Автор Тема: Москаль назвав прізвище "архітектора" невизнаних республік на Донбасі  (Прочитано 312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46747
  • Never give in!
На Луганщині день сьогодні минув більш-менш спокійно. Про це в ефірі ТСН.Тиждень розповів голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль. Він також підтвердив, що в Луганську перебувають кадрові військові, котрі намагаються втілити на Донбасі "придністровський сценарій". Зазначимо, що два десятиліття тому "завдяки" Росії від Молдови "відкусили" частину території, яка стала невизнаною в світі псевдодержавою Придністров'я. Вони звідти (російські військові у Луганську) й не йшли. Коли був призначений генерал Володимир Антюфеєв, заступник начальника Головного розвідувального управління ФСБ Росії, і який є "архітектором" Придністров'я - тобто він займав посаду міністра державної безпеки Придністров'я - було все зрозуміло, що сценарій (на Донбасі) йтиме по придністровському варіанту. "Архітектор" - один (спільний), він сидить у Донецьку і всім цим заправляє Федеральна служба безпеки Росії, і всім цим заправляє Москва. Тому я тут не бачу чогось того, чого б я не очікував чи щось для мене було б нове", - сказав Москаль. Зазначимо, досвідчений КДБшник Антюфеєв у "ДНР" був призначений "першим віце-прем'єром по роботі з правоохоронними органами". Перед цим протягом 20 років був міністром державної безпеки невизнаного Придністров'я.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/moskal-nazvav-prizvische-arhitektora-neviznanih-respublik-na-donbasi-389603.html
If you are going through hell, keep going.