Автор Тема: Україна за свій рахунок забезпечує опаленням та електроенергією Донецьк і Л...  (Прочитано 834 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Як передає кореспондент УНІАН, про це президент України Петро Порошенко заявив журналістам перед засіданням РНБО.

“Уже сьогодні Україна продовжує нести надзвичайно важкий економічний тягар, не отримуючи жодної копійки ні за електроенергію, ні за газ. За свій рахунок продовжує опалювати Донецьк і Луганськ в умовах мінусових температур, хоча по закону ми давно мали б уже відключити і опалення, і електрозабезпечення”, - сказав президент.

“Я впевнений у тому, що цей виборчий фарс відкинув нас від вирішення цих надзвичайно важливих соціальних питань, але ми зробимо все можливе для того, щоб прості мешканці Донецька і Луганська не постраждали. Для РНБО буде прийнято рішення, я дам відповідне доручення, щоб були організовані відповідні гуманітарні вантажі, які б забезпечили простих людей елементарними потребами: їжею, водою, і вирішили ті проблеми, з якими сьогодні люди опинилися сам-на-сам в умовах фактичної інтервенції і терористичного заколоту”, - сказав Порошенко.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1005179-ukrajina-za-sviy-rahunok-zabezpechue-teplom-i-svitlom-donetsk-i-lugansk-poroshenko.html

 :fp2 :fp2 :fp2

Може ще й олів“є самоскидами завозитимуть на Октябрьскіє праздікі?  :bj
« Останнє редагування: Листопада 04, 2014, 06:28:44 18:28 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
не поймут и не оценят. Им милее только талоны на бесплатную жрачку (не еду). И когда сначала все взрывают, а потом воду возят бочками. И зеки с оружием, расстреливающие по своему усмотрению .Вот такие люди у них вызывают восхищение. А терпилы с Украины должны пахать чтобы лугандону было тепло. Ну и баблишка с хавкой пусть подкинут.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Нахера им еще гумантарку? Жополченцы ее реквизируют и будут продавать.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
задовбало. Порошенко має гроші хай за лугандон платить сам, з нового року іду в тінь. Я категорично не згоден з тим щоб мої гроші які сплачую як податки ішли в лугандон. Верной дорогой идете "таваріщі" - шоколадній" і "куля в лоб".
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Поворчите-побубните, вам можно, вас никто не слышит и вы анонимы, а Пороху публично надо говорить правильно. :eyes:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
пошукай по форумі я не анонім по моїй гілці "народний фронт - підари" я там написав хто я при бажанні найти нескладно...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Как технически в Донецке:


А) определить проукраинца?
Б) доставить ему гуманитарку без угрозы отжима от кашистов?


Имхо анриал.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Нахера им еще гумантарку? Жополченцы ее реквизируют и будут продавать.
Гуманитарка обязательно должна быть!
В процессе её раздела пацанчики будут стрелять друг друга.
Тонна гуманитарки может сохранить жизнь одному нашему бойцу.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
не згоден з тим щоб мої гроші які сплачую як податки ішли в лугандон.
А чому раніше не біло піти? Ви дійсно вірите, що можуть з'явитися ті, хто буде ваші гроші краще за вас використовувати?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Как технически в Донецке:


А) определить проукраинца?
Б) доставить ему гуманитарку без угрозы отжима от кашистов?


Имхо анриал.



Спілкуюсь з проукраїнськими донеччанами,які сплачують і єлектроенергію,і газ. Вони питають,як же так,ми сплачуємо,а президент каже ,що ні.І як їх можна кинути?   :smilie2:

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
вчера на эспрессо тв т.чорновил сказал - 90% адекватных людей уже покинули  лугандон... так что можно всё отключать...тем более, что вата всё равно уверена, что газ и свет им сейчас даёт россия в виде братской помощи..

дешевле вывезти оставшихся ещё нормальных
« Останнє редагування: Листопада 05, 2014, 07:28:06 07:28 від Груздев »

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
и следует прекратить всякие торговые отношения с оккупированными территориями , а также свободное пересечение линии разделения территорий - проезд только по спец.пропускам  и всё ..
если этого не сделать, то так и будем продолжать кормить бандитов, которые за наш счёт будут  убивать наших же людей

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
вчера на эспрессо тв т.чорновил сказал - 90% адекватных людей уже покинули  лугандон... так что можно всё отключать...тем более, что вата всё равно уверена, что газ и свет им сейчас даёт россия в виде братской помощи..

дешевле вывезти оставшихся ещё нормальных
и следует прекратить всякие торговые отношения с оккупированными территориями , а также свободное пересечение линии разделения территорий - проезд только по спец.пропускам  и всё ..
если этого не сделать, то так и будем продолжать кормить бандитов, которые за наш счёт будут  убивать наших же людей
+ в карму. :smiley15:
Что правда, то правда.
Но как то надо людей кормить, одевать..., о детях думать.
Есть мысль, что бы волонтеры эту тему у Петра Ляксеича пробили: детей поголовно всех в другие области, а остальных - по желанию... И условие - месяц на размышление. Иначе - живите в резервации.
И ни какой помощи, еды, воды, газа и свет.
Думаю, что боевички.... к весне сами в Киве приедут и будут уже умнее.
А так... пусть зима их всех научит - и поймут, что за кило лука и картошки... очень выгодно Родину продавать... :moskali:

Offline el Capitano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 260
Петя, президент ты или где? Вводи ВП И ГУМАНИТАРНЫМИ РАКЕТАМИ НАХЕР С ПОЛЯ

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Поворчите-побубните, вам можно, вас никто не слышит и вы анонимы, а Пороху публично надо говорить правильно. :eyes:
А что ему НАДО говорить ПРАВИЛЬНО? Что мы и дальше будем нахаляву кормить дебилов, которые в нас стреляют? Это ДЛЯ КОГО правильно?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Петя, президент ты или где? Вводи ВП И ГУМАНИТАРНЫМИ РАКЕТАМИ НАХЕР С ПОЛЯ
Перед ЕС стыдно будет: они нам санкции за Россию, кое-какое бабло, МВФ уговаривают, а мы, такие-сякие... по мирным гражданам... из пушек?.. :upa

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Яценюк: Україна не перекриє газ і електрику окупованим районам Донбасу

Український уряд не буди припиняти постачання газу та електроенергії в окуповані райони Донбасу

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, передає кореспондент Еспресо.TV.
За словами прем’єра, є позиція перекрити газ та електрику, оскільки за неї не платиться, але уряд не піде на це.
«Там живуть наші люди. З терористами розберемося окремо. Уряд не дасть цим людям замерзнути тому що це призведе до гуманітарної катастрофи», - заявив Яценюк.
«Але на носі зима, тому, якщо зараз іти жорстко, то це буде жорстко по відношенню до простих людей. Ми будемо постачати туди газ і електроенергію. Як тільки ми відновимо контроль над територією, то та сума коштів, яка накопичена в уряді для виплат соціальних пільг і субсидій буде зменшена на вартість електроенергії і газу, яку зараз поставляємо на територію Луганської і Донецької областей, які тимчасово контролюють російські терористи. Думаю, що це справедливо», - додав Яценюк.

http://espreso.tv/news/2014/11/05/ukrayina_ne_perekryye_haz_i_elektryku_okupovanym_rayonam_donbasu____yacenyuk

 :Ganba:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Как технически в Донецке:


А) определить проукраинца?
Б) доставить ему гуманитарку без угрозы отжима от кашистов?


Имхо анриал.

Думаю що місцеві жителі знали хто з сусідів мав проукраїнську позицию.
Тобто визнмчити якось змогли, і давно вже здали таких людей сепарам.
Доставити гуманітарку тим хто ще заливвся живий, думаю зовсім не реально.
Та і в любому випадку вся гуманітарка спочатку йде на потреби тих хто воює проти України. А вже що залишитсья, якщо залишитсья, вже може попасти і мирному населенню.