Автор Тема: Я привыкла держать слово.  (Прочитано 13916 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #30 : Листопада 04, 2014, 05:27:57 17:27 »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #31 : Листопада 04, 2014, 05:29:17 17:29 »
Дрейк, не надо уходить.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #32 : Листопада 04, 2014, 05:29:44 17:29 »
пробачте, а хто новий модератор?
Kremlin delenda est.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #33 : Листопада 04, 2014, 05:30:04 17:30 »
пробачте, а хто новий модератор?
Я. А что?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #34 : Листопада 04, 2014, 05:30:13 17:30 »
Підтримую ЮАРа:
Ситуація, взагалі-то, нормальна:
форум взрослішає, намагається сам себе зрозуміти.
Так завжди буває, якщо ресурс не "мертвий".
Тобто, ці всі "дитячі хвороби" на користь.
Безумовно, якщо їх вірно лікувати
і дитинка не помре...

Нормальна ситуація: конфликт особистостей.
Емоції, заламування рук, сентенції...

Але ж.
Тут всі дорослі люди.
Прийшли ми сюди не тільки за інформацією.
А ще й тому, що тут багато людей, які поділяють наші думки.
Кожному треба знати, що він не один.

І Дрейк, і Feral Cat - патріоти і розумні люди.
Їх конфлікт - це конфлікт особистостей,
а не конфлікт світоглядів.
І почався він не вчора, і не позавчора.
Кіт і раніше обзивав, але не всіх українців загалом,
а одеситів за їх пристрасть до пам*ятника Єкатєрині.
Як на мене, ця зверхність є надлишковою,
оскільки інших одесітів, як і інших українців взагалі немає.
Тобто, треба з цими щось робити, а не ганьбити їх.
Тим більше, що є суттєві зміни на краще.
Якщо ж дитину тільки гнобити, нічого путнього хорошого
з неї не виросте.
Це, як на мене, помилка.
Але ж!
Якщо, навіть, Кіт неправий, - хіба це привід кидати все і уходити?
Розумію, модераторство - справа невдячна...
Але ж...
Виходить зараз, як в тому анекдоті про українців:

Їдуть двоє кумів на волах, щось сумно якось, один і каже:
- Куме, а споримо на 5 гривень, що коли мій віл насере, то я з’їм?
- Хе, діло таке, споримо!
Поспорили, тут віл насер, ну кум і з’їв. Тей що програв, ввідав переможцю 5 гривень.
Їдуть далі. А того кума, що програв, душа грезе, гроші ж так не хоче втрачати.
 Він і каже:
- Куме, а давай ми знов поспоримо на 5 гривень, що коли мій віл насере, то й я з’їм?
- Ге, ну діло таке... споримо!
Поспорили, віл насер, кум з’їв. Ну, той що програв, ввідав переможцю тіх же самих 5 гривень.
 Їдуть далі, мовчать, щось задумались...
Тут один з кумів і каже:
- Куме!
- Га?
- А тобі не здається, що ми гімна бесплатно наїлися?


Пропоную обом відступити на крок.
І, хоча б, віртуально, потиснути один одному руку.
Докажіть, будь ласка, що ви дорослі люди.

Ви потрібні СУПу, і СУП Вам потрібен.
ну и ладно...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #35 : Листопада 04, 2014, 05:30:53 17:30 »
Цитувати
Ну ты же понимаешь, что в футболе в этом случае показывают желтые карточки обеим сторонам.
Не сдержался, значит виноват. Если наезжают, жми: "Повідомити модератору", у нас тут свежие кадры :-)

зачем? звать модера это слабость

Я вот тоже этой кнопкой не пользуюсь, у меня она ассоциируется с понятием "настучать". Но отвечать в стиле "Сам дурак" выглядит не комильфо и неуважительно по отношению к остальным форумчанам. Есть, кстати, игнор-лист.

На самом деле здесь вполне интересная публика собралась, думающая. Так что можно и вполне нормально общаться.
« Останнє редагування: Листопада 04, 2014, 05:40:17 17:40 від Старина Z »

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #36 : Листопада 04, 2014, 05:31:24 17:31 »
а пан Турчинов, по-моему, решил развалить СУП, может, и поспорил, ,,по приколу''...

Ніхто не зробив для розвалу СУПу більше, ніж Дрейк.
Тільки слух пройшов, що її зняли з модераторства, як люди почали повертатись.
Якщо Дрейк і справді дотримає свого слова і складе повноваження модератора (в що я особисто не вірю), то форуму це буде тільки на користь.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #37 : Листопада 04, 2014, 05:33:49 17:33 »
Дрейк, а може просто звалиш зі своїх плеч модерство та залишишся тут як звичайний користувач? А потім побачиш, як Ферал щось не те ляпне, з чистою душею натиснеш "Доповідь", і нехай Елс чи Аскольд розбираються з ним? Я, наприклад, повністю згідний був з твоїм баном для Ферала за його вислів. Але справа в тому, що він бан відсидів. З точки зору модера все скінчилося - людина відбула покарання, вийшла з бану і вона чиста. Але ти далі себе почала вести уже не як модер, а як дописувач з правами модера - з'ясовувати з ним стосунки. Якщо ти хочеш вести себе як дописувач - просто позбудься модерського меча і можеш тоді тут спокійно себе вести як дописувач, ні на кого не оглядаючись. Он навіть Чупс розуміє, що Чупс і адмін - це дві зовсім різні людини. Те що дозволено Чупсу, то не дозволено адміну. Якось так  :shuffle:

Offline GUGA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 548
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #38 : Листопада 04, 2014, 05:36:28 17:36 »
детский сад, я еще с февраля на sysadmins.ru иногда пишу и не ушол,- вот там треш, не для слабонервных точно.... а сейчас это вообще запредел... например:
http://sysadmins.ru/topic400115-137595.html

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #39 : Листопада 04, 2014, 05:49:01 17:49 »
Вітаю панство і хочу поділитися деякими думками щодо форуму, бо можливо, це мій останній пост тут (трохи не дотяг до 8000).

Я зареєструвався тут 26 березня і відтоді життя моє трохи змінилося, бо тут є багато тих, хто поділяє мої вартості, політичні погляди, тривоги та культурні смаки . Але зрештою не лише в цьому справа, бо насправді СУП є частиною українського медійного простору, і його відвідують сотні людей (все ще), які знаходять тут багато інформації та мають можливісті висловлювати свої думки і сперечатися з безлічі різноманітних питань і проблем. Писати великі і нудні опуси чи займатися власною аналітикою в умовах обмеженості доступу до реальних інформаційних джерел та відсутності часу на те змушує переважно до коротких реплік, зауважень, та перекидання сюди інформації з інших джерел. Останнім я займався доволі часто, бо вважав за необхідне привертати увагу панства до подій і матеріалів, які часто були доволі критичними, а відтак давали можливість подивитися на ситуацію в країні дещо під іншим кутом. Не будучи приналежним до жодної політичної структури, я тим не менше маю певні політичні симпатії та антипатії, але власне є лібертаріанцем (не плутати з анархізмом). Відтак, критичні і часто різкі вислови на адресу наших бюроктатів і державних інституцій є тут цілковито природніми.

Як людина із власним світоглядом та досить цікавим життєвим досвідом, я завжди вважав і вважаю, що свобода вільно висловлювати свої погляди є моїм невід“ємним правом. Я чудово розумію, що нинішні соціально-політичні обставини мають дуже серйозний вплив на мислення і поведінку людей, і тому певний контроль за нашим невеликим  інформаційним полем мав би здійснюватися, щоб не засмічувати це поле різним хламом, якого так багато на тому ж ФУПі. Я ніколи не переходив на особистості просто тому, що мені цікаві думки та ідеї, а не анонімні особи, хоча я й маю симпатію до багатьох учасників, і так само антипатію до певних осіб – знову ж таки, залежно від поглядів чи поведінки тих осіб. Люди мають право на власні думки і на право їх висловлювати.

Але виявилося, що мої вислови не влаштовують кількох чоловік, які очевидно вважають себе ідейними чи політичними власниками цього форуму. Я, звісно, їх розумію, бо їм хочеться, щоб світ крутився в потрібному напрямку, але так не буває, на щастя. Я розумію їхній примітивний “праведний гнів“ з приводу мого ставлення до більшості любого їм “народу“. Я собі так і уявляю “вєтєрана з колодками на волосатой груді“, який, стоячи по пояс у воді, трясе кулаком у моєму напрямку, або строчить доноси у відповідні органи, як той Іван Євграфович із повісті І. Антоненка-Давидовича . Мені також зрозуміла домогосподарка, яка нарешті поєдналася із “своїм народом“ – подібний феномен Володимир Винниченко назвав у 1917 році “пробудженою ніжністю“. Втім, ця “ніжність“ нашої неофітки так і не матеріалізувалася в розуміння простої речі, а саме, що саме цей народ (знову ж таки – його більшість) підвів власну країну і державу до межі втрати свободи, наповнюючи рік за роком державні структури злодіями і пройдисвітами “за шмат гнилої ковбаси“. Зрештою, немає сенсу повторювати ці прості та очевидні сентенції, все це було вже тут обговорено.

Питання в іншому – в тому, що в українському інтернет просторі практично немає проукраїнських форумів, де б існувала значна свобода думок і дискусій, або ж принаймні втручання модераторів було зважене і сприяло заохоченню до участі. СУП на початку подавав таку надію, і Askold доволі добре модерував форум. Непоганим є ще Вільний Форум на maidanua.org, але він замалий. Зараз утворилася ситуація, коли СУП може стати власністю (в ідеологічному сенсі – втім сумніваюся, що тут навіть є якась ідеологія) людей, які практично зведуть його нанівець. На жаль, така тенденція існує вже не один день, і багато учасників, яких аж ніяк не можна зарахувати до “українофобів“ чи “вати„, або ж пішли звідси, або ж заходять дуже рідко. Це відбувається на радість кільком особам, які чомусь вирішили, що мають право чіпляти ярлики і візначати ідеологічну правильність СУПу.

Ганебна поведінка модератора із переходом на особистості і звинуваченнями в тому, що хтось живе не там, де треба і має “нахабство писати“ негарно про “народ“, явно не заохочує до дискусій. Крім того, брутальне порушення модератором правила анонімності ставить моє подальше перебування на форумі під запитання. Втім, я зовсім не вважаю, що моя присутність чи відсутність на цьому форумі якось позначиться на його долі.

Я просто хочу застерегти шановне товариство від очевидної небезпеки, яка існує для цього майданчика анонімного спілкування в разі збереження вищеописаної тенденції.

З найкращими побажаннями,

Feral Cat.

 :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2:

А мене здивувало те, а може мені не слід було дивуватись, що моя карма пішла вниз після того як я в одному повідомленні заохочувала українців розмовляти українською. Я розумію навпаки російською але ж я писала про мову українську, нашу рідну мову. І коли дивлюсь Х Фактор то плюватись хочеться. Майже ніхто не розмовляє українською. А потім тут теревенять про советский менталітет.
І мене зовсім не образило повідомлення Кота. Я себе не відношу до тупої скотини. А вівців у нас ще багатенько яких навіть війна нічого навчити не може. Що поробиш в Росії свої зомбі, а у нас свої.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #40 : Листопада 04, 2014, 05:54:03 17:54 »
Дрейк,залишайтесь і забийте , хто ж юльків ганяти буде?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #41 : Листопада 04, 2014, 05:54:20 17:54 »


А мене здивувало те, а може мені не слід було дивуватись, що моя карма пішла вниз після того як я в одному повідомленні заохочувала українців розмовляти українською. Я розумію навпаки російською але ж я писала про мову українську, нашу рідну мову. І коли дивлюсь Х Фактор то плюватись хочеться. Майже ніхто не розмовляє українською. А потім тут теревенять про советский менталітет.
І мене зовсім не образило повідомлення Кота. Я себе не відношу до тупої скотини. А вівців у нас ще багатенько яких навіть війна нічого навчити не може. Що поробиш в Росії свої зомбі, а у нас свої.
Не звертайте ви увагу на карму. На СУПі вона настільки таємниче змінюється, що важко зрозуміти по якому критерію.
Інколи нічого добу-дві не пишеш, а карма падає в мінус.  :shuffle:
А "дуель" Кота і Дрейк більше на особистих антипатіях, ніж на чомусь розумному...Але до Кота таки марно приклепалась...

  • Гість
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #42 : Листопада 04, 2014, 06:00:32 18:00 »
Что ж администрация решила в пользу кота. Это её право и я не имею ни малейшего права против этого возражать. Но как ТУПОЕ БЫДЛО не хочу мешать своим прибывание  персонажу который меня и мой народ считает таковым.
Всем остальным желаю удачи. Был рада познакомиться. Всех благ!

Слушай, я снял с него бан, не видя твоего сообщения. Потом мне дали ссылку. Что было делать, возвращать бан?

Поставь себя на моё место, как мне поступать?

И не называй меня администрация, сама ты администрация  :smilie8:

Я тут администрацией бываю раз в пол года, всё остальное время ты.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #43 : Листопада 04, 2014, 06:08:32 18:08 »
 :eyes:
пробачте, а хто новий модератор?
Я. А что?
А с "пиквиками" что теперь будет?  :smilie11:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Чупс

  • Гість
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #44 : Листопада 04, 2014, 06:11:03 18:11 »
А с "пиквиками" что теперь будет?  :smilie11:

Дрейк туда модером  :smilie7:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #45 : Листопада 04, 2014, 06:13:46 18:13 »
:eyes:
пробачте, а хто новий модератор?
Я. А что?
А с "пиквиками" что теперь будет?  :smilie11:
А что с ними случится?
Там есть еще два модератора. Да и я не ухожу.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Shark

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #46 : Листопада 04, 2014, 06:14:41 18:14 »


Слушай, я снял с него бан, не видя твоего сообщения. Потом мне дали ссылку. Что было делать, возвращать бан?

Поставь себя на моё место, как мне поступать?

И не называй меня администрация, сама ты администрация  :smilie8:

Я тут администрацией бываю раз в пол года, всё остальное время ты.

Чупс я сейчас тут только потому, что Лена вышла с форума. Одновременно мы тут с ней находиться не можем потому что она любезно разрешила мне пользоваться её роутером и почему-то присутствовать тут одновременно мы не можем. Писать она ничего целый день не могла т.к. в селе не было света.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #47 : Листопада 04, 2014, 06:17:21 18:17 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

У тебя вопросики? Жаль, тебя даже послать нельзя, ты уже там  :smilie2:

ты ведь тоже там Бебифокс  :laugh:

Що і SDA вже бейбифокс?
Турч у тебе манія переслідування? :smilie3:

Чупс

  • Гість
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #48 : Листопада 04, 2014, 06:18:14 18:18 »
Чупс я сейчас тут только потому, что Лена вышла с форума. Одновременно мы тут с ней находиться не можем потому что она любезно разрешила мне пользоваться её роутером и почему-то присутствовать тут одновременно мы не можем. Писать она ничего целый день не могла т.к. в селе не было света.

Ну вот и передай ей шоб она не надувала губки, блин, администрация её обидела. Ещё раз скажу, я, администрация - была движуха, были сообщения в личку, я ваще не знаю что там с Ферал Котом было, сказали баны, потом разбаны, потом снова баны.. я бан снял, потом сообщение в личку со ссылкой на её предупреждения администрации.. а бан уже снят. Короче, надоело мне всё это. Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #49 : Листопада 04, 2014, 06:24:40 18:24 »
Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.
Йесс, я все думала кого ты мне напоминаешь. Вспомнила!!! Сэра Андэ Пу.  :smilie5:

Offline Shark

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #50 : Листопада 04, 2014, 06:26:09 18:26 »
Чупс я сейчас тут только потому, что Лена вышла с форума. Одновременно мы тут с ней находиться не можем потому что она любезно разрешила мне пользоваться её роутером и почему-то присутствовать тут одновременно мы не можем. Писать она ничего целый день не могла т.к. в селе не было света.

Ну вот и передай ей шоб она не надувала губки, блин, администрация её обидела. Ещё раз скажу, я, администрация - была движуха, были сообщения в личку, я ваще не знаю что там с Ферал Котом было, сказали баны, потом разбаны, потом снова баны.. я бан снял, потом сообщение в личку со ссылкой на её предупреждения администрации.. а бан уже снят. Короче, надоело мне всё это. Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.

Чупс, я ей передам Ваши слова, но поверьте "надула губки" это не про Лену. 

Чупс

  • Гість
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #51 : Листопада 04, 2014, 06:27:22 18:27 »
Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.
Йесс, я все думала кого ты мне напоминаешь. Вспомнила!!! Сэра Андэ Пу.  :smilie5:

А кто это?

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #52 : Листопада 04, 2014, 06:31:45 18:31 »
Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.
Йесс, я все думала кого ты мне напоминаешь. Вспомнила!!! Сэра Андэ Пу.  :smilie5:
Полный конец обеда для тех, кто впиливает.  :laugh:
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #53 : Листопада 04, 2014, 06:32:36 18:32 »
Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.
Йесс, я все думала кого ты мне напоминаешь. Вспомнила!!! Сэра Андэ Пу.  :smilie5:
Полный конец обеда для тех, кто впиливает.  :laugh:
Определенно, полнейший конец  :gigi:

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #54 : Листопада 04, 2014, 06:33:54 18:33 »
Мы шо, реально сошли все с ума? "Темнейший" этого и добивается, если вы не в курсе.
Йесс, я все думала кого ты мне напоминаешь. Вспомнила!!! Сэра Андэ Пу.  :smilie5:

А кто это?
неважно, забей  :shuffle:
просто обаятельный, в меру упитанный мужчина  :smilie5:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #55 : Листопада 04, 2014, 06:39:39 18:39 »
Предлагаю внести в правила изменения. Добавить исключение из пункта:

Цитувати
6.1. Забороняється реєстрація двох і більше ніків на одного користувача... особливо під час бану.

6.1. Забороняється реєстрація двох і більше ніків на одного користувача. Як виключення дозволяється модераторам мати один додатковий нік для спілкування, адміністратору форуму - три додаткових ніки.

Наличие дополнительного ника для модератора может быть необходимо из-за того, что модератор выполняет специфические функции на форуме и иногда это мешает свободе его общения, а доказывать всем, чем красный цвет отличается от черного, работа неблагодарная.

Пока у нас получаются админ и некоторые модераторы - первые нарушители правил.

Offline Shark

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #56 : Листопада 04, 2014, 06:46:52 18:46 »
Предлагаю внести в правила изменения. Добавить исключение из пункта:

Цитувати
6.1. Забороняється реєстрація двох і більше ніків на одного користувача... особливо під час бану.

6.1. Забороняється реєстрація двох і більше ніків на одного користувача. Як виключення дозволяється модераторам мати один додатковий нік для спілкування, адміністратору форуму - три додаткових ніки.

Наличие дополнительного ника для модератора может быть необходимо из-за того, что модератор выполняет специфические функции на форуме и иногда это мешает свободе его общения, а доказывать всем, чем красный цвет отличается от черного, работа неблагодарная.

Пока у нас получаются админ и некоторые модераторы - первые нарушители правил.

Вы на меня намекаете? Зря. Я уже объяснила ситуацию. Мне пока не по карману такой интернет как у Дрейк. Она это знает и потому дала мне пароль. А т.к. я живу рядом то могу пользоваться её роутером.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #57 : Листопада 04, 2014, 06:50:33 18:50 »
Дрейк, самый конфликтный здесь Чупс. Ты зря ему поверила и отдалась. В итоге и здесь тебе жоппа и на ФУПе тебя "ждут".

Я ведь предупреждал

Просто Чупс бухает. Он убил СУП -1, по пьяне кстати  :laugh:

  • Гість
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #58 : Листопада 04, 2014, 06:53:22 18:53 »
Дрейк, самый конфликтный здесь Чупс. Ты зря ему поверила и отдалась. В итоге и здесь тебе жоппа и на ФУПе тебя "ждут".

Я ведь предупреждал

Просто Чупс бухает. Он убил СУП -1, по пьяне кстати  :laugh:

СУП-1 убил Турчинофф.

Да, я конфликтный, но мне до тебя далеко  :smilie7:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #59 : Листопада 04, 2014, 06:55:59 18:55 »
Дрейк, самый конфликтный здесь Чупс. Ты зря ему поверила и отдалась. В итоге и здесь тебе жоппа и на ФУПе тебя "ждут".

Я ведь предупреждал

Просто Чупс бухает. Он убил СУП -1, по пьяне кстати  :laugh:

СУП-1 убил Турчинофф.

Да, я конфликтный, но мне до тебя далеко  :smilie7:

обиделся гнида?  :laugh:

забыл как ты по пьяне всех побанил? После этого форума уже не было.

короче, твоя проблема - ты бухаешь и делаешь всякую хуйню