Автор Тема: Більшість населення - тупа, продажна худоба  (Прочитано 13345 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #120 : Жовтня 27, 2014, 12:45:35 12:45 »
Цитувати
Вибори були чесні.
Тай я так вважаю, от тільки одне питання не дає спокою- які косміти голосували на окрузі Яроша обравши по мажоритарці його а по списку опоблок, таке ж на окрузі Філатова і зама Яроша. Якщо вибори були чесними то земними законами це не пояснити.

Дуже просто. Молодь за Яроша, пенсіонери за Опозиційний блок.

Якби Ярош обирався десь на Заході України, то ділив би тих самих виборців з іншими партіотичними кандидатами, а на Сході ці дві ідеології просто поляризують електорат.

« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 12:48:03 12:48 від OlegSky »

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #121 : Жовтня 27, 2014, 12:48:03 12:48 »
Я не буду закрывать эту ветку в надежде, что ТС все таки появится и извинится тут. Если ТС появится и не извинится то пойдет в бан навсегда.

хай це Чупа вирішує - хоча кіт і провокатор часом - але інколи пише правдиві речі - і оживляє форум

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #122 : Жовтня 27, 2014, 12:48:08 12:48 »
Та я вже вище писав що ТС - гівнюк.

Як на мене просто людина розчарована результатами виборів і дещо занадто емоційно про це пише.
Я теж незадоволений і прямо можу сказати, що українські виборці зробили помилку знову переважно
підтримавши олігархічні політпроекти.

ну а що зробиш, якщо в нас держава не фінансує політичні партії, а це роблять олігархи.
я згоден, що це неправильно, але ситуація така, що в кого більше бабла, той і перемагає. це об"єктивний ринковий закон.

Не всегда. "Свобода" (например) лично по моему убеждению финансируется средним классом. Там нет баблища. Деньги есть, но баблища нет. И тем не менее в прошлый раз они прошли в Раду, хотя все социологи дружно крутили им дулю с маком. Просто сейчас они "померкли" на фоне еще более правого - Правого Сектора. Да еще появились толковые ребята - борцы с коррупцией в составе "Самопомочі". Короче, так сложились обстоятельства. "Свободе" надо с новым "креативом" разобраться. Они уже "умеренные" националисты. Ультрасами теперь стали другие. Вот из этого пусть и исходят "свободовцы". Это идеологическая партия, бабло там особое не нужно для поддержки.

Это мое мнение. Я знаю, что есть мнение, что "Свобода" - проект Кремля, Коломойского, Януковича, Фирташа, Аль Каеды, Госдепа, Сороса, мормонов, гугенотов и кащенитов.

Я спорить не буду. Устал.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #123 : Жовтня 27, 2014, 12:49:06 12:49 »
Я не буду закрывать эту ветку в надежде, что ТС все таки появится и извинится тут. Если ТС появится и не извинится то пойдет в бан навсегда.

хай це Чупа вирішує - хоча кіт і провокатор часом - але інколи пише правдиві речі - і оживляє форум

А Вашего совета кто-то спрашивал?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #124 : Жовтня 27, 2014, 12:51:05 12:51 »
Я не буду закрывать эту ветку в надежде, что ТС все таки появится и извинится тут. Если ТС появится и не извинится то пойдет в бан навсегда.

хай це Чупа вирішує - хоча кіт і провокатор часом - але інколи пише правдиві речі - і оживляє форум

А Вашего совета кто-то спрашивал?

Заносить тебе Дрейк ніпадєцкі.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #125 : Жовтня 27, 2014, 12:52:49 12:52 »
Ні форум проект Чупи - хоч я його і тролю часом - але розумію, що в нього інтелект не домохазяйки, і він повинен вирішувати деякі речі які впливають на його ресурс. На крайній випадок Аскольд. І тут я більше звертаюсь до Чупса а не до вас Дрейк

Пока будете сидеть в бане поищите форум где безнаказанно можно оскорбить модератора.
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 01:02:19 13:02 від Дрейк »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #126 : Жовтня 27, 2014, 12:54:23 12:54 »
Цитувати
Вибори були чесні.
Тай я так вважаю, от тільки одне питання не дає спокою- які косміти голосували на окрузі Яроша обравши по мажоритарці його а по списку опоблок, таке ж на окрузі Філатова і зама Яроша. Якщо вибори були чесними то земними законами це не пояснити.

Дуже просто. Молодь за Яроша, пенсіонери за Опозиційний блок.

Якби Ярош обирався десь на Заході України, то ділив би тих самих виборців з іншими партіотичними кандидатами, а на Сході ці дві ідеології просто поляризують електорат.
Ну при чому тут молодь? Молодь прийшла на дільницю і проголосувала за Яроша, а список що викинула в смітник? Якщо на дільниці 46 відсотків набрав Ярош то і Правий сектор, який він представляє повинен набрати приблизно стількиж, а він набирає 4%, зате опоблок  25
Батя, мы стараемся ...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #127 : Жовтня 27, 2014, 12:58:32 12:58 »


Заносить тебе Дрейк ніпадєцкі.

Да что Вы? Ану назовите форум где вообще вступают в дискуссию с модератором и тем более пытаются его строить?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #128 : Жовтня 27, 2014, 01:04:30 13:04 »
Ну при чому тут молодь? Молодь прийшла на дільницю і проголосувала за Яроша, а список що викинула в смітник? Якщо на дільниці 46 відсотків набрав Ярош то і Правий сектор, який він представляє повинен набрати приблизно стількиж, а він набирає 4%, зате опоблок  25

Не обов'язково , я голосував за "Самопоміч", а по мажоритарці за БПП.

По 39 Ярош набрав 27 %  або 13 тис. голосів.

По цьому округу  БПП  має 10 тис. голосів
                              Народний фронт має 5 тис. голосів.

От тобі і розклад.

Там по мажоритарці немає супротивників від народного фронту, а ті що голосували за БПП тільки 5 дали за мажоритарника від БПП.


По Філатову взагалі ситуація супер. В нього немає ніяких супротивників від партій.


Філатов Борис Альбертович , самовисування      56.27   27 679
Єпіфанцева Світлана Володимирівна , самовисування      18.55   9 127
Пилипенко Анжеліка Анатоліївна , самовисування      6.82   3 355
Кузнецов Руслан Володимирович , Комуністична партія України      6.53   3 212
Лупандiн Олександр Олександрович , Радикальна Партія Олега Ляшка      6.19   3 048
Стюпан Денис Володимирович , самовисування      2.85   1 403
Варфоломєй Сергій Вікторович , Політична партія "Демократичний альянс"


Так що все сходиться.
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 01:10:16 13:10 від OlegSky »

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #129 : Жовтня 27, 2014, 01:08:43 13:08 »
Я не буду закрывать эту ветку в надежде, что ТС все таки появится и извинится тут. Если ТС появится и не извинится то пойдет в бан навсегда.

Что конкретно нарушил Кот из правил форума, чтоб уйти в бан навсегда? Я его всегда считал легким провокатором, но он никогда не переступает границ дозволенного и является активным участником форума.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #130 : Жовтня 27, 2014, 01:12:52 13:12 »
Цитувати
Не обов'язково , я голосував за "Самопоміч", а по мажоритарці за БПП.
Це конешно порівняно- дві демократичні по суті сили і опоблок і правий сектор. Хотів би я бачити такий когнитивний десонанс в голові у когось.
Ви взагалі уявляєте мислення електорату опоблоку - коломойський фашист, Філатов його права рука - хунта.
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 01:15:37 13:15 від mahnovets »
Батя, мы стараемся ...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #131 : Жовтня 27, 2014, 01:13:52 13:13 »
Я не буду закрывать эту ветку в надежде, что ТС все таки появится и извинится тут. Если ТС появится и не извинится то пойдет в бан навсегда.

Что конкретно нарушил Кот из правил форума, чтоб уйти в бан навсегда? Я его всегда считал легким провокатором, но он никогда не переступает границ дозволенного и является активным участником форума.

А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #132 : Жовтня 27, 2014, 01:26:10 13:26 »
То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Шо, по итогам выборов премию не получит? :shuffle:
sine ira et studio

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1149
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #133 : Жовтня 27, 2014, 01:27:54 13:27 »
Знаете, господа, Тягнибок выходил на "Европейскую баррикаду" в самые тяжелые времана и говорил

1. Давайте разойдемся, нас же всех посадят.


І навіть тепер до більшості ще не дійшло, наскільки він мав рацію.


Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #134 : Жовтня 27, 2014, 01:30:53 13:30 »

А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?

Это непозволительная роскошь - оскорбляться на посты анонимов в интернете. Ведь никто не запрещает сказать что Кот мудак или провокатор в ответ. Ну нравится ему в Штатах троллизмом заниматься, что уж тут поделаешь. Но он часто информативен, пусть и в негативном ключе.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #135 : Жовтня 27, 2014, 01:31:52 13:31 »
Цитувати
Не обов'язково , я голосував за "Самопоміч", а по мажоритарці за БПП.
Це конешно порівняно- дві демократичні по суті сили і опоблок і правий сектор. Хотів би я бачити такий когнитивний десонанс в голові у когось.
Ви взагалі уявляєте мислення електорату опоблоку - коломойський фашист, Філатов його права рука - хунта.

