Автор Тема: Треба готувати злив Каховського моря і зупинку ЗАЕС при найгіршому варіанті  (Прочитано 1619 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Тобто, якщо територію не вдасться втримати в разі наступу кацапів.

Хуйлу треба питна вода, земля та електрика. Як це не страшно, але на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.
Море перетворилось у брудну калюжу і навіть купатись у ньому є небезпечним, не кажучи про вилов риби.

Каховска ГЕС теж зупинена, бо може генерувати дуже мало енергії, експлуатувати невигідно.
Це так, як зараз користуватись флешкою на 128МБ, коли вже є на 128ГБ.

До речі, дорога поверху греблі веде у Крим.
Так що - не лише можна, але й треба змивати.
« Останнє редагування: Листопада 05, 2014, 10:47:52 22:47 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
сам займешься или как?
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Тобто, якщо територію не вдасться втримати в разі наступу кацапів.

Хуйлу треба питна вода, земля та електрика. Як це не страшно, але на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.
Море перетворилось у брудну калюжу і навіть купатись у ньому є небезпечним, не кажучи про вилов риби.

Каховска ГЕС теж зупинена, бо може генерувати дуже мало енергії, експлуатувати невигідно.
Це так, як зараз користуватись флешкою на 128МБ, коли вже є на 128ГБ.

До речі, дорога поверху греблі веде у Крим.
Так що - не лише можна, але й треба змивати.
Море в работе ЗАЭС не играет критическую роль, там масса брызгальных бассейнов и Градирни есть. АЭС можно остановить без возможности возобновления более гуманным способом.
Ник зарезервирован

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Кот, у тебя стресс, тебя несет. Возьми паузу, остынь.
Батя, мы стараемся ...

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Кот, у тебя стресс, тебя несет. Возьми паузу, остынь.

Та ні, я в нормі. Я просто запропонував таку собі думку НА ВИПАДОК НАЙГІРШОГО ВАРІАНТУ. В разі, якщо Хуйло таки полізе у великий наступ в тому напрямку і не буде змоги його зупинити. Я особистто не думаю, що таке станеться, але ніколи не знати, тому й вирішив спровокувати обговорення.
If you are going through hell, keep going.

Offline Shark

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Ну в принципе логично. Зачем тупой продажной худобє (с) вод и электричество. Однозначно излишества.

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Вот почему так всегда получается, что появляется какой-нибудь интересный ресурс в сети, поначалу всё хорошо, а потом все нормальные люди по разным причинам уходят, а остаётся только тупое задротное говно?  :bl

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Кот, у тебя стресс, тебя несет. Возьми паузу, остынь.

Та ні, я в нормі. Я просто запропонував таку собі думку НА ВИПАДОК НАЙГІРШОГО ВАРІАНТУ. В разі, якщо Хуйло таки полізе у великий наступ в тому напрямку і не буде змоги його зупинити. Я особистто не думаю, що таке станеться, але ніколи не знати, тому й вирішив спровокувати обговорення.

Деякі ідеї треба тримати при собі на всякий випадок якщо Хуйло перед сном продивляється наш форум. :idea: І взагалі, я впевненна, що у ньго є і план А і план Б.

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Тобто, якщо територію не вдасться втримати в разі наступу кацапів.

Хуйлу треба питна вода, земля та електрика. Як це не страшно, але на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.
Море перетворилось у брудну калюжу і навіть купатись у ньому є небезпечним, не кажучи про вилов риби.

Каховска ГЕС теж зупинена, бо може генерувати дуже мало енергії, експлуатувати невигідно.
Це так, як зараз користуватись флешкою на 128МБ, коли вже є на 128ГБ.

До речі, дорога поверху греблі веде у Крим.
Так що - не лише можна, але й треба змивати.

Маячня якась... Зливати треба  Красноярське і Саяно-Шушенське водосховище і зупиняти Смоленську АЕС. Тоді Росія вже нікуди не пхатиметься

Offline Destrie

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3766
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Смотрю   ну тут все  святоверят что какая то синяя, упоротая или просто недоразвитая вата не вшмалит сама по блоку реактора? :bm
Это после Боинга то ?  :smilie7:
Военный действия в непосредсвенной близости ,особенно силовой захват АЭС ... да хватит одного  шального снаряда  и вся географическая Европа будет горько плакать и мотать подальше, типа  в Австралию ,включая вату географически европейской части Бензоколонки

так что ройте сховища :rotate:

Будет новый завет, что война - это мир
Будет новый декрет, что незнание - сила

То, что Оруэлл видел во сне
Я вижу сейчас наяву (с) Louna

Offline pseudomonas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.


...и утопим Херсон. уровень поднимется на 4+ метра.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.


...и утопим Херсон. уровень поднимется на 4+ метра.
Да и х.й с ним с тем Херсоном  :Razom:

Мне другое интересно, Кот ведь не живет где-то в том районе, что так смело реакторы взрывает и водохранилища сливает. А про людей которые там живут - уже пох, правда? А шо то за люди, раз они под оккупацией будут, вата, не?
Шо-то меня эти крики "так не доставайся же ты никому!" из Бесприданницы как-то напрягают.
« Останнє редагування: Листопада 06, 2014, 05:52:56 05:52 від Александр 1-й »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46475
  • Never give in!
Я мав на увазі зупинку ЗАЕС в разі прориву кацапів далі. Взагалі я лише висловив припущення, а народ почав спримати так ніби це вже має статися.  :smilie10:
If you are going through hell, keep going.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Ну в принципе логично. Зачем тупой продажной худобє (с) вод и электричество. Однозначно излишества.
Вот так люди превращаются в троллей. :smilie2:
Ник зарезервирован

Offline SDA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 331
Ну в принципе логично. Зачем тупой продажной худобє (с) вод и электричество. Однозначно излишества.
Вот так люди превращаются в троллей. :smilie2:


А почему не подумать, что надо делать в положительном плане? А то давай все сливай..

Как они дойдут до Запорожья-Энергодара если захотят. Это война без ограничений в средствах, с нашей стороны в том числе..

А вот вопросы, которые стоит задавать - начата ли программа построения адекватной ситуации военной промышленности.

Для начала, производящей основные расходные материалы - включая бронетехнику

Населению в целом тоже полезно было бы свободное время проводить на строительстве укрепрайонов и полезном производстве (день в неделю уж точно можно), само по себе оно не организуется в нужных масштабах.

А то , что в стране война, и догадаться нельзя, если новости не послушать.

Ну и прочие подобные вопросы...

Offline surgeon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1551
  • Стать: Чоловіча
  • Запоріжжя
Feral Cat, а давайте сольем Азовское и Черное моря. Тільки не тикайте фінгером до низу і не кажіть про дурну пропозицію.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Тобто, якщо територію не вдасться втримати в разі наступу кацапів.
Хуйлу треба питна вода, земля та електрика. Як це не страшно, але на самий поганий момент, може, треба спустити Каховське море та зупинити Запорізьку ядерку таким чином, щоб Хуйло витратило роки на їх відновлення.
Море перетворилось у брудну калюжу і навіть купатись у ньому є небезпечним, не кажучи про вилов риби.
Каховска ГЕС теж зупинена, бо може генерувати дуже мало енергії, експлуатувати невигідно.
Це так, як зараз користуватись флешкою на 128МБ, коли вже є на 128ГБ.
До речі, дорога поверху греблі веде у Крим.
Так що - не лише можна, але й треба змивати.
Шо за бред?!..
Как это воплотить в жизнь и ЗАЧЕМ?..
Кот, сколько уже раз просили, ну не пости глупости...
Не надо оно тебе... :super:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча