Автор Тема: З фейсбука Єгора Соболєва.  (Прочитано 1158 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
З фейсбука Єгора Соболєва.
« : Листопада 06, 2014, 07:00:40 19:00 »
Єгор Соболєв
1 ч. ·
Дополнительные параметры
Обережно можна сказати, що в нас виходить об'єднуватися навколо ідей. Сьогодні всі учасники перемовин - Блок Порошенка, Народний Фронт, Радикальна партія та ми - були одностайні що треба зробити задля оборони:
1. Чітке визнання противника у Військовій доктрині з відповідною передислокацією військових частин та підготовці до зіткнень саме з армією ворога.
2. Залучення всіх чоловіків до захисту України.
3. Витрачання на Оборону мінімум 2,5% економіки.
Всі ці рішення (з деталізацією до кроків) вироблені за участю @Семен Семенченко та багатьох військових, які окупували півштабу Самопомочі в останні дні.
Якщо ми сформуємо в цій Раді коаліцію навколо рішень, а не посад - нам буде в рази легше їх ухвалювати


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #1 : Листопада 06, 2014, 07:02:09 19:02 »
Как это понимать?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #2 : Листопада 06, 2014, 07:07:30 19:07 »
Ляшко-в коалиции...Юляхи пока не видно...Семенченко с образованием режиссёра кино и ТВ разрабатывает военную доктрину.
Ещё полная мобилизация. Я так прочитала это известие.

Offline Quark_p

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 198
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #3 : Листопада 06, 2014, 07:16:43 19:16 »
Цитувати
2. Залучення всіх чоловіків до захисту України.
Я бы всех мужиков до 60 прогнал бы через тренировочные лагеря. Шоб от курка мозоли на пальцах были, шоб окопчики-блиндажики умели обустроить, перевязать, и тд.и тп. А военспецы вспомнили чего их на кафедрах учили, да и часть техники все же обновилась, нужно время для обучения. И шоб эти 2 недели задница в мыле, а не так как в советские времена "партизаны" - оплачиваемый отпуск водовки попить

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #4 : Листопада 06, 2014, 07:49:59 19:49 »
Лубківський зараз, у Шустрого: ,,Сітуація бойовиками розхитується...і Україна вимушена перейти до активних дій: знищення терористів і звільнення захвачених територій.

Offline Чорна Сотня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 791
  • Стать: Чоловіча
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #5 : Листопада 06, 2014, 08:08:15 20:08 »
Ляшко-в коалиции...Юляхи пока не видно...Семенченко с образованием режиссёра кино и ТВ разрабатывает военную доктрину.
Ещё полная мобилизация. Я так прочитала это известие.

Вы еще вспомните актера - президента сильнейшей державы.
Нема Сили не від Бога.  Ісідор. Екзарх Грузії.

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #6 : Листопада 06, 2014, 08:32:49 20:32 »
Цитувати
2. Залучення всіх чоловіків до захисту України.
Я бы всех мужиков до 60 прогнал бы через тренировочные лагеря. Шоб от курка мозоли на пальцах были, шоб окопчики-блиндажики умели обустроить, перевязать, и тд.и тп. А военспецы вспомнили чего их на кафедрах учили, да и часть техники все же обновилась, нужно время для обучения. И шоб эти 2 недели задница в мыле, а не так как в советские времена "партизаны" - оплачиваемый отпуск водовки попить

Теоретично все вірно. Але на практиці їх просто не буде в що одягнути і взути. Не кажучі вже про пожрати.. Зараз не можуть забезпечити одягом тих хто вже на фронті. 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #7 : Листопада 06, 2014, 08:38:32 20:38 »
Ляшко-в коалиции...Юляхи пока не видно...Семенченко с образованием режиссёра кино и ТВ разрабатывает военную доктрину.
Ещё полная мобилизация. Я так прочитала это известие.

Вы еще вспомните актера - президента сильнейшей державы.
А я думала, что для разработки ,,военной доктрины'' нужно военное образование, как минимум.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #8 : Листопада 06, 2014, 08:47:21 20:47 »

А я думала, что для разработки ,,военной доктрины'' нужно военное образование, как минимум.

О! То чего я, честно говоря, побаиваюсь. Как бы в порыве урапатриотзма и оголтелого популизма к власти кухарки не добрались. 
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #9 : Листопада 06, 2014, 08:56:15 20:56 »
Єгор Соболєв
1 ч. ·
Дополнительные параметры
Обережно можна сказати, що в нас виходить об'єднуватися навколо ідей. Сьогодні всі учасники перемовин - Блок Порошенка, Народний Фронт, Радикальна партія та ми - були одностайні що треба зробити задля оборони:
1. Чітке визнання противника у Військовій доктрині з відповідною передислокацією військових частин та підготовці до зіткнень саме з армією ворога.
2. Залучення всіх чоловіків до захисту України.
3. Витрачання на Оборону мінімум 2,5% економіки.
Всі ці рішення (з деталізацією до кроків) вироблені за участю @Семен Семенченко та багатьох військових, які окупували півштабу Самопомочі в останні дні.
Якщо ми сформуємо в цій Раді коаліцію навколо рішень, а не посад - нам буде в рази легше їх ухвалювати

В мене чомусь ідіосинкразія на Семенченка після Іловайська. На мій погляд, людина з мутним минулим, яка чомусь настирливо лізе у всі дірки, де не має компетентності. Але має якусь потаєнну мету, повязану або з особистими цілями або з роботою на якогось замовника.
Чомусь не подобається також Соболєв. І як веде себе і як говорить. Ще Гражданин радив СБУ перевірити минуле цієї людини.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #10 : Листопада 06, 2014, 08:58:43 20:58 »

А я думала, что для разработки ,,военной доктрины'' нужно военное образование, как минимум.

О! То чего я, честно говоря, побаиваюсь. Как бы в порыве урапатриотзма и оголтелого популизма к власти кухарки не добрались.
а до недавнего времени (а может и сейчас) военную доктрину разрабатывает Данилюк.
это какойто песец

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #11 : Листопада 06, 2014, 09:10:28 21:10 »
Як вони збираються задушити бюрократію, перекладування паперців, 5 денний робочий тиждень, робочій день у 8 годин? Я зупинити це блядство, не дають рецепту. А от сьогодні показали як наші риють(буквально) другий ешалон оборони і стало відомо що гроші на ці роботи їшли десь 2 місяці!! після того як їх виділили. А тому так довго бо - перекладування паперців, 5 денний робочий тиждень, робочій день у 8 годин.  Це в той час коли нема часу. 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #12 : Листопада 06, 2014, 09:29:55 21:29 »
Я слушала передачу по радио...там сказали, что есть предложение взять работать в минобороны волонтеров...а волонтеры, якобы ответили, что сначала разберитесь с теми упырями в министерстве, которые поставили термобелье на фронт, разлезшее после первой стирки.А потом  поговорим о назначениях.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #13 : Листопада 06, 2014, 09:37:54 21:37 »
Я слушала передачу по радио...там сказали, что есть предложение взять работать в минобороны волонтеров...а волонтеры, якобы ответили, что сначала разберитесь с теми упырями в министерстве, которые поставили термобелье на фронт, разлезшее после первой стирки.А потом  поговорим о назначениях.
вы Бирюкова про МО и волонтеров не читаете?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #14 : Листопада 06, 2014, 10:14:11 22:14 »
Я слушала передачу по радио...там сказали, что есть предложение взять работать в минобороны волонтеров...а волонтеры, якобы ответили, что сначала разберитесь с теми упырями в министерстве, которые поставили термобелье на фронт, разлезшее после первой стирки.А потом  поговорим о назначениях.
вы Бирюкова про МО и волонтеров не читаете?
А что?

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #15 : Листопада 06, 2014, 10:15:27 22:15 »
Я слушала передачу по радио...там сказали, что есть предложение взять работать в минобороны волонтеров...а волонтеры, якобы ответили, что сначала разберитесь с теми упырями в министерстве, которые поставили термобелье на фронт, разлезшее после первой стирки.А потом  поговорим о назначениях.
вы Бирюкова про МО и волонтеров не читаете?
А что?
ну, он наоборот пишет, про активне залучення волонтеров в работу МО.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: З фейсбука Єгора Соболєва.
« Reply #16 : Листопада 06, 2014, 10:23:34 22:23 »
Кстати, сейчас Бирюков на 1 + 1.