За Філатова голосували ті що голосували за БПП, Народний Фронт і Самопоміч це разом

 27 круг
12 726 за ББП
7 703 за Самопоміч
7 570 за Народний фронт

За Яроша голосували ті, що голосували за БПП, Народний Фронт, Ляшко

39 округ
10 923 - БПП, їхній кадидат тільки взяв 5000
5 480 -Народний фрон
5 479 -Ляшко, а його кандидат взяв тільки 2000

Крім того сам правий сектор дав 2000 + Свобода дала 1000

Так що все там нормально сходиться.

Вони обидвоє набирали голоси без Жопоблока, а це значить що там дуже багато людей з проукраїнськими позиціями.



« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 01:35:33 13:35 від OlegSky »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #136 : Жовтня 27, 2014, 01:41:03 13:41 »

А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?

Это непозволительная роскошь - оскорбляться на посты анонимов в интернете. Ведь никто не запрещает сказать что Кот мудак или провокатор в ответ. Ну нравится ему в Штатах троллизмом заниматься, что уж тут поделаешь. Но он часто информативен, пусть и в негативном ключе.


Будем дозволяти брудний тролізм...потонемо в какахах безкарних анонімних тролів.ІМХО

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #137 : Жовтня 27, 2014, 01:41:46 13:41 »
Цитувати
Вибори були чесні.
Тай я так вважаю, от тільки одне питання не дає спокою- які косміти голосували на окрузі Яроша обравши по мажоритарці його а по списку опоблок, таке ж на окрузі Філатова і зама Яроша. Якщо вибори були чесними то земними законами це не пояснити.

диявол криється в деталях.
щоб зрозуміти процес, треба спочатку розібратися, а не огульно висувати підозри.
дивимось картинки:



кількість виборців Яроша легко перекривається кількістю виборців проукраїнських партій.
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 01:46:02 13:46 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #138 : Жовтня 27, 2014, 01:42:06 13:42 »

А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?

Это непозволительная роскошь - оскорбляться на посты анонимов в интернете. Ведь никто не запрещает сказать что Кот мудак или провокатор в ответ. Ну нравится ему в Штатах троллизмом заниматься, что уж тут поделаешь. Но он часто информативен, пусть и в негативном ключе.

Наверное я идеалистка, но мне казалось что мы тут не совсем уже "анонимы". Наверное мне показалось что тут состоялось пусть и анонимное , но какое-то уютное камерное общество. И когда вот так вот один из состоявшейся компании вдруг берет и на всех остальных выливает ушат помоев, то мне просто становится обидно за всех остальных. Извините если я ошиблась и отреагировала подобным образом.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #139 : Жовтня 27, 2014, 01:45:53 13:45 »
Блакитний Апельсин очень интересные детали. Я это уже видела. Кроме того, что там карусели раскручивались нипадеЦЦки мне лично на ум ничего не приходит. Наверное "открепившихся" дофигища было. Только они не голосовали за мажоритарку.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline ПТН ПНХ

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 41
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #140 : Жовтня 27, 2014, 01:46:42 13:46 »
Не обравши Свободу і ПС до ВР, цей народ довів, що він абсолютно не вартий жертв, які за нього віддали. Що тут не ясно? 23 роки тупа продажна худоба голосувала за пройдисвітів. Навіть війна нічого не змінила в головах цих ідіотів.
"Свобода" на жаль сама себе знищила, бо не відсторонила зимою Тягнибока від керування партією.
Слід було при перших же проявах його малодушності й оторопу від ситуації вивести на перші ролі когось справді радикального зі своїх рядів та об'єднуватися з правими радикалами, як зимою, так і після революції.

Особое спасибо следует сказать господину Мохницкому, который, будучи на посту Генпрокурора, добил окончательно рейтинг Свободы.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #141 : Жовтня 27, 2014, 01:57:08 13:57 »

Наверное я идеалистка, но мне казалось что мы тут не совсем уже "анонимы". Наверное мне показалось что тут состоялось пусть и анонимное , но какое-то уютное камерное общество. И когда вот так вот один из состоявшейся компании вдруг берет и на всех остальных выливает ушат помоев, то мне просто становится обидно за всех остальных. Извините если я ошиблась и отреагировала подобным образом.

