Автор Тема: Сепарати вкоріняються в Києві. Побліже к "хунтє".  (Прочитано 572 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Цитата:
Многие из бывших «хозяев» региона потеряли над ним контроль и были вынужденные покинуть область, чтобы избежать возможной расправы со стороны бывших сторонников.
Бегут они, как правило, в Киев, который, по их же словам полугодичной давности находится «под пятой» «фашистской хунты».
Здесь они чувствуют себя, если не в своей тарелке, то по крайней мере куда лучше, чем в «освобожденном Донбассе» - территории «ДНР».

http://novosti.dn.ua/details/238092/

Знову і знову виникає питання про відповідальність донецько-луганських "володарів" за сприяння в розпалюванні війни проти України.
Де слово і діло нової влади???

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Re: Сепарати вкоріняються в Києві. Побліже к "хунтє".
« Reply #1 : Листопада 07, 2014, 08:29:46 20:29 »
Де слово і діло нової влади???

а хто там новый  :smilie11:

Offline Tomas

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138
Re: Сепарати вкоріняються в Києві. Побліже к "хунтє".
« Reply #2 : Листопада 07, 2014, 10:11:17 22:11 »
У мене в дворі на Оболоні 25 %% номерів АЕ, АН і ВВ. Спочатку паркувалися деякі, як мудаки, понаписували їм записки з пояснення на їх языке, більше проблем з їхнім паркуванням не помічав. А позавчора дружина жалілася, що якась блонда на Х-6 АН висунулась у вікно з фразою: "слышь каза, ты чё тут ездишь?" :weep:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1663
Re: Сепарати вкоріняються в Києві. Побліже к "хунтє".
« Reply #3 : Листопада 08, 2014, 07:45:00 19:45 »
Я пропоную назвати всіх- не всіх, - але назвати поіменно.  Як можна жити з ворогами наших хлопчиків-чоловіків, що загинули тоді і віддають життя заради нас сьогодні?

Назвіть, кого Ви знаєте.

Я знаю Єфремова. Для мене він врізався тільки з телевізора, коли багато разів обіцяв "федералізацію". Він знав і готувався. Це - явний ворог. Це - вбивця вже ТИСЯЧ наших людей з обох сторін. Хай Господь покарає його і його сім'я назавжди.

1. Єфрємов. 

хочете - продовжуйте