Автор Тема: Підсумок  (Прочитано 6990 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Підсумок
« Reply #30 : Листопада 06, 2014, 05:54:52 17:54 »
Вот что меня радует в этой ситуации, то то что видать в стране не все так плохо если тут на форуме больше кроме срача нечем заниматься.
Вы так ничего и не поняли. Ну шож, бывает.

Я сейчас расплачусь и 2 нет 3 ночи не буду спать. Ваше эго после этого перестанет страдать? Вы будете удовлетворены
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Підсумок
« Reply #31 : Листопада 06, 2014, 05:58:28 17:58 »


це в бан-листі?

Если Вы помните то модераторы настаивали на том что бы не применялся красный цвет ни кем больше кроме самих модераторов. Это делалось для того, что бы писать под тем постом за который был забанен данный пользователь. такая практика существует на очень многих ресурсах.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Підсумок
« Reply #32 : Листопада 06, 2014, 06:00:58 18:00 »


це в бан-листі?

Если Вы помните то модераторы настаивали на том что бы не применялся красный цвет ни кем больше кроме самих модераторов. Это делалось для того, что бы писать под тем постом за который был забанен данный пользователь. такая практика существует на очень многих ресурсах.

так я і пропоную саме під постом просто писати номер пункта правил, який порушив користувач. ну і твої їдкі коменти, звичайно, як без них.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Підсумок
« Reply #33 : Листопада 06, 2014, 06:03:51 18:03 »


це в бан-листі?

Если Вы помните то модераторы настаивали на том что бы не применялся красный цвет ни кем больше кроме самих модераторов. Это делалось для того, что бы писать под тем постом за который был забанен данный пользователь. такая практика существует на очень многих ресурсах.

так я і пропоную саме під постом просто писати номер пункта правил, який порушив користувач. ну і твої їдкі коменти, звичайно, як без них.

ой, я вас умоляю. Я сегодня сделал как Вы предлагаете и что :)
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Підсумок
« Reply #34 : Листопада 06, 2014, 06:04:25 18:04 »
Вот что меня радует в этой ситуации, то то что видать в стране не все так плохо если тут на форуме больше кроме срача нечем заниматься.
Вы так ничего и не поняли. Ну шож, бывает.

Я сейчас расплачусь и 2 нет 3 ночи не буду спать. Ваше эго после этого перестанет страдать? Вы будете удовлетворены
"Смейся, паяц, смейся и плачь!" - только название арии, навеяло, и ничего больше. :smiley25:

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Підсумок
« Reply #35 : Листопада 06, 2014, 06:08:57 18:08 »

"Смейся, паяц, смейся и плачь!" - только название арии, навеяло, и ничего больше. :smiley25:

Ну я рада, что Вам настолько полегчало, что уже начали песенки насвистывать. Так может мне все-так можно не 3, а 2 ночи не спать? разрешите пожалуйста.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Re: Підсумок
« Reply #36 : Листопада 06, 2014, 06:14:10 18:14 »



Я сейчас расплачусь и 2 нет 3 ночи не буду спать. Ваше эго после этого перестанет страдать? Вы будете удовлетворены

Сразу заметно по посту, чье эго испытывает страдания.

По теме, решения хуже, чем законсервировать конфликт, нет. Как уже писали, это как бросить окурок под ковер. Какой тогда смысл в модераторе Элси, если Дрейк вернулась, пожалейте человека и избавьте от наших разборок.
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Підсумок
« Reply #37 : Листопада 06, 2014, 06:18:43 18:18 »
Читаю эти разборки и все меньше хочется сюда приходить.
Пожалуй погуляю "на воле" пару дней, пока эта муть не осядет.
Обидно когда умные люди тратят время на неплохом форуме на разборки,
 которые практически никогда не находят удовлетворяющего всех решения.
тупиковая ветвь развития форума  :smilie7:
пока-пока.
ігнор Квант

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27012
Re: Підсумок
« Reply #38 : Листопада 06, 2014, 06:22:21 18:22 »
Читаю эти разборки и все меньше хочется сюда приходить.
Пожалуй погуляю "на воле" пару дней, пока эта муть не осядет.
Обидно когда умные люди тратят время на неплохом форуме на разборки,
 которые практически никогда не находят удовлетворяющего всех решения.
тупиковая ветвь развития форума  :smilie7:
пока-пока.

