Автор Тема: Роман Бессмертный говорит, что Луцик уйдёт от Порошенко.  (Прочитано 539 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Колишній народний депутат та теперішній голова партії "Третя Українська Республіка" Роман Безсмертний пророкує, що Юрій Луценко, надовго не затримається в команді Президента Петра Порошенка.


Про це він розповів в інтерв’ю видання "Публічні люди".

Він каже, що говорив Луценкові про його високі шанси на президентських виборах, проте той сам не захотів балотуватись.

"Від самого початку я був переконаний, що Луценко не тільки один із провідних українських політиків, а й один із ключових кандидатів на посаду президента. Я менше зважав на юридичні, фактологічні, правові та інші нюанси, які стосувалися його можливості чи неможливості участі в політикумі. Тобто я був переконаний, що на найближчих виборах він має кандидувати в президенти", - наголосив Роман Безсмертний.

За його словами, увійти в команду Президента було особистим рішенням самого Юрія Луценка.

"Ми не залишили офіс, ми й зараз знаходимось в одному офісі, і, я думаю, будемо співпрацювати, тому що, з моєї точки зору, це апендикс його політичної долі, який або хірургічним способом буде ліквідовано, або він відпаде", - припустив політик.

Безсмертний вважає, що в Луценка і Порошенка занадто різні цінності і довго вони не зможуть "терпіти" один одного.


"Я надто добре знаю Петра Олексійовича, щоб вважати, що він терпітиме біля себе Луценка. Це люди, в яких цінності, інтереси, механізми, моральні принципи абсолютно не збігаються", - зазначив він.

Безсмертний згадав, що "Порошенко був засновником "Соціал-демократичної партії", союзником Віктора Медведчука, людиною з команди Людмили Миколаївни Кучми, людиною з команди Миколи Яновича Азарова".

"Для мене його поява біля Віктора Ющенка - це щось неприродне. Тоді ми близько і плідно працювали - це було видно по результатах роботи. Але, власне, тоді ми, мабуть, зрозуміли, що ці річки ніколи не зіллються", - сказав він.

Роман Безсмертний є головою політичної партії "Третя Українська Республіка", яку у липні цього року він заснував з теперішнім 2-м номером "Блоку Петра Порошенка" Юрієм Луценком.
http://ipress.ua/news/poroshenko_ne_terpityme_bilya_sebe_lutsenka__tse_apendyks_yogo_politychnoi_doli__bezsmertnyy_92208.html
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 10:51:42 22:51 від злата »

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Для Безсмертного це був би шанс. Але Луцику воно нах не впало, сьогоднішня роль взагалі є піком його кар'єри, доки Пєці не набриднуть непередбачені пасажі перед журналюгами хронічного алкоголіка.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Это рома бредит, когда говорит, что Луценко имел шанс быть президентом...там ,в журнале ,,публичные люди'' большое интервью...
http://www.pl.com.ua/?pid=49&artid=34290#comments
« Останнє редагування: Жовтня 27, 2014, 10:52:12 22:52 від злата »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Тут такое дело получается: у Луценко та же проблема, что и у Тимошенко, и у Бессмертного. Общество прошло значительный путь в своём развитии за последний год и ему требуются более эффективные менеджеры в государственной власти, а эти политики уже достигли своего потолка и он, увы, недостаточно высок.

Динозавры вымерли то ли вследствие изменений климата, то ли не выдержав конкуренции с млекопитающими, есть также космогенная теория, микробиологическая и т.д. Причины могут быть различными, но факт остаётся фактом - от них остались только окаменелости.

Луценко неплохо было бы осознать, что свою задачу в виде второго майдана он уже выполнил и пора уступить дорогу новому поколению.