Автор Тема: А ви про Білецького щось читали?  (Прочитано 1886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Чупс

  • Гість
А ви про Білецького щось читали?
« : Жовтня 28, 2014, 11:31:05 11:31 »
 :shuffle:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #1 : Жовтня 28, 2014, 11:32:41 11:32 »
це хто?

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #2 : Жовтня 28, 2014, 11:35:16 11:35 »
конь в пальто
номер 217

Чупс

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #3 : Жовтня 28, 2014, 11:36:02 11:36 »

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #5 : Жовтня 28, 2014, 11:41:18 11:41 »
Читать не читал, но слышал устные пересказы от оболонцев - они ж наверно где то прочитали. Контекст такой - блек джек и шлюхи, я одобрил, был не понят.
Батя, мы стараемся ...

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #6 : Жовтня 28, 2014, 11:42:38 11:42 »
Читать не читал, но слышал устные пересказы от оболонцев - они ж наверно где то прочитали. Контекст такой - блек джек и шлюхи, я одобрил, был не понят.

В вики можно почитать.

Оказывается, парень совсем не простой.

Народився Андрій Білецький 1979 р. у місті Харків в українській родині. Батько — Євгеній Михайлович Білецький походить з с. Краснопавлівка Лозівського району Харківської області з козацького роду, представники якого заснували село. Мати — Олена Анатолійовна Білецька (Лукашевич) походить з Житомирщини з українського шляхетського роду, до якого належав Василь Лукашевич — засновник «Малоросійського товариства» (1821–1822)[2].


Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #7 : Жовтня 28, 2014, 11:47:01 11:47 »
Один з кандидатів на місце Фаріон, як людини в центрі різних спровокованих всякими PR-асами скандалів, поки серйозні хлопці в тиші займаються розподілом бабла.

Чупс

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #8 : Жовтня 28, 2014, 11:50:50 11:50 »
Один з кандидатів на місце Фаріон, як людини в центрі різних спровокованих всякими PR-асами скандалів, поки серйозні хлопці в тиші займаються розподілом бабла.

 :Sho_za:

До речі, результатами виборів задоволений?  :smilie7:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #9 : Жовтня 28, 2014, 11:53:41 11:53 »
Один з кандидатів на місце Фаріон, як людини в центрі різних спровокованих всякими PR-асами скандалів, поки серйозні хлопці в тиші займаються розподілом бабла.

 :Sho_za:

До речі, результатами виборів задоволений?  :smilie7:

Ви не змогли прочитати далі виділеного? Чи не зрозуміли?

Чупс

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #10 : Жовтня 28, 2014, 11:56:17 11:56 »
Ви не змогли прочитати далі виділеного? Чи не зрозуміли?


Я ж і виділив - якась "шозах".

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #11 : Жовтня 28, 2014, 12:08:15 12:08 »
Ви не змогли прочитати далі виділеного? Чи не зрозуміли?
Я ж і виділив - якась "шозах".

Пояснення по-суті. Все вже почалося ще до виборів.
Ось читайте:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/kurina/543545886e82a/

В цій Раді не набагато менше, ніж в минулій маємо "політиків", що прийшли туди вирішувати свої фінансові питання чи захищати інтереси окремих олігархів. Таких депутатів в нас, як завжди, більше половини. І щоб суспільство не проявляло надмірного інтересу у них є потреба знайти когось кого можна демонізувати за допомогою політтехнологів відвернувши увагу народу від реальних проблем і реальних покидьків. Такою до цього часу була Фаріон. Не проходження її в парламент поставило потребу знайти заміну. Білецький може бути непоганим варіантом.

Звичайно люди можуть відвернути ці плани уважно проаналізувавши факти і не давши відвернути  свою увагу в потрібному декому напрямку.

Але вся історія з Фаріон та минула передвиборча кампанія показує, що загалом наш народ досить легко і радісно купується на різні політтехнології.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #12 : Жовтня 28, 2014, 12:36:20 12:36 »
Один з кандидатів на місце Фаріон, як людини в центрі різних спровокованих всякими PR-асами скандалів, поки серйозні хлопці в тиші займаються розподілом бабла.
бред
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #13 : Жовтня 28, 2014, 12:36:59 12:36 »
Пояснення по-суті. Все вже почалося ще до виборів.
Ось читайте:
http://blogs.pravda.com.ua/authors/kurina/543545886e82a/

В цій Раді не набагато менше, ніж в минулій маємо "політиків", що прийшли туди вирішувати свої фінансові питання чи захищати інтереси окремих олігархів. Таких депутатів в нас, як завжди, більше половини. І щоб суспільство не проявляло надмірного інтересу у них є потреба знайти когось кого можна демонізувати за допомогою політтехнологів відвернувши увагу народу від реальних проблем і реальних покидьків. Такою до цього часу була Фаріон. Не проходження її в парламент поставило потребу знайти заміну. Білецький може бути непоганим варіантом.

Звичайно люди можуть відвернути ці плани уважно проаналізувавши факти і не давши відвернути  свою увагу в потрібному декому напрямку.

Але вся історія з Фаріон та минула передвиборча кампанія показує, що загалом наш народ досить легко і радісно купується на різні політтехнології.
повторять чужие бредни каких-то тупорылых куриц - моветон для мужика :smiley23:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #14 : Жовтня 28, 2014, 12:37:41 12:37 »
и вообще Курина - тупая пизда
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #15 : Жовтня 28, 2014, 12:42:29 12:42 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Чупс

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #16 : Жовтня 28, 2014, 12:47:03 12:47 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Ти вже попереджав, закликав.. не голосувати за БПП.. ну я от не проголосував, кому мені тепер подякувати?  :smilie9:

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #17 : Жовтня 28, 2014, 12:48:28 12:48 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Чуваче, піди розкажи своїм львів"янам, що вони купилися на олігархів, а їм треба було обирати орлицю  :smilie5:

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #18 : Жовтня 28, 2014, 12:51:38 12:51 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Ти вже попереджав, закликав.. не голосувати за БПП.. ну я от не проголосував, кому мені тепер подякувати?  :smilie9:

Подякуйте всім хто голосував за БПП, ОппоБлок, Ляшка та й Батьківщину з НФ значною мірою теж. Вони знову віддали наш парламент олігархам. Хоча те, що БПП набрав не 30% а  20% це без сумнів хоч якийсь позитив.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #19 : Жовтня 28, 2014, 12:54:08 12:54 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Чуваче, піди розкажи своїм львів"янам, що вони купилися на олігархів, а їм треба було обирати орлицю  :smilie5:

Те що купилися на олігархів я всім кажу. Обрати на двох округах Дубневичів це просто  :Ganba:
Ну але так комусь орлиця пече.

Чупс

  • Гість
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #20 : Жовтня 28, 2014, 12:57:01 12:57 »
Подякуйте всім хто голосував за БПП, ОппоБлок, Ляшка та й Батьківщину з НФ значною мірою теж. Вони знову віддали наш парламент олігархам. Хоча те, що БПП набрав не 30% а  20% це без сумнів хоч якийсь позитив.

Дякую тим хто голосував за БПП, НФ та Садового. Це буде коаліція, а ти закликав голосувати проти цієї коаліції, тож ти просто ворожий Україні елемент.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #21 : Жовтня 28, 2014, 12:57:07 12:57 »
да, у Билецкого неоднозначные взгляды.

да, он не демократ и не либерал, а совсем наоборот.

но он имеет на это право.

Билецкий еще десять лет назад начал создавать патриотическую организацию и сеть ее представительств на восточной Украине, а также в ряде городов ЗУ.
он сумел собрать вокруг себя людей, которые не просто чай пили и костры зажигали на природе, как всякие КУНы, ОУНы и прочие пластуны. и у которых патриотизм к Украине выражался лишь в гимнопениях, вышиванках и медитирования на историческое шароварное прошлое.
он сумел собрать вокруг себя людей, которые помимо высокого патриотического духа получали все эти годы перед войной навыки ведения партизанского боя и диверсионных действий в условиях пересеченной местности и городских условиях.

пока кто-то пел песни и понтовался в вышиванках, они тренировались. тренировались жестко, вырабатывали стойкость боевого духа в грязи и огне.
они готовились к этой войне заранее.

кроме того, он выработал в своих единомышленниках жесткую дисциплину, основанную на беспрекословном подчинении авторитету старших и более опытных товарищей.


и его патриотическая организация в итоге оказалась с большим КПД, чем всякие вышиватнические организации, которых дохренища в западной Украине, но толку от которых ноль.

война на Донбассе прекрасно показала, что именно его организация смогла послужить костяком для наиболее мощного и боеспособного добровольческого подразделения с высоким уровнем организации и дисциплины. ни одна другая патриотическая организация или партия с географической привязкой к ЗУ такого добровольческого подразделения пока не дала.

а если кому-то видится в нем неонацизм и прочие такие вещи, то пусть видится. думаю, это не сильно его расстраивает или раздражает :gigi:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #22 : Жовтня 28, 2014, 12:58:51 12:58 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Чуваче, піди розкажи своїм львів"янам, що вони купилися на олігархів, а їм треба було обирати орлицю  :smilie5:


Угу.Тут вже ширше мутили тезу ...Раз не перемогли у виборах Свобода і ПС  то народ України - тупа худоба.
Багато хто з сумною пикою кивав головою ...

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #23 : Жовтня 28, 2014, 01:00:25 13:00 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.
никто не сможет демонизировать Билецкого сильнее, чем есть на самом деле :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #24 : Жовтня 28, 2014, 01:02:57 13:02 »
Проти самого Білецького я нічого не маю. Вже точно краще, ніж ідіот Столар.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #25 : Жовтня 28, 2014, 01:06:03 13:06 »
Проти самого Білецького я нічого не маю. Вже точно краще, ніж ідіот Столар.
тогда нахера открывать эту тему?

ты хочешь доказать, что он такой, как Фарион?

ты хочешь доказать, что он неонацист?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #26 : Жовтня 28, 2014, 01:08:22 13:08 »
этот чел с нуля без денег сумел собрать вокруг себя людей, которые составили ядро наиболее боеспособного добровольческого подразделения.

кому еще удалось такое? ВО Свободе? КУНу, ОУНу? кому?
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #27 : Жовтня 28, 2014, 01:13:16 13:13 »
да, это люди, которые не демократы, мягко говоря. да, это наибольшие радикалы. крайне правые. правее вы не найдете.

но у них не махновщина, как в ПС или еще там где. у них дисциплина железная, даже титановая, и свою энергию они умеют сдерживать :gigi:

Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #28 : Жовтня 28, 2014, 01:15:24 13:15 »
этот чел с нуля без денег сумел собрать вокруг себя людей, которые составили ядро наиболее боеспособного добровольческого подразделения.

кому еще удалось такое? ВО Свободе? КУНу, ОУНу? кому?
Так, це правда. За останні роки в Західній Україні націоналісти розслабились, бо вже нема тут толком з ким воювати. А на сході навпаки мобілізувались і поширювали вплив та організації. Тому зараз націоналісти східної України набагато серйозніші та небезпечніші для ворога, ніж у нас. І це цілком нормально
« Останнє редагування: Жовтня 28, 2014, 01:19:05 13:19 від Matvik »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: А ви про Білецького щось читали?
« Reply #29 : Жовтня 28, 2014, 01:20:15 13:20 »
Я нічого ні за ким не повторюю. Я лише попереджаю, що скоро олігархічні політтехнологи можуть почати організовану кампанію з демонізування Білецького. І закликаю не купуватися на це, як суспільство купилося у випадку з Фаріон відволікаючи увагу від реально важливих речей.

Ти вже попереджав, закликав.. не голосувати за БПП.. ну я от не проголосував, кому мені тепер подякувати?  :smilie9:

Кому отдать голос на выборах - это Ваше решение и Ваша ответственность, так что благодарить нужно себя. Тем более, что насколько я помню, решение было несколько импульсивным  :smilie3:
А было ли оно верным или нет, сейчас еще рано судить. Посмотрим на результаты работы новой ВР и роль в ней разных фракций.