається, то нехай собі.

У мене є один знайомийдля якого це мабуть сенс життя.  :smilie1:
Ну правда він песіонер. воєнний. Мабуть більше нічим зайнятися. Зареєстрований на всіх можливих політ форума. Тут , правда, я його не бачив.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Видно ник не понравился. Нет ответа :)
Contra Spem Spero