Автор Тема: Никогда не был всепропальщиком, но моему разочарованию нет предела  (Прочитано 704 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
Партія "Блок Петра Порошенка" виступає за проведення дострокових виборів місцевих органів влади. Вірогідною датою є березень 2015 року.

Про це під час брифінгу повідомив лідер партії БПП Юрій Луценко, передає "Укрінформ".

"Вибори відбудуться орієнтовно у березні наступного року", – сказав Луценко.


http://tvi.ua/new/2014/10/26/blok_petra_poroshenka_dostrokovi_vybory_proydut_u_berezni_2015



Это что, опять перемирие, и гибель наших лучших людей ради политической целесообразности? А линия перемиря будет "по Днепру"...

Вот поясните, что они придумали? Опять такой же срач, как в 2005 вышел. Так народ не простит.

Смотрите - закончили с ВР, хорошо, давайте доведем Революцию Достоинства до конца.

Местными выборами должны заниматся Народные Рады на местах, и это вообще не должно интересовать ВР.  В каждом районе и НП- как люди решат сами


А ВР, АП, СБУ, КМ и прочие центральные органы власти пусть озаботятся обороной страны. Это одна из важнейших делегированых функций.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
К сожалению без принятия решения ВР никто ничем озаботиться не может... такие у нас законы
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
К сожалению без принятия решения ВР никто ничем озаботиться не может... такие у нас законы

Не для того ли мы выбираем ВР, чтобы она приводила законы в соответствие с логикой и образом жизни общества???

Законодательный орган?  Ведь так. ?

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Так в будь-якому разі мають восени 2015 бути. Минулі були в жовтні 2010.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
А линия перемиря будет "по Днепру"...
Не знаю, що буде, але з Дніпром ви ви перебільшуєте. Уважно подивіться на результати виборів, порахуйте, скільки в кожному регіоні набрали проросійські сили (можете зарахувати туди навіть помірних тигипківців).
Що ми в результаті маємо? А маємо те, що (це треба визнати) у переважній своїй більшості Донбас (увесь, навіть наразі звільнений) налаштований проти України. А отже (і скажімо це врешті вголос), зараз наші ЗСУ, НУ та ДЗ воюють на фактично ворожій території. І нехай хуйово воюють, та все ж тримаються. І вже кілька місяців не дають рашистам взяти під контроль усю цю територію.
А тепер подумайте: які ж тоді сили доведеться кинути Росії, щоб воювати на землях, де більшість населення проукраїнська?

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
А в чем проблема? везде расставленны люди Янука, а теперь надо расставить людей Чокколатена

Offline UA AF

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 554
А в чем проблема? везде расставленны люди Янука, а теперь надо расставить людей Чокколатена

Да?