Автор Тема: Почему Тимошенко станет новым президентом Украины  (Прочитано 11744 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
Пропозиція. На форумі багато розумних людей, взяли б і відкрили неупереджену гілку-Порошенко, Тимошенко, Тігіпко, їх плюси і мінуси, і що в майбутньому від них чекати
Маловероятно... Эту ветку быстро превратят в холивар стороннки разных течений укрополитики.


Так, на жаль ви праві

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold
Жад, это Вы или просто похожий ник?
Я - Шад.

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Жад, это Вы или просто похожий ник?
Я - Шад.

очень приятно  :smiley15:

Offline Shad

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Стать: Чоловіча
  • Cold

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Не станет! БЮТо-паровозик уже уезжает в небытие

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Тут писали вище, що в селах і райцентрах більша підтримка Юлі.
Я теж таке чую. Особливо сьогодні зранку здивували розмови, що вчора на Шустера Порошенко злякався прийти дискутувати з Тимошенко.
І взагаля, Юля - бідна, в тюрмі сиділа, а Порошенко за ці роки розбагатів. От так кажуть.
Але може це в нас тільки так. Наш район Порох здорово "кинув" в останній рік, може люди через це злі. :shuffle:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33101
  • Стать: Чоловіча
Тут писали вище, що в селах і райцентрах більша підтримка Юлі.
Я теж таке чую. Особливо сьогодні зранку здивували розмови, що вчора на Шустера Порошенко злякався прийти дискутувати з Тимошенко.
І взагаля, Юля - бідна, в тюрмі сиділа, а Порошенко за ці роки розбагатів. От так кажуть.
Але може це в нас тільки так. Наш район Порох здорово "кинув" в останній рік, може люди через це злі. :shuffle:

А як це він район кинув ? Просто цікаво.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Тут писали вище, що в селах і райцентрах більша підтримка Юлі.
Я теж таке чую. Особливо сьогодні зранку здивували розмови, що вчора на Шустера Порошенко злякався прийти дискутувати з Тимошенко.
І взагаля, Юля - бідна, в тюрмі сиділа, а Порошенко за ці роки розбагатів. От так кажуть.
Але може це в нас тільки так. Наш район Порох здорово "кинув" в останній рік, може люди через це злі. :shuffle:

Нет, не только у Вас. У меня в "имении" с.Рыбаковка Николаевской области Тимошенко в фавОре давно и по сей день. Удивляюсь этому феномену. Голосуют за ПР, а по кухням любят ВОНУ.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Ну не верю я ей (с)
 :gigi:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Тут писали вище, що в селах і райцентрах більша підтримка Юлі.
Я теж таке чую. Особливо сьогодні зранку здивували розмови, що вчора на Шустера Порошенко злякався прийти дискутувати з Тимошенко.
І взагаля, Юля - бідна, в тюрмі сиділа, а Порошенко за ці роки розбагатів. От так кажуть.
Але може це в нас тільки так. Наш район Порох здорово "кинув" в останній рік, може люди через це злі. :shuffle:

А як це він район кинув ? Просто цікаво.

Спробую коротко.
Ми з Вінницької області, райцентр. Років 15 тому Порошенко "купив" у нас молочноконсервний комбінат. Початкова вартість, зі слів бувшого інженера, була біля 6 млн.грв.Він "купив" за 900 тис., пояснивши, що йому ще ж прийдеться міняти лінію, апарати.
В результаті за 15 років нічого не поміняв, тупо видоїв основні фонди. На початку зарплати були хороші, потім поступово зменшувались. Але, як для нашого містечка все одно 3 тис. були дууууже хорошими зарплатами.
Рік чи два тому були довибори в обласну раду, Вінницьку. Порох просовував свого синочка Олексія.
Приїзджав не раз із ним до нас, виступали перед людьми.
Обіцяв, що якщо лише проголосують за сина, він обовязково розширить виробничі потужності завода, побудує фірмові магазини в райцентрі. І, найголовніше, запустить спіртовий завод, який у нас років 3,як зупинили.
Ну, люди проголосували. Про масові цукеркові подарунки перед виборами я вже тут писала. Люди хоч цукерок наїлись. :smilie1:
Ну і результати. Спиртзавод ніхто не