Автор Тема: Побував на ФУПі  (Прочитано 7314 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #30 : Листопада 08, 2014, 07:33:16 19:33 »

Что о нем и о его бойцах хорошо отзываются побывавшие в Илловайске и в Ларьке - знаю

Правильно Иловайск. Иллинойс, но Иловайск. Тоже писал две "л", пока не поправили

Чупс

  • Гість
Re: Побував на ФУПі
« Reply #31 : Листопада 08, 2014, 07:33:26 19:33 »
Інша справа СУП. Повертаючись сюди, ти ніби потрапляєш до себе в домівку.
Ніякої метушні. Затишно і тепло. І навіть срачі і розбірки "домашніх" виглядають, як милі сімейні чвари.
І повірте, ці чвари зовсім не псують наш форум. Навіть навпаки - у нашій "каструльці" іноді суттєво бракує перчика, і ці перебранки його додають.

Peace!

Шо ж ти так рідко останнім часом тут буваєш? Все більше бачу тебе на тому мегаполісі.

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #32 : Листопада 08, 2014, 07:34:43 19:34 »
Ділюся враженнями. Може комусь цікаво.

Отже, нинішній ФУП - це ніби центральна вулиця мегаполіса. Всі товчуться, лізуть на голову один одному. Ти не встигаєш запам"ятовувати людей і того, про що вони говорять.

....
Іноземні "туристи"-москалі замість того, щоб ходити і тихенько "фотографувати", а також намагатися ввічливо познайомитися з "пам"ятниками архітектури" і "місцевими мешканцями", одразу починають повчати, як треба жити. І, так само як і юльки, пхають свого носа і свої транспаранти будь-куди.

=========================

Інша справа СУП. Повертаючись сюди, ти ніби потрапляєш до себе в домівку.
Ніякої метушні. Затишно і тепло. І навіть срачі і розбірки "домашніх" виглядають, як милі сімейні чвари.
І повірте, ці чвари зовсім не псують наш форум. Навіть навпаки - у нашій "каструльці" іноді суттєво бракує перчика, і ці перебранки його додають.

Peace!
Вас би в карантин на місяць...  :gigi: Мало, яку заразу там могли підхопити? :shuffle:

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Побував на ФУПі
« Reply #33 : Листопада 08, 2014, 07:35:07 19:35 »
всі у брониках, а він ні

http://storage1.censor.net.ua/images/6/7/c/1/67c1a3ac358da5d9c848d505a38ab322/640x352.jpg

раніше попадалася фотка в броніку, але бронік порожній :smilie1: а тепер герой бігає лише у розгрузці, що в зоні АТО рівноцінно сексу із сільською трасовичкою без гандона


Фото постановка, 100%
Яроша это не красит

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Побував на ФУПі
« Reply #34 : Листопада 08, 2014, 07:35:26 19:35 »

Что о нем и о его бойцах хорошо отзываются побывавшие в Илловайске и в Ларьке - знаю

Правильно Иловайск. Иллинойс, но Иловайск. Тоже писал две "л", пока не поправили

Ок  :smilie1:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #35 : Листопада 08, 2014, 07:36:04 19:36 »
всі у брониках, а він ні

http://storage1.censor.net.ua/images/6/7/c/1/67c1a3ac358da5d9c848d505a38ab322/640x352.jpg

раніше попадалася фотка в броніку, але бронік порожній :smilie1: а тепер герой бігає лише у розгрузці, що в зоні АТО рівноцінно сексу із сільською трасовичкою без гандона


Фото постановка, 100%
Яроша это не красит
ну так отож. "воює" він... ляшко он теж воює :smilie1:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Побував на ФУПі
« Reply #36 : Листопада 08, 2014, 07:37:58 19:37 »
я взагалі не про те. я про таке коверкання прізвища президента. на фупі це слово ввів і активно поширює смердючий убюток ельф. http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=799281 а прийшло воно і постійно вкидується нам - від кацапів http://aftershock.su/?q=node/232791 правосєкі-патріоти як і убютки, активно поширюють це лайно.


Не знаю
Насчет случки спайки убютков с кацапами - давно ясно
К правосекам еще присматриваюсь
С одной стороны, те кто называет себя любителями ПС пишут то же, что и йулькокацапская нечисть
Особенно неприятно удивил АК72 (ну и да, ты же сам приветствуешь Ватного кота и Дарт Вейдера  :smilie3: )
С другой стороны, про сам ПС много положительных данных, но есть и такие, которые вызывают настороженность
Короче, с ПС пока непонятно

кота і вейдера я покликав лише як найбільш активних дописувачів, що пішли звідси через модерське свавілля. але в принципі це повинен був робити чупс, вибачитись і покликати.

