Автор Тема: Тимошенко визнала поразку і хоче співпрацювати з переможцями  (Прочитано 468 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Тимошенко визнала поразку і хоче співпрацювати з переможцями

Українці підтвердили мандат довіри нинішній владі

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, повідомляє Радіо Свобода. Вона наголошує, що її політична сила співпрацюватиме з «Блоком Петра Порошенка» та «Народним фронтом».

«На цих виборах українці ще раз довірили право на владу двом політичним силам – «Блоку Петра Порошенка» на чолі з президентом України і «Народному фронту» Арсенія Яценюка. Партія «Батьківщина» буде всіма своїми можливими ресурсами і силами допомагати тій владі, яку сформує народ», – зазначила Тимошенко.

от такое от

За попередніми даними національного екзит-полу, на парламентських виборах п’ятивідсотковий бар’єр долають 7 політичних партій.

За партію «Блок Петра Порошенко» проголосували 23%, «Народний фронт» – 21,3%,  «Самопоміч» – 13,2%, «Опозиційний блок» – 7,6%, «Свобода» –  6,3%, Радикальну партію –  6,4%, «Батьківщина» –  5,6%.
« Останнє редагування: Жовтня 26, 2014, 08:47:09 20:47 від Противная одесситка »
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
"Бойтесь данайцев, дари приносящих..."

Юля вже наспівпрацювала з Ющем, бля... Досі за той газ розплатитись не можемо.


"Нє, сказали в морг - значить в морг!"

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
"Бойтесь данайцев, дари приносящих..."

Юля вже наспівпрацювала з Ющем, бля... Досі за той газ розплатитись не можемо.


"Нє, сказали в морг - значить в морг!"
та накуй ее помощь, главное что бузить не будет и майдан типа собирать
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
та накуй ее помощь, главное что бузить не будет и майдан типа собирать
ага. так она и будет молчать.

вы видели когда-нибудь молчащую юльку? :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
та накуй ее помощь, главное что бузить не будет и майдан типа собирать
ага. так она и будет молчать.

вы видели когда-нибудь молчащую юльку? :lol:
сейчас будет молчать. в вр она естественно займет нишу ганьки - будет вещать и кидаться бусами
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
та накуй ее помощь, главное что бузить не будет и майдан типа собирать

Думаю, навіть Вона розуміє, що ніякого Майдану їй не зібрати - причому вже НІКОЛИ.

Може хоч зараз до неї дйде...

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
вы видели когда-нибудь молчащую юльку? :lol:

Окюморон...  :shuffle: :gigi:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Только что у шустрого..Соболев из матькивщины заявил, что они пристально будут следить за тем, чтобы немедленно вступили в НАТО, немедленно ввели зону свободной торговли...а если этого не будет...то все, кто декларировал....брехуны и манипуляторы.Юлька точно будет в оппозиции к Пороху..
« Останнє редагування: Грудня 06, 2014, 07:54:12 19:54 від злата »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Только что у шустрого..Соболев из матькивщины заявил, что они пристально будут следить за тем, чтобы немедленно вступили в НАТО, немедленно ввели зону свободной торговли...а если этого не будет...то все, кто декларировал....брехуны и манипуляторы...Юлька точно будет в оппозиции к Пороху..
ойбля... мене вже нудить...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Только что у шустрого..Соболев из матькивщины заявил, что они пристально будут следить за тем, чтобы немедленно вступили в НАТО, немедленно ввели зону свободной торговли...а если этого не будет...то все, кто декларировал....брехуны и манипуляторы...Юлька точно будет в оппозиции к Пороху..
еще одна нетленка - "поговори со мною мамка, о чем-нибудь поговори"...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Только что у шустрого..Соболев из матькивщины заявил, что они пристально будут следить за тем, чтобы немедленно вступили в НАТО, немедленно ввели зону свободной торговли...а если этого не будет...то все, кто декларировал....брехуны и манипуляторы...Юлька точно будет в оппозиции к Пороху..

А "нємєдлєнно" кожному українцеві зарплату в 10 000 євро в місяць вони не вимагають? І якщо не забеспечать - то Юля заступиться за простий народ...

Популізм - це єдина ідеологія БЮТ. Нічого вони не зрозуміли та нічому не навчились... До речі, за тим же популізмом Ляшко зараз "криє" Юлю як бик вівцю, так що Юліна політична ниша вже мабуть зайнята...

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Только что у шустрого..Соболев из матькивщины заявил, что они пристально будут следить за тем, чтобы немедленно вступили в НАТО, немедленно ввели зону свободной торговли...а если этого не будет...то все, кто декларировал....брехуны и манипуляторы...Юлька точно будет в оппозиции к Пороху..

А "нємєдлєнно" кожному українцеві зарплату в 10 000 євро в місяць вони не вимагають? І якщо не забеспечать - то Юля заступиться за простий народ...

Популізм - це єдина ідеологія БЮТ. Нічого вони не зрозуміли та нічому не навчились... До речі, за тим же популізмом Ляшко зараз "криє" Юлю як бик вівцю, так що Юліна політична ниша вже мабуть зайнята...
але цікаво, що навіть на двох разом вони фіг що набрали.