Это политфорум. Поэтому нужно быть готовым к тому что некоторые ники будут специально провоцировать подобный срач используя "больные места" других.
Можно просто игнорить подобные и именные ветки

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Підсумок
« Reply #39 : Листопада 06, 2014, 06:24:16 18:24 »


Это политфорум. Поэтому нужно быть готовым к тому что некоторые ники будут специально провоцировать подобный срач используя "больные места" других.
Можно просто игнорить подобные и именные ветки

А Вы думаете зачем я настаивала на отсутствии именных веток.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Підсумок
« Reply #40 : Листопада 06, 2014, 06:26:10 18:26 »
Читаю эти разборки и все меньше хочется сюда приходить.
Пожалуй погуляю "на воле" пару дней, пока эта муть не осядет.
...
пока-пока.

+1

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Підсумок
« Reply #41 : Листопада 06, 2014, 06:28:52 18:28 »
Читаю эти разборки и все меньше хочется сюда приходить.
Пожалуй погуляю "на воле" пару дней, пока эта муть не осядет.
Обидно когда умные люди тратят время на неплохом форуме на разборки,
 которые практически никогда не находят удовлетворяющего всех решения.
тупиковая ветвь развития форума  :smilie7:
пока-пока.
Нє, Натуся, не потрібно іти, як же ваші гілочки з цікавинками?.. :shuffle:
Просто не звертайте уваги на срачі, поставте декого в ігнор.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Підсумок
« Reply #42 : Листопада 06, 2014, 07:36:14 19:36 »
відкриваю форум щовечора почитати новини
а тут дуже забагато Дрейк :smiley23:
Quo Vadis

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: Підсумок
« Reply #43 : Листопада 06, 2014, 07:50:18 19:50 »
против Дрейк. уходя - уходи, а не радостно возвращайся и начинать  тут...

Ну извините, что Вам не угодила.

Мне тоже. А шо, она вернулси?

 Радость была недолгой (с).
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46733
  • Never give in!
Re: Підсумок
« Reply #44 : Листопада 06, 2014, 08:50:25 20:50 »
Оскільки дискусія на форумі велася і щодо мене, то я вважав за потрібне висловити і свою позицію. Нижче пост, який я помістив годину тому, але він був негайно видалений власником форуму. Це прикро, адже свідчить про небажання знати правду.

Вітаю панство і хочу поділитися деякими думками щодо форуму, бо це мій останній пост тут – 8000-й!

Я зареєструвався тут 26 березня і відтоді життя моє трохи змінилося, бо тут є багато тих, хто поділяє мої вартості, політичні погляди, тривоги та культурні смаки . Але зрештою не лише в цьому справа, бо насправді СУП є частиною українського медійного простору, і його відвідують сотні людей (все ще), які знаходять тут багато інформації та мають можливісті висловлювати свої думки і сперечатися з безлічі різноманітних питань і проблем. Писати великі і нудні опуси чи займатися власною аналітикою в умовах обмеженості доступу до реальних інформаційних джерел та відсутності часу на те змушує переважно до коротких реплік, зауважень, та перекидання сюди інформації з інших джерел. Останнім я займався доволі часто, бо вважав за необхідне привертати увагу панства до подій і матеріалів, які часто були доволі критичними, а відтак давали можливість подивитися на ситуацію в країні дещо під іншим кутом. Не будучи приналежним до жодної політичної структури, я тим не менше маю певні політичні симпатії та антипатії, але власне є лібертаріанцем (не плутати з анархізмом). Відтак, критичні і часто різкі вислови на адресу наших бюроктатів і державних інституцій є тут цілковито природніми.

Як людина із власним світоглядом та досить цікавим життєвим досвідом, я завжди вважав і вважаю, що свобода вільно висловлювати свої погляди є моїм невід“ємним правом. Я чудово розумію, що нинішні соціально-політичні обставини мають дуже серйозний вплив на мислення і поведінку людей, і тому певний контроль за нашим невеликим  інформаційним полем мав би здійснюватися, щоб не засмічувати це поле різним хламом, якого так багато на тому ж ФУПі. Я ніколи не переходив на особистості просто тому, що мені цікаві думки та ідеї, а не анонімні особи, хоча я й маю симпатію до багатьох учасників, і так само антипатію до певних осіб – знову ж таки, залежно від поглядів чи поведінки тих осіб. Люди мають право на власні думки і на право їх висловлювати.

Але виявилося, що мої вислови не влаштовують кількох чоловік, які очевидно вважають себе ідейними чи політичними власниками цього форуму. Я, звісно, їх розумію, бо їм хочеться, щоб світ крутився в потрібному напрямку, але так не буває, на щастя. Я розумію їхній примітивний “праведний гнів“ з приводу мого ставлення до більшості любого їм “народу“. Я собі так і уявляю “вєтєрана з колодками на волосатой груді“, який, стоячи по пояс у воді, трясе кулаком у моєму напрямку, або строчить доноси у відповідні органи, як той Іван Євграфович із повісті І. Антоненка-Давидовича . Мені також зрозуміла домогосподарка, яка нарешті поєдналася із “своїм народом“ – подібний феномен Володимир Винниченко назвав у 1917 році “пробудженою ніжністю“. Втім, ця “ніжність“ нашої неофітки так і не матеріалізувалася в розуміння простої речі, а саме того, що саме цей народ (знову ж таки – його більшість) підвів власну країну і державу до межі втрати свободи, наповнюючи рік за роком державні структури злодіями і пройдисвітами “за шмат гнилої ковбаси“. Чого варте лише колективне рішення “народу“ в 2010 році залишити власну країну перед вибором – Тимошенко або Янукович!

Питання в іншому – в тому, що в українському інтернет просторі практично немає проукраїнських форумів, де б існувала значна свобода думок і дискусій, або ж принаймні втручання модераторів було зважене і сприяло заохоченню до участі. СУП на початку подавав таку надію, і Askold доволі добре модерував форум. Непоганим є ще Вільний Форум на maidanua.org, але він замалий. Зараз утворилася ситуація, коли СУП може стати власністю (в ідеологічному сенсі – втім сумніваюся, що тут навіть є якась ідеологія) людей, які практично зведуть його нанівець. На жаль, така тенденція існує вже не один день, і багато учасників, яких аж ніяк не можна зарахувати до “українофобів“ чи “вати„, або ж пішли звідси, або ж заходять дуже рідко. Це відбувається на радість кільком особам, які чомусь вирішили, що мають право чіпляти ярлики і візначати ідеологічну правильність СУПу.

Анекдотичність ситуації в тому, що завдяки наполегливим старанням і революційному запалові кількох персонажів на чолі із модераторкою СУП мені нагадав БЮТ у мініатюрі, а модераторка – ЮВТ. Так часто трапляється, коли у боротьбі з уявними ворогами перебираєш методи ворогів реальних. І хоча більшість проголосувала за виключення Дрейк із числа модераторів, власник форуму вирішив навпаки, що є його повним правом.

Ганебна поведінка модератора із переходом на особистості і звинуваченнями в тому, що хтось живе не там, де треба і має “нахабство писати“ негарно про “народ“, явно не заохочує до дискусій. Крім того, брутальне порушення модератором фундаментального для інтернету правила анонімності унеможливлює моє подальше пребування тут.  Втім, я зовсім не вважаю, що моя присутність чи відсутність на цьому форумі якось позначиться на його долі.


Я просто хочу застерегти шановне товариство від очевидної небезпеки, яка існує для цього майданчика анонімного спілкування в разі збереження вищеописаної тенденції.

З найкращими побажаннями,

Feral Cat.

Єгорій і Dart Vaider, я йду за вами!...
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8677
  • Стать: Чоловіча
Re: Підсумок
« Reply #45 : Листопада 06, 2014, 08:55:01 20:55 »
1 очєнь жаль
2 одумайся
3 :smiley24:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline LVV

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1082
Re: Підсумок
« Reply #46 : Листопада 06, 2014, 09:01:20 21:01 »
відкриваю форум щовечора почитати новини
а тут дуже забагато Дрейк :smiley23:

А яка інтонація повчальна...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Підсумок
« Reply #47 : Листопада 06, 2014, 09:45:17 21:45 »


це в бан-листі?

Если Вы помните то модераторы настаивали на том что бы не применялся красный цвет ни кем больше кроме самих модераторов. Это делалось для того, что бы писать под тем постом за который был забанен данный пользователь. такая практика существует на очень многих ресурсах.

так я і пропоную саме під постом просто писати номер пункта правил, який порушив користувач. ну і твої їдкі коменти, звичайно, як без них.

ой, я вас умоляю. Я сегодня сделал как Вы предлагаете и что :)

Кстати, про красное  :smilie5:

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Підсумок
« Reply #48 : Листопада 06, 2014, 09:58:27 21:58 »
Зы: подход абсолютно конструктивный.
Зыы: а фича с выделением красным абсолютно толковая, почему ролик и вспомнился. да, имхо, конечно.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Підсумок
« Reply #49 : Листопада 06, 2014, 10:20:42 22:20 »
Позвольте дать вам совет. Дрейк НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ДОЛЖНА быть модератором. Она не способна быть объективной. Такой её создала природа. Как рядовой участник дискуссии она имеет право на любое мнение и проявление предвзятости. Модератор же обязан быть объективным. Он стоит над дискуссией и следит за выполнением определённых правил. Как рефери в боксе. Дрейк же часто вместе с "ватниками" и прочими явными "подрывными элементами" банила просто за несогласие с её личными политическими предпочтениями. Например, за резкую, но вполне разумную критику обожаемого ею Порошенко. Если вы хотите иметь ВМЕНЯЕМЫЙ ПОЛИТИЧЕСКИЙ ФОРУМ, а не сплошной однопартийный одобрямс, это АБСОЛЮТНО НЕДОПУСТИМО! Короче, вместе с водой вы выплеснули и ребёнка! СУП подавал очень большие надежды, а сейчас его уже неинтересно даже просто читать. В этом огромная "заслуга" именно Дрейк. Аскольд, надо отдать ему должное, отличается спокойствием и здравомыслием. Удачи вам!

 :gb:
« Останнє редагування: Листопада 06, 2014, 10:27:18 22:27 від Loge »

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Підсумок
« Reply #50 : Листопада 06, 2014, 10:21:33 22:21 »
елы-палы, какие люди в наших палестинах...

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Підсумок
« Reply #51 : Листопада 06, 2014, 10:32:25 22:32 »
Позвольте дать вам совет. Дрейк НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ДОЛЖНА быть модератором. Она не способна быть объективной. Такой её создала природа. Как рядовой участник дискуссии она имеет право на любое мнение и проявление предвзятости. Модератор же обязан быть объективным. Он стоит над дискуссией и следит за выполнением определённых правил. Как рефери в боксе. Дрейк же часто вместе с "ватниками" и прочими явными "подрывными элементами" банила просто за несогласие с её личными политическими предпочтениями. Например, за резкую, но вполне разумную критику обожаемого ею Порошенко. Если вы хотите иметь ВМЕНЯЕМЫЙ ПОЛИТИЧЕСКИЙ ФОРУМ, а не сплошной однопартийный одобрямс, это АБСОЛЮТНО НЕДОПУСТИМО! Короче, вместе с водой вы выплеснули и ребёнка! СУП подавал очень большие надежды, а сейчас его уже неинтересно даже просто читать. В этом огромная "заслуга" именно Дрейк. Аскольд, надо отдать ему должное, отличается спокойствием и здравомыслием. Удачи вам!

 :gb:

Мне кажется шрифт надо больше сделать. а то мысль непонятна.

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Підсумок
« Reply #52 : Листопада 06, 2014, 10:39:29 22:39 »
Модератори форуму - Аскольд, Дрейк, Елсевере.

А чому цікаво закрили голосувалку?
http://ukrpravda.net/index.php?topic=25348.0

Elsewhere наше фсё  :super:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Підсумок
« Reply #53 : Листопада 06, 2014, 10:44:13 22:44 »
от і чудово.

тільки у Правилах є пункт, що дозволяє модератору банити/не банити у спірних питаннях на свій розсуд. і це автоматично робить модератора правим у будь-якій ситуації.
тобто у своїх банах, переносах або прибиванні гілок модератор може робити, що захоче, бо так говорять Правила форуму.

