Автор Тема: Гелетей фсе  (Прочитано 10733 раз)

0 Користувачів і 17 Гостей дивляться цю тему.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Гелетей фсе
« Reply #30 : Жовтня 12, 2014, 07:08:32 19:08 »
Хто якої думки про Хомчака?

Отого полковника с мохоком на голове нужно назначить. И сделать генеральскую должность командующего округом.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Гелетей фсе
« Reply #31 : Жовтня 12, 2014, 07:09:36 19:09 »
Хто якої думки про Хомчака?

Отого полковника с мохоком на голове нужно назначить. И сделать генеральскую должность командующего округом.

Це кого?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Гелетей фсе
« Reply #32 : Жовтня 12, 2014, 07:10:02 19:10 »
Я б Філатова призначив, вірніше попросив...
If you are going through hell, keep going.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Гелетей фсе
« Reply #33 : Жовтня 12, 2014, 07:10:54 19:10 »
На посаду міноборони потрібен господарник, а не військовий. Щоб підтягнув усі проблемні місця в забезпеченні військ.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Гелетей фсе
« Reply #34 : Жовтня 12, 2014, 07:12:36 19:12 »
На посаду міноборони потрібен господарник, а не військовий. Щоб підтягнув усі проблемні місця в забезпеченні військ.

Гуляли ж інетом варіанти - Корбан, Бірюков. Побачимо. Треба такого, щоб і генерали прийняли як свого, і солдати на передовій. Але такої кандидатури, як я розумію, просто нема.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Гелетей фсе
« Reply #35 : Жовтня 12, 2014, 07:15:39 19:15 »
судячи зі звички Пороха змніювати поганих на ще гірших - наступним МО буде пацифіст, який вважатиме, що видатки на армію є аж завеликі і їх треба зменшувати.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Гелетей фсе
« Reply #36 : Жовтня 12, 2014, 07:16:52 19:16 »
Вище військове керівництво України 24 серпня приймало парад з нагоди Дня незалежності в Києві, незважаючи на те, що напередодні із зони АТО почали доповідати про вторгнення російських військ.

За словами екс-командувача військами сектора "Д" генерал-лейтенанта Петра Литвина, інформація про масштабне вторгнення в районі Амвросіївки, в результаті якого утворився так званий "Іловайський котел", була отримана з Держприкордонслужби та інших джерел ще 23 серпня, - повідомляє ZN.UA.

"Приблизно о 14:30 ми доповіли про перехід російськими частинами державного кордону та їх просуванні в напрямку Амвросіївки. Далі протягом дня такі доповіді передавалися неодноразово. Ці дані повністю підтверджувалися інформацією від Державної прикордонної служби. Також інформація надходила і від окремих груп спецпідрозділів, які знаходилися поблизу наших кордонів", - зазначив Литвин.

"Увечері, 23 серпня, я був викликаний на зв'язок (через головний командний центр Генштабу) з начальником Генерального штабу. Оскільки він в цей момент знаходився в кабінеті міністра оборони України, мене з'єднали з міністром. Міністр заслухав інформацію і передав трубку командуючому АТО, начальнику Генерального штабу Віктору Муженко. Вислухавши мою доповідь про російський наступ і про обстановку в секторі, він відповів: "При зміні обстановки доповідайте встановленим порядком". І все", - повідомив генерал.
ігнор Квант

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Гелетей фсе
« Reply #37 : Жовтня 12, 2014, 07:18:47 19:18 »


Гуляли ж інетом варіанти - Корбан, Бірюков. Побачимо. Треба такого, щоб і генерали прийняли як свого, і солдати на передовій. Але такої кандидатури, як я розумію, просто нема.

Генерали йдуть під три чорти зі своїми " прийомами " . Я ж кажу , лампаси носити і лупити комарів на масній пиці і я вмію .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Гелетей фсе
« Reply #38 : Жовтня 12, 2014, 07:19:34 19:19 »
судячи зі звички Пороха змніювати поганих на ще гірших - наступним МО буде пацифіст, який вважатиме, що видатки на армію є аж завеликі і їх треба зменшувати.

От я цього теж дуже боюся .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Гелетей фсе
« Reply #39 : Жовтня 12, 2014, 07:21:23 19:21 »
Вище військове керівництво України 24 серпня приймало парад з нагоди Дня незалежності в Києві, незважаючи на те, що напередодні із зони АТО почали доповідати про вторгнення російських військ.

За словами екс-командувача військами сектора "Д" генерал-лейтенанта Петра Литвина, інформація про масштабне вторгнення в районі Амвросіївки, в результаті якого утворився так званий "Іловайський котел", була отримана з Держприкордонслужби та інших джерел ще 23 серпня, - повідомляє ZN.UA.

"Приблизно о 14:30 ми доповіли про перехід російськими частинами державного кордону та їх просуванні в напрямку Амвросіївки. Далі протягом дня такі доповіді передавалися неодноразово. Ці дані повністю підтверджувалися інформацією від Державної прикордонної служби. Також інформація надходила і від окремих груп спецпідрозділів, які знаходилися поблизу наших кордонів", - зазначив Литвин.

"Увечері, 23 серпня, я був викликаний на зв'язок (через головний командний центр Генштабу) з начальником Генерального штабу. Оскільки він в цей момент знаходився в кабінеті міністра оборони України, мене з'єднали з міністром. Міністр заслухав інформацію і передав трубку командуючому АТО, начальнику Генерального штабу Віктору Муженко. Вислухавши мою доповідь про російський наступ і про обстановку в секторі, він відповів: "При зміні обстановки доповідайте встановленим порядком". І все", - повідомив генерал.


І цю навалу російських військ мали стримати прикордонники та батальйон "Прикарпаття" - з автоматами проти механізованих та танкових батальйонів...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #40 : Жовтня 12, 2014, 07:24:17 19:24 »
Це не Гелетей фсьо, це Порошенко фсьо... Звичайний базарний торгаш.

Вата смердюча, Порошенко - виробник, а не торгаш!!! Чи ти дурника включаєш і не знаєш, що у нього заводи Рошен, с/г підприємства, автомобільні заводи. Фактично єдиний з оліграхів, який будував НОВІ заводи, а не використовував ресурс "совка" до їх занепаду.
« Останнє редагування: Жовтня 12, 2014, 07:25:50 19:25 від Kvant »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Гелетей фсе
« Reply #41 : Жовтня 12, 2014, 07:28:46 19:28 »
Квант, іди нахуй разом із своім підкацапником. Робите із лайна чергового месію. Той прихожанин РПЦ продасть вас усіх оптом хуйлу. Власне вже продав.
If you are going through hell, keep going.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Гелетей фсе
« Reply #42 : Жовтня 12, 2014, 08:14:15 20:14 »
Ну что, предлагайте варианты.

Корбан - маловероятно, это не человек из команды Порошенко.
Бирюков - возможно, но довольно авантюристично.
Мамчур? Вопрос в наличии у него менеджерских качеств, которые нужны на посту министра.
А может быть, Косюк? Его кандидатура уже озвучивалась на пост вице-премьера по силовому блоку.
Еще вариант - кто-то из "Укроборонпрома" (нынешнего состава или одного из прошлых).

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Гелетей фсе
« Reply #43 : Жовтня 12, 2014, 08:17:08 20:17 »
Турчинов будет

как самый лучший испольнитель мирного плана Порошенко

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Гелетей фсе
« Reply #44 : Жовтня 12, 2014, 08:23:57 20:23 »
Дарма Порох Гелетея ще перед виборами зняв. Показав свою вразливість, по суті слабкість, перед шакалами кацапо-юлькоботами.
Кого б він зараз не призначив - все одно будуть обсирати. Тим паче, що достойних кандидатур в нас практично нема.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #45 : Жовтня 12, 2014, 08:28:10 20:28 »
Квант, іди нахуй разом із своім підкацапником. Робите із лайна чергового месію. Той прихожанин РПЦ продасть вас усіх оптом хуйлу. Власне вже продав.

Вата, ти слова підбирай, хохуй Хуйла. З усіх олігархів новий металургійний завод побудував лише Пінчук у Дніпрі і то він займає 2-3% заготовок. Люди заробляють десятки мільярдів доларів щороку і при цьому навіть модернізацію заводів не проводять.
Порошенко на залізній руді та старих заводах не сидить. А таки створює нове. У нас у Вінниці абсолютно нова фабрика Рошен + новий молокозавод під Вінницею. На решті фабрик Рошен залишилися лише корпуси - всередині всюди нове обладання. Від совдепії немає геть і сліду. В Черкасах у 2008 році побудований новий автомобільний завод. З нуля взагалі, навіть корпуси нові. Те саме стосується і виробництва Богданів і т.д.
Світ не чорно-білий, а є відтінки сірого. І олігарх олігарху рознь.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #46 : Жовтня 12, 2014, 08:28:44 20:28 »
Дарма Порох Гелетея ще перед виборами зняв. Показав свою вразливість, по суті слабкість, перед шакалами кацапо-юлькоботами.
Кого б він зараз не призначив - все одно будуть обсирати. Тим паче, що достойних кандидатур в нас практично нема.

Я теж так вважаю. Посада МО зараз не важлива.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4930
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Гелетей фсе
« Reply #47 : Жовтня 12, 2014, 08:36:02 20:36 »
Peter Shuklinov
10 хв · Kyiv ·
- судя по поступающей информации, новый министр обороны вам понравится. Надеюсь, за ночь ничего не изменится.
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Гелетей фсе
« Reply #48 : Жовтня 12, 2014, 08:37:23 20:37 »
Квант, я сказав тобі шоб ти ішов нахуй із своєю Вінницею і фабриками того підкацапника. Н а х у й!!! Разом з вашими московськими попами.!!! Папєрєднік з нинішнім підкацапником до спільноі церкви ходять. Це головне. Тому продадуть або даром віддадуть хуйлу що той забажає. Торгаші по духу...
І нєхуй мені пояснювать, що біле це чорне, а чорне це біле.
If you are going through hell, keep going.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Гелетей фсе
« Reply #49 : Жовтня 12, 2014, 08:39:21 20:39 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Гелетей фсе
« Reply #50 : Жовтня 12, 2014, 08:41:01 20:41 »
В Черкасах у 2008 році побудований новий автомобільний завод. З нуля взагалі, навіть корпуси нові. Те саме стосується і виробництва Богданів і т.д.

так вот почему у нас не снижают ставки на ввоз авто из ЕС :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #51 : Жовтня 12, 2014, 08:41:03 20:41 »
Квант, я сказав тобі шоб ти ішов нахуй із своєю Вінницею і фабриками того підкацапника. Н а х у й!!! Разом з вашими московськими попами.!!! Папєрєднік з нинішнім підкацапником до спільноі церкви ходять. Це головне. Тому продадуть або даром віддадуть хуйлу що той забажає. Торгаші по духу...
І нєхуй мені пояснювать, що біле це чорне, а чорне це біле.

Наш Вінницький московський піп допомагає на АТО, якщо ти не знав. Зокрема дали гроші на 4 МТЛБ для батальйону Вінниця. І не тільки. І українською мовою в церквах правиться, а не "словянською".
Так що тут теж не все однозначно.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Гелетей фсе
« Reply #52 : Жовтня 12, 2014, 08:42:22 20:42 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Х..ясє? До Пороха повернувся розум? Ну то хай поки порулить.

А ви не вірили у животворящі п..здюліни! Владі шкодить, коли її не грають в хвіст і в гриву!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #53 : Жовтня 12, 2014, 08:42:31 20:42 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Я говорив і говорю, що Порошенко буде робити реформи. Ну як Ви цього не розумієте? Що за "сільські охламони"?

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Гелетей фсе
« Reply #54 : Жовтня 12, 2014, 08:42:34 20:42 »
Квант, я сказав тобі шоб ти ішов нахуй із своєю Вінницею і фабриками того підкацапника. Н а х у й!!! Разом з вашими московськими попами.!!!
:lol:

на винницу не гони. я туда свалить из будущего ХНР собираюсь, если квартиру хэнээровцы не конфискуют :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #55 : Жовтня 12, 2014, 08:43:46 20:43 »
Х..ясє? До Пороха повернувся розум? Ну то хай поки порулить.

А ви не вірили у животворящі п..здюліни! Владі шкодить, коли її не грають в хвіст і в гриву!

Да при чому тут це? Порошенко буде робити реформи. Я це казав, ще до виборів. Це та людина, яка каже і робить. І він знає як має бути, бо та ж корпорація Рошен - це по суті "міні-держава". Досвід в управлінні дуже великий.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Гелетей фсе
« Reply #56 : Жовтня 12, 2014, 08:43:56 20:43 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Я говорив і говорю, що Порошенко буде робити реформи. Ну як Ви цього не розумієте? Що за "сільські охламони"?
Квант, а если я беженцем из ХНР приеду, ты поможешь мне работу в Виннице найти? :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Гелетей фсе
« Reply #57 : Жовтня 12, 2014, 08:44:38 20:44 »
Квант, я сказав тобі шоб ти ішов нахуй із своєю Вінницею і фабриками того підкацапника. Н а х у й!!! Разом з вашими московськими попами.!!!
:lol:

на винницу не гони. я туда свалить из будущего ХНР собираюсь, если квартиру хэнээровцы не конфискуют :lol:

Вінниця проти Харькова - провінція. Краще вже у Київ або Дніпро.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Гелетей фсе
« Reply #58 : Жовтня 12, 2014, 08:44:53 20:44 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Я говорив і говорю, що Порошенко буде робити реформи. Ну як Ви цього не розумієте? Що за "сільські охламони"?
Квант, а если я беженцем из ХНР приеду, ты поможешь мне работу в Виннице найти? :lol:
ботом МО на СУПе?

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Гелетей фсе
« Reply #59 : Жовтня 12, 2014, 08:45:02 20:45 »
значит Бирюков.

пипец генералам  :smilie7:

Х..ясє? До Пороха повернувся розум? Ну то хай поки порулить.

А ви не вірили у животворящі п..здюліни! Владі шкодить, коли її не грають в хвіст і в гриву!

это я предположил! что в голове у Порошенко не ведаю, телепатическими способностями не обладаю и автомат калашникова изучаю....