Автор Тема: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.  (Прочитано 20555 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #120 : Квітня 05, 2014, 04:36:38 16:36 »
От Юшенко не поворухнувши пальцем став найкрутішим прем'єром усієї української історії.
Ви напевно з паралельної реальності потрапили в ту, в котрій жив я. Уряд Ющенка тоді пахав добряче, щоб ситуацію переломити. Тіньові схеми ламали (Юля справді корисною в цій справі виявилась, до речі).
Ну а в Вашій реальності вочевидь все було зовсім по іншому. Навіть пальцем нікому поворухнути не довелось, само все з неба впало.
Вам дуже пощастило. Скажіть, там у Вас напевно зараз все в повному ажурі? Газ по піісят, флотами дружите, Юля призідент?

Offline AlexUA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6100
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #121 : Квітня 05, 2014, 04:37:51 16:37 »
Чисто ИМХО... Самый комфортный период жизни для меня был где то с 1999 по 2003... В 90-х криминал (хотя я его перенес в общем то легко при том что напрямую общался) а после 2003 пошли политические пертурбации и ощущение нирваны исчезло...

При Ющенко если кратко - бардак...

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #122 : Квітня 05, 2014, 05:15:54 17:15 »
От Юшенко не поворухнувши пальцем став найкрутішим прем'єром усієї української історії.
Ви напевно з паралельної реальності потрапили в ту, в котрій жив я. Уряд Ющенка тоді пахав добряче, щоб ситуацію переломити. Тіньові схеми ламали (Юля справді корисною в цій справі виявилась, до речі).
Ну а в Вашій реальності вочевидь все було зовсім по іншому. Навіть пальцем нікому поворухнути не довелось, само все з неба впало.
Вам дуже пощастило. Скажіть, там у Вас напевно зараз все в повному ажурі? Газ по піісят, флотами дружите, Юля призідент?

(Чи не можан без переходу на особистості? Ми тут українську політику обговорюємо, а не мене.)

Нажаль, Україна не США і навіть не Росія. Світову коньюктуру сам Всевишній на посаді українського прем'єра не зміг би переломати. Просто тоді після дефолту Росії 1998-1999-го через падіння цін на нафту раптом ціна нафти відштовхнулася від дна і стрімко пішла вгору. І росіяни як скажені почали скуповувати нашу продукцію, яка тоді ще була дуже затребуваною через славнозвісний радянський міжреспубліканський розподіл праці.

Так, деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося б і без зміни світової коньюктури. Але ситуація всерівно залишалася б похмурою і прем'єрство закінчилося б безславно, як і в багатьоx до нього. І, боюсь, президентом Ющенко ніколи б не став.

Він був прем'єром трохи більше одного року, 2000-й рік, фактично. Ось річні ціни на нафту (в доларах 2011 року):

1999       $23.20
2000    $37.19
2001    $30.40

http://inflationdata.com/inflation/inflation_rate/Historical_Oil_Prices_Table.asp

Тобто стрибок у 2000-му був на 60% і потім спад на 20% (тобто наступний прем'єр вже не мав такого зростання, як за Ющенка) - ось, НМД, і все економічне чудо.
« Останнє редагування: Квітня 05, 2014, 05:23:57 17:23 від polemistes »

Offline Frost

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 468
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #123 : Квітня 05, 2014, 05:20:16 17:20 »
Так, ющенко чудовий політик,
навіть дивно що після 5 років свого президентства,
 на виборах 2010 він
отримав вдесятеро менше голосів українців,
ніж у 2004 році.
В чому справа? :ai

Отвечает Юрий Ехануров:

"Чому ми обирали Черновецького двічі мером міста Києва? Такі ми, українці, є. І в цьому плані треба розуміти, що 80% нашого українського народу – це люди, які не здатні щось обирати.

Знаєте, десь я прочитав таку думку: для того, щоб обмежити виборче право – потрібно щоб на виборах поряд були два списки. Або виборець розписується і бере бюлетень, або розписується і бере 300 чи 400 грн. і йде додому. Це був би дуже добрий вибір для України."

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #124 : Квітня 05, 2014, 05:39:34 17:39 »
От Юшенко не поворухнувши пальцем став найкрутішим прем'єром усієї української історії.
Ви напевно з паралельної реальності потрапили в ту, в котрій жив я. Уряд Ющенка тоді пахав добряче, щоб ситуацію переломити. Тіньові схеми ламали (Юля справді корисною в цій справі виявилась, до речі).
Ну а в Вашій реальності вочевидь все було зовсім по іншому. Навіть пальцем нікому поворухнути не довелось, само все з неба впало.
Вам дуже пощастило. Скажіть, там у Вас напевно зараз все в повному ажурі? Газ по піісят, флотами дружите, Юля призідент?

(Чи не можан без переходу на особистості? Ми тут українську політику обговорюємо, а не мене.)

Нажаль, Україна не США і навіть не Росія. Світову коньюктуру сам Всевишній на посаді українського прем'єра не зміг би переломати. Просто тоді після дефолту Росії 1998-1999-го через падіння цін на нафту раптом ціна нафти відштовхнулася від дна і стрімко пішла вгору. І росіяни як скажені почали скуповувати нашу продукцію, яка тоді ще була дуже затребуваною через славнозвісний радянський міжреспубліканський розподіл праці.

Так, деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося б і без зміни світової коньюктури. Але ситуація всерівно залишалася б похмурою і прем'єрство закінчилося б безславно, як і в багатьоx до нього. І, боюсь, президентом Ющенко ніколи б не став.

Він був прем'єром трохи більше одного року, 2000-й рік, фактично. Ось річні ціни на нафту (в доларах 2011 року):

1999       $23.20
2000    $37.19
2001    $30.40

http://inflationdata.com/inflation/inflation_rate/Historical_Oil_Prices_Table.asp

Тобто стрибок у 2000-му був на 60% і потім спад на 20% (тобто наступний прем'єр вже не мав такого зростання, як за Ющенка) - ось, НМД, і все економічне чудо.
Як можна обговорювати лише українську політику, коли Ви раз за разом постулюєте якісь несусвітні речі?!

Давайте повернемось до вихідної точки. Ви і далі вважаєте, що Ющенко-прем"єр навіть пальцем не поворухнув, а все саме з неба впало? "Деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося" без найменших зусиль Юща? Так?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #125 : Квітня 05, 2014, 05:40:14 17:40 »

Отвечает Юрий Ехануров:

Знаєте, десь я прочитав таку думку: для того, щоб обмежити виборче право – потрібно щоб на виборах поряд були два списки. Або виборець розписується і бере бюлетень, або розписується і бере 300 чи 400 грн. і йде додому. Це був би дуже добрий вибір для України."[/i]

Думаю що ці вилати по 300-400грн. , треба розглядати як інвестицию, яка принесе за пару років десятки, а потім і сотні мільярдів долларів для держави. Ну і по багато тисяч як ти хто голосував, так і тим хто відмовився і взяв гроші. Причому тим хто голосував це принесе значно більше ніж тих хто брав гроші.
Але виграють всі.
« Останнє редагування: Квітня 05, 2014, 05:45:36 17:45 від Askold »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #126 : Квітня 05, 2014, 05:41:15 17:41 »
От Юшенко не поворухнувши пальцем став найкрутішим прем'єром усієї української історії.
Ви напевно з паралельної реальності потрапили в ту, в котрій жив я. Уряд Ющенка тоді пахав добряче, щоб ситуацію переломити. Тіньові схеми ламали (Юля справді корисною в цій справі виявилась, до речі).
Ну а в Вашій реальності вочевидь все було зовсім по іншому. Навіть пальцем нікому поворухнути не довелось, само все з неба впало.
Вам дуже пощастило. Скажіть, там у Вас напевно зараз все в повному ажурі? Газ по піісят, флотами дружите, Юля призідент?

(Чи не можан без переходу на особистості? Ми тут українську політику обговорюємо, а не мене.)

Нажаль, Україна не США і навіть не Росія. Світову коньюктуру сам Всевишній на посаді українського прем'єра не зміг би переломати. Просто тоді після дефолту Росії 1998-1999-го через падіння цін на нафту раптом ціна нафти відштовхнулася від дна і стрімко пішла вгору. І росіяни як скажені почали скуповувати нашу продукцію, яка тоді ще була дуже затребуваною через славнозвісний радянський міжреспубліканський розподіл праці.

Так, деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося б і без зміни світової коньюктури. Але ситуація всерівно залишалася б похмурою і прем'єрство закінчилося б безславно, як і в багатьоx до нього. І, боюсь, президентом Ющенко ніколи б не став.

Він був прем'єром трохи більше одного року, 2000-й рік, фактично. Ось річні ціни на нафту (в доларах 2011 року):

1999       $23.20
2000    $37.19
2001    $30.40

http://inflationdata.com/inflation/inflation_rate/Historical_Oil_Prices_Table.asp

Тобто стрибок у 2000-му був на 60% і потім спад на 20% (тобто наступний прем'єр вже не мав такого зростання, як за Ющенка) - ось, НМД, і все економічне чудо.
Як можна обговорювати лише українську політику, коли Ви раз за разом постулюєте якісь несусвітні речі?!

Давайте повернемось до вихідної точки. Ви і далі вважаєте, що Ющенко-прем"єр навіть пальцем не поворухнув, а все саме з неба впало? "Деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося" без найменших зусиль Юща? Так?

Зараз юльки будуть волати що то все Юля а решта їй тільки заважали.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #127 : Квітня 05, 2014, 05:42:25 17:42 »
Ех, та чого там. Я пам`ятаю як важко і з якими зусиллями уряд Єхи дожимав продаж Криворіжсталі, з яким боєм робився кожний крок по СОТ, а тепер різне інтернет-сміття розказує про те що ніхто пальцем не ворушив, все само собою падало. 

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #128 : Квітня 05, 2014, 05:49:18 17:49 »
От зараз у БЮТа є абсолютна повнота влади. Свій міністр внутрішніх справ, свій прокурор, своє СБУ. Де посадки олігархів про які стільки любили запитувати в 2005-му? Так ото ж. Не просто це, посадити людей які розпоряджаються економікою, і не обвалити економіку.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #129 : Квітня 05, 2014, 05:50:08 17:50 »
Як можна обговорювати лише українську політику, коли Ви раз за разом постулюєте якісь несусвітні речі?!

Давайте повернемось до вихідної точки. Ви і далі вважаєте, що Ющенко-прем"єр навіть пальцем не поворухнув, а все саме з неба впало? "Деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося" без найменших зусиль Юща? Так?

Так. Хіба що Юлю запросив у віце. Бо, як ствержувало багато людей, все, що він може як керівник - це перекласти всю роботу на когось і - відпочивати ("не дурна ж людина відпочинок придумала" - його цитата). Я просто не уявляю його за роботою. Про ледачість Ющенка ходять легенди і я їм вірю бо вони чудово вписуються в той образ, що в мене склався. З речей, про які всі знають нагадаю про перші парламентські вибори, де брав участь Ющ зі своїм проектом. Набравши більше за інших голосів Ющенко заявив про перемогу і миттєво поїхав кудись розважатися на два місяці (здається - не пам'ятаю). Після повернення з'ясувалося, що Медведчук і Ко. створили більшість і без Ющенка. Було огидно спостерігати за дитячою реакцією дорослої нібито людини ("я так не играю", якщо коротко). На прикладі Ющенка вперше зрозумів, хто таке шевченкове "ледаче ледащо".

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #130 : Квітня 05, 2014, 05:52:37 17:52 »
Зараз юльки будуть волати що то все Юля а решта їй тільки заважали.
Аскольде, Ви знали!!!
 :lol:

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #131 : Квітня 05, 2014, 05:53:41 17:53 »
Ех, та чого там. Я пам`ятаю як важко і з якими зусиллями уряд Єхи дожимав продаж Криворіжсталі, з яким боєм робився кожний крок по СОТ, а тепер різне інтернет-сміття розказує про те що ніхто пальцем не ворушив, все само собою падало.

Слухай ти, чмо, я тебе особисто чіпав?

Модератори - це такі правила на цьому форумі? То я піду собі, бо задовбало це генетичне сміття що у вас тут спокійно розкидується образами на притомних людей, бо самі нічого розумного не здатні сказати за браком відповідного органу.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #132 : Квітня 05, 2014, 05:54:18 17:54 »
Так, ющенко чудовий політик,
навіть дивно що після 5 років свого президентства,
 на виборах 2010 він
отримав вдесятеро менше голосів українців,
ніж у 2004 році.
В чому справа? :ai

Бидло донедавна любило брехню, тому в другий тур вийшли чемпіони: Тимошенко і Янукович...
Насправді картина така:
менша частина виборців України (не буду називати їх бидлом)
голосували за януковоча,
як у 2004 році, так і в 2010.
Більша ж, прогресивна і толкова частина,
у 2004 році підтримала ющенка,
а за результатами його п"ятирічного керування,
в 2010 році віддала свою прихильність Юлі.
Впевнена що і відсоток вкрадених вітьками у неї голосів
приблизно такий, як і в 2004 році янукович вкрав у ющенка.
Лише другого разу Майдан запізнився на 4 роки...

Кадри рєшают всьо

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #133 : Квітня 05, 2014, 05:55:33 17:55 »
Як можна обговорювати лише українську політику, коли Ви раз за разом постулюєте якісь несусвітні речі?!

Давайте повернемось до вихідної точки. Ви і далі вважаєте, що Ющенко-прем"єр навіть пальцем не поворухнув, а все саме з неба впало? "Деяке оздоровлення економіки за Ющенка-прем'єра відбулося" без найменших зусиль Юща? Так?

Так. Хіба що Юлю запросив у віце. Бо, як ствержувало багато людей, все, що він може як керівник - це перекласти всю роботу на когось і - відпочивати ("не дурна ж людина відпочинок придумала" - його цитата). Я просто не уявляю його за роботою. Про ледачість Ющенка ходять легенди і я їм вірю бо вони чудово вписуються в той образ, що в мене склався. З речей, про які всі знають нагадаю про перші парламентські вибори, де брав участь Ющ зі своїм проектом. Набравши більше за інших голосів Ющенко заявив про перемогу і миттєво поїхав кудись розважатися на два місяці (здається - не пам'ятаю). Після повернення з'ясувалося, що Медведчук і Ко. створили більшість і без Ющенка. Було огидно спостерігати за дитячою реакцією дорослої нібито людини ("я так не играю", якщо коротко). На прикладі Ющенка вперше зрозумів, хто таке шевченкове "ледаче ледащо".

Глупість ви написали.
Хороший креівник(адмін, електрик, і т.п.) тим і відрізняється від поганого, що цілий день практично нічого не робить.
Якщо адмін чи електкик цілий день бігають з випученими очима, це погані адмін чи електрик.
Як виняток вони тільки прйшли і ще не налагодили нормальної роботи.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #134 : Квітня 05, 2014, 05:55:56 17:55 »
Коротше, знову йде суміш чуток і наклепів. "Люди казали", "здається", "точно не пам`ятаю". Все тіж самі технології. Цікаво чи виробила нація імунітет до таких речей.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #135 : Квітня 05, 2014, 05:57:31 17:57 »
Коротше, знову йде суміш чуток і наклепів. "Люди казали", "здається", "точно не пам`ятаю". Все тіж самі технології. Цікаво чи виробила нація імунітет до таких речей.

Виробляє.
Слабенький поки, але вже є.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #136 : Квітня 05, 2014, 05:57:45 17:57 »
Так, ющенко чудовий політик,
навіть дивно що після 5 років свого президентства,
 на виборах 2010 він
отримав вдесятеро менше голосів українців,
ніж у 2004 році.
В чому справа? :ai

Бидло донедавна любило брехню, тому в другий тур вийшли чемпіони: Тимошенко і Янукович...
Насправді картина така:
менша частина виборців України (не буду називати їх бидлом)
голосували за януковоча,
як у 2004 році, так і в 2010.
Більша ж, прогресивна і толкова частина,
у 2004 році підтримала ющенка,
а за результатами його п"ятирічного керування,
в 2010 році віддала свою прихильність Юлі.
Впевнена що і відсоток вкрадених вітьками у неї голосів
приблизно такий, як і в 2004 році янукович вкрав у ющенка.
Лише другого разу Майдан запізнився на 4 роки...
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!
sine ira et studio

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #137 : Квітня 05, 2014, 05:58:53 17:58 »
Зараз юльки будуть волати що то все Юля а решта їй тільки заважали.
Аскольде, Ви знали!!!
 :lol:

Прошивка в них проста, і пряма як їх ізвіліна, і не мінялась вже багато років.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #138 : Квітня 05, 2014, 05:58:58 17:58 »
Ех, та чого там. Я пам`ятаю як важко і з якими зусиллями уряд Єхи дожимав продаж Криворіжсталі, з яким боєм робився кожний крок по СОТ, а тепер різне інтернет-сміття розказує про те що ніхто пальцем не ворушив, все само собою падало.

Слухай ти, чмо, я тебе особисто чіпав?

Модератори - це такі правила на цьому форумі? То я піду собі, бо задовбало це генетичне сміття що у вас тут спокійно розкидується образами на притомних людей, бо самі нічого розумного не здатні сказати за браком відповідного органу.

Прошу пана але я не знаю як інакше схарактеризувати твої дописи ніж сміття. Аргументація - куца, зате повно оціночних суджень які нічим не підтверджені.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #139 : Квітня 05, 2014, 06:01:44 18:01 »
От зараз у БЮТа є абсолютна повнота влади. Свій міністр внутрішніх справ, свій прокурор, своє СБУ. Де посадки олігархів про які стільки любили запитувати в 2005-му?
Ні, для абсолютної повноти влади потрібно мати Президента(а не в.о) голову СБУ, Генерального прокурора, своїх міністрів, губернаторів,
і головне - більшість у ВР.
У Юліної партії цього всього нема, і вони змушені
домовлятись з партнерами по коаліції у парламенті
(в тому числі з шістками олігархів)
щоб хоч якось втримати країну перед прірвою.
Саме тому йде мова про перевибори до ВР.
Кадри рєшают всьо

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #140 : Квітня 05, 2014, 06:03:49 18:03 »
Так, ющенко чудовий політик,
навіть дивно що після 5 років свого президентства,
 на виборах 2010 він
отримав вдесятеро менше голосів українців,
ніж у 2004 році.
В чому справа? :ai

Бидло донедавна любило брехню, тому в другий тур вийшли чемпіони: Тимошенко і Янукович...
Насправді картина така:
менша частина виборців України (не буду називати їх бидлом)
голосували за януковоча,
як у 2004 році, так і в 2010.
Більша ж, прогресивна і толкова частина,
у 2004 році підтримала ющенка,
а за результатами його п"ятирічного керування,
в 2010 році віддала свою прихильність Юлі.
Впевнена що і відсоток вкрадених вітьками у неї голосів
приблизно такий, як і в 2004 році янукович вкрав у ющенка.
Лише другого разу Майдан запізнився на 4 роки...
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!

Багато хто казав, що саме так і буде і бути по інашому не може. Задовго до виборв казали, та і перед самими виборами казали.
Але юльки тупо не вірили. Перед самими виборами вже ділили майбутні посади і будували плани на світле майбутнє при владі.
Що саме смішне, для них цей прогнозований програш на виборах 2010 року, став спрвжнім шоком.  :gigi:
Вони були настільки розгублені що шатбні з різних міст, на форумах перестали приховувати що вони штабні, і в розпачі виносили все що відбувається і вібувалось під час розгромних виборів в БЮТівських штабах.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #141 : Квітня 05, 2014, 06:04:44 18:04 »
От зараз у БЮТа є абсолютна повнота влади. Свій міністр внутрішніх справ, свій прокурор, своє СБУ. Де посадки олігархів про які стільки любили запитувати в 2005-му?
Ні, для абсолютної повноти влади потрібно мати Президента(а не в.о) голову СБУ, Генерального прокурора, своїх міністрів, губернаторів,
і головне - більшість у ВР.
У Юліної партії цього всього нема, і вони змушені
домовлятись з партнерами по коаліції у парламенті
(в тому числі з шістками олігархів)
щоб хоч якось втримати країну перед прірвою.
Саме тому йде мова про перевибори до ВР.

Є. Такої концентрації влади в руках одної політсили в Україні не було з 1991-го року

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #142 : Квітня 05, 2014, 06:06:04 18:06 »
От зараз у БЮТа є абсолютна повнота влади. Свій міністр внутрішніх справ, свій прокурор, своє СБУ. Де посадки олігархів про які стільки любили запитувати в 2005-му?
Ні, для абсолютної повноти влади потрібно мати Президента(а не в.о) голову СБУ, Генерального прокурора, своїх міністрів, губернаторів,
і головне - більшість у ВР.
У Юліної партії цього всього нема, і вони змушені
домовлятись з партнерами по коаліції у парламенті
(в тому числі з шістками олігархів)
щоб хоч якось втримати країну перед прірвою.
Саме тому йде мова про перевибори до ВР.

А колись було таке що би їй вистачало повноважень, що би зробити хоч щось крім болтовні?
Чи всю дорогу кругом вороги, через те вона ніколи нічого не робить крім боротьби за владу, і зібльшення повноважень?
Ну крім перманентної боротби з усіма і проти всіх?

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #143 : Квітня 05, 2014, 06:11:04 18:11 »
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!
В 2010 году януковоч с ющенком украли у Юли не менее 8 %
ПР-штабные открыто ходили по домам
 и покупали голоса по 100 гривен у пенсионеров,
политически пассивных людей и особенно у алкашей.
Не говоря уже о махинациях с протоколами, коих было несчесть по всей стране.
Но все эти массовые случаи подконтрольный ворам витькам ВАСУ
просто отказался рассматривать.
Кадри рєшают всьо

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #144 : Квітня 05, 2014, 06:13:08 18:13 »
Коротше, знову йде суміш чуток і наклепів. "Люди казали", "здається", "точно не пам`ятаю". Все тіж самі технології. Цікаво чи виробила нація імунітет до таких речей.

Виробляє.
Слабенький поки, але вже є.

Та вже виробила. За останніми опитуваннями рейтинг у Ющенка 0,6%, у НУ - 0,4%.

"Голос народу - голос божий" (c) Давні Греки

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #145 : Квітня 05, 2014, 06:13:50 18:13 »
Чисто ИМХО... Самый комфортный период жизни для меня был где то с 1999 по 2003... В 90-х криминал (хотя я его перенес в общем то легко при том что напрямую общался) а после 2003 пошли политические пертурбации и ощущение нирваны исчезло...

При Ющенко если кратко - бардак...
Не помню кто был премьером но для бизнеса страны был самый лучший 2008 год и никто меня в этом не переубедит.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #146 : Квітня 05, 2014, 06:15:25 18:15 »
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!

Багато хто казав, що саме так і буде і бути по інашому не може. Задовго до виборв казали, та і перед самими виборами казали.
Але юльки тупо не вірили.
Так, багато хто казав що перемогти двох негідників,
які мають необмежену владу в країні, в тому числі і кишенькові суди,
майже нереально, і Юля це знала,
але пішла на вибори, іншого виходу у неї не було.
Кадри рєшают всьо

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #147 : Квітня 05, 2014, 06:17:57 18:17 »
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!

Багато хто казав, що саме так і буде і бути по інашому не може. Задовго до виборв казали, та і перед самими виборами казали.
Але юльки тупо не вірили.
Так, багато хто казав що перемогти двох негідників,
які мають необмежену владу в країні, в тому числі і кишенькові суди,
майже нереально, і Юля це знала,
але пішла на вибори, іншого виходу у неї не було.

Був, не іти на вибори і підтримати того хто може перемогти.

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #148 : Квітня 05, 2014, 06:19:50 18:19 »
Да не крал никто голосов у вашей Юли, ещё до выборов было понятно что она продует Овощу!
В 2010 году януковоч с ющенком украли у Юли не менее 8 %
ПР-штабные открыто ходили по домам
 и покупали голоса по 100 гривен у пенсионеров,
политически пассивных людей и особенно у алкашей.
Не говоря уже о махинациях с протоколами, коих было несчесть по всей стране.
Но все эти массовые случаи подконтрольный ворам витькам ВАСУ
просто отказался рассматривать.

Доведеться додати тобі негативної карми колего. Не можна мати співрозмовників за дурнів

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
Re: Украина зажила только при Ющенко+Еханурове.
« Reply #149 : Квітня 05, 2014, 06:22:15 18:22 »
Такої концентрації влади в руках одної політсили в Україні не було з 1991-го року
Це про ПР?
Так, ця партія 4 роки мала необмежену владу,
якщо врахувати що комуністи то їхні вірні сателіти.
На жаль Юліна партія ніколи не набирала у ВР більшість самостійно
або у спілці з надійним партнером,
завжди поряд виявлялись зрадники ющенки-балоги-клички,
які всіма силами намагались зруйнувати роботу коаліції
і працювали на ворога.
На жаль в нашій країні порядних людей значно менше ніж негідників,
і це прямо впливає на органи влади.

Кадри рєшают всьо