непогано було б цей пункт якось конкретизувати, чи що.

Там дуже конкретизовно насправді.
Мова йде про дуже неоднозначні випадки.
В простих зрозумілих випадках є інші пункти правил.
А що до зловживання то пункта про флуд вистачить для 90 відсотків зловживань.
А ще ж є і флейм з образами і фіг знає що.
Зміни правил від зловживань мало допомогають.


як показує практика, дуже неоднозначних ситуацій набирається по десять штук на день.

пропоную при бані вказувати своїм червоненьким кольором пункт правил, за яким пацієнт у своєму пості порушив правила.

Так і роблю як правило, деколи навіть лінк даю на пост чи гілку.


це в бан-листі?

Так, в банлисті я завжди вказую причину.
Або цитую пункт правил.
Хіба що може пару тройку бригадників забанив без каммента.
Це було коли бригадників банили по десятку в день.
Також в більшості випадків, в гілці пишу про бан і його причину.
Іньша справа, що я досить рідко когось баню, особливо останім часом.

« Останнє редагування: Листопада 06, 2014, 10:45:54 22:45 від Askold »

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Re: Підсумок
« Reply #54 : Листопада 06, 2014, 10:50:47 22:50 »
Погоджуся з Loge.  Срач виглядав абсолютно безобразно. Пропала вся охота заходити на форум

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Підсумок
« Reply #55 : Листопада 06, 2014, 11:34:38 23:34 »
Погоджуся з Loge.  Срач виглядав абсолютно безобразно. Пропала вся охота заходити на форум

+

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Підсумок
« Reply #56 : Листопада 07, 2014, 01:07:12 01:07 »
Tak

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Підсумок
« Reply #57 : Листопада 07, 2014, 02:00:29 02:00 »
Ну что, утро вечера мудренее? Сейчас как раз половина третьего утра  :smilie3:

Чупс - ты молодец. Настоящий джентльмен. Не бросаешь своих. Это похвально.
К сожалению, самое доброе решение не всегда является самым эффективным.

Знаешь, как морально тяжело говорить человеку: "Ты уволен"? Даже на собеседовании, отказывая соискателю, стараешься это делать так, чтобы не вызвать у него комплекс неполноценности, акцентируешь внимание на том, что ему нужно подтянуть, чтобы следующее собеседование было более успешным.
А как уволить человека, с которым в компании работаешь много лет? Мы стараемся найти работу для тех, кого приходится увольнять. Последний раз, когда такое случилось, нашли работу сотрукднику на зарплату вдвое большую, чем у нас. Он был очень доволен. И все равно, моральная тяжесть расставания заставляет более тщательно подбирать кадры.
Ну это так, лирическое отступление.

Теперь по второму вопросу.
Дрейк, а зачем Вам кнопка, если не секрет? Elsewhere тест на профпригодность прошла. Думаю, что против её кандидатуры не выскажется ни один человек на форуме. У нас сейчас есть хорошая возможность разрубить весь Гордиев узел проблем всех этих сложных личностных взаимоотношений на форуме, передав модерацию ей. Нужно смотреть вперед. Всегда есть возможность дать ей в личку дружеский совет, если что.

Такое решение с Вашей стороны консолидирует форум, а это именно то, чего нам сейчас не хватает. Вдобавок, лично Вы получите свободу общения, не скованную рамками должности модератора, а в Вашем случае это важно. Соглашайтесь, Вы ничего не теряете, а форум получит толчок в развитии.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: Підсумок
« Reply #58 : Листопада 07, 2014, 06:30:47 06:30 »
а я просто хочу, чтобы вернулись те люди, которые ушли. Если для этого нужно кому-то принести себя в жертву, то решение принимать ему.

Offline Shark

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Re: Підсумок
« Reply #59 : Листопада 07, 2014, 06:39:09 06:39 »
а я просто хочу, чтобы вернулись те люди, которые ушли. Если для этого нужно кому-то принести себя в жертву, то решение принимать ему.

Я недавно на полит форумах, но уже и мне стало понятно, форум это перманентная борьба двух групп. Так что вернуться одни уйдут другие. Жертв не хватит. Поштормило тут малость конечно, ну так море без шторма это стоячее болото. Оно ряской покрывается и пованивать начинает. :)