Автор Тема: москальська біржа, нафта, курси валют і тд. (у сусіда корова дохне) ч.2  (Прочитано 155928 раз)

0 Користувачів і 36 Гостей дивляться цю тему.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
http://tvrain.ru/articles/tseny_na_neft_upali_nizhe_80_dollarov_za_barrel-377585/


по "более низким" це яким? москалі теж китайцям продають нафту?  :hot:

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
:hot:



 :smiley14:
Припекло таки сукам :smilie5: З часів совка нічому не навчились.

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331


по "более низким" це яким? москалі теж китайцям продають нафту?  :hot:

Ну, саудиты не так давно говорили, что себестоимость их добычи в пределах от 5 до 8 долл. США.

Но они включают в себестоимость конституционное содержание членов королевской семьи, которое не может быть меньше 1млн долл в год на человека + компенсация текущих расходов, их там примерно 2500 человек - и на это изымается до 8млрд. долл. в год.

Плюс остальные бюджетные потребности и т.д.  Чтобы не снижать резервы, СА достаточно 30-35 долл за баррель.


Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800


по "более низким" це яким? москалі теж китайцям продають нафту?  :hot:

Ну, саудиты не так давно говорили, что себестоимость их добычи в пределах от 5 до 8 долл. США.

Но они включают в себестоимость конституционное содержание членов королевской семьи, которое не может быть меньше 1млн долл в год на человека + компенсация текущих расходов, их там примерно 2500 человек - и на это изымается до 8млрд. долл. в год.

Плюс остальные бюджетные потребности и т.д.  Чтобы не снижать резервы, СА достаточно 30-35 долл за баррель.

ну, до цього думаю не дійде, хоча не відомо на скільки далеко готові зайти штати...

в принципі їхня заява з приводу невиконання так званих мінських угод



видно не на пустому місці намалювалась?
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Ну, если отвлечся от деталей...

То падение нефтяных цен и курса рубля (начало) очень четко корелируют с выносом рашистами малазийского авиарейса...

Все больше уверен, что именно этого им не простили...

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Ну, если отвлечся от деталей...

То падение нефтяных цен и курса рубля (начало) очень четко корелируют с выносом рашистами малазийского авиарейса...

Все больше уверен, что именно этого им не простили...

100 разів це обговорювали



нафта тотально почала падати за місяць до трагедії...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
а тим часом брент



 :hot:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
а хто казав, що торгів по рупії не буде... торги начебто йдуть...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
83,2 говорят уже

такой вопрос - єтот тот минимум коотрый она достигала где то неделю назад а потом вгору пошла?? или я чето путаю??
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
83,2 говорят уже

такой вопрос - єтот тот минимум коотрый она достигала где то неделю назад а потом вгору пошла?? или я чето путаю??



чекаю, коли перевалить за межу  82 :smilie7:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
а хто казав, що торгів по рупії не буде... торги начебто йдуть...


писал вчера - на валютном рынке и рынке драгметаллов торги проводятся в обычном режиме, за исключением сделок спот с расчетами "сегодня" и инструментов своп с расчетами "сегодня" по первой части сделок своп
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465



нафта тотально почала падати за місяць до трагедії...

щойно випадково зробив для себе відкриття. Нафта стрімко (+-) падає в ціні на початку кожного місяця. А в другій половині ціни коливаються в горизонтальному тренді.
Приблизно так

Цікаво, як це пояснюється?
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800



нафта тотально почала падати за місяць до трагедії...

щойно випадково зробив для себе відкриття. Нафта стрімко (+-) падає в ціні на початку кожного місяця. А в другій половині ціни коливаються в горизонтальному тренді.
Приблизно так

Цікаво, як це пояснюється?

закривають торги по фючерсах наступного місяця і починаються торгуватись фючерси наступних періодів. десь так.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
хм, можливо
... і хай Росія згине як держава

Offline AntE

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
А чого це http://moex.com/ мовчить? Застигли на вчорашньому.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
дійсно цікава закономірність

тоді на листопад буде коридор 78-80 по бренду
це було б дуже добре

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
А чого це http://moex.com/ мовчить? Застигли на вчорашньому.

вихідний сьогодні у кацапів... якийсь там празднік імені пожарського...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
дійсно цікава закономірність

тоді на листопад буде коридор 78-80 по бренду
це було б дуже добре

Правда ж цікаво?  :smilie1:
В цій гілці вже можна попкорн продавати  :smilie3:
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
кому цікаво, це фючерси на нафту в розрізі по місяцях до надцятого рока :)

http://www.cmegroup.com/trading/energy/crude-oil/brent-crude-oil-last-day.html
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Во вторник фьючерсы на нефть WTI отмечают резкий спад на фоне слухов, что Саудовская Аравия снизила цены для покупателей в США.

На Нью-Qоркской товарной бирже нефть с поставкой в ​​декабре упала до сессионного минимума $77,22 за баррель, минимума с октября 2011 года.

В ходе утренних европейских торгов цены восстановились до $77,51 за баррель, ниже на $1,27, или на 1,61%.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Во вторник фьючерсы на нефть WTI отмечают резкий спад на фоне слухов, что Саудовская Аравия снизила цены для покупателей в США.

На Нью-Qоркской товарной бирже нефть с поставкой в ​​декабре упала до сессионного минимума $77,22 за баррель, минимума с октября 2011 года.

В ходе утренних европейских торгов цены восстановились до $77,51 за баррель, ниже на $1,27, или на 1,61%.

То, що? Сьогодні можна чекати Brent на відмітці $81?
... і хай Росія згине як держава

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Во вторник фьючерсы на нефть WTI отмечают резкий спад на фоне слухов, что Саудовская Аравия снизила цены для покупателей в США.

На Нью-Qоркской товарной бирже нефть с поставкой в ​​декабре упала до сессионного минимума $77,22 за баррель, минимума с октября 2011 года.

В ходе утренних европейских торгов цены восстановились до $77,51 за баррель, ниже на $1,27, или на 1,61%.


То, що? Сьогодні можна чекати Brent на відмітці $81?

навряд...

якщо нічого не зміниться, то ближче до тяпниці...
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Во вторник фьючерсы на нефть WTI отмечают резкий спад на фоне слухов, что Саудовская Аравия снизила цены для покупателей в США.

На Нью-Qоркской товарной бирже нефть с поставкой в ​​декабре упала до сессионного минимума $77,22 за баррель, минимума с октября 2011 года.

В ходе утренних европейских торгов цены восстановились до $77,51 за баррель, ниже на $1,27, или на 1,61%.

То, що? Сьогодні можна чекати Brent на відмітці $81?


навряд...

якщо нічого не зміниться, то ближче до тяпниці...

$84(Brent) - $77,5(WTI) = $6,5

 $6,5 - щось завелика різниця в ціні. Раніше ж була в межах $3
... і хай Росія згине як держава

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 681
Москалі вийшли з інтервенцією  :lol:
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Yoctoman_in_Yottaworld

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 938
  • Forever trusting who we are & nothing else matters

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
 :hot:



чергові максимуми...

Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
брент і долар вітають кацапів з праздніком  :super:
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн