Автор Тема: 1 жовтня.  (Прочитано 1228 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
1 жовтня.
« : Вересня 30, 2014, 08:57:35 20:57 »
Для водіїв.Завтра 1 жовтня, не забуваємо вмикати фари.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: 1 жовтня.
« Reply #1 : Вересня 30, 2014, 08:58:58 20:58 »
Закон є Закон!  :smiley15:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: 1 жовтня.
« Reply #2 : Вересня 30, 2014, 09:00:07 21:00 »
О! Спасибо что напомнили.  :smiley15:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #3 : Вересня 30, 2014, 09:01:07 21:01 »
Закон є Закон!  :smiley15:
так я не прти, просто мені здається, що завтра мусора пастись на цьому будуть. :smiley15:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #4 : Вересня 30, 2014, 09:01:49 21:01 »
О! Спасибо что напомнили.  :smiley15:

Дрейк, для Вас завжди радий.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: 1 жовтня.
« Reply #5 : Вересня 30, 2014, 09:04:12 21:04 »
у мене завжди в авто заготовлено декілька екземплярів от такого паперу:



як вогню бояться  :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #6 : Вересня 30, 2014, 09:09:35 21:09 »
у мене завжди в авто заготовлено декілька екземплярів от такого паперу:



як вогню бояться  :smilie7:

Не в докору Вам, Повстанець, але мені зовсім не тяжко ввімкнути фари , і стараюмь не порушувати правила, в межах прийнятного.Хоч і ненавиджу мусорів люто, але ніколи на дорозі не зупиняли без причини.А якщо зважити на те, в який час живем, то навіть буду вітати надактивну пильнісь того племя на дорогах.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline СашКо

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 175
Re: 1 жовтня.
« Reply #7 : Вересня 30, 2014, 09:10:24 21:10 »
так я не прти, просто мені здається, що завтра мусора пастись на цьому будуть. :smiley15:
за це порушення штраф не передбачений а тільки попередження хоча приводом для зупинки буде.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #8 : Вересня 30, 2014, 09:14:18 21:14 »
так я не прти, просто мені здається, що завтра мусора пастись на цьому будуть. :smiley15:
за це порушення штраф не передбачений а тільки попередження хоча приводом для зупинки буде.

Не впевнений, того року ніби не штрафували, бо ніби нововведення, цього року будуть, хоча можливо я і не правий.Доречі, така фігня з фарами вже була не то в 94, не то в 95, хто пригадує?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: 1 жовтня.
« Reply #9 : Вересня 30, 2014, 09:16:35 21:16 »
у мене завжди в авто заготовлено декілька екземплярів от такого паперу:



як вогню бояться  :smilie7:

Не в докору Вам, Повстанець, але мені зовсім не тяжко ввімкнути фари , і стараюмь не порушувати правила, в межах прийнятного.Хоч і ненавиджу мусорів люто, але ніколи на дорозі не зупиняли без причини.А якщо зважити на те, в який час живем, то навіть буду вітати надактивну пильнісь того племя на дорогах.

справа в тому, що мені теж...
але я так люблю тролити інспекторів. маю таке хоббі, каюсь
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: 1 жовтня.
« Reply #10 : Вересня 30, 2014, 09:17:23 21:17 »
так я не прти, просто мені здається, що завтра мусора пастись на цьому будуть. :smiley15:
за це порушення штраф не передбачений а тільки попередження хоча приводом для зупинки буде.

Не впевнений, того року ніби не штрафували, бо ніби нововведення, цього року будуть, хоча можливо я і не правий.Доречі, така фігня з фарами вже була не то в 94, не то в 95, хто пригадує?

та ці фари вже вводили пару разів.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #11 : Вересня 30, 2014, 09:18:14 21:18 »

Не в докору Вам, Повстанець, але мені зовсім не тяжко ввімкнути фари , і стараюмь не порушувати правила, в межах прийнятного.Хоч і ненавиджу мусорів люто, але ніколи на дорозі не зупиняли без причини.А якщо зважити на те, в який час живем, то навіть буду вітати надактивну пильнісь того племя на дорогах.
Ну как раз в случае остановки из-за невключенных фар причина будет и гаишник с превеликим удовольствием выпишет штраф на максимальную сумму - 510 грн.
Какие-то пуганные кадры ему попадались - всегда же или операция какая-нибудь проходит по типу месячника трезвости или просто "авто підозріло рухається, втомлено виглядаєте" и т.д. Если бы реально такую жалобу отправил, АП отправила бы ее в ГАИ, а ГАИ отписалось бы, что факты не подтвердились.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #12 : Вересня 30, 2014, 09:20:53 21:20 »
у мене завжди в авто заготовлено декілька екземплярів от такого паперу:



як вогню бояться  :smilie7:

Не в докору Вам, Повстанець, але мені зовсім не тяжко ввімкнути фари , і стараюмь не порушувати правила, в межах прийнятного.Хоч і ненавиджу мусорів люто, але ніколи на дорозі не зупиняли без причини.А якщо зважити на те, в який час живем, то навіть буду вітати надактивну пильнісь того племя на дорогах.

справа в тому, що мені теж...
але я так люблю тролити інспекторів. маю таке хоббі, каюсь

Ви з тим тролінням зараз обережніше, тут здається вчора відео було, як лугандонський водій запорізьких дайців потролити спробував, не забувайте, в який час живем.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #13 : Вересня 30, 2014, 09:22:22 21:22 »

Не в докору Вам, Повстанець, але мені зовсім не тяжко ввімкнути фари , і стараюмь не порушувати правила, в межах прийнятного.Хоч і ненавиджу мусорів люто, але ніколи на дорозі не зупиняли без причини.А якщо зважити на те, в який час живем, то навіть буду вітати надактивну пильнісь того племя на дорогах.
Ну как раз в случае остановки из-за невключенных фар причина будет и гаишник с превеликим удовольствием выпишет штраф на максимальную сумму - 510 грн.
Какие-то пуганные кадры ему попадались - всегда же или операция какая-нибудь проходит по типу месячника трезвости или просто "авто підозріло рухається, втомлено виглядаєте" и т.д. Если бы реально такую жалобу отправил, АП отправила бы ее в ГАИ, а ГАИ отписалось бы, что факты не подтвердились.

Цілком і ровністю з Вами згідний.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: 1 жовтня.
« Reply #14 : Вересня 30, 2014, 09:24:19 21:24 »
та я тільки місцевих і то за діло... у нас такі є кадри, що ну його нах. хабарник на хабарнику... принаймі мене вже знають, інколи коли я їду мимо, то навіть голову відвертаються, типу нас тут немає і нікого ми не бачимо... імхо, але доволі повне знання ПДР дуже допомагає у спілкуванні з неучами в погонах і полосатою палкою (не плутати з жезлом) :)
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #15 : Вересня 30, 2014, 09:27:05 21:27 »
та я тільки місцевих і то за діло... у нас такі є кадри, що ну його нах. хабарник на хабарнику... принаймі мене вже знають, інколи коли я їду мимо, то навіть голову відвертаються, типу нас тут немає і нікого ми не бачимо... імхо, але доволі повне знання ПДР дуже допомагає у спілкуванні з неучами в погонах і полосатою палкою (не плутати з жезлом) :)

Тим не менше, ну їх нафік, зв'язуватись з тією шоблою, бо зроблять, те що з фуфричом зробили в Одесі і скажуть, що так було, шукай потім правди.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: 1 жовтня.
« Reply #16 : Вересня 30, 2014, 09:28:07 21:28 »
так я не прти, просто мені здається, що завтра мусора пастись на цьому будуть. :smiley15:
за це порушення штраф не передбачений а тільки попередження хоча приводом для зупинки буде.
А это что?
122 ч.2   
Нарушение водителями транспортных средств правил проезда перекрестков, остановок транспортных средств общего пользования, проезд на запрещающий сигнал светофора или жест регулировщика, нарушение правил обгона и встречного разъезда, безопасной дистанции или интервала, расположения транспортных средств на проезжей части, нарушение правил движения по автомагистралям, пользования внешними осветительными приборами или предупреждающими сигналами при начале движения или изменении его направления и их самовольное переоборудование с нарушением требований соответствующих стандартов, пользование водителем во время движения транспортного средства средствами связи, не оборудованными техническими устройствами, позволяющими вести переговоры без помощи рук (за исключением водителей оперативных транспортных средств во время выполнения ими неотложного служебного задания), а также нарушение правил учебной езды;
   
425 – 510 грн.
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: 1 жовтня.
« Reply #17 : Вересня 30, 2014, 09:29:22 21:29 »
та я тільки місцевих і то за діло... у нас такі є кадри, що ну його нах. хабарник на хабарнику... принаймі мене вже знають, інколи коли я їду мимо, то навіть голову відвертаються, типу нас тут немає і нікого ми не бачимо... імхо, але доволі повне знання ПДР дуже допомагає у спілкуванні з неучами в погонах і полосатою палкою (не плутати з жезлом) :)
Они просто знают золотое правило: время - деньги.
Пока они будут с Вами разговаривать и правила читать, можно троих подоить по-быстрому.