Автор Тема: Я привыкла держать слово.  (Прочитано 13926 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Я привыкла держать слово.
« : Листопада 04, 2014, 04:50:12 16:50 »
Что ж администрация решила в пользу кота. Это её право и я не имею ни малейшего права против этого возражать. Но как ТУПОЕ БЫДЛО не хочу мешать своим прибывание  персонажу который меня и мой народ считает таковым.
Всем остальным желаю удачи. Был рада познакомиться. Всех благ!
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline DeadHead

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 892
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #1 : Листопада 04, 2014, 04:55:00 16:55 »
дєцкій сат

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #2 : Листопада 04, 2014, 04:55:13 16:55 »
О господи, а може просто в ігнор його поставити та й все? Ферал Кет, вибачся перед Дрейк, прошу тебе.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #3 : Листопада 04, 2014, 04:56:02 16:56 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #4 : Листопада 04, 2014, 04:56:13 16:56 »
Ну Вы же на самом деле не тупое быдло. Поставьте его в игнор и всех делов.

Теперь можно свалить с плечей груз модераторства и писать в свое удовольствие.
Не лишайте себя и других радости общения. Форум же не состоит из одного пользователя.

Эмоции зачастую - плохой советчик.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #5 : Листопада 04, 2014, 04:57:33 16:57 »
Кстати, по поводу слова - обещала снять с себя полномочия модератора, но про уходить совсем речи не было.

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #6 : Листопада 04, 2014, 04:58:07 16:58 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

У тебя вопросики? Жаль, тебя даже послать нельзя, ты уже там  :smilie2:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46843
  • Never give in!
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #7 : Листопада 04, 2014, 04:59:19 16:59 »
Вітаю панство і хочу поділитися деякими думками щодо форуму, бо можливо, це мій останній пост тут (трохи не дотяг до 8000).

Я зареєструвався тут 26 березня і відтоді життя моє трохи змінилося, бо тут є багато тих, хто поділяє мої вартості, політичні погляди, тривоги та культурні смаки . Але зрештою не лише в цьому справа, бо насправді СУП є частиною українського медійного простору, і його відвідують сотні людей (все ще), які знаходять тут багато інформації та мають можливісті висловлювати свої думки і сперечатися з безлічі різноманітних питань і проблем. Писати великі і нудні опуси чи займатися власною аналітикою в умовах обмеженості доступу до реальних інформаційних джерел та відсутності часу на те змушує переважно до коротких реплік, зауважень, та перекидання сюди інформації з інших джерел. Останнім я займався доволі часто, бо вважав за необхідне привертати увагу панства до подій і матеріалів, які часто були доволі критичними, а відтак давали можливість подивитися на ситуацію в країні дещо під іншим кутом. Не будучи приналежним до жодної політичної структури, я тим не менше маю певні політичні симпатії та антипатії, але власне є лібертаріанцем (не плутати з анархізмом). Відтак, критичні і часто різкі вислови на адресу наших бюроктатів і державних інституцій є тут цілковито природніми.

Як людина із власним світоглядом та досить цікавим життєвим досвідом, я завжди вважав і вважаю, що свобода вільно висловлювати свої погляди є моїм невід“ємним правом. Я чудово розумію, що нинішні соціально-політичні обставини мають дуже серйозний вплив на мислення і поведінку людей, і тому певний контроль за нашим невеликим  інформаційним полем мав би здійснюватися, щоб не засмічувати це поле різним хламом, якого так багато на тому ж ФУПі. Я ніколи не переходив на особистості просто тому, що мені цікаві думки та ідеї, а не анонімні особи, хоча я й маю симпатію до багатьох учасників, і так само антипатію до певних осіб – знову ж таки, залежно від поглядів чи поведінки тих осіб. Люди мають право на власні думки і на право їх висловлювати.

Але виявилося, що мої вислови не влаштовують кількох чоловік, які очевидно вважають себе ідейними чи політичними власниками цього форуму. Я, звісно, їх розумію, бо їм хочеться, щоб світ крутився в потрібному напрямку, але так не буває, на щастя. Я розумію їхній примітивний “праведний гнів“ з приводу мого ставлення до більшості любого їм “народу“. Я собі так і уявляю “вєтєрана з колодками на волосатой груді“, який, стоячи по пояс у воді, трясе кулаком у моєму напрямку, або строчить доноси у відповідні органи, як той Іван Євграфович із повісті І. Антоненка-Давидовича . Мені також зрозуміла домогосподарка, яка нарешті поєдналася із “своїм народом“ – подібний феномен Володимир Винниченко назвав у 1917 році “пробудженою ніжністю“. Втім, ця “ніжність“ нашої неофітки так і не матеріалізувалася в розуміння простої речі, а саме, що саме цей народ (знову ж таки – його більшість) підвів власну країну і державу до межі втрати свободи, наповнюючи рік за роком державні структури злодіями і пройдисвітами “за шмат гнилої ковбаси“. Зрештою, немає сенсу повторювати ці прості та очевидні сентенції, все це було вже тут обговорено.

Питання в іншому – в тому, що в українському інтернет просторі практично немає проукраїнських форумів, де б існувала значна свобода думок і дискусій, або ж принаймні втручання модераторів було зважене і сприяло заохоченню до участі. СУП на початку подавав таку надію, і Askold доволі добре модерував форум. Непоганим є ще Вільний Форум на maidanua.org, але він замалий. Зараз утворилася ситуація, коли СУП може стати власністю (в ідеологічному сенсі – втім сумніваюся, що тут навіть є якась ідеологія) людей, які практично зведуть його нанівець. На жаль, така тенденція існує вже не один день, і багато учасників, яких аж ніяк не можна зарахувати до “українофобів“ чи “вати„, або ж пішли звідси, або ж заходять дуже рідко. Це відбувається на радість кільком особам, які чомусь вирішили, що мають право чіпляти ярлики і візначати ідеологічну правильність СУПу.

Ганебна поведінка модератора із переходом на особистості і звинуваченнями в тому, що хтось живе не там, де треба і має “нахабство писати“ негарно про “народ“, явно не заохочує до дискусій. Крім того, брутальне порушення модератором правила анонімності ставить моє подальше перебування на форумі під запитання. Втім, я зовсім не вважаю, що моя присутність чи відсутність на цьому форумі якось позначиться на його долі.

Я просто хочу застерегти шановне товариство від очевидної небезпеки, яка існує для цього майданчика анонімного спілкування в разі збереження вищеописаної тенденції.

З найкращими побажаннями,

Feral Cat.

 :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2:
If you are going through hell, keep going.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #8 : Листопада 04, 2014, 04:59:38 16:59 »
Что ж администрация решила в пользу кота. Это её право и я не имею ни малейшего права против этого возражать. Но как ТУПОЕ БЫДЛО не хочу мешать своим прибывание  персонажу который меня и мой народ считает таковым.
Всем остальным желаю удачи. Был рада познакомиться. Всех благ!
Пани Дрейк! Сейчас война...и наши враги только аплодировать будут, если мы будем обращать внимание на уродов...Я тоже, то уходила ( тихо) , то возвращалась...На то они и враги, чтобы мы не дремали...Трошки отдохните и возвращайтесь в модераторы!!!  :upa :Razom: :Prapor2:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #9 : Листопада 04, 2014, 05:00:15 17:00 »
О господи, а може просто в ігнор його поставити та й все? Ферал Кет, вибачся перед Дрейк, прошу тебе.
Ще вчора вибачився...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #10 : Листопада 04, 2014, 05:01:58 17:01 »
а пан Турчинов, по-моему, решил развалить СУП, может, и поспорил, ,,по приколу''...

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #11 : Листопада 04, 2014, 05:02:23 17:02 »
Йопт, кожна людина має свої прибабахи та заскоки. Треба вміти йти один одному назустріч, навіть після того, якщо десь якихось дров наломав.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #12 : Листопада 04, 2014, 05:03:13 17:03 »
О господи, а може просто в ігнор його поставити та й все? Ферал Кет, вибачся перед Дрейк, прошу тебе.
Ще вчора вибачився...

Ну тим більше не бачу приводу для всіх цих пристрастей  :smilie8:

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #13 : Листопада 04, 2014, 05:04:09 17:04 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

У тебя вопросики? Жаль, тебя даже послать нельзя, ты уже там  :smilie2:

ты ведь тоже там Бебифокс  :laugh:

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #14 : Листопада 04, 2014, 05:06:30 17:06 »
Останній тиждень спостережень за супом призводить до сумних думок. Зрештою в реалі лишатиметься більше часу.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #15 : Листопада 04, 2014, 05:09:03 17:09 »
Дрейк, ну ты вааще!
Выпусти пар и будь с нами.
Крапка.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #16 : Листопада 04, 2014, 05:09:35 17:09 »
Ну Вы даете, это в стиле:

"Не роди капуста, щоб мої діти борща не їли".

От того, что кто-то здесь принципиально перестанет писать, форуму станет лучше? Или тем, кто перестанет писать, станет лучше?

В общем, пьянящий воздух свободы сыграл с профессором Плейшнером злую шутку. Не нужно последние события воспринимать как победу одних над другими. Это просто поиск наиболее оптимального формата общения.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #17 : Листопада 04, 2014, 05:10:50 17:10 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

У тебя вопросики? Жаль, тебя даже послать нельзя, ты уже там  :smilie2:

ты ведь тоже там Бебифокс  :laugh:

Турчиноффъ, прекращай, пожалуйста, троллинг. Это наказуемое деяние.

Offline Sturmer14

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1258
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #18 : Листопада 04, 2014, 05:12:07 17:12 »
Раз пішла така п'янка
То я тоді повернуся...
Пішов два місяці тому через модерацію

Дрейк,  ви мене забанили на місяць (!)  за  таку фразу  :  "Порошенко знав що з себе представляє Гелетей, навіщо він його поклав міністром ?"
Вже тоді було ясно, що на дурному Гелетеї відповідальність за тисячу вбитих під Іловайськом.
Дрейк, ні в юльки, ні в вату, ані в панікери мене не запишеш. Навіщо було так лютувати ?


Сподіваюся вас бачити на СУПі постійно
З повагою
« Останнє редагування: Листопада 04, 2014, 05:13:49 17:13 від Sturmer14 »

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #19 : Листопада 04, 2014, 05:12:30 17:12 »
Пойдешь на ФУП?  :laugh:

У тебя вопросики? Жаль, тебя даже послать нельзя, ты уже там  :smilie2:

ты ведь тоже там Бебифокс  :laugh:

Турчиноффъ, прекращай, пожалуйста, троллинг. Это наказуемое деяние.

обрати внимание, что я только отвечал. Я спрашивал Дрейк, но Серенька попытался меня укусить

Offline alex_kiev

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 16
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #20 : Листопада 04, 2014, 05:13:34 17:13 »
Сейчас война...и наши враги только аплодировать будут, если мы будем обращать внимание на уродов...
А при чём тут реальная война к виртуальному форуму? :smilie11:

Offline surgeon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1551
  • Стать: Чоловіча
  • Запоріжжя
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #21 : Листопада 04, 2014, 05:13:41 17:13 »
Что ж администрация решила в пользу кота. Это её право и я не имею ни малейшего права против этого возражать. Но как ТУПОЕ БЫДЛО не хочу мешать своим прибывание  персонажу который меня и мой народ считает таковым.
Всем остальным желаю удачи. Был рада познакомиться. Всех благ!
Дрейк.., и на хрена вам этот кот, что б из за него уходить, прошу прощения.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #22 : Листопада 04, 2014, 05:15:25 17:15 »
Вітаю панство і хочу поділитися деякими думками щодо форуму, бо можливо, це мій останній пост тут (трохи не дотяг до 8000).

Я зареєструвався тут 26 березня і відтоді життя моє трохи змінилося, бо тут є багато тих, хто поділяє мої вартості, політичні погляди, тривоги та культурні смаки . Але зрештою не лише в цьому справа, бо насправді СУП є частиною українського медійного простору, і його відвідують сотні людей (все ще), які знаходять тут багато інформації та мають можливісті висловлювати свої думки і сперечатися з безлічі різноманітних питань і проблем. Писати великі і нудні опуси чи займатися власною аналітикою в умовах обмеженості доступу до реальних інформаційних джерел та відсутності часу на те змушує переважно до коротких реплік, зауважень, та перекидання сюди інформації з інших джерел. Останнім я займався доволі часто, бо вважав за необхідне привертати увагу панства до подій і матеріалів, які часто були доволі критичними, а відтак давали можливість подивитися на ситуацію в країні дещо під іншим кутом. Не будучи приналежним до жодної політичної структури, я тим не менше маю певні політичні симпатії та антипатії, але власне є лібертаріанцем (не плутати з анархізмом). Відтак, критичні і часто різкі вислови на адресу наших бюроктатів і державних інституцій є тут цілковито природніми.

Як людина із власним світоглядом та досить цікавим життєвим досвідом, я завжди вважав і вважаю, що свобода вільно висловлювати свої погляди є моїм невід“ємним правом. Я чудово розумію, що нинішні соціально-політичні обставини мають дуже серйозний вплив на мислення і поведінку людей, і тому певний контроль за нашим невеликим  інформаційним полем мав би здійснюватися, щоб не засмічувати це поле різним хламом, якого так багато на тому ж ФУПі. Я ніколи не переходив на особистості просто тому, що мені цікаві думки та ідеї, а не анонімні особи, хоча я й маю симпатію до багатьох учасників, і так само антипатію до певних осіб – знову ж таки, залежно від поглядів чи поведінки тих осіб. Люди мають право на власні думки і на право їх висловлювати.

Але виявилося, що мої вислови не влаштовують кількох чоловік, які очевидно вважають себе ідейними чи політичними власниками цього форуму. Я, звісно, їх розумію, бо їм хочеться, щоб світ крутився в потрібному напрямку, але так не буває, на щастя. Я розумію їхній примітивний “праведний гнів“ з приводу мого ставлення до більшості любого їм “народу“. Я собі так і уявляю “вєтєрана з колодками на волосатой груді“, який, стоячи по пояс у воді, трясе кулаком у моєму напрямку, або строчить доноси у відповідні органи, як той Іван Євграфович із повісті І. Антоненка-Давидовича . Мені також зрозуміла домогосподарка, яка нарешті поєдналася із “своїм народом“ – подібний феномен Володимир Винниченко назвав у 1917 році “пробудженою ніжністю“. Втім, ця “ніжність“ нашої неофітки так і не матеріалізувалася в розуміння простої речі, а саме, що саме цей народ (знову ж таки – його більшість) підвів власну країну і державу до межі втрати свободи, наповнюючи рік за роком державні структури злодіями і пройдисвітами “за шмат гнилої ковбаси“. Зрештою, немає сенсу повторювати ці прості та очевидні сентенції, все це було вже тут обговорено.

Питання в іншому – в тому, що в українському інтернет просторі практично немає проукраїнських форумів, де б існувала значна свобода думок і дискусій, або ж принаймні втручання модераторів було зважене і сприяло заохоченню до участі. СУП на початку подавав таку надію, і Askold доволі добре модерував форум. Непоганим є ще Вільний Форум на maidanua.org, але він замалий. Зараз утворилася ситуація, коли СУП може стати власністю (в ідеологічному сенсі – втім сумніваюся, що тут навіть є якась ідеологія) людей, які практично зведуть його нанівець. На жаль, така тенденція існує вже не один день, і багато учасників, яких аж ніяк не можна зарахувати до “українофобів“ чи “вати„, або ж пішли звідси, або ж заходять дуже рідко. Це відбувається на радість кільком особам, які чомусь вирішили, що мають право чіпляти ярлики і візначати ідеологічну правильність СУПу.

Ганебна поведінка модератора із переходом на особистості і звинуваченнями в тому, що хтось живе не там, де треба і має “нахабство писати“ негарно про “народ“, явно не заохочує до дискусій. Крім того, брутальне порушення модератором правила анонімності ставить моє подальше перебування на форумі під запитання. Втім, я зовсім не вважаю, що моя присутність чи відсутність на цьому форумі якось позначиться на його долі.

Я просто хочу застерегти шановне товариство від очевидної небезпеки, яка існує для цього майданчика анонімного спілкування в разі збереження вищеописаної тенденції.

З найкращими побажаннями,

Feral Cat.

 :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2: :Prapor2:
Флуд и теория заговора в одном флаконе, засыпанная флагами...Я запостила про рыцарей Украины...а вы посмеялись над этим...цинично и с удовольствием....Сейчас забыли в конце вашего флуда вот это  :smilie2:

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #23 : Листопада 04, 2014, 05:15:41 17:15 »
оце так.
страсці то какіє.
навіть на пару тижнів не можна вас залишити. вже ліварюція  :smilie5:
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #24 : Листопада 04, 2014, 05:19:14 17:19 »

Цитувати
Турчиноффъ, прекращай, пожалуйста, троллинг. Это наказуемое деяние.

