Автор Тема: Аваков залякує, гнида  (Прочитано 20157 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Аваков залякує, гнида
« : Жовтня 01, 2014, 12:49:50 00:49 »
Вже в твітері погрожує, що із-за Шуфрича і Пилипишина Європа відвернеться. А Європа не відвернеться тому що Шуфрич і всі інші посіпаки овоча і хуйла і далі жирують на волі? Паскуди корумповані. До речі в Одесу Шуфрич припхався на тому ж бусику, на якому тітушок возив. :smiley23:
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #1 : Жовтня 01, 2014, 03:31:11 03:31 »
Вже в твітері погрожує, що із-за Шуфрича і Пилипишина Європа відвернеться.

Не бздо в каністру, Арсен: якщо за вбивсто Музичка не відвернулися, то за розбитий ніс Нюсі - і поготів.  :smiley14:

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #2 : Жовтня 01, 2014, 07:22:30 07:22 »
Вже в твітері погрожує, що із-за Шуфрича і Пилипишина Європа відвернеться.

Не бздо в каністру, Арсен: якщо за вбивсто Музичка не відвернулися, то за розбитий ніс Нюсі - і поготів.  :smiley14:
+100
Они скорее отвернутся от бессилия что-то изменить, если такие как Гепа, Ярема, Гелетей, да собственно и Аваков будут нам говорить, что делать.

P.S. Авакав, конечно, мастер - по нескольку месяцев заглаживать косяки создаваемые единственным постом в ФБ.
Ник зарезервирован

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #3 : Жовтня 01, 2014, 08:55:50 08:55 »
просто Авакову, Яремі та іншим дуже страшно

вони прекрасно розуміють, що варто народові почати і ця фігня дуже швидко докотиться і до них

бігом робити свою роботу, або валити в Італію, у Авакова є досвід

де справа про голосуванню 16 го січня?
сидів би нюся в КПЗ чи шив обмудирування на зоні і була б морда ціла

і ще один момент, це наша країна, срали ми на рашку і срали на Європу з штатами, це наша внутрішня справа.

а діюча влада, хай починає думати
Ярема ще не зрозумів, що його заяви по закону про люстрацію, тільки провокують людей зробити так, щоб не було кому подавати позови до судів?

терпіння народу на межі, якщо 26-27 числа не будуть проведені арешти підарасів, що голосували за закони 16-го січня, то до кінця листопада буде народна люстрація

так, що пане Аваков, або працюйте, або валіть в Італію

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #4 : Жовтня 01, 2014, 09:05:34 09:05 »
А мені цікаво інше.
Під час періоду яника всі на той час опозиціонери кричали про корупцію серед ригоаналів, наприклад ті ж вишки Бойко.
Як прийшла "нова влада" ні одної резонансної справи по ригоаналах не відкрито.
То виходить, вони всі такі чисті, чесні, то чому ж тоді народ піднявся на Майдан?

Тітушки як били і калічили майданівців, чому ні один не покараний до сьогодні?
А хлопці з ПС за побиту морду нюсі мають сісти?  :smilie9:

Щось не те в нашій країні, думаю, Ярош зробить правильні висновки...

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #5 : Жовтня 01, 2014, 09:14:26 09:14 »
Повністю погоджуюся з Аваковим.

Не можна опускати Україну на рівень кривавих побутових розборок з деревяними кийками.
Нас тоді важко буде відрізнити від Лугандона.
Рівень троглодитів відійшов разом з бандюковичем. Це вже минуле. І не треба його нам повертати.

Astronaut

  • Гість
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #6 : Жовтня 01, 2014, 09:18:03 09:18 »
Я б рекомендував Зєвакову влаштувати прес-конференцію для широкого загалу і пояснити свою думку. Бажаючих послухати я буде вдосталь. А то у фейсбуках писати це не серьозно :smilie7:

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #7 : Жовтня 01, 2014, 09:22:02 09:22 »
Я б рекомендував Зєвакову влаштувати прес-конференцію для широкого загалу і пояснити свою думку. Бажаючих послухати я буде вдосталь. А то у фейсбуках писати це не серьозно :smilie7:

А ще - розказати, чи збираються вони відкривати кримінальні справи і щодо корупції, і щодо побиття і вбивств на Майдані.  Чи вже відкрили і закрили   :smilie9:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #8 : Жовтня 01, 2014, 09:44:41 09:44 »
Єдиним виходом для Авакова та й усієї влади в цілому є запуск процесу люстрації "зверху", згідно закону. Бо інакше мусорниками і розбитим таблом Нюсі це не закінчиться...

А щодо корупції, то потрібно підходити до цього системно і не тільки ловити і карати корупціонерів, а також негайно усувати причини корупції в законодавстві і нормативній базі. Наприклад якщо є якась норма, яку дуже важко або дорого виконувати і всі (більше 50%),, на кого ця норма впливає,  платять хабарі, щоб цю її обійти, то буде краще її скасувати або переробити щоб вона не була такою обтяжливою і платити хабар за неї стало би просто невигідно. Звичайно це потребує скрупульозної роботи по перетрушуванню законодавства і нормативної бази, але інакше виходу немає, всі інші "прості" рішення це буде просто популізм, який не спрацює, бо це буде виглядати як кидання каміння в болото, де все і потоне безслідно. А болото треба осушити ! І ці зміни треба робити швидко, не затягуючи їх на роки.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #9 : Жовтня 01, 2014, 09:45:21 09:45 »
а я з Аваковим згодний

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #10 : Жовтня 01, 2014, 09:48:14 09:48 »
Повністю погоджуюся з Аваковим.

Не можна опускати Україну на рівень кривавих побутових розборок з деревяними кийками.
Нас тоді важко буде відрізнити від Лугандона.
Рівень троглодитів відійшов разом з бандюковичем. Це вже минуле. І не треба його нам повертати.

Так раз не можна допускати , то якого хрєна він це допускає ? . Є невблаганні закони жанра ,  там де перестає діяти принцип права там діють суди Лінча . Можна тисячу разів тут обговорювати , првильно не правильно , " харашо х.х х. хуйово " ( Гепа) . Хай робить щось , поки його з його корумпованим" подєльніком " Яремою не намотало на колеса народної любові . Він думає що пиздіжом в ФБ врятується ? Чи вже повключали собі " режим : БОГ " ?
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 09:50:25 09:50 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #11 : Жовтня 01, 2014, 09:50:37 09:50 »
а я з Аваковим згодний

З ним можна було б погодитися, якщо ми би бачили реальні приклади "люстрації" різних сук, згідно закону, у  виконанні його відомства.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #12 : Жовтня 01, 2014, 09:51:59 09:51 »
Просто у нас продовжується практика вибіркового застосування законів.
Проти високопосадовців, що б вони не робили, кримінадьні справи не відкриваються.
І на тому фоні відкриття справ проти простих людей, тим більш патріотів, виглядає щонайменше дивно.
Закон повинен бути один для всіх, тільки тоді не буде "вуличної люстрації".

Astronaut

  • Гість
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #13 : Жовтня 01, 2014, 09:53:31 09:53 »
а я з Аваковим згодний
Це звісно міняє справу. :smilie7:

Astronaut

  • Гість
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #14 : Жовтня 01, 2014, 09:55:02 09:55 »
Я б рекомендував Зєвакову влаштувати прес-конференцію для широкого загалу і пояснити свою думку. Бажаючих послухати я буде вдосталь. А то у фейсбуках писати це не серьозно :smilie7:

А ще - розказати, чи збираються вони відкривати кримінальні справи і щодо корупції, і щодо побиття і вбивств на Майдані.  Чи вже відкрили і закрили   :smilie9:
:smiley15:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #15 : Жовтня 01, 2014, 09:57:29 09:57 »
От нас отвернется Европа, если  ,,новая'' старая власть будет воровать, отжимать и ссориться между собой.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #16 : Жовтня 01, 2014, 10:00:47 10:00 »
а я з Аваковим згодний

З ним можна було б погодитися, якщо ми би бачили реальні приклади "люстрації" різних сук, згідно закону, у  виконанні його відомства.

Що являє собою самосуд можна побачити на прикладі Лугандону.
Вам подобається? Мене, наприклад,  - ні.

Я за ці півроку у Харкові досить надивилася, зблизька в тому числі, на те, як натовп з кийками доказує "свою" правоту, розбиваючи голови людям.
За нинішній спокій у Харкові та відсутність ХНР дякую нашим людям та, особисто Авакову.
А повертати ситуацію на минулий рівень вважаю злочином.  Особливо під час війни.
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 10:10:30 10:10 від gremlin »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #17 : Жовтня 01, 2014, 10:04:13 10:04 »
ми їх примиримо, старих і нових, ще трішки і будуть стояти коло однієї стінки, чи сидіти в одному сміттєвому баці

я теж проти таких методів, поки діє закон, якщо пан Аваков не хоче застосувати закон буде суд Лінча

ми не допусимо повтору 2005 року.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #18 : Жовтня 01, 2014, 10:08:39 10:08 »
а я з Аваковим згодний

З ним можна було б погодитися, якщо ми би бачили реальні приклади "люстрації" різних сук, згідно закону, у  виконанні його відомства.

Що являє собою самосуд можна побачити на прикладі Лугандону.
Вам подобається? Мене, наприклад,  - ні.

Я за ці півроку досить надивилася, зблизька в тому числі, на те, як натовп з кийками доказує "свою" правоту, розбиваючи голови людям.
За нинішній спокій у Харкові та відсутність ХНР дякую нашим людям та, особисто Авакову.
А повертати ситуацію на минулий рівень вважаю злочином.  Особливо під час війни.

 Я не думаю, що хтось тут в захопленні від судів Лінча. Але це вже є дзвінок для влади, що вони повинні виконувати свої обіцянки з якими прийшли до влади. Влада повинна чітко показати, як вона бореться з корупціонерами на ВСІХ рівнях по закону і системно унеможливлює прояви корупції в майбутньому (див. мій пост вище). Бо інакше вийде те ж саме болото, тільки з іншими дійовими особами. Навіщо ж тоді Майдан стояв ?

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #19 : Жовтня 01, 2014, 10:10:00 10:10 »
а я з Аваковим згодний

З ним можна було б погодитися, якщо ми би бачили реальні приклади "люстрації" різних сук, згідно закону, у  виконанні його відомства.

Що являє собою самосуд можна побачити на прикладі Лугандону.
Вам подобається? Мене, наприклад,  - ні.

Я за ці півроку досить надивилася, зблизька в тому числі, на те, як натовп з кийками доказує "свою" правоту, розбиваючи голови людям.
За нинішній спокій у Харкові та відсутність ХНР дякую нашим людям та, особисто Авакову.
А повертати ситуацію на минулий рівень вважаю злочином.  Особливо під час війни.
Все так, но не благодаря, а вопреки Авакову.
Одесса, полностью в руках Авакова, где результаты расследования:
Ник зарезервирован

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #20 : Жовтня 01, 2014, 10:13:13 10:13 »
для gremlin

ми теж не хочемо, але і 2005 року ми не допустимо
ми дали владі пів року, ми чекаємо до виборів у ВР, але далі ми чекати не будемо, якщо в раду пройде хоч одна скотина, яка голосувала за закони 16-го січня, будемо діяти ми, якщо до нового року не буде вироків по рострілу Майдану, будемо діяти ми, якщо закон про люстрація і антикорупційне бюро не запрацюють до нового року, будемо діяти ми.
я і мої побратими не будуть дивитись, як регіонали будуть в новій ВР нести свою фігню, ми не будемо дивитись, як під розмови про Майдан, будуть далі красти судді і прокурори.

в Харкові дякуйте не Авакову, а хлопцям з ПС і добровольцям
які почали стріляти, коли до них полізли, які дали зрозуміти всім, що тут не Донецьк, тут буде спротив

які в неділю завалили ідола, а в понеділок дали по голові ваті
чому в понеділок не діяв закон, чому не арештували за заклики до сепаратизму?

якщо Гепу з Допою не посадять по закону (ви ж не будете сперечатись, що є за що), то буде народна люстрація.

в нас немає вибору, країна має, можливо останній шанс, або реформа судів, прокуратури, влади і силових підрозділів зверху і дуже швидко, або знизу

крапка.

якщо є мозок, то хай відійдуть в сторону, займаються бізнесом, дітьми чи валять з країни, якщо ні, то на гіляку

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #21 : Жовтня 01, 2014, 10:21:41 10:21 »
Слушала Кисилева, Евгения ,по радио. Он сказал, что в Киеве находится много европейских политологов, журналистов, которые наблюдают за тем, что происходит в Украине...и пишут: кто статьи , а кто отчёты...Поэтому, если наша власть будет красть, рейдерить и  ругаться, они отвернутся и не станут помогать...
« Останнє редагування: Грудня 21, 2014, 09:43:13 21:43 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #22 : Жовтня 01, 2014, 10:26:25 10:26 »
А насчёт выборов...я уже писала, кто будет считать голоса? Представители 29 партий, две трети из которых будут работать на нужных людей в комиссиях....По старому избирательному закону шуфричи имеют большие шансы просочиться в парламент.

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #23 : Жовтня 01, 2014, 10:27:27 10:27 »
Аваков таракана на кухні налякати не в змозі. Пф, залякує.

Astronaut

  • Гість
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #24 : Жовтня 01, 2014, 10:27:32 10:27 »
Слушала Кисилева, Евгения ,по радио. Он сказал, что в Киеве находится много европейских политологов, журналистов, ...которые наблюдают за тем, что происходит в Украине...и пишут ....кто статьи , а кто отчёты...Поэтому, если наша власть будет красть, рейдерить и  ругаться, они отвернутся и не станут помогать...
А типа сейчас они много помогли.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #25 : Жовтня 01, 2014, 10:29:20 10:29 »
для gremlin

ми теж не хочемо, але і 2005 року ми не допустимо
ми дали владі пів року, ми чекаємо до виборів у ВР, але далі ми чекати не будемо, якщо в раду пройде хоч одна скотина, яка голосувала за закони 16-го січня, будемо діяти ми, якщо до нового року не буде вироків по рострілу Майдану, будемо діяти ми, якщо закон про люстрація і антикорупційне бюро не запрацюють до нового року, будемо діяти ми.
я і мої побратими не будуть дивитись, як регіонали будуть в новій ВР нести свою фігню, ми не будемо дивитись, як під розмови про Майдан, будуть далі красти судді і прокурори.

в Харкові дякуйте не Авакову, а хлопцям з ПС і добровольцям
які почали стріляти, коли до них полізли, які дали зрозуміти всім, що тут не Донецьк, тут буде спротив

які в неділю завалили ідола, а в понеділок дали по голові ваті
чому в понеділок не діяв закон, чому не арештували за заклики до сепаратизму?

якщо Гепу з Допою не посадять по закону (ви ж не будете сперечатись, що є за що), то буде народна люстрація.

в нас немає вибору, країна має, можливо останній шанс, або реформа судів, прокуратури, влади і силових підрозділів зверху і дуже швидко, або знизу

крапка.

якщо є мозок, то хай відійдуть в сторону, займаються бізнесом, дітьми чи валять з країни, якщо ні, то на гіляку

Мені хочеться того ж самого, АЛЕ - революція вже відбулася! Далі треба реформувати країну і краще, якщо це буде поступовий рух. Тому що, якщо буде ще одна революція- у країні знову буде хаос та безвладдя. Країна стане слабкою і знову можна буде її шматувати різним покидькам.

Щодо Харкова.
Харківську ОДА звільняв вінницький "Ягуар". Присутні були також полтавські менти. І Аваков тоді приїжджав особисто. І завдяки цьому у нас немає ХНР. ПС та самооборона в цьому не брали жодної участі (у звільненні ОДА). А я маю друзів у самообороні.

Людей з "Патріоту України" (ПС) я якось не бачила на щоденному харківсьому майдані, який витримав усі морози.

Хіба Аваков заважав зносити Леніна у Харкові? На мій погляд міліція дуже добре працювала у цей вечір :)  До речі, син Авакова був присутній на площі.

А, мені цікаво, може топікстартер хотів щоб міністр МВС публічно підтримав випадки самосуду? А якщо не підтримав, то через це його треба обзивати "гнидою"?
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 10:32:07 10:32 від gremlin »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #26 : Жовтня 01, 2014, 10:38:40 10:38 »
для gremlin

революція ще не відбулась, система не змінилась
ПС з Харкова були в Києві, січень-лютий постійно
я про Римарську і стрілянину

у Авакова ніхо не питав дозволу, фактично вони з губернатором примазались по факту

там крім міліції ще працювали наші хлопці і була зустріч з керівництвом міліції, де було доведено до їх відома, що у випадку чого, на поготові озброєні групи бійців

я хочу, що б Аваков робив свою роботу. скільки учасників побиття майданівців арештовані в Харкові? скільки вже сидять?
чи виявлені організатори Оплоту і тітушок, вони теж вже сидять?

ви пропонуєте, забути про це, почекати ще пару років, чи може пора діяти?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #27 : Жовтня 01, 2014, 10:43:57 10:43 »
Слушала Кисилева, Евгения ,по радио. Он сказал, что в Киеве находится много европейских политологов, журналистов, ...которые наблюдают за тем, что происходит в Украине...и пишут ....кто статьи , а кто отчёты...Поэтому, если наша власть будет красть, рейдерить и  ругаться, они отвернутся и не станут помогать...
А типа сейчас они много помогли.

Кисилев: в 2004 году  были большие надежды на преобразования....А когда пошли ,,разборки'' в оранжевой команде , многие американские сенаторы и политики говорили: ,,Что вы,что вы, ...мы и думать не хотим о том, чтобы помогать Украине...будем ждать новых выборов...''

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #28 : Жовтня 01, 2014, 10:52:46 10:52 »
для gremlin

революція ще не відбулась, система не змінилась
ПС з Харкова були в Києві, січень-лютий постійно
я про Римарську і стрілянину

у Авакова ніхо не питав дозволу, фактично вони з губернатором примазались по факту

там крім міліції ще працювали наші хлопці і була зустріч з керівництвом міліції, де було доведено до їх відома, що у випадку чого, на поготові озброєні групи бійців

я хочу, що б Аваков робив свою роботу. скільки учасників побиття майданівців арештовані в Харкові? скільки вже сидять?
чи виявлені організатори Оплоту і тітушок, вони теж вже сидять?

ви пропонуєте, забути про це, почекати ще пару років, чи може пора діяти?

Забути? Звичайно ні!
Діяти? Звичайно так! Але, вибираючи методи.
Не можна зносити владу під час війни, бо тим самим ви просто піднесете країну окупанту на блюдечку. І ми не будемо мати, що реформувати :(

На мій погляд, зараз треба допомагати владі очищуватися. Треба допомагати робити реформи. Для цього треба йти працювати у команди реформаторів, у громадські організації, у виборчі комісії, волонтерами для армії   і просто бути активістами. Реформування не робиться смітниками.

А дискредитація влади під час війни - це злочин, я про це вже казала.
Рівняймось на Ізраїль - всі розборки із владою після війни. І тоді ми переможемо.
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 10:55:09 10:55 від gremlin »

  • Гість
Re: Аваков залякує, гнида
« Reply #29 : Жовтня 01, 2014, 11:16:36 11:16 »
Feral Cat, ти сам Ляшко, або просто його прихильник?  :smilie5:

Депутат Ляшко оскорбил Авакова в Facebook

Олег Ляшко на своей странице в Facebook резко высказался в адрес министра внутренних дел страны Арсена Авакова. Недовольство лидера Радикальной партии связано с обращением главы МВД, опубликованном в Facebook ранее. Аваков прокомментировал нападение радикалов на депутата Партии регионов Нестора Шуфрича, получившего сотрясение мозга, и на депутата Виктора Пилипишина, брошенного в мусорный бак.

«Еще пару разбитых лиц Шуфричей, линчеванных Пилипишиных и Европа отвернется от нашей победившей революции. Боюсь, что и Америка тоже», — написал Аваков в среду на своей странице в Facebook. В рамках этого же сообщения он обратился к радикалам с просьбой «не быть маргинальными дебилами» и не поддаваться желанию «судить правом толпы».

В ответ на это Ляшко написал, что Аваков «сам дебил», и оправдал действия радикалов тем, что «ни один закон не действует».

Лидер Радикальной партии добавил, что, на его взгляд, Арсену Авакову также может грозить участь Виктора Пилипишина.

http://news.rambler.ru/27185424/


Ляшко і був шутом, а тепер став придурком  :smiley23:


Аваков по суті все правильно сказав, але не дуже по формі. Шуфрича й треба було, але так, щоб він не балотувався нікуди, тобто сказати йому серйозно - будеш лізти у раду - ліквідуємо.
А так.. побили, морда в крові, ганьба на весь світ, а він все одно буде в Раді.
« Останнє редагування: Жовтня 01, 2014, 11:18:21 11:18 від Чупс »