Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.2  (Прочитано 156024 раз)

0 Користувачів і 9 Гостей дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
і ще - 2,5 ярда за день  :super: :smilie7:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
курс доляра до рупії, за пів місяця...  :smilie7:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Tomas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138


мені от одне цікаво, чого відбувається ріст на біржі у кацапів? коли там реально відбудеться обвал, і що для цього має статись...

по аналізу - бабло виводиться, економіка практично в стані рецесії, новини з усіх секторів не те що невтішні - жопа... рейтингові агентства опустили показники нижче плінтуса...

чи цифру банально якимось чином малюють?

Думаю, тому що спекулятивні операції на біржі ніхто не відміняв.
Зрозуміло, що на фундаментальних данних багато трейдерів зливають активи.... ало по законах біржі є дуже багато трейдерів які сидять з акціями спостерігаючи за збитками, але не фіксуючи їх, тому що сподіваються на те що закупляться на відкаті і вийдуть як мінімум в нулях. Як заставити їх продовжити покупки для усереднення позицій?.... Правильно! Показати що ціна збирається рости :smilie5:
А далі :weep: продавати їм акції, які в найближчому майбутньому стануть фантиками :eyes:

Offline dorzhe

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46


мені от одне цікаво, чого відбувається ріст на біржі у кацапів? коли там реально відбудеться обвал, і що для цього має статись...

В рублях тому що)))
Чим сильніше рубль буде падати - тим більше такий "ріст".

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
курс прет как на дрожжах
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
 Сейчас
Валюты
▼ Нал. USD, 11:10 42,589643,1428
▲ Нал. EUR, 11:10 54,188854,8171
▲ USD ЦБ РФ, 29/10 42,3934 0,4437
▲ EUR ЦБ РФ, 29/10 53,8693 0,6351
▲ EUR/USD, 10:24 1,27400,0006
Индикаторы рынка
▼ ММВБ 11:09 1414,89 -0,04%
▲ USD/TOD_UTS 11:09 42,72 0,47%
▲ DJIA 28.10 17005,75 1,12%
▲ NASD 28.10 4564,29 1,75%
▼ РТС 11:09 1043,47 -0,58%
▲ Brent 11:04 86,48 0,52%
▼ FUT S&P 500 11:00 1980,00 -0,01%
▲ FTSE 28.10 6402,17 0,61%
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Tomas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138
надибав ось таке :smiley16:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента трьох російських банків: ХКФ Банку, "Російського стандарту" і "Східного експреса".

Про це говориться в прес-релізі агентства, пише "Прайм".

Рейтинг ХКФ Банку був знижений до "BB-" c "BB", рейтинги банків "Русский стандарт" і "Східний експрес" - до "B" з "B +". Прогнози по всіх рейтингах негативний.

Fitch вказує, що рейтингові результати відображають негативні фінансові результати банків, а також тиск на рівень капіталу кредитних організацій.

"Негативний прогноз відображає можливе збереження якості активів і показників діяльності на низькому рівні, враховуючи спад у російській економіці", - додається в релізі.
http://www.epravda.com.ua/news/2014/10/29/501594/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Больше адЪа, Роснефть!

Як повідомляється, "Роснефть" підготувала перелік заходів держпідтримки реального сектора економіки і відповідних заходів проти країн, які ввели антиросійські секторальні санкції, розповіли кілька федеральних чиновників, знайомих з ситуацією.

Перелік пропонованих "Роснефтью" заходів вражає уяву, кажуть джерела.
 
В нього входять обмеження міжнародної кооперації у використанні російських модулів МКС, заборона на поховання ядерних відходів з країн ЄС та США і можливий арешт майна цих країн і їх громадян на території РФ як забезпечувальний захід за невиконаними контрактами, введення вимоги до компаній нафтогазового сектора здійснювати виплати за боргами перед європейськими та американськими банками виключно на підставі окремого рішення Банку Росії.

Як пише видання, окремо стоїть ідея про введення мораторію на вивіз вже поставленого в Росію нафтогазового устаткування, щодо якого введено заборону до використання в проектах в РФ, незалежно від режиму його ввезення, тобто, по суті, експропріація техніки у західних сервісних і нафтогазових компаній, додав один зі співрозмовників.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/10/29/501574/
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


такими темпами ми побачимо курс 43 напевне ще сьогодні...  :smilie8:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Евгений

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 541
Больше адЪа, Роснефть!

Як повідомляється, "Роснефть" підготувала перелік заходів держпідтримки реального сектора економіки і відповідних заходів проти країн, які ввели антиросійські секторальні санкції, розповіли кілька федеральних чиновників, знайомих з ситуацією.

Перелік пропонованих "Роснефтью" заходів вражає уяву, кажуть джерела.
 
В нього входять обмеження міжнародної кооперації у використанні російських модулів МКС, заборона на поховання ядерних відходів з країн ЄС та США і можливий арешт майна цих країн і їх громадян на території РФ як забезпечувальний захід за невиконаними контрактами, введення вимоги до компаній нафтогазового сектора здійснювати виплати за боргами перед європейськими та американськими банками виключно на підставі окремого рішення Банку Росії.

Як пише видання, окремо стоїть ідея про введення мораторію на вивіз вже поставленого в Росію нафтогазового устаткування, щодо якого введено заборону до використання в проектах в РФ, незалежно від режиму його ввезення, тобто, по суті, експропріація техніки у західних сервісних і нафтогазових компаній, додав один зі співрозмовників.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/10/29/501574/
Ну и какая теперь разница между Путиным и Лениным ? Типичные комуняки с идей грабежа под красивым словосочетанием "экспроприация экспроприаторов".

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча


такими темпами ми побачимо курс 43 напевне ще сьогодні...  :smilie8:
Блеать, хочу увидеть - рубля нет, хуйла нет, раиси нет, кацапы сдохли :smilie9:

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
...окремо стоїть ідея про введення мораторію на вивіз вже поставленого в Росію нафтогазового устаткування, щодо якого введено заборону до використання в проектах в РФ, незалежно від режиму його ввезення, тобто, по суті, експропріація техніки у західних сервісних і нафтогазових компаній, додав один зі співрозмовників.

Маленький ньюанс подобных предложений - сервисное обслуживание  :smilie5:
В случае любой неисправности или поломки - всьо...
Буквально вчера читал на крымском ресурсе заметку именно об этом. Импортные турбины для будущих электростанций в Крым перебросить еще можно, забрав с другого объекта в России, а вот обслуживание...
Думают обходиться российскими, хоть они и сильно хуже.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Больше адЪа, Роснефть!

Як повідомляється, "Роснефть" підготувала перелік заходів держпідтримки реального сектора економіки і відповідних заходів проти країн, які ввели антиросійські секторальні санкції, розповіли кілька федеральних чиновників, знайомих з ситуацією.

Перелік пропонованих "Роснефтью" заходів вражає уяву, кажуть джерела.
 
В нього входять обмеження міжнародної кооперації у використанні російських модулів МКС, заборона на поховання ядерних відходів з країн ЄС та США і можливий арешт майна цих країн і їх громадян на території РФ як забезпечувальний захід за невиконаними контрактами, введення вимоги до компаній нафтогазового сектора здійснювати виплати за боргами перед європейськими та американськими банками виключно на підставі окремого рішення Банку Росії.

Як пише видання, окремо стоїть ідея про введення мораторію на вивіз вже поставленого в Росію нафтогазового устаткування, щодо якого введено заборону до використання в проектах в РФ, незалежно від режиму його ввезення, тобто, по суті, експропріація техніки у західних сервісних і нафтогазових компаній, додав один зі співрозмовників.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/10/29/501574/


Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
...окремо стоїть ідея про введення мораторію на вивіз вже поставленого в Росію нафтогазового устаткування, щодо якого введено заборону до використання в проектах в РФ, незалежно від режиму його ввезення, тобто, по суті, експропріація техніки у західних сервісних і нафтогазових компаній, додав один зі співрозмовників.

Це вже шлях Венесуели. Після того уже навіть і санкцій ніяких не треба буде - всі і без них ломануться нафіг з Росії та не матимуть більше ніяких справ.

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Кремль назвал чрезмерным предложенный «Роснефтью» ответ на санкции
Помощник президента Андрей Белоусов отреагировал на сообщения о предложениях «Роснефти» дать радикальный ответ на западные санкции. Он считает, что опубликованные в прессе инициативы «превышают остроту ситуации». Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков опроверг сам факт существования этих предложений
http://top.rbc.ru/politics/29/10/2014/5450c0d9cbb20f36432cabc0

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков опроверг сам факт существования этих предложений


ахахахаха, уже наверняка позвонили и спросили - ребята, вы совсем уже епнулись? пришлось срочно опровергать.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Кремль назвал чрезмерным предложенный «Роснефтью» ответ на санкции
Помощник президента Андрей Белоусов отреагировал на сообщения о предложениях «Роснефти» дать радикальный ответ на западные санкции. Он считает, что опубликованные в прессе инициативы «превышают остроту ситуации». Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков опроверг сам факт существования этих предложений
http://top.rbc.ru/politics/29/10/2014/5450c0d9cbb20f36432cabc0
так они превышают остроту или их вообще нет?

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Кремль назвал чрезмерным предложенный «Роснефтью» ответ на санкции
Помощник президента Андрей Белоусов отреагировал на сообщения о предложениях «Роснефти» дать радикальный ответ на западные санкции. Он считает, что опубликованные в прессе инициативы «превышают остроту ситуации». Пресс-секретарь президента Дмитрий Песков опроверг сам факт существования этих предложений
http://top.rbc.ru/politics/29/10/2014/5450c0d9cbb20f36432cabc0
так они превышают остроту или их вообще нет?
Одно сказало "превышают", другое - "их нет". моя твоя не понимай :moskali:

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


і ми трошки приклались до штовхання ногою по "встающєй с колєн"
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
 :smilie10:

хєрассє брент ломанувся

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
доляр за рупії

 :shuffle:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
ну чьо ... коцапы не так уж и не правы что 90 за бочку это правильная и надежная и всех устраивающая цена ...

а вы гнали на них ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters
На ФУПі вже про 43.12 новина промайнула.