обрати внимание, что я только отвечал. Я спрашивал Дрейк, но Серенька попытался меня укусить

Ну ты же понимаешь, что в футболе в этом случае показывают желтые карточки обеим сторонам.
Не сдержался, значит виноват. Если наезжают, жми: "Повідомити модератору", у нас тут свежие кадры :-)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17560
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #25 : Листопада 04, 2014, 05:23:08 17:23 »
Дрейк!
Я даже не знаю сути конфликта, но все выше написавшие абсолютно правы - СУП не станет лучше, если вы уйдете.
А вот оставшись, мы сможем сделать его лучше.
Оставайтесь!  :ax
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #26 : Листопада 04, 2014, 05:23:30 17:23 »
Да , стресс последнего года начинает сказываться.  :smilie2:
Но мне кажется, что на анонимном форуме не стоит так близко к сердцу принимать то,
 что может оказаться на самом деле не таким принципиально важным.
ігнор Квант

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #27 : Листопада 04, 2014, 05:24:36 17:24 »
Було би дуже шкода якби Дрейк перестала писати на цьому форумі.
Вона дуже цікавий і толковий автор.
Маю надію що ми таки будемо мати можливість поспілкуватись з нею саме тут на СУПі.

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #28 : Листопада 04, 2014, 05:26:07 17:26 »

Цитувати
Турчиноффъ, прекращай, пожалуйста, троллинг. Это наказуемое деяние.

обрати внимание, что я только отвечал. Я спрашивал Дрейк, но Серенька попытался меня укусить

Ну ты же понимаешь, что в футболе в этом случае показывают желтые карточки обеим сторонам.
Не сдержался, значит виноват. Если наезжают, жми: "Повідомити модератору", у нас тут свежие кадры :-)

зачем? звать модера это слабость

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17560
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Я привыкла держать слово.
« Reply #29 : Листопада 04, 2014, 05:26:45 17:26 »
Ну и для снижения градуса - я тоже когда то уходил с ФУПа.
А осознав, что это глупо (с моей стороны) вернулся вот с таким стихотворением:

Ну все, комедия фенита
Я выпил чашу всю до дна,
Кто хоть однажды видел это
Тот не забудет ни хрена!

Я создал ветку на прощанье
"Спокойной ночи, малыши!"
Хоть в местных герлах я не чаял
Своей трепещущей души!

Вдогонку понеслись стенанья,
Синдром покинутой жены,
Немного мата в три наката,
И пожелания весны.

Собрала ветка, чтоб простится
Моих заклятых всех подруг
И их портовые тирады
Ласкали мой нежнейший слух.

Мне пожелали харакири
Меня послали на Дурдом,
Летели нежные миазмы
Как белый лебедь над прудом.

Ромашки сорваны, завяли лютики,
Вода холодная в реке рябит.
Сказали вы мине, всего хорошего
И хор Турецкого, пропел гамбит!

А я, красивый, стройный и высокий
Один как перст, остался на заре
Как будто парус в море одинокий,
Как будто Ленин Вова в Октябре.

По вам, родные, я рыдал в подушку
Среди цветущих, сочных трав.
Ходил, вокруг, как кот учёный,
Как не пришей, пардон, рукав.

Мне снился рокот космодрома
Я был все время весь не свой
И мне Господь сказал на ухо:
Бери шинель, иди домой!

И я вернулся к вам фупчеги
В красивых тапках и пальте
И все бендюжники вставали
При виде Ёлки, в декольте.

И думал я, невольник чести,
Что не воротишь время вспять,
И меньше, чем рублей за двести
Лисуалису мне не снять...

Тигренка заслужить прощенье
Уже навряд ли и смогу,
Заполучи, фашист, гранату!
И больше не гони пургу.

Рыдала на плече Athena
Шепча на ухо мне: сепука
Какая боль, какая мука
Рифмуется лишь слово сука!

А скромность красит человека
Сказала Барина во след,
И я ответил: Рад стараться,
Всегда готов! Физкульт привет!

А вы надменные потомки
Хозяин, GarryN, Sunderland
И даже Сашенька Сергеев
Доставший всех уже до гланд

А также Гражданин и Slavik
С дурацким игриком в конце,
Стабильность и Реформы вижу
Я в вашем каменном лице.

А в Украине – дуб весь синий,
И тридцать витязей при нем (29),
Табачник Дима, кот ученый
И Вася, бывший агроном.

Вода качается и плещет
И разделяет нас вода,
Но видно вдруг ясней, чем прежде
Бюджет попилят как всегда!

Hикто не даст нам избавленья -
Hи бог, ни царь и не герой,
Добьемся мы освобожденья
Своею собственной рукой.

Так взвейтесь, ночи синие, кострами
И снова нам вести незримый бой
In God We Trust, вернее он над нами
Кто мне не рад, ап стену головой!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: