Автор Тема: А ведь мы едва не опоздали  (Прочитано 1077 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
А ведь мы едва не опоздали
« : Жовтня 20, 2014, 05:15:39 17:15 »
Теперь уже становится совершенно очевидно, что плацдарм для российской интервенции в Украину готовила Партия регионов и ее донецкий лидер. И опоздай Майдан-2 хотя бы на полгода, шансов в Украины защитить свой суверенитет не было бы никаких

http://viktorkaspruk.wordpress.com/2014/10/20/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%81%D1%8F-%D1%81-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B9/
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46797
  • Never give in!
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #1 : Жовтня 20, 2014, 05:16:42 17:16 »
Тому Партія Регіонов має бути ліквідована, а її керівництво заарештоване за державну зраду.
If you are going through hell, keep going.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #2 : Жовтня 20, 2014, 05:19:34 17:19 »
Теперь уже становится совершенно очевидно, что плацдарм для российской интервенции в Украину готовила Партия регионов и ее донецкий лидер. И опоздай Майдан-2 хотя бы на полгода, шансов в Украины защитить свой суверенитет не было бы никаких


дуже правдоподобний висновок...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46797
  • Never give in!
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #3 : Жовтня 20, 2014, 05:24:02 17:24 »
Две Ахелесови пяты -  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:

Мужичка звали Ахілл, Achilleus, ( Ἀχιλλεύς, Akhilleus, pronounced [akʰilːéu̯s])  :smilie5: :smilie5: :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46797
  • Never give in!
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #4 : Жовтня 20, 2014, 05:30:56 17:30 »
А от я, наприклад, ніяк не второпаю - чому для мене, колишнього мешканця Одеси, з Москвою все було зрозуміло від самого початку, і я знав, що треба було ПОВНІСТЮ ліквідувати москальський вплив на нас щоб просто вижити як самостійна країна, і чому більшість населення на ці речі ніколи не звертала уваги?

Виходить у нас країна дебілів? І треба лише щоб почали вбивати для того щоб у мізках трохи розвиднілося?

 :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #5 : Жовтня 20, 2014, 05:39:19 17:39 »
Теперь уже становится совершенно очевидно, что плацдарм для российской интервенции в Украину готовила Партия регионов и ее донецкий лидер. И опоздай Майдан-2 хотя бы на полгода, шансов в Украины защитить свой суверенитет не было бы никаких

Дважды два равно четыре. Только вот Петя, Сеня, Юля и Ко считают, что если есть бабло, то оно может равняться и пяти, да и чему угодно...  :smiley16:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #6 : Жовтня 20, 2014, 05:43:46 17:43 »
Я бы не был столь категоричен по поводу опоздания на полгода.

Время не имеет значения в смысле конечного результата, оно имеет смысл с точки зрения стоимости его достижения.

Начнись Майдан полгода спустя, результат был бы все равно тот же самый - независимость Украины и развал России, только жизней бы это стоило больше и было бы намного более мучительным (даже по сравнению с сегодняшней трагедией).

С другой стороны, всё, что не убивает, делает нас сильнее. Чем глубже прогнили государственные механизмы, тем очевиднее необходимость их кардинально менять, а не декорировать. Любая война является двигателем прогресса: и технического, и социального. Тот путь, который мы в общественном развитии проделывали бы десятилетиями, был пройден за несколько месяцев.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27049
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #7 : Жовтня 20, 2014, 07:43:03 19:43 »
А от я, наприклад, ніяк не второпаю - чому для мене, колишнього мешканця Одеси, з Москвою все було зрозуміло від самого початку, і я знав, що треба було ПОВНІСТЮ ліквідувати москальський вплив на нас щоб просто вижити як самостійна країна, і чому більшість населення на ці речі ніколи не звертала уваги?

Виходить у нас країна дебілів? І треба лише щоб почали вбивати для того щоб у мізках трохи розвиднілося?

 :Sho_za:

У нас краина большинства совков. Надеюсь "большинства" уже в прошлом

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #8 : Жовтня 20, 2014, 07:53:21 19:53 »
Ааааааааааа, бидаааа :weep:
Капсрук хакнул аккаунт Дрейк. Всем ховаться, а я за попкорном :lol:
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #9 : Жовтня 20, 2014, 08:00:04 20:00 »
Ааааааааааа, бидаааа :weep:
Капсрук хакнул аккаунт Дрейк. Всем ховаться, а я за попкорном :lol:


Чиво?  :smilie10: :smilie10:


Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ukrainochka15

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #10 : Жовтня 20, 2014, 08:01:21 20:01 »
Виходить у нас країна дебілів? І треба лише щоб почали вбивати для того щоб у мізках трохи розвиднілося?
А чи розвиднілося взагалі? Я на IT форумі доводила львівянину(йому років 20-27)та ще одному україномовному хлопцеві, що краще не користуватись російськими послугами і товарами, то не доходило. На додаток всю розмову видалили з форуму адміни, як же так, не можна ж сколихувати людей такою ідеєю

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #11 : Жовтня 20, 2014, 08:15:54 20:15 »
Ааааааааааа, бидаааа :weep:
Капсрук хакнул аккаунт Дрейк. Всем ховаться, а я за попкорном :lol:


Чиво?  :smilie10: :smilie10:
На Фупе есть акаунт Press, у нас - Arizon.
Создаются ветки таким образом:
Заголовок:  А ведь мы едва не опоздали
В сообщении совсем пусто или: Теперь уже становится совершенно очевидно, что плацдарм для российской интервенции в Украину готовила Партия регионов и ее донецкий лидер. И опоздай Майдан-2 хотя бы на полгода, шансов в Украины защитить свой суверенитет не было бы никаких
И ссылка: http://viktorkaspruk.wordpress.com
Например:
раз
два
три
тысячи их
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #12 : Жовтня 20, 2014, 08:25:48 20:25 »
Виходить у нас країна дебілів? І треба лише щоб почали вбивати для того щоб у мізках трохи розвиднілося?
А чи розвиднілося взагалі? Я на IT форумі доводила львівянину(йому років 20-27)та ще одному україномовному хлопцеві, що краще не користуватись російськими послугами і товарами, то не доходило. На додаток всю розмову видалили з форуму адміни, як же так, не можна ж сколихувати людей такою ідеєю

даже в Киеве такого народа который "не замечает или не хочет ничего видеть и задумыватся" более чем достаточно. То что они затихарились и их не слышно-невидно не значит что их нет. некоторые даже ждут спасителя ввхуйловича.
пару недель назад идя мимо супермаркета наблюдал картину маслом - группка молодых людей спорила о чемто политическом, и один не выдержал и на всю улицу закричал - "при чем здесь россия?...".  хотелось вызвать психиатров.

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Re: А ведь мы едва не опоздали
« Reply #13 : Жовтня 20, 2014, 08:27:41 20:27 »
1. Тримаємо периметр Майдану. Укріпляємо оборонні позиції. Продовжуємо набір добровольців, структуризацію, забезпечення всім необхідним і вишкіл сил Самооборони та «Правого сектору», з метою перетворення їх у структури Національної Гвардії, Безпеки, Поліції.
2. Проводимо партизанські вилазки у Києві. Під ногами окупантів повинна горіти земля! Влаштовуємо полювання на представників бандформування «беркут», «тітушок», депутатів «регіоналів», комуністів.
3. Пропагандивно опрацьовуємо силовиків. Перехід однієї військової частини на сторони повстанців – 50% Перемоги.
4. Силами політичних партій та громадського сектору проводимо різноманітні мирні заходи: демонстрації, блокування установ, пікетування, флеш-моби тощо.
5. Автомайдан збільшує кількість денних пропагандивних акцій.
6. Дяільність опозиційної трійки виявилась неефективною, тому розширяємо кількість людей, які приймають рішення на Майдані. Бачу приблизно такий ряд: Андрій Парубій, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок, Юрій Луценко, Віктор Балога, Анатолій Гриценко, представник «Правого сектору», можливо ще хтось.
7. Проголошуємо Революційне правління в Україні, формуємо Національну гвардію, Безпеку, Поліцію.
8. В областях продовжуємо взяття під контроль адміністративних будівель та перебирання всієї повноти влади революційними органами на місцях. Розширяємо територію Революції.
9. Готуємося до можливої військової агресії Російської імперії.
10. Розпрацьовуємо і реалізовуємо плани по арешту Януковича та його приспішників.
11. Менше звертаємо увагу на Захід. Він солодкоголосий, але продажний і вже неодноразово зраджував українців.
«Правому сектору» вдалось дати новий поштовх Революції та наблизити час Перемоги. Дехто знову намагається збити її темп. Цього допустити не можна. Янукович боїться тільки сили… Кров Героїв Революції не має пролитися марно!
Разом – до перемоги!
Провідник ВО «Тризуб» ім. С.Бандери Дмитро Ярош
=====
Ще не брали адміністрації в західних областях  а я записав собі цей текст  - з яким був повністю згоден  лишень
9 пункт мене тривожив - ТАК !!  можливість така є але не дипломатично таке говорити ....
АЛЕ ТРЕБА БУЛО КРИЧАТИ !!!!

 
І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?