Автор Тема: Більшість населення - тупа, продажна худоба  (Прочитано 13309 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #150 : Жовтня 27, 2014, 02:10:53 14:10 »
Блакитний Апельсин очень интересные детали. Я это уже видела. Кроме того, что там карусели раскручивались нипадеЦЦки мне лично на ум ничего не приходит. Наверное "открепившихся" дофигища было. Только они не голосовали за мажоритарку.

та там і без каруселей все прекрасно збігається.
самовисуванці - це, скоріш за все, риги.
і їхня сумарна кількість голосів також приблизно співпадає з жопоблоком.

Да но как такое может быть чтобы победил одновременно и жопоблок и ПС? Это просто на голову не налазит.

та я ж вже пояснив. ті, хто голосував за проукраїнські партії, проголосували за Команданте, бо він, окрім всього іншого, ще й наймедійніша персона на окрузі. вважай що зірка.
всі інші хто? та хрін їх знає! а Яроша увесь світ в обличча впізнає... фактично, народ проголосував за розкручений бренд.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #151 : Жовтня 27, 2014, 02:12:57 14:12 »
А Вас не оскорбило подобное высказывание в Ваш адрес? Если нет, то тогда я не буду его банить навсегда. То что Кот тут сидел и генерировал ветки десятками по ночам, то Бог с ним, но эта ИМХО его крик души. Неужто не видите?
Кіт нікого не образив на форумі персонально.
Якщо ж хтось персонально вирішив образитися, то це його власне рішення асоціювати себе з тупою й продажною худобою.

Він всіх образив, прямим текстом.Дивно що Ви  цього не помічаєте...

ну де там про всіх?  про більшість  є.  так це правда

більшість українців - тупа худоба?Я Вас правильно зрозумів?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #152 : Жовтня 27, 2014, 02:14:58 14:14 »
Ладно, брэк.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #153 : Жовтня 27, 2014, 02:15:38 14:15 »
Ніхера.

Це принципово ...принаймні для мене.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #154 : Жовтня 27, 2014, 02:17:59 14:17 »
Ніхера.

Це принципово ...принаймні для мене.

Хорошо. Тогда пусть ТС скажет, что он или "гиперболизировал для доходчивости", или действительно считает большинство населения - тупою худобою. Ждем топикстартера. А пока ждем, поговорим о перспективах.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #155 : Жовтня 27, 2014, 02:20:07 14:20 »
на підтердження слів ТС

Днепропетровская ОГА: "Избирательный штаб Блока Порошенко выкуплен Вилкулом и играет в поддавки с "Оппозиционным блоком"

Следствием таких игр стал беспрецедентный результат сил реванша на днепропетровщине, фактически превратив патриотически настроенную область в плацдарм тех сил, которые практически задушили страну год назад.

Вопреки всем результатам экзит-поллов Оппозиционный Блок вышел на первое место, обогнав Блок Порошенко, кандидаты-мажоритарщики от БПП, фактически выигравшие выборы по трем округам Кривого Рога, слили свои позиции, отошли на второе место и пропустили вперед старую номенклатуру. Источник: http://censor.net.ua/n309131
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #156 : Жовтня 27, 2014, 02:20:29 14:20 »
Я лично считаю, что это ТАКТИЧЕСКАЯ ПОБЕДА в бою за "высотку". О "победе в войне" с такими процентами убежденных уродов...говорить пока, ой, как рано.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #157 : Жовтня 27, 2014, 02:22:46 14:22 »
Я лично считаю, что это ТАКТИЧЕСКАЯ ПОБЕДА в бою за "высотку". О "победе в войне" с такими процентами убежденных уродов...говорить пока, ой, как рано.


+100500
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #158 : Жовтня 27, 2014, 02:23:41 14:23 »
на підтердження слів ТС

Днепропетровская ОГА: "Избирательный штаб Блока Порошенко выкуплен Вилкулом и играет в поддавки с "Оппозиционным блоком"

Следствием таких игр стал беспрецедентный результат сил реванша на днепропетровщине, фактически превратив патриотически настроенную область в плацдарм тех сил, которые практически задушили страну год назад.

Вопреки всем результатам экзит-поллов Оппозиционный Блок вышел на первое место, обогнав Блок Порошенко, кандидаты-мажоритарщики от БПП, фактически выигравшие выборы по трем округам Кривого Рога, слили свои позиции, отошли на второе место и пропустили вперед старую номенклатуру. Источник: http://censor.net.ua/n309131

ЦЕНЗОР - РЕСУРС БЮТ. Делайте скидку на это.

Новости читать на Цензоре - самое то. Но, что касается "партийной части" ресурса - ЧИСТЫЙ БЮТ.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #159 : Жовтня 27, 2014, 02:25:25 14:25 »
Я лично считаю, что это ТАКТИЧЕСКАЯ ПОБЕДА в бою за "высотку". О "победе в войне" с такими процентами убежденных уродов...говорить пока, ой, как рано.

Это да. До полной победы ещё далеко, но эти выборы вселяют оптимизм. Конечно не так просто сломать систему которая годами обдирала Украину, но шаг сделан большой в правильном направлении.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #160 : Жовтня 27, 2014, 02:30:46 14:30 »
Я на "Цензоре" вообще не читаю "внутрипартийные новости" Украины. Насколько это интересный и оперативный ресурс в плане международной политики и АТО, настолько он полностью заангажированный в плане "Дорогая Юлия Владимировна против остальных политических засранцев".

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #161 : Жовтня 27, 2014, 02:31:54 14:31 »
Округ №101 – самовисуванець Михайло Поплавський, який уже був нардепом, - 36,7% голосів за результатами обробки 3,94% протоколів.

Округ №102 – скандальний самовисуванець Олесь Довгий – 32,17% голосів. Опрацьовано 27,36% протоколів.

Округ №150 – самовисуванець Костянтин Жеваго – 56,51% голосів. Опрацьовано 34.1% протоколів.

Округ №195 – самовисуванець Володимир Зубик – 39,33% голосів. Опрацьовано 36,25% протоколів.

Округ №199 – самовисуванець Валентин Нечипоренко 47,5%. Опрацьовано 21.39% протоколів.
Округ №200 – самовисуванець Антон Яценко – 57,52% голосів. Опрацьовано 27,74% протоколів.


:fp2 :fp2 :fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #162 : Жовтня 27, 2014, 02:32:15 14:32 »
Ніхера.

Це принципово ...принаймні для мене.

Хорошо. Тогда пусть ТС скажет, что он или "гиперболизировал для доходчивости", или действительно считает большинство населения - тупою худобою. Ждем топикстартера. А пока ждем, поговорим о перспективах.


Ок.
Чекаю від ТС вибачень.Або його бану  від модерів.

бо щось вже в мене закрадаються сумніви, чи на той форум я - "тупа худоба ", яка не голосувала а ні за ПС, а ні за Свободу, потрапив.
мої рідні теж голосували за своїми переконаннями, навіть не знаю за кого деякі віддали голос.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #163 : Жовтня 27, 2014, 02:33:19 14:33 »
Я на "Цензоре" вообще не читаю "внутрипартийные новости" Украины. Насколько это интересный и оперативный ресурс в плане международной политики и АТО, настолько он полностью заангажированный в плане "Дорогая Юлия Владимировна против остальных политических засранцев".

да? не знал, однако, как то не замечал там новостей про качанивщыцю.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #164 : Жовтня 27, 2014, 02:34:09 14:34 »
Ніхера.

Це принципово ...принаймні для мене.

Хорошо. Тогда пусть ТС скажет, что он или "гиперболизировал для доходчивости", или действительно считает большинство населения - тупою худобою. Ждем топикстартера. А пока ждем, поговорим о перспективах.


Ок.
Чекаю від ТС вибачень.Або його бану  від модерів.

бо щось вже в мене закрадаються сумніви, чи на той форум я - "тупа худоба ", яка не голосувала а ні за ПС, а ні за Свободу, потрапив.
мої рідні теж голосували за своїми переконаннями, навіть не знаю за кого деякі віддали голос.


круг №101 – самовисуванець Михайло Поплавський, який уже був нардепом, - 36,7% голосів за результатами обробки 3,94% протоколів.

Округ №102 – скандальний самовисуванець Олесь Довгий – 32,17% голосів. Опрацьовано 27,36% протоколів.

Округ №150 – самовисуванець Костянтин Жеваго – 56,51% голосів. Опрацьовано 34.1% протоколів.

Округ №195 – самовисуванець Володимир Зубик – 39,33% голосів. Опрацьовано 36,25% протоколів.

Округ №199 – самовисуванець Валентин Нечипоренко 47,5%. Опрацьовано 21.39% протоколів.
Округ №200 – самовисуванець Антон Яценко – 57,52% голосів. Опрацьовано 27,74% протоколів.


