Автор Тема: Калетничиху чуть не люстрировали  (Прочитано 1360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Калетничиху чуть не люстрировали
« : Жовтня 03, 2014, 02:33:39 14:33 »
Екс-комуністку Калетник ледь не побили виборці через «пропутинську» агітацію

Кандидат в народні депутати Оксана Калетник на українській мові агітує своїх виборців в Крижополі за Росію

Відповідне відео виклав Олександр Вінницький в своєму «Фейсбуці», пише Еспресо.TV.

«Прислали мені сьогодні з Крижополя відео зустрічі кандидата від «клану» Калетників в народні депутати України з виборцями округу № 16. Загалом, на рідкість нахабна стерво - у людей на війні повбивало і покалічило дітей - а воно не соромиться агітувати за Росію», - пише Вінницький.

За його словами, найцікавіше було в кінці і на відео не потрапило.

«Вона почала прямо погрожувати, що Росія, все одно візьме верх, а вони (її виборці) гарматне м'ясо, яке нічого не вирішує, і вони ще відповідатимуть за свій екстремізм!!! Загалом, скінчилося тим, що трохи там її не відлупцювали - охорона ледве встигла її вивести», - зазначає він.

http://espreso.tv/news/2014/10/03/eks_komunistku_kaletnyk_led_ne_pobyly_vyborci_cherez_proputynsku_ahitaciyu

Это уже просто верх долбо**изма.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #1 : Жовтня 03, 2014, 02:36:55 14:36 »
жаль, что не отлупили...  :smilie9:
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Пахітоска

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #2 : Жовтня 03, 2014, 02:39:39 14:39 »
А коли черга Лєнки Бондаренко дійде?

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #3 : Жовтня 03, 2014, 02:55:23 14:55 »
Я ни хера не понял. Это такая новая методика агитации? Ложь, подкуп не работают, теперь запугивание? Херасе у неё самомнение, это ж сколько народу надо напугать, чтобы набрать достаточно процентов на выборах?
Ник зарезервирован

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #4 : Жовтня 03, 2014, 02:56:28 14:56 »
Я ни хера не понял. Это такая новая методика агитации? Ложь, подкуп, обман не работают, теперь запугивание? Херасе у неё самомнение, это ж сколько народу надо напугать, чтобы набрать достаточно процентов на выборах?
она клиническая дура. по ее логике нахера переться в вр...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #5 : Жовтня 03, 2014, 03:11:14 15:11 »
Надо было по кругу пустить. Или в Лугандонию отправить.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #6 : Жовтня 03, 2014, 03:14:10 15:14 »
Надо было по кругу пустить. Или в Лугандонию отправить.

Да она сама, кого хочешь затрахает...Там ще та кобіта...агонь-баба.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #7 : Жовтня 03, 2014, 03:19:04 15:19 »
Треба ТП надавати по голові. Сука.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #8 : Жовтня 03, 2014, 03:23:02 15:23 »
Надо было по кругу пустить. Или в Лугандонию отправить.

Да она сама, кого хочешь затрахает...Там ще та кобіта...агонь-баба.

Та нихуя... может только мосх... Я б лично вдул, сразу мысли о ВР из головы вылетят.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #9 : Жовтня 03, 2014, 03:25:39 15:25 »
Кстати, о птичках, а это правда, що файний козак Михальчи

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #10 : Жовтня 03, 2014, 03:27:04 15:27 »
Сєрдєшная подружка Юрка Михальчишина

Найбагатша жінка Верховної Ради, комуністка Оксана Калетнік показала своє заміське помешкання, де вона живе разом з дочкою та хатніми працівниками.

Також Калетнік розповіла, чому, будучи успішною бізнесвумен, подалася до політики та кого вважає взірцем подружньої пари.

Про це йшлося у сюжеті "ТСН. Особливе".

40-річна Оксана Калетнік, яка минулої осені задекларувала 7 мільйонів гривень, мешкає у власному будинку у Конча-Заспі.



http://tabloid.pravda.com.ua/focus/517fb4c8f2171/
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #11 : Жовтня 03, 2014, 03:28:00 15:28 »


Та нихуя... может только мосх... Я б лично вдул, сразу мысли о ВР из головы вылетят.

Да прям таки...Ты ее взгляд видел, как она на мужчин смотрит?...Оо-оогооо я таких дамочек знаю...Не дай Бог к такой в руки попасть, даже уползти не сможешь...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #12 : Жовтня 03, 2014, 03:39:00 15:39 »
Та да, бізнесвумен, ага. Злодії чортові...

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #13 : Жовтня 03, 2014, 03:39:39 15:39 »

Да прям таки...Ты ее взгляд видел, как она на мужчин смотрит?...Оо-оогооо я таких дамочек знаю...Не дай Бог к такой в руки попасть, даже уползти не сможешь...

