Автор Тема: Иду вот по вокзальному переходу, и думаю, все врут что война с РФ, и Крым отжали  (Прочитано 5217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Astronaut

  • Гість
А ось ви з автором тільки стогнете про "вибори не на часі", а коли дійшло до конкретики у вас навіть цитат немає на підтримку тези.  :smiley14:
Таки не на часі. Тим більше прийдуть переважно ті ж самі

На якому "аналізі" базується ця глибока думка? Навіть опити громадської думки, які б вони не були хуйові, цього не показують. Більшості з "тих самих" не світить рівно ніхуя.
Це якщо мати на увазі "класичних" ригів або комуняк. В друзяках того ж Пєці дуже багато сумнівних особистостей. Недаремно я згадав про люстрацію. Ти ж н віриш що після виборів рада стане чеснішою?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19238
після виборів рада стане чеснішою?

Скоріш так, ніж ні.

Astronaut

  • Гість
після виборів рада стане чеснішою?

Скоріш так, ніж ні.
Гаразд. Я теж маю таку надію, але трохи меншу, правду сказати.

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
мдя... чёт анекдот про Брежнева в поезде вспомнился... где он завешивает занавески и говорит: ну наконец-то поехали



в общим, иными словами: ударим гибридным миром по гибридной войне

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
мдя... чёт анекдот про Брежнева в поезде вспомнился... где он завешивает занавески и говорит: ну наконец-то поехали



в общим, иными словами: ударим гибридным миром по гибридной войне

Ага :(
Contra Spem Spero

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А ось ви з автором тільки стогнете про "вибори не на часі", а коли дійшло до конкретики у вас навіть цитат немає на підтримку тези.  :smiley14:
Таки не на часі. Тим більше прийдуть переважно ті ж самі

На якому "аналізі" базується ця глибока думка? Навіть опити громадської думки, які б вони не були хуйові, цього не показують. Більшості з "тих самих" не світить рівно ніхуя.
Достатньо подивитись на списки рейтингових партій, особливо по мажоритарці.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8681
  • Стать: Чоловіча
Жоржовичу, ви шось в зеркало передивився
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…