:fp2 :fp2 :fp2

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #165 : Жовтня 27, 2014, 02:34:38 14:34 »
Рідко читаю Цензор але складається враження, що це ресурс Коломойського. Дана новина лише це підтверджує.
І це не змінює факту, що в багатьох округах БПП зробив усе для перемоги ригів.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #166 : Жовтня 27, 2014, 02:37:17 14:37 »
Рідко читаю Цензор але складається враження, що це ресурс Коломойського. Дана новина лише це підтверджує.
І це не змінює факту, що в багатьох округах БПП зробив усе для перемоги ригів.

Это ресурс "Матькивщины". ИЗУЧИТЕ ВНИМАТЕЛЬНО внутриполитические материалы. И, кстати, именно "Цензор" наглухо "мочит" Порошенко с самого начала. Это исключительно Юлин "почерк". При всем остальном - ресурс очень даже "помаранчевый". И везде только позитив о Юленьке.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #167 : Жовтня 27, 2014, 02:40:21 14:40 »
Я постоянно читаю "Цензор". Он у меня в закладках. "Цензор" - юльковский ресурс.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #168 : Жовтня 27, 2014, 02:41:30 14:41 »
Я постоянно читаю "Цензор". Он у меня в закладках. "Цензор" - юльковский ресурс.
тем более, что он даже физически находится в одном здании со штабом БЮТ на Туровской.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #169 : Жовтня 27, 2014, 02:43:16 14:43 »
Я постоянно читаю "Цензор". Он у меня в закладках. "Цензор" - юльковский ресурс.
тем более, что он даже физически находится в одном здании со штабом БЮТ на Туровской.

Бутусов - очень умный парень, надо отдать должное. И "мочилово" у него организовано профессинально. Без грубого "перебора". Аккуратно. Ненавязчиво. Но ТОЧНО В ЦЕЛЬ.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #170 : Жовтня 27, 2014, 02:45:49 14:45 »
юльковський ресурс не може мочить Хуйла. за визначенням.
і я не памятаю на цензорі підтримки ВОНОЇ
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46877
  • Never give in!
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #171 : Жовтня 27, 2014, 02:48:59 14:48 »
Не буду сперечатися по суті сказаного вище: у кожного своє бачення і свої переконання. Я висловив свою думку коротенько в дещо різкий спосіб, але до того спонукав мене факт, що Шуфрич таки буде в парламенті, а багато порядних і чесних людей із Свободи і ПС - ні. І це після всього, що сталося впродовж останнього року!
Щодо нашого рідного населення. Я маю дуже низьку оцінку цього населення, позаяк саме воно в більшості завдяки тупості своїй і продажності обирало всіляке лайно впродовж останніх 23-х років, бо все хотіло близькості з москалями та пакунків із гречкою та пляшок з олією, і тому для нього головним критерієм на виборах було - “лішь би нє бандєравєц-націоналіст“. Бо бандерівці-націоналісти ані гречки, ані олії не пропонували.

Лише один штрих - я голосував за Ющенка у 2004 і 2008. І коли це ж населення в АБСОЛЮТНІЙ БІЛЬШОСТІ проголосувало в першому турі 2008 року за те щоб залишити мені вибір Тимошенко-Янукович, то інакше ніж тупою і продажною худобою цю більшість я назвати не можу. Вибачайте...
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #172 : Жовтня 27, 2014, 02:59:10 14:59 »
юльковський ресурс не може мочить Хуйла. за визначенням.
і я не памятаю на цензорі підтримки ВОНОЇ

Может. Я же говорю. Бутусов - интеллектуальный парень. Он не кацапствующий юлек Асмодей или Дидусь. Но он конкретно плющит Пороха. Аккуратно, там где можно, но регулярно. "Цензор" - проукраинский ресурс. Но...антипорошенковский и то, именно в плане "внутриукраинской политической борьбы".  У Бутусова хватает мозгов НЕ ВРЕДИТЬ своим ресурсом внешней политике Украины.
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 03:00:57 15:00 від Geo »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #173 : Жовтня 27, 2014, 02:59:36 14:59 »
Не буду сперечатися по суті сказаного вище: у кожного своє бачення і свої переконання. Я висловив свою думку коротенько в дещо різкий спосіб, але до того спонукав мене факт, що Шуфрич таки буде в парламенті, а багато порядних і чесних людей із Свободи і ПС - ні. І це після всього, що сталося впродовж останнього року!
Щодо нашого рідного населення. Я маю дуже низьку оцінку цього населення, позаяк саме воно в більшості завдяки тупості своїй і продажності обирало всіляке лайно впродовж останніх 23-х років, бо все хотіло близькості з москалями та пакунків із гречкою та пляшок з олією, і тому для нього головним критерієм на виборах було - “лішь би нє бандєравєц-націоналіст“. Бо бандерівці-націоналісти ані гречки, ані олії не пропонували.

Лише один штрих - я голосував за Ющенка у 2004 і 2008. І коли це ж населення в АБСОЛЮТНІЙ БІЛЬШОСТІ проголосувало в першому турі 2008 року за те щоб залишити мені вибір Тимошенко-Янукович, то інакше ніж тупою і продажною худобою цю більшість я назвати не можу. Вибачайте...

Тобто вибачень не буде?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #174 : Жовтня 27, 2014, 03:00:14 15:00 »
юльковський ресурс не може мочить Хуйла. за визначенням.
і я не памятаю на цензорі підтримки ВОНОЇ

Почитайте. Про "Вону" - только позитив.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #175 : Жовтня 27, 2014, 03:01:24 15:01 »
підпишусь під кожним словом. все правда - і про пляшки з олією, і про гречку, і про блізость з ордою.  і про вибори лайна на протязі 23 років
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #176 : Жовтня 27, 2014, 03:01:47 15:01 »
юльковський ресурс не може мочить Хуйла. за визначенням.
і я не памятаю на цензорі підтримки ВОНОЇ

Может. Я же говорю. Бутусов - интеллектуальный парень. Он не кацапствующий юлек Асмодей и не Дидусь. Но он конкретно плющит Пороха. Аккуратно, там где можно, но регулярно. "Цензор" - проукраинский ресурс. Но...антипорошенковский и то, именно в плане "внутриукраинской политической борьбы".  У Бутусова хватает мозгов НЕ ВРЕДИТЬ своим ресурсом внешней политике Украины.

Бутусов піарив Попова.Бутусову робить гроші на всіх хто замовить джинсу. Він не перебирає.
Один скандал з ДТ Мостової чого вартий...

Заснований  Цезор на початку 2000 на гроші Мороза і Мендуся, потім ресурс перейшов під  Турчинова...
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 03:05:35 15:05 від finli »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #177 : Жовтня 27, 2014, 03:02:08 15:02 »
Не буду сперечатися по суті сказаного вище: у кожного своє бачення і свої переконання. Я висловив свою думку коротенько в дещо різкий спосіб, але до того спонукав мене факт, що Шуфрич таки буде в парламенті, а багато порядних і чесних людей із Свободи і ПС - ні. І це після всього, що сталося впродовж останнього року!
Щодо нашого рідного населення. Я маю дуже низьку оцінку цього населення, позаяк саме воно в більшості завдяки тупості своїй і продажності обирало всіляке лайно впродовж останніх 23-х років, бо все хотіло близькості з москалями та пакунків із гречкою та пляшок з олією, і тому для нього головним критерієм на виборах було - “лішь би нє бандєравєц-націоналіст“. Бо бандерівці-націоналісти ані гречки, ані олії не пропонували.

Лише один штрих - я голосував за Ющенка у 2004 і 2008. І коли це ж населення в АБСОЛЮТНІЙ БІЛЬШОСТІ проголосувало в першому турі 2008 року за те щоб залишити мені вибір Тимошенко-Янукович, то інакше ніж тупою і продажною худобою цю більшість я назвати не можу. Вибачайте...

Тобто вибачень не буде?

Подождем ещё немного. Может автор не верно выразил свою мысль.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17633
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #178 : Жовтня 27, 2014, 03:03:43 15:03 »


Бутусов піарив Попова.Бутусову робить гроші на всіх хто замовить джинсу. Він не перебирає.
Один скандал з ДТ Мостової чого вартий...

Гмммм..."Джинсу" видно сразу. Эти ресурсы - сливные бачки. Это грубая работа. "Цензор" работает на БЮТ "по генеральному договору", а не по "джинсе" за 100 баксов и булочку.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8691
  • Стать: Чоловіча
Re: Більшість населення - тупа, продажна худоба
« Reply #179 : Жовтня 27, 2014, 03:04:21 15:04 »
юльковський ресурс не може мочить Хуйла. за визначенням.
і я не памятаю на цензорі підтримки ВОНОЇ

Может. Я же говорю. Бутусов - интеллектуальный парень. Он не кацапствующий юлек Асмодей или Дидусь. Но он конкретно плющит Пороха. Аккуратно, там где можно, но регулярно. "Цензор" - проукраинский ресурс. Но...антипорошенковский и то, именно в плане "внутриукраинской политической борьбы".  У Бутусова хватает мозгов НЕ ВРЕДИТЬ своим ресурсом внешней политике Украины.


антипорошенковский не равно про-тимошонковский

перемирия и яремы прокуроры даже меня сделают антипорошенковским
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…