Автор Тема: Мэр Львова предлагает отменить поезда между Крымом и Донбассом.  (Прочитано 512 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Хотілося б побачити підарасів, які здогадалися їх запустити. Це ж який комфорт - у Криму бази по підготовці бойовиків та госпіталі, потягом на Донбас їдуть воювати, назад везуть поранених та на відпочинок. Арсеній та Петро, блядь! Це що за хуйня?!!!
« Останнє редагування: Жовтня 28, 2014, 10:33:37 10:33 від svo1973 »

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Хотілося б побачити підарасів, які здогадалися їх запустити. Це ж який комфорт - у Криму бази по підготовці бойовиків та госпіталі, потягом на Донбас їдуть воювати, назад везуть поранених та на відпочинок. Петро, блядь! Це що за хуйня?!!!


а самый цимес ситуации в том что пассперевозки - убыточны и по сути мы из бюджета дотируем перемещения терористов  :gigi:
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Плюс дебільна поведінка генералів. Блок-пост 32 - це якась феєрія. Безглуздий блок-пост, який не несе ніякої місії. Спочатку спостерігали бездіяльно, як його оточують сепари та окопуються навколо, роблячи там пастку, потім почали возити під обстрілами туди припаси замість виведення людей. Поклали кілька десятків чоловік. Це блядь пиздець якийсь...  :smilie9:

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Как отменить???!
Это же отличный способ собирать сепаров до кучи и брать их тёпленькими!

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Плюс дебільна поведінка генералів. Блок-пост 32 - це якась феєрія. Безглуздий блок-пост, який не несе ніякої місії. Спочатку спостерігали бездіяльно, як його оточують сепари та окопуються навколо, роблячи там пастку, потім почали возити під обстрілами туди припаси замість виведення людей. Поклали кілька десятків чоловік. Це блядь пиздець якийсь...  :smilie9:


угу .. теперь 31 стал безглуздым . а после него станет таким же 30 .. потом 29 .. а потом киев
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
угу .. теперь 31 стал безглуздым . а после него станет таким же 30 .. потом 29 .. а потом киев

Якщо він не безглуздий - то не треба спостерігати бездіяльно, як його оточують і просуваються сепари мимо нього. Або валіть сепарів, або валіть самі звідти - третього не дано. Генерали чомусь це не розуміють.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
Якщо він не безглуздий - то не треба спостерігати бездіяльно, як його оточують і просуваються сепари мимо нього. Або валіть сепарів, або валіть самі звідти - третього не дано. Генерали чомусь це не розуміють.


странные какие то генералы

в аэропорту они все понимают и валят  а на 32-м генералы не понимают .. у них что - шизофрения?? тут понимаю тут не понимаю ..

или все же предрположите невозможное для вас - дело не в генералах.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Садовий зрозумів, що у людей є сильний запит на керівників, для яких 2+2=4. Скасувати потяг, який терористів возить. Всякі сепарські Алчевськи не платять за елетроенергію та газ - відключити їх. Тому що в голові не вкладається, що за хуйня твориться?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4022
и это если скажите что аэропорт это бренд и то се ..так брендом ео сделалаи те самые тупые генералы которые не отвели оттуда части а приказали держаться .. хотя много кто еще два месяца назад волал шо раненый бизон что с аэропорта надо уходить т.к. генералы предали ребят и кинули их в окружении и т.д. и т.п..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
странные какие то генералы

в аэропорту они все понимают и валят  а на 32-м генералы не понимают .. у них что - шизофрения?? тут понимаю тут не понимаю ..

или все же предрположите невозможное для вас - дело не в генералах.

Справа якраз в генералах. Підозрюю, що там часто нікому приймати рішення та брати на себе відповідальність. Сценарій наступний: зароджується хуйня якась. Генерали футболять відповідальність та чекають, може само розсмокчеться. Хуйня поступово розвивається до рівня жопи. Генерали і далі футболять. Жопа виростає до такого рівня, що починає втручатися суспільство і вже ніяк не відфутболитися. Починаються панічні дебільні дії. Це все не так помітно, коли наступаємо - там вже сепарам треба реагувати. Але під час оборони запізнення в реакції від однієї доби до пари місяців.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
и это если скажите что аэропорт это бренд и то се ..так брендом ео сделалаи те самые тупые генералы которые не отвели оттуда части а приказали держаться .. хотя много кто еще два месяца назад волал шо раненый бизон что с аэропорта надо уходить т.к. генералы предали ребят и кинули их в окружении и т.д. и т.п..

Під аеропортом постійно накривають бойовиків артою, є підтримка танків. На 32-му спокійно спостерігали, як оточують та окопуються.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Крім того, десь в одному місці може бути толковий генерал, в іншому - бездіяльний дурень.