Автор Тема: Суддя адміністративного суд призупинив справу про заборону діяльності КПУ  (Прочитано 883 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Суддя Окружного адміністративного суду Києва за позовом Міністерства юстиції та Державної реєстраційної служби про заборону Комуністичної партії України (КПУ) виніс рішення призупинити провадження у справі.

Провадження зупинено до набрання чинності судових рішень по справах, які були ініційовані самою КПУ щодо Мін'юсту та Державної реєстраційної служби, передає "Апостроф".

На думку представників Компартії, міністерство юстиції та Державна реєстраційна служба не мали права ініціювати заборону політичної партії, що і стало предметом позову.

«У разі задоволення позову КПУ право позивачів (Мін'юсту та Державної реєстраційної служби. - ред.) буде поставлено під сумнів, що може призвести до припинення кримінального провадження»,- заявив головуючий суддя Валерій Кузьменко.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1005661-sud-kieva-prizupiniv-provadjennya-u-spravi-pro-zaboronu-kpu.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
КПУ конечно может откупиться от суда, но тогда за дело возьмётся народ. И я не знаю, какой вариант больше устроит КПУ :idea:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
КПУ конечно может откупиться от суда, но тогда за дело возьмётся народ. И я не знаю, какой вариант больше устроит КПУ :idea:
Летом спалили офис КПУ на Подоле, а осенью... эти динозавры не прошли в Раду...
Какие, нафиг, еще суды нужны?
Ну хочет кучка олигофренов петь в подвале дома "Интернационал" со своим Швондером... - пусть себе поет.
Неужели купленная за водку жалкая массовка краснофлажных дурачков... представляет угрозу стране?.. :super:

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
КПУ конечно может откупиться от суда, но тогда за дело возьмётся народ. И я не знаю, какой вариант больше устроит КПУ :idea:
Летом спалили офис КПУ на Подоле, а осенью... эти динозавры не прошли в Раду...
Какие, нафиг, еще суды нужны?
Ну хочет кучка олигофренов петь в подвале дома "Интернационал" со своим Швондером... - пусть себе поет.
Неужели купленная за водку жалкая массовка краснофлажных дурачков... представляет угрозу стране?.. :super:
Не поверишь, представляет. Что то подобное говорили и про памятники. та кому они мешают, а снесли и стало лучше.
Батя, мы стараемся ...

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію. Ноу зареєструють. має бути заборона ідеології, а ліпше всього - прирівняти до нацизму. Автоматом забороняються всі партії, пам"ятники зносяться, і т. д.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію. Ноу зареєструють. має бути заборона ідеології, а ліпше всього - прирівняти до нацизму. Автоматом забороняються всі партії, пам"ятники зносяться, і т. д.

 :smiley24:
Запретить идеологию как тоталитарную и секту иже с ней.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
КПУ конечно может откупиться от суда, но тогда за дело возьмётся народ. И я не знаю, какой вариант больше устроит КПУ :idea:
Летом спалили офис КПУ на Подоле, а осенью... эти динозавры не прошли в Раду...
Какие, нафиг, еще суды нужны?
Ну хочет кучка олигофренов петь в подвале дома "Интернационал" со своим Швондером... - пусть себе поет.
Неужели купленная за водку жалкая массовка краснофлажных дурачков... представляет угрозу стране?.. :super:
Не поверишь, представляет. Что то подобное говорили и про памятники. та кому они мешают, а снесли и стало лучше.


а я ж казав шо це вата. і що вона буде проявлять своє ватне нутро поступово - по міліметру гімна буде продавлюваться per anus rectum
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
КПУ конечно может откупиться от суда, но тогда за дело возьмётся народ. И я не знаю, какой вариант больше устроит КПУ :idea:
Летом спалили офис КПУ на Подоле, а осенью... эти динозавры не прошли в Раду...
Какие, нафиг, еще суды нужны?

І суди потрібні, і розстріли не завадили б. КПУ ще у 2006 з прапорами і логотипами ДНР засвітилася.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію. Ноу зареєструють. має бути заборона ідеології, а ліпше всього - прирівняти до нацизму. Автоматом забороняються всі партії, пам"ятники зносяться, і т. д.

 :smiley24:
Запретить идеологию как тоталитарную и секту иже с ней.

 :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
а я ж казав шо це вата. і що вона буде проявлять своє ватне нутро поступово - по міліметру гімна буде продавлюваться per anus rectum
Железный аргумент. :super: :smiley14: :Ganba:
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію. Ноу зареєструють. має бути заборона ідеології, а ліпше всього - прирівняти до нацизму. Автоматом забороняються всі партії, пам"ятники зносяться, і т. д.

 :smiley24:
Запретить идеологию как тоталитарную и секту иже с ней.

 :smiley24:
Идея хорошая, но как вы себе это представляете: устроим книжный костер под Радой или откроем "охоту на ведьм"?
Самый "суровый" приговор - выборы в Раду и люстрация.
Кстати, в рядах КПУ уже бунт назревает: "рабы" ополочились против Самого (Симона) и хотят скинуть этого "товарища", из-за которого КПУ и потерпела фиаско на последних выборах в ВР. :moskali:

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Выборы в Раду, если не запретить сейчас кпу, они в следующий раз не проипут. Судью на мыло!

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
а я ж казав шо це вата. і що вона буде проявлять своє ватне нутро поступово - по міліметру гімна буде продавлюваться per anus rectum
Железный аргумент. :super: :smiley14: :Ganba:
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію. Ноу зареєструють. має бути заборона ідеології, а ліпше всього - прирівняти до нацизму. Автоматом забороняються всі партії, пам"ятники зносяться, і т. д.

 :smiley24:
Запретить идеологию как тоталитарную и секту иже с ней.

 :smiley24:
Идея хорошая, но как вы себе это представляете: устроим книжный костер под Радой или откроем "охоту на ведьм"?
Самый "суровый" приговор - выборы в Раду и люстрация.
Кстати, в рядах КПУ уже бунт назревает: "рабы" ополочились против Самого (Симона) и хотят скинуть этого "товарища", из-за которого КПУ и потерпела фиаско на последних выборах в ВР. :moskali:
По аналогії з нацизмом, вже перевірено

Выборы в Раду, если не запретить сейчас кпу, они в следующий раз не проипут. Судью на мыло!
З чого така думка?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Взагалі-то, ц етупо, забороняти партію.
закон є закон
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер