Автор Тема: Миф о схожести и братстве российского и украинского народов  (Прочитано 704 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Миф о схожести и братстве российского и украинского народов, создаваемый российскими идеологами сотни лет, сегодня рушится, как карточный домик. Более 150 лет назад выдающийся русский ученый, профессор Киевского и Санкт-Петербургского университетов Н. Костомаров издал исследование об украинцах и россиянах — сегодня актуальное как никогда.

Николай Костомаров, 1861 год: «Две русские народности».
Выдержки по ссылке http://ehorussia.com/new/node/9830

Много букв, но мне было интересно

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
не читал, но осуждаю  скажу так - никаких двух русских народностей, есть только одна русская народность, и живет она в пределах Украины.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Більшість тексту годиться для рімейку знаменитої книги "Україна не Росія",
хоча я її не читав, а за уривками, які все таки почув/прочитав у мене стійке враження,
що з Костомарова її і злизали ті наймити, що писали. 
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
не читал, но осуждаю  скажу так - никаких двух русских народностей, есть только одна русская народность, и живет она в пределах Украины.

+1. А ці нєпрєкращающієся папиткі західного улусу провести паралелі між собою та Руссю незлецько заіпали
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
ГОСУДАРОУСТРОЙСТВО

В политической сфере украинцы способны создавать внутри себя добровольные компании, связанные на столько, на сколько к тому побуждала насущная необходимость. Прочность их держится на праве личной свободы.

Россияне стремятся образовать сильную общинную организацию, которая держится на вековых началах и проникнута для всех людей единым духом.

Деятельность украинской общины ведет к свободе, к демократии, но ей тяжело создать государство. Россияне все делают к единовластию и крепкому государству.

У россиян есть что-то громадное, созидательное, дух стройности, сознание единства, господство практического рассудка, умеющего выстоять трудные обстоятельства, уловить время, когда следует действовать, и воспользоваться им .... Этого не показали украинцы. Их свободная стихия приводила либо к разложению общественных связей, либо к водовороту побуждений.

ось тому років 100-200 тому росія  україну роздовбала би вже за півроку
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17618
  • Стать: Чоловіча
Почитал бы я Костомарова, но я читать не умею.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Якби навіть і було щось між нами спільне, я тих підарасів і знати все одно не хочу. ХЗ взагалі звідки вони повилазили, якщо Київська Русь на нашій землі була.

Offline Радник

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 344
Якби навіть і було щось між нами спільне, я тих підарасів і знати все одно не хочу. ХЗ взагалі звідки вони повилазили, якщо Київська Русь на нашій землі була.

Ну як звідки? Я тебе породив, я тебе і вб'ю. :Prapor2:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Вони тому сотні ротів правили народами, бо були найпідступнішими і не гребували масовими знищеннями якої завгодно кількості людей.
Висновок: Щось не так з людством, якщо наймерзенніше, найнижче стояло зверху владної піраміди.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Висновок: Щось не так з людством, якщо наймерзенніше, найнижче
стояло зверху владної піраміди.
скоріше, накінці їстівного ланцюжка.
ну и ладно...

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Висновок: Щось не так з людством, якщо наймерзенніше, найнижче
стояло зверху владної піраміди.
скоріше, накінці їстівного ланцюжка.
про ланцюжок - дуже суперечливе твердження. Травна система людського організму схожа на плодоїдних тварин, а не на м'ясоїдних.  У хижаків вона трохи довша, бо м'ясо довго всмоктується.
І потім індійці, японці та ін. тисячі років не їли м'яса (японці тільки рибу споживали)  - це ж не означає, що ми повинні їсти їх, бо вони травоїдні, а українці м'ясоїдні?

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Висновок: Щось не так з людством, якщо наймерзенніше, найнижче
стояло зверху владної піраміди.
скоріше, накінці їстівного ланцюжка.
про ланцюжок - дуже суперечливе твердження. Травна система людського організму схожа на плодоїдних тварин, а не на м'ясоїдних.  У хижаків вона трохи довша, бо м'ясо довго всмоктується.
І потім індійці, японці та ін. тисячі років не їли м'яса (японці тільки рибу споживали)  - це ж не означає, що ми повинні їсти їх, бо вони травоїдні, а українці м'ясоїдні?

хм... я завжди вважав, що два шлунки це більше ніж один і травлення довше,
але може...

хоча це не в тему...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!