що до ПС - то так, дуже неоднозначно все. помітив, що правосеків з убютками і кацапами поєднує одна спільна мета - повалення влади в Україні. в цей блять час :fp3 вони всі на всіх фронтах активно проштовхують цю "ідею"...
Велика кількість супчиків, які заявляли про свою підтримку ПС, регулярно запускали на СУПі подібні мислевіруси:
- всі генерали зрадники,
- нас зливають,
- дезертири молодці, правильно зробили, що дезертирували,
- Порох нас злив,
- дайош трєтій Майдан!
- наші солдати гинуть в Донецькому аеропорту, може не варто за нього боротись...

Хоча свободівці на СУПі всі ці тези теж розповсюджують, часом йдучи ще далі. Мовляв після третього Майдану Україна розвалиться на дрібніші держави, нема сенсу галичанам воювати на Донбасі, нехай донбасці самі захищають свій край, а галиччани повинні боронити Україну лише тоді, коли Путлєр дійде до Львова та Делятина.
Напевно це все від великої концентрації патріотизму. Іншу причину я звичайно сформулювати можу, але для чого це повторювати ще раз? Мене й так більша частина форуму ненавидить усім серцем  :lol:

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Побував на ФУПі
« Reply #37 : Листопада 08, 2014, 07:39:29 19:39 »
Будь яка нелегітимна  зміна влади в Україні в даний час це на руку хуйлу і прорашистській сволоті в Україні. Тоді події точно  будуть відповідати "пєрвоначальной задумкє" - громадянська війна - кривава хунта і повсталий проти неї народ.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #38 : Листопада 08, 2014, 07:41:16 19:41 »
отож...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #39 : Листопада 08, 2014, 07:41:53 19:41 »

Мене й так більша частина форуму ненавидить усім серцем  :lol:

Да ну, прекратите болтать ерундой  :smilie1:
Все СУПчеки ценны, в споре рождается истина.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Побував на ФУПі
« Reply #40 : Листопада 08, 2014, 07:45:04 19:45 »
всі у брониках, а він ні



раніше попадалася фотка в броніку, але бронік порожній :smilie1: а тепер герой бігає лише у розгрузці, що в зоні АТО рівноцінно сексу із сільською трасовичкою без гандона
Я не знаю, як воює Ярош, але ПС наче на загал воює дуже добре. Вони й передвиборчої агітації толком не вели, бо в основному реальними справами на війні займались.
До ПС в мене повага усі останні місяці постійно зростала, навіть голосувати за них думав.
Хоча оці заяви Яроша про військовий переворот мені страшенно не подобаються...

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Побував на ФУПі
« Reply #41 : Листопада 08, 2014, 07:46:35 19:46 »
Будь яка нелегітимна  зміна влади в Україні в даний час це на руку хуйлу і прорашистській сволоті в Україні. Тоді події точно  будуть відповідати "пєрвоначальной задумкє" - громадянська війна - кривава хунта і повсталий проти неї народ.
:smiley24:
Це не просто "на руку", це буде повний тріумф Путлєра  :smilie2:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #42 : Листопада 08, 2014, 07:46:38 19:46 »
втретє чи вчетверте за сьогодні пишу: пересічні члени ПС - щирі патріоти, які дійсно хочуть добра країні. але те, як і для чого їх використовує їхнє керівництво - то інше питання...

у "братстві" так само, у ВОС...
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #43 : Листопада 08, 2014, 07:51:22 19:51 »
Де посилання на слова Яроша про військовий переворот? Чи я щось пропустив...?

Offline Турчиноффъ

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2464
Re: Побував на ФУПі
« Reply #44 : Листопада 08, 2014, 07:53:12 19:53 »
Це наклеп, ФУП дуже гарний форум, доречі

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #45 : Листопада 08, 2014, 07:54:41 19:54 »
Де посилання на слова Яроша про військовий переворот? Чи я щось пропустив...?
Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/18/7038165/
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Побував на ФУПі
« Reply #46 : Листопада 08, 2014, 08:27:09 20:27 »
Це наклеп, ФУП дуже гарний форум, доречі

Они знают. Поэтому и ходят.:-)

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #47 : Листопада 08, 2014, 09:13:44 21:13 »
Де посилання на слова Яроша про військовий переворот? Чи я щось пропустив...?
Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/18/7038165/
Від 18 вересня... хм. Цитата:Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка, якщо той не змінить стратегію щодо Донбасу...
Нещодавно голова МЗС РФ Сергій Лавров обурився, що Ярош, якого Росія оголосила у розшук, "піддає сумніву легітимність дій" Порошенка."
І що не так, окрім обурення Коня? Стратегія ж міняється, ніби то... :shuffle: Значить перевороту- не буде! :gigi:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #48 : Листопада 08, 2014, 09:15:50 21:15 »
я дивуюся, як адепти ПС можуть все перевернути з ніг на голову.