Дрейк, вы не ошибаетесь, и именно потому, что я воспринимаю СУП, как сформировавшийся небольшой коллектив, я не прошу забанить Кота, что сделал бы в другом случае на другом форуме. На первый раз, я считаю, можно понять и простить, чтобы не получилось как когда меня забанили, сочтя провокатором и не разобравшись.
Ну это все имхо, не я здесь модер.
 
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #142 : Жовтня 27, 2014, 01:58:26 13:58 »
А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Кіт нікого не образив на форумі персонально.
Якщо ж хтось персонально вирішив образитися, то це його власне рішення асоціювати себе з тупою й продажною худобою.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #143 : Жовтня 27, 2014, 01:59:39 13:59 »
Блакитний Апельсин очень интересные детали. Я это уже видела. Кроме того, что там карусели раскручивались нипадеЦЦки мне лично на ум ничего не приходит. Наверное "открепившихся" дофигища было. Только они не голосовали за мажоритарку.

та там і без каруселей все прекрасно збігається.
самовисуванці - це, скоріш за все, риги.
і їхня сумарна кількість голосів також приблизно співпадає з жопоблоком.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #144 : Жовтня 27, 2014, 02:00:22 14:00 »
Мені цікаво було б, якби була окрема виборка, як проголосували ті військові і добровольці, що безпосередньо в АТО. Хоча, здається більшість з них так і не голосувала. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #145 : Жовтня 27, 2014, 02:01:30 14:01 »
че  тут   ополчілісь на ТС?   да он прав, большінство обиватєлєєй самоє натуральноє срєднєстатістічєскоє бидло.

ішо за радость что нє будєт впєрвиє комуняк?
БУДУТ!
всє еті шуфрічі, вєліколєпная чєтвьорка братьєв-акробатов балог, муж гєрєгі, бандарєнка, зубікі, яценкі, всьо єта шваль ето отродьє  коммуністічєскоє, пусть формально і нє состоящєє в сєктє большевіков.

Та даже проход Парасюка в Зраду - ето наслєдіє  коммуністічєской зашорєнності в головах

а по 199 округу в чєркасской області? ну етот ж піздєц вобщє  - проходіт нєотсідєлий за убійство бандід Нічіпорєнко :fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #146 : Жовтня 27, 2014, 02:02:24 14:02 »
Блакитний Апельсин очень интересные детали. Я это уже видела. Кроме того, что там карусели раскручивались нипадеЦЦки мне лично на ум ничего не приходит. Наверное "открепившихся" дофигища было. Только они не голосовали за мажоритарку.

та там і без каруселей все прекрасно збігається.
самовисуванці - це, скоріш за все, риги.
і їхня сумарна кількість голосів також приблизно співпадає з жопоблоком.

Да но как такое может быть чтобы победил одновременно и жопоблок и ПС? Это просто на голову не налазит.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #147 : Жовтня 27, 2014, 02:04:52 14:04 »
А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Кіт нікого не образив на форумі персонально.
Якщо ж хтось персонально вирішив образитися, то це його власне рішення асоціювати себе з тупою й продажною худобою.

Він всіх образив, прямим текстом.Дивно що Ви  цього не помічаєте...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #148 : Жовтня 27, 2014, 02:10:08 14:10 »
А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Кіт нікого не образив на форумі персонально.
Якщо ж хтось персонально вирішив образитися, то це його власне рішення асоціювати себе з тупою й продажною худобою.

Він всіх образив, прямим текстом.Дивно що Ви  цього не помічаєте...

ну де там про всіх?  про більшість  є.  так це правда
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #149 : Жовтня 27, 2014, 02:10:24 14:10 »
Блакитний Апельсин очень интересные детали. Я это уже видела. Кроме того, что там карусели раскручивались нипадеЦЦки мне лично на ум ничего не приходит. Наверное "открепившихся" дофигища было. Только они не голосовали за мажоритарку.

та там і без каруселей все прекрасно збігається.
самовисуванці - це, скоріш за все, риги.
і їхня сумарна кількість голосів також приблизно співпадає з жопоблоком.

Да но как такое может быть чтобы победил одновременно и жопоблок и ПС? Это просто на голову не налазит.

Не знаю как там было на самом деле, но по цифрах нормально всё сходится. Там суммарное число людей, которые голосовали за демократические партии в сумме дали позитив по мажоритарке сильным кандидатам от демократических сил.

Второй идёт по 39 округе в Яроша  человек Вилкула
Пустова Марія Іванівна - 8 162, так что ОППАблок и тут немало набрал.

То же самое по 27
Єпіфанцева Світлана Володимирівна - Фонд Вилкула. - 10 160
Что кстати корелируется с тем что набрал ОППО блок 11 952
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 02:23:05 14:23 від OlegSky »