Хуйня это всё... Живуч, вынослив и Богом не обижен... Посткоитальный грипп мадам гарантирован.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #14 : Жовтня 03, 2014, 03:42:45 15:42 »

Да прям таки...Ты ее взгляд видел, как она на мужчин смотрит?...Оо-оогооо я таких дамочек знаю...Не дай Бог к такой в руки попасть, даже уползти не сможешь...

Хуйня это всё... Живуч, вынослив и Богом не обижен... Посткоитальный грипп мадам гарантирован.

Понял...

Лично я бы убежал...Сослался бы на сильную головную боль, футбол, хоккей и отложенную игру в шахматы в парке.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #15 : Жовтня 03, 2014, 03:54:43 15:54 »
Мысля появилась.
Люди, которые собрались послушать агитацию этой комуняцкой бл**и, разве не знали кто к ним едет? А может среди теж людей есть определнный % ватников? Очень странно, что недовольство стали выражать в самом конце, когда уже пошли прямые угрозы.
Имхо таких деятелей нужно встречать достойно, например чтоб десяток крепких мужиков с битами побили им транспорт. Весело будет охране и самой бл**юге скрываться от разъяренной толпы в Крыжополе.

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #16 : Жовтня 03, 2014, 03:58:38 15:58 »
Я ни хера не понял. Это такая новая методика агитации? Ложь, подкуп не работают, теперь запугивание? Херасе у неё самомнение, это ж сколько народу надо напугать, чтобы набрать достаточно процентов на выборах?

Она ограниченная , но амбициозная и беспредельно наглая.
 Враг Украины, воровка.
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #17 : Жовтня 03, 2014, 03:59:28 15:59 »

Да прям таки...Ты ее взгляд видел, как она на мужчин смотрит?...Оо-оогооо я таких дамочек знаю...Не дай Бог к такой в руки попасть, даже уползти не сможешь...

Хуйня это всё... Живуч, вынослив и Богом не обижен... Посткоитальный грипп мадам гарантирован.

Понял...

Лично я бы убежал...Сослался бы на сильную головную боль, футбол, хоккей и отложенную игру в шахматы в парке.

О, шож ты за козак, йoпт? Пожертвуй собой ради спасения Батькiвщини! Да и мадам вменяемой станет...

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #18 : Жовтня 28, 2014, 01:02:02 13:02 »
CБУ відкрила кримінальне провадження щодо комуністки Оксани Калетник.

Про це 28 жовтня передає прес-центр СБ України.

Як зазначається у повідомленні, на «гарячу лінію» СБУ у Вінницькій області надійшли повідомлення, зокрема, заява місцевого мешканця про те, що 30 вересня цього року під час зустрічі з виборцями народний депутат України Оксана Калетник вдалася до висловлювань сепаратистського змісту, зокрема заявляла про «легітимність самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», висловлювалась про їхнє право відділитися від України».

За цією інформацією слідчим відділом управління СБУ у Вінницькій області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України, вчинене особою, яка є представником влади) Кримінального кодексу України.

http://zik.ua/ua/news/2014/10/28/sbu_vidkryla_kryminal_na_komunistku_kaletnyk_za_separatystski_vystupy_535655

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #19 : Жовтня 28, 2014, 02:25:11 14:25 »
банальна істерика у мадами..нерви не витримують...знач "правільним путьом ідьом, тавагищи!"(с) :smilie5:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #20 : Жовтня 28, 2014, 03:13:16 15:13 »
Чуть не рахується.Ту мерзоту червонодупу бажано ломом люструвати і не поголові а по задниці,поки не побіліє.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #21 : Жовтня 28, 2014, 03:22:03 15:22 »
Чуть не рахується.Ту мерзоту червонодупу бажано ломом люструвати і не поголові а по задниці,поки не побіліє.

Комуняки в ВР не прошли, депутатской неприкосновенности у нее уже нет. Будем надеяться что в СБУ сделают свою работу на отлично. Зеленый свет, как говорится.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #22 : Жовтня 28, 2014, 03:38:56 15:38 »
Чуть не рахується.Ту мерзоту червонодупу бажано ломом люструвати і не поголові а по задниці,поки не побіліє.

Комуняки в ВР не прошли, депутатской неприкосновенности у нее уже нет. Будем надеяться что в СБУ сделают свою работу на отлично. Зеленый свет, как говорится.

Та потвора,скоріш за все вже на комуністичному побережжі іспанії пузо гріє,або на худой канєц в кацабонії , з париком ходячим гімн ленере придумовує.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Калетничиху чуть не люстрировали
« Reply #23 : Жовтня 28, 2014, 03:48:53 15:48 »
Чуть не рахується.Ту мерзоту червонодупу бажано ломом люструвати і не поголові а по задниці,поки не побіліє.

Комуняки в ВР не прошли, депутатской неприкосновенности у нее уже нет. Будем надеяться что в СБУ сделают свою работу на отлично. Зеленый свет, как говорится.
Превратит миллионершу в ... просто заможну жиночку :gigi:
Батя, мы стараемся ...