« Останнє редагування: Листопада 08, 2014, 09:19:46 21:19 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Побував на ФУПі
« Reply #49 : Листопада 08, 2014, 09:19:22 21:19 »
Це наклеп, ФУП дуже гарний форум, доречі

турчинов, вы меня не удивили. Свинье всегда в болоте приятнее чем где либо. И по любому она это болото хвалить будет  :smiley25:
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #50 : Листопада 08, 2014, 09:30:12 21:30 »
Де посилання на слова Яроша про військовий переворот? Чи я щось пропустив...?
Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/18/7038165/
Від 18 вересня... хм. Цитата:Лідер партії "Правий сектор" і кандидат у депутати Дмитро Ярош заявляє, що народ скине президента Петра Порошенка[/b], якщо той не змінить стратегію щодо Донбасу...
Нещодавно голова МЗС РФ Сергій Лавров обурився, що Ярош, якого Росія оголосила у розшук, "піддає сумніву легітимність дій" Порошенка."[/b]
І що не так, окрім обурення Коня? Стратегія ж міняється, ніби то... :shuffle: Значить перевороту- не буде! :gigi:
2 Єгорій Перевертаєте Ви! Виділив особисто для Вас.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #51 : Листопада 08, 2014, 09:32:04 21:32 »
правосєкі вже опустилися до цитування лаврова :laugh:
мені байдуже, що каже лавров. мені болить, що каже ваше божество :gigi: а воно прямо погрожує поваленням влади. і пересічні правосєкі на форумах та ФБ палко підтримують і розкручують цю "ідею".
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #52 : Листопада 08, 2014, 09:34:04 21:34 »
правосєкі вже опустилися до цитування лаврова :laugh:
мені байдуже, що каже лавров. мені болить, що каже ваше божество :gigi: а воно прямо погрожує поваленням влади. і пересічні правосєкі на форумах та ФБ палко підтримують і розкручують цю "ідею".
Я цитую не Лаврова, а УП, на яку Ви посилаєтесь. :smiley14:

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #53 : Листопада 08, 2014, 09:36:28 21:36 »
Щодо повалення влади, то це питання не на часі, доки йде війна. Погоджуюсь, що зміна керівництва держави - на руку Хуйлу.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #54 : Листопада 08, 2014, 09:36:56 21:36 »
шановний правосєк. ви цитуєте саме лаврова. брехливу кремлядь лаврова. давайте ще чюркіна притягніть в якості аргумента. ось такі аргументи у ПС :upa
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Побував на ФУПі
« Reply #55 : Листопада 08, 2014, 09:37:22 21:37 »
правосєкі вже опустилися до цитування лаврова :laugh:
мені байдуже, що каже лавров. мені болить, що каже ваше божество :gigi: а воно прямо погрожує поваленням влади. і пересічні правосєкі на форумах та ФБ палко підтримують і розкручують цю "ідею".

А накуа влада, которая беспрепятственно наблюдает за вторжением хуйлят, которые убивают патриотов?А?
Которая пропускает гумконвои с оружием, живой силой и боеприпасами, убивающими патриотов?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #56 : Листопада 08, 2014, 09:38:31 21:38 »
повторюю запитання для ватного: ти з кордону пишеш, боєць? стримуєш конвої?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ocean

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1303
  • Стать: Чоловіча
Re: Побував на ФУПі
« Reply #57 : Листопада 08, 2014, 09:39:50 21:39 »
шановний правосєк. ви цитуєте саме лаврова. брехливу кремлядь лаврова. давайте ще чюркіна притягніть в якості аргумента. ось такі аргументи у ПС :upa
бут тут Квант- "борець" з тербатальйонами. Кудись, правда, зник... Ви,тепер, замість нього?

Offline Семааашко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 166
Re: Побував на ФУПі
« Reply #58 : Листопада 08, 2014, 09:40:31 21:40 »
повторюю запитання для ватного: ти з кордону пишеш, боєць? стримуєш конвої?
А ты?
Из АП? прямиком из-под царственного кресла?
Я за тобой давно наблюдаю. Ты всякую власть лижешь.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Побував на ФУПі
« Reply #59 : Листопада 08, 2014, 09:43:56 21:43 »
я вже натиснув доповідь на ватного покидька
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер