Автор Тема: Раритет  (Прочитано 1071 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Раритет
« : Жовтня 19, 2014, 09:14:43 21:14 »

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Раритет
« Reply #1 : Жовтня 19, 2014, 09:17:30 21:17 »
чувак шел к этому тернистым путем
ігнор Квант

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Раритет
« Reply #2 : Жовтня 19, 2014, 09:24:15 21:24 »
Хто пам'ятає відео, ще на початку лугандонії, в красному лимані мусорів шугали, здається Донбас і здається там Семенченко був, якщо я нічого не плутаю, так той Семенченко, рази в два був більший за цього.Немаю нічого проти Семена і навіть симпатизую Самопомочі, і Садовому  але питання таке, навіщо було змінювати ім'я, якщо для конспірації, це тупо, хуйлови соколи всерівно все про всіх знали...
« Останнє редагування: Жовтня 19, 2014, 09:26:41 21:26 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Раритет
« Reply #3 : Жовтня 19, 2014, 09:25:08 21:25 »
Что за высер без коментов? :smiley23:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Раритет
« Reply #4 : Жовтня 19, 2014, 09:27:23 21:27 »
Что за высер без коментов? :smiley23:

1. А что тут комментировать?
В названии темы я пояснила свое отношение - раритет, не более.
2. Высер - это скорее Ваши наезды без причины.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Раритет
« Reply #5 : Жовтня 19, 2014, 09:28:26 21:28 »
Він казав, що народився у Севастополі. Казав типу "Росія двічи вкрала в мене Батьківщину"(с)
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Раритет
« Reply #6 : Жовтня 19, 2014, 09:31:44 21:31 »
Хто пам'ятає відео, ще на початку лугандонії, в красному лимані мусорів шугали, здається Донбас і здається там Семенченко був, якщо я нічого не плутаю, так той Семенченко, рази в два був більший за цього.Немаю нічого проти Семена і навіть симпатизую Самопомочі, і Садовому  але питання таке, навіщо було змінювати ім'я, якщо для конспірації, це тупо, хуйлови соколи всерівно все про всіх знали...

Мене в цій історії цікавить: скільки часу потрібно, щоб людина змінила паспорт і прізвище-ім'я? Моя знайома колись міняла, пам'ятаю, що це було досить довго і марудно. Друге - чому у нього прописка десь під Києвом (ліньки шукати, але є на сайті ЦВК). Прописатись - це теж не справа одного дня. Третє - десь в мережі є відео, як Ярош зустрічається з Семенченком на передовій (відео М. Найєма). Розумію, що Ярош невисокого росту, але там чоловік з яким він розмовляє досить високий.

Може у мене якась манія підозріловісті, але раптом якось все виникло.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Раритет
« Reply #7 : Жовтня 19, 2014, 09:32:36 21:32 »
Хто пам'ятає відео, ще на початку лугандонії, в красному лимані мусорів шугали, здається Донбас і здається там Семенченко був, якщо я нічого не плутаю, так той Семенченко, рази в два був більший за цього.Немаю нічого проти Семена і навіть симпатизую Самопомочі, і Садовому  але питання таке, навіщо було змінювати ім'я, якщо для конспірації, це тупо, хуйлови соколи всерівно все про всіх знали...
Мне кажется было, да и есть, дохера местных ушлепков, которые захотели бы найти семью или родных Семеновых. Вплоть до генпрокуроров, МО, глав СБУ и министров МВД.
Ник зарезервирован

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Раритет
« Reply #8 : Жовтня 19, 2014, 09:34:02 21:34 »
Хто пам'ятає відео, ще на початку лугандонії, в красному лимані мусорів шугали, здається Донбас і здається там Семенченко був, якщо я нічого не плутаю, так той Семенченко, рази в два був більший за цього.Немаю нічого проти Семена і навіть симпатизую Самопомочі, і Садовому  але питання таке, навіщо було змінювати ім'я, якщо для конспірації, це тупо, хуйлови соколи всерівно все про всіх знали...

Мене в цій історії цікавить: скільки часу потрібно, щоб людина змінила паспорт і прізвище-ім'я? Моя знайома колись міняла, пам'ятаю, що це було досить довго і марудно. Друге - чому у нього прописка десь під Києвом (ліньки шукати, але є на сайті ЦВК). Прописатись - це теж не справа одного дня. Третє - десь в мережі є відео, як Ярош зустрічається з Семенченком на передовій (відео М. Найєма). Розумію, що Ярош невисокого росту, але там чоловік з яким він розмовляє досить високий.

Може у мене якась манія підозріловісті, але раптом якось все виникло.

От і в мене таке враження, не хочу вірити своїм здогадкам і підозрам.Ще, якщо змвна ім'я не офіційна, для конспірації, як можна балатуватись в такому випадку?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Раритет
« Reply #9 : Жовтня 19, 2014, 09:35:57 21:35 »
Хто пам'ятає відео, ще на початку лугандонії, в красному лимані мусорів шугали, здається Донбас і здається там Семенченко був, якщо я нічого не плутаю, так той Семенченко, рази в два був більший за цього.Немаю нічого проти Семена і навіть симпатизую Самопомочі, і Садовому  але питання таке, навіщо було змінювати ім'я, якщо для конспірації, це тупо, хуйлови соколи всерівно все про всіх знали...
Мне кажется было, да и есть, дохера местных ушлепков, которые захотели бы найти семью или родных Семеновых. Вплоть до генпрокуроров, МО, глав СБУ и министров МВД.

Біда в тому, що якщо дуже захочуть, то знайдуть в будь-якому випадку, завдяки тим самим гімнюкам, яких ви вказали, хвба вивіз в Штати.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Раритет
« Reply #10 : Жовтня 20, 2014, 06:45:28 06:45 »
Не фейк?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Раритет
« Reply #11 : Жовтня 20, 2014, 06:53:06 06:53 »
Не фейк?

 Також дуже хочеться це знати.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Раритет
« Reply #12 : Жовтня 20, 2014, 07:52:51 07:52 »
Доречі, у нього четверо дітей


(Праздник у детей, 2013 год. 5-ый ребенок на фото – дочь Оксаны Бутенко, подруги Натальи Московец)

http://antikor.com.ua/articles/13474-fotodosje_semena_semenchenko

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Раритет
« Reply #13 : Жовтня 20, 2014, 10:54:42 10:54 »
Ну, это просто болезнь такая у наших журналюг - выкапывать г....но-информацию, проФФеСиональный инстнкт тассазать, к-рый напрочь (почти) забил то, зачем существует журналистика.  :smiley23: