Автор Тема: Притула ощутила прищемление хвоста  (Прочитано 26900 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #120 : Квітня 04, 2014, 12:38:05 12:38 »
А чи дивився вчора хто-небудь ''вечір з Миколою Княжицьким'' на еспресо тв? Я краєм вуха почула, як один з учасників програми наізджав на Притулу. Дослівно: "Украінська Правда , заснована Гонгадзе, перетворилась на рупор Кучми. Ганьба і т.п.''

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #121 : Квітня 04, 2014, 12:38:54 12:38 »
від ОП

И я правильно понимаю, что не Турчинофф регистрировал укрправду.нет?

вы так легко попались на удочку россиян, даже страшно немного...

передайте ОП, що незважаючи на те, що pravda.com.ua зареєстрованний на Притулу, під час революції там велася явно антиукраїнська політика модерування . при цьому її реакція на крик спільноти про проблеми дуже  красномовно викладена в листі до Сергія_СВ

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #122 : Квітня 04, 2014, 12:40:45 12:40 »
В мене була звичка переглядати ФУП і потім тиснути зверху зліва на "Українська правда", читати УП. Тепер я не читаю ФУП, тому й не читаю УП. А ще в мене є Feedly з якого я УП викинув нах. Думаю, що так зробив не тільки я

аналогічна фігня
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline ivan ukrainets1

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #123 : Квітня 04, 2014, 12:41:38 12:41 »
від ОП

И я правильно понимаю, что не Турчинофф регистрировал укрправду.нет?

вы так легко попались на удочку россиян, даже страшно немного...

передайте ОП, що незважаючи на те, що pravda.com.ua зареєстрованний на Притулу, під час революції там велася явно антиукраїнська політика модерування . при цьому її реакція на крик спільноти про проблеми дуже  красномовно викладена в листі до Сергія_СВ

підтверджую - в мене склалось таке ж враження

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #124 : Квітня 04, 2014, 12:42:35 12:42 »
А для того треба щоб на нашому форумі не тільки дописували нормальні мудрі люди , а і треба щоб наш  форум читали . Тому якщо СУП залишиться таким , як він є зараз ,тобто нікому не відомим форумом , про який ніхто нічого не знає , я зрубаю назад на ФУП.
174 Гостей, 149 Користувачів (14 Схованих)
Це звичайно Ваше право, піти , чи лишитись, але хіба можна казати, що цей форум ніхто не читає?  :smilie10:

Offline ivan ukrainets1

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #125 : Квітня 04, 2014, 12:43:48 12:43 »
ФУП це форум Помаранчовою "революції" - слово революції в лапках бо як вже зараз відомо то була вечірка в порівнянні з подіями листовада 2013 - березень 2014

СУП може стати форумом нових подій ...

Offline кайтмаз

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1811
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #126 : Квітня 04, 2014, 12:43:53 12:43 »
У мене зовсім інакше - своїми дописами я хочу допомогти нашій країні змінитись.
Серьёзно?

Offline gonta

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #127 : Квітня 04, 2014, 12:44:30 12:44 »
суп то форум якому мінімум два роки
біля істоков якого були хорнет,чупа і єгорій
потім антенщику шото в голові поіплось і він його прикрив

Хуіз пєтрушька антенщік ?

По темі  .Мені дали на ФУПі 999 якраз 19 лютого. Я перйшов на ДД , бо там ще віддавна мав реєстрацію. Потім почалась двіжуха на фейсбуку в групі ФУП 2.0 . Потім хлопці з ФУП 2.0 зробили форум на фейсбуці і я там теж щось писав - читав . А потім я взнав про СУП . І получилось так , що тут мені найбільше подобається . І технічні сторони форуму і поспілкуватись є з ким . Але якщо відновлять нормальний ФУП , а тут залишиться все так як є зараз , я зрубаю туди.  І не тільки я зрубаю. Поясню чому . У нас в підвалі живуть бєженці з ФЕРу . Так от , їм пофіг де сидіти - в нашому підвалі чи якомусь іншому - у них своя тусовка і всі решта ім пофіг. У мене зовсім інакше - своїми дописами я хочу допомогти нашій країні змінитись. напевно що не в одного мене є таке бажання .  А для того треба щоб на нашому форумі не тільки дописували нормальні мудрі люди , а і треба щоб наш  форум читали . Тому якщо СУП залишиться таким , як він є зараз ,тобто нікому не відомим форумом , про який ніхто нічого не знає , я зрубаю назад на ФУП.
антенщік чупа :lol:

Offline буковинка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 172
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #128 : Квітня 04, 2014, 12:46:18 12:46 »
У-у-у-у...
всьо інтєрєснєє і інтєрєснєє:
Цитувати
Re: ukrpravda.net
pravda
   04 Apr 2014 11:51
Адмін
IP/Host: Модератор
Бардеровеу, были вы и Гарри, если мне не изменяет память.

Еще раз повторяю - я в таком количестве людей не банила. На форум не заходила с ноября.

Поэтому искусственный массовый забан форумчан с одновременным созданием параллельной структуры рассматриваю, как чистейшей воды провокацией. Поэтому хочу знать историю процесса.

Я действительно не встречаюсь, 2005 год был очень давно. Не встречаюсь, хотя знаю, что это необходимая вещь - личное общение. Но для меня это тягостно.

Турчинофф, мы с вами всегда отличались взглядами на жизнь.За годы существования ФУПа, УП не имеет с этого ни одного пиастра. Мы пробовали размещать здесь рекламу, но что-то не пошло. Короче, пиастры это не приносит никак. Посмотрите на статистику - форум во всей структуре УП занимает в разное время от 2,5 до 4 процентов всей посещаемости. Даже если поставить на форум гуглрекламу, то это будут очень небольшие деньги. Если вы, Турчинофф, конечно, разбираетесь в пиастрах.
[www.liveinternet.ru]

Форум ценен точно не этим. Вы живете здесь своей жизнью и никогда не уважали ни УП, ни меня, ни наших авторов. Почему тогда в ответ вы требуете внимания к себе? Это вопрос, который не требует ответа.

Меня по-прежнему интересует вопрос - на кого зарегистрирована укрправда.нет

Так об чьом тагди помідори? (с)
Цікаво, як бачить уваженіє к сєбє госпожа Притула?
(вопрос тоже нє трєбуєт отвєта :smilie5: )
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 12:48:13 12:48 від буковинка »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #129 : Квітня 04, 2014, 12:49:29 12:49 »
від ОП

И я правильно понимаю, что не Турчинофф регистрировал укрправду.нет?

вы так легко попались на удочку россиян, даже страшно немного...

ОП може спитати Турчинофф-а , якщо вже аж так хоче знати чи на нього домен.

ну і ще - вважаю, що ми досить грамотні та організовані  люди, щоб при потребі (тобто - якщо з СУП захворіє ФУПізмом) утворити аналогічний форум за 24 год.
але, сподіваюся, такої потреби не буде - наразі адмін і модери працюють на ідею, а не задля грошей.
зазвичай такий фундамент міцніший.
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 12:51:16 12:51 від entp »

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #130 : Квітня 04, 2014, 12:50:44 12:50 »
[
Цитувати
Re: ukrpravda.net
pravda
   04 Apr 2014 11:51
Адмін
IP/Host: Модератор
Посмотрите на статистику - форум во всей структуре УП занимает в разное время от 2,5 до 4 процентов всей посещаемости.

Интересно, а АП никогда не задумывалась, что будет с посещаемостью без форума? Интересен ли будет кому-то её ресурс с вечно запаздывающими новостями?

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #131 : Квітня 04, 2014, 12:52:06 12:52 »
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214846711


ukrpravda.net

pravda  04 Apr 2014 10:13
Адмін
IP/Host: Модератор
 

Друзья, кто из вас знает, кто регистрировал этот домен и делал форум? Важно знать - если кто-то из вас, это одно дело, если никто из вас не имеет к этому отношение - это совсем другое дело. Потому что, начиная с осени у УП появилось как минимум 3 клона. И делали все это арбузовцы и россияне. Слава богу, их прекратили финансировать, они сами умрут, но давайте разберемся все же.


(Наталия Николаевна за Сергея SV)

Серенька, заканчивай этот маскарад  :weep:

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #132 : Квітня 04, 2014, 12:56:32 12:56 »
[
Цитувати
Re: ukrpravda.net
pravda
   04 Apr 2014 11:51
Адмін
IP/Host: Модератор
Посмотрите на статистику - форум во всей структуре УП занимает в разное время от 2,5 до 4 процентов всей посещаемости.

Интересно, а АП никогда не задумывалась, что будет с посещаемостью без форума? Интересен ли будет кому-то её ресурс с вечно запаздывающими новостями?

Google PageRank 5 - ФУП
Google PageRank 7 - УП



у нас зараз - 0

п.с.
zugunder.com Google PageRank теж 0
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 01:06:28 13:06 від entp »

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #133 : Квітня 04, 2014, 01:09:06 13:09 »

174 Гостей, 149 Користувачів (14 Схованих)
Це звичайно Ваше право, піти , чи лишитись, але хіба можна казати, що цей форум ніхто не читає?  :smilie10:

Я маю інші критерії .Я дивлюсь вперед.  І  я бачу . що якщо ми будемо тягятись з ФУПом (не тим що зараз , а тим , який може бути , якщо Притула ним займеться - з реєстрацією і нормальною модерацією) - то у СУПа не буде шансів . Чому Притула написала про індексацію? та тому що фУП - розкручений ресурс. А що у нас на СУПі робиться для розкрутки ? Я он в адмінці гілочку відкрив . Про нормальну назву ресурсу . Хтось відреагував?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #134 : Квітня 04, 2014, 01:12:33 13:12 »
Хтось відреагував?

Может не все поддерживают идею, что "мое слово, написанное на форуме, просто обязано прочесть все Прогрессивное Человечество"?
« Останнє редагування: Квітня 04, 2014, 01:22:55 13:22 від Geo »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #135 : Квітня 04, 2014, 01:13:32 13:13 »

174 Гостей, 149 Користувачів (14 Схованих)
Це звичайно Ваше право, піти , чи лишитись, але хіба можна казати, що цей форум ніхто не читає?  :smilie10:

Я маю інші критерії .Я дивлюсь вперед.  І  я бачу . що якщо ми будемо тягятись з ФУПом (не тим що зараз , а тим , який може бути , якщо Притула ним займеться - з реєстрацією і нормальною модерацією) - то у СУПа не буде шансів . Чому Притула написала про індексацію? та тому що фУП - розкручений ресурс. А що у нас на СУПі робиться для розкрутки ? Я он в адмінці гілочку відкрив . Про нормальну назву ресурсу . Хтось відреагував?

не нагнітай.
переїдемо на новий хостинг і займемося.
колективна сила для себе  може зробити більше, ніж альона для грошей собі



Offline Olegik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #136 : Квітня 04, 2014, 01:14:11 13:14 »
если есть желание и возможность можно перенести этот текст на ФУП:

Цитувати
1) В середине осени несколько форумчан (matav и old-wood) пожаловались о том, что от они не размещали сообщений, которые фигурировали на форуме от их имени.
2) с начала года начались массовые покосы приличных фупчиков и стали досрочно выходить "на волю" очень много ников. Среди них я не заметил про-украинских.
3) после того, как меня 19 марта унесло на 999, провел поверхностное исследование.

и вывод по итогам пункта 3

На ФУПе был такой пользователь "neon". На ФУП он обычно заходил через различные прокси-сервера - шведские, чешские и т.п. После того, как pravda прибила совсем этот ник (история с воскрешением ников однозначный, neon...) была открыта вот эта тема http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214813302 Тема была открыта пользователем через тот же прокси, что ипользовался neon и через короткое время в теме появился настоящий владелец ника "AIR". Не далее как 1-го апреля
Цитувати
..
Но опять же ситуация за вчера. Я забанила днем одного товарища на 999, а вечером он появился. И более того - моментально этот некто забанил еще пару человек на 999 дней.
...
Я так понимаю это ник "Ajust", использование прокси для доступа на форум и некоторые детали поведения позволяют отождествить его с ником "neon".
Судя по тому, что вакханалия продолжается дыры в форуме не закрыты (если моя информация верна, то софт форума насчитывает около 900 документированных ошибок и около 100 не исправлено).
Варианты действий:
первый или борьба с ветряными мельницами - отловить и прибить все ники, которые эксплуатируют уязвимость (есть основания считать, что дыру ипользовать может только пользователь войдя на форум)
второй - апгрейд софта на актуальный или полная смена движка форума.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #137 : Квітня 04, 2014, 01:22:09 13:22 »

174 Гостей, 149 Користувачів (14 Схованих)
Це звичайно Ваше право, піти , чи лишитись, але хіба можна казати, що цей форум ніхто не читає?  :smilie10:

Я маю інші критерії .Я дивлюсь вперед.  І  я бачу . що якщо ми будемо тягятись з ФУПом (не тим що зараз , а тим , який може бути , якщо Притула ним займеться - з реєстрацією і нормальною модерацією) - то у СУПа не буде шансів . Чому Притула написала про індексацію? та тому що фУП - розкручений ресурс. А що у нас на СУПі робиться для розкрутки ? Я он в адмінці гілочку відкрив . Про нормальну назву ресурсу . Хтось відреагував?

Наскільки я розумію, то моніторинг якоїсь думки проводиться в тому числі і за кількістю відвідувань та постів ресурсу. Ось чому штабні боти росіяни рвуться на ФУП. Можливо СУП зараз і не має такого високого рейтингу, але й говорити, що це нуль також не можна. Інакше Притула так би не хвилювалась.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #138 : Квітня 04, 2014, 01:27:19 13:27 »
Да пошла она к хуям. Помню я как то раз с ней сцепился, потом с 2010-го просто тупо не мог зайти на форум (даже вроде как бана не было). Сейчас сучка забегала.


Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #139 : Квітня 04, 2014, 01:28:30 13:28 »

174 Гостей, 149 Користувачів (14 Схованих)
Це звичайно Ваше право, піти , чи лишитись, але хіба можна казати, що цей форум ніхто не читає?  :smilie10:

Я маю інші критерії .Я дивлюсь вперед.  І  я бачу . що якщо ми будемо тягятись з ФУПом (не тим що зараз , а тим , який може бути , якщо Притула ним займеться - з реєстрацією і нормальною модерацією) - то у СУПа не буде шансів . Чому Притула написала про індексацію? та тому що фУП - розкручений ресурс. А що у нас на СУПі робиться для розкрутки ? Я он в адмінці гілочку відкрив . Про нормальну назву ресурсу . Хтось відреагував?

Наскільки я розумію, то моніторинг якоїсь думки проводиться в тому числі і за кількістю відвідувань та постів ресурсу. Ось чому штабні боти росіяни рвуться на ФУП. Можливо СУП зараз і не має такого високого рейтингу, але й говорити, що це нуль також не можна. Інакше Притула так би не хвилювалась.

СУП  , якщо ми будемо РАЗОМ, матиме дуже гарний рейтинг.
 а притула хвилюється, бо ще раз зробити резервацію їй не вдасться, а якщо відкрити реєстрацію, то з ресурсом доведеться працювати. халява скінчилася.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9306
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #140 : Квітня 04, 2014, 01:28:41 13:28 »
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214846711


ukrpravda.net

pravda  04 Apr 2014 10:13
Адмін
IP/Host: Модератор
 

Друзья, кто из вас знает, кто регистрировал этот домен и делал форум? Важно знать - если кто-то из вас, это одно дело, если никто из вас не имеет к этому отношение - это совсем другое дело. Потому что, начиная с осени у УП появилось как минимум 3 клона. И делали все это арбузовцы и россияне. Слава богу, их прекратили финансировать, они сами умрут, но давайте разберемся все же.


(Наталия Николаевна за Сергея SV)

Серенька, заканчивай этот маскарад  :weep:

Це дійсно пише дружина Сергія на його прохання.

Offline golden aplle

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #141 : Квітня 04, 2014, 01:38:47 13:38 »
 chegevar 04 Apr 2014 13:25 IP/Host: ---.opera-mini.net


Отцы и
Алена Юрьевна.

Так что, все 'доповiдi' вы по прежнему не читаете?
То есть народ судорожно жмет на кнопку сообщая о всяких негодяях и российских бригадах,
а в результате вы этого даже не видите.
Жми или не жми.
Всё лишь пустота.

Чувствую, что большинство здесьних участников уже постигли Дзен.
Хлопок одной ладонью очень громко слышен и в самых дальних провинциях ФУПа.

;=)


Да о чем тут говорить.
Нужен Модератор который будет работать в отсутствии pravda.
Нужен.
Этот человек модератор должен быть жутко добрым, страшно веселым, и очень ответственным.
При этом категорически справедливым.
Такой кандидатурой Модератора является лишь одна персона я - chegevar.
Доверьте мне!
И всё.
Можете на форум не заходить и в следующие полтора года.
Я тут наведу порядок!!

*раздаются раскаты зловещего смеха Че, и потирание ладоней в предвкушении*

:gigi:

))

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #142 : Квітня 04, 2014, 01:43:46 13:43 »
Поясните, пожалуйста, кака разница кто зарегистрировал домен?
Ник зарезервирован

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #143 : Квітня 04, 2014, 01:45:11 13:45 »
Поясните, пожалуйста, кака разница кто зарегистрировал домен?

Она думает, что ФСБ.

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #144 : Квітня 04, 2014, 01:46:31 13:46 »
позиция ПЦ: вместо поиска дыр, вместо налаживания модерации, она охотится на ведьм, да еще и оскорбляет фупчиков в нелюбви к укрправде

 :Sho_za:

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #145 : Квітня 04, 2014, 01:46:52 13:46 »
Поясните, пожалуйста, кака разница кто зарегистрировал домен?

Она думает, что ФСБ.

допустим
и что с того?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #146 : Квітня 04, 2014, 01:48:54 13:48 »
суп то форум якому мінімум два роки
біля істоков якого були хорнет,чупа і єгорій
потім антенщику шото в голові поіплось і він його прикрив


нє, я не стояв і не стою біля істоков. я просто писав, як і ти, борсук :smiley15:
а потім воно якось не пішло, бо всі сиділи на хвупі, і адміни його прибили. ну а тепер всі зрозуміли, що таке хвуп і його притула... краще пізно ніж ніколи
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #147 : Квітня 04, 2014, 01:51:30 13:51 »
Поясните, пожалуйста, кака разница кто зарегистрировал домен?

Она думает, что ФСБ.

допустим
и что с того?
Отож, як сказав Donchanin на ФУП:
Форум делает не владелец движка, а кол-во его участников
а я добавлю: и качество
Ник зарезервирован

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #148 : Квітня 04, 2014, 01:52:00 13:52 »
мене на фупі банили на 999 двічи. а за цю гілку взагалі видаляли акаунт, що тоді було само по собі безпрецедентно. от і думайте, ЧОМУ так відбулося (да, притула?) :smilie3:

сначала она пишет в привате угрозу, а через какое-то время он пишет в общак, что ему известно об этой угрозе :smilie7:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 463
  • ПТН - ПНХ!
Re: Притула ощутила прищемление хвоста
« Reply #149 : Квітня 04, 2014, 01:53:40 13:53 »
Підкинув на турбіну лопату гною