Автор Тема: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!  (Прочитано 35074 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #420 : Листопада 12, 2014, 11:41:51 23:41 »
А ви Ронін теж якось йшли,  а потім повернулись.

Я йшов офіційно один раз - але  повернувся після того, як Чупс перепросив і визнав, що був неправий. Але то вже "сива історія" і небагато лишилось серед живих, хто то пам"ятає...  :gigi:

Потім я зникав ще пару раз "неофіційно" ("по-англійські") на 1-2 тижні - коли або вмирав від нудьги , або вже не було сили дивитись на те, шо тут робиться...

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #421 : Листопада 12, 2014, 11:42:23 23:42 »

Чупс звичайно MBA ти не потягнеш , але , якби ти почитав кілька книжок , хоча б котлєра , тобі відкрилися б очі . Ти б зрозумів , що ти бос , і зрозумів , як керувати колективом навіть таким малим , з трьох чоловік .

Это может привести к непредсказуемым последствиям  :smilie1:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #422 : Листопада 12, 2014, 11:42:30 23:42 »
Ну шо тут, усі повернулись? Це як репутація, завойовувати довго, а втратити можна за хвилини, що і трапилось з СУП.
Звичайно не всі. Всі вже ніколи не повернуться. Зруйнувати легше, чим відбудувати.

Тому, кому треба "всіх" - треба на ФУП.

Так то Чупс якраз сподівався, що за 3 дні всі розігнані юзери хлинуть назад.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #423 : Листопада 12, 2014, 11:43:40 23:43 »
А ви Ронін теж якось йшли,  а потім повернулись.

Я йшов офіційно один раз - але  повернувся після того, як Чупс перепросив і визнав, що був неправий. Але то вже "сива історія" і небагато лишилось серед живих, хто то пам"ятає...  :gigi:

Потім я зникав ще пару раз "неофіційно" ("по-англійські") на 1-2 тижні - коли або вмирав від нудьги , або вже не було сили дивитись на те, шо тут робиться...

Помнят, помнят и даже участвовали  :smilie3:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #424 : Листопада 12, 2014, 11:45:37 23:45 »
А ви Ронін теж якось йшли,  а потім повернулись.

Я йшов офіційно один раз - але  повернувся після того, як Чупс перепросив і визнав, що був неправий. Але то вже "сива історія" і небагато лишилось серед живих, хто то пам"ятає...  :gigi:

Потім я зникав ще пару раз "неофіційно" ("по-англійські") на 1-2 тижні - коли або вмирав від нудьги , або вже не було сили дивитись на те, шо тут робиться...

Я пам'ятаю. В мене хороша пам'ять. :smilie1:

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #425 : Листопада 12, 2014, 11:53:18 23:53 »
Деякі наші дописувачі часто пишуть і на ФУПі, що для мене є певною загадкою. Я на ФУПі був, що коли Гонгадзе був живий. Але бажання повертатися туди і щось там постити немає. Не знаю чому, можливо просто огида то вати і до малоросів, які там активно постять лайно.

Я ходжу на ФУП, тому що там застрягли багато цікавих для мене дописувачів.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #426 : Листопада 12, 2014, 11:58:33 23:58 »
Зильбершухера я предупреждала в соседнем треде.
И да, вместо того, чтоб надать кнопку, Грек ответил потоком грязи.
О, я даже не знал, что в бане побывал.
Этот козел уже который месяц называет меня ватником и приписывает мне антиукраинские посты на ЦУГе.
Никаких возражений он не слышит.
Когда его же ткнули мордой в то, что ЦУГе (а так же ФУПе и СУПе) есть два разных человека с никами грек и Старый Грек, он вместо того, что бы извиниться, продолжает упорствовать и оскорблять меня.
А, вы, г-жа С-недавних-пор-модераторша, разберитесь в истоках конфликта.
Наверное, я заслуживаю бана, но этот Зильберхренпоймиктотакой неужели ничего не заслужил?
Как заслужит - так сразу.
Истоки истоками, но в данный момент именно вы ходите за ним из ветки в ветки и провоцируете на конфликт. Воспользуйтесь функцией игнор.
« Останнє редагування: Листопада 13, 2014, 12:02:06 00:02 від Elsewhere »
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #427 : Листопада 13, 2014, 12:03:53 00:03 »
Как заслужит - так сразу.

"Старого Грека" знаю давно - он хороший!   :gigi:

P.S. А то что сорвался на непечатное - ну так я тоже пару раз срывался в ответ на кое-кого, ибо чего терпеть-то? Особенно когда модераторы не обращают внимание.... К сожалению, жизнь научила, что некоторые индивидды только такой язык и понимают. :(

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #428 : Листопада 13, 2014, 12:08:28 00:08 »
Как заслужит - так сразу.

"Старого Грека" знаю давно - он хороший!   :gigi:

P.S. А то что сорвался на непечатное - ну так я тоже пару раз срывался в ответ на кое-кого, ибо чего терпеть-то? Особенно когда модераторы не обращают внимание.... К сожалению, жизнь научила, что некоторые индивидды только такой язык и понимают. :(
Тут за каждого юзера кто-то вступится.
А я - как мне любезнейше намекнули выше - не в курсе всех 5833334 предыдущих серий, уходящих корнями в эпос народов мира. В чем и состоит сложность моей текущей ситуации на форуме. А то у меня такое впечатление, что у некоторых сложилось впечатление, что я сильно рада, что меня выдвинули "на царство". :smilie2:
Но я, должна отметить, и не баню, просто прошу быть сдержаннее.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: Дарт, Кошак і всі хто пішов! повертайтеся!
« Reply #429 : Листопада 13, 2014, 12:14:25 00:14 »
А то у меня такое впечатление, что у некоторых сложилось впечатление, что я сильно рада, что меня выдвинули "на царство". :smilie2:

Не знаю, как некоторые, а я так просто Вам сочувствую, что вы полезли на эти галеры взялись за это дело.

Терпения Вам и мудрости! Главное - не принимайте нас близко к сердцу (а также к печенке, селезенке и прочему!), ибо у Вас так на нас никакого организма не хватит! Как на меня, то сюда модераторствовать надо ссылать как на каторжные работы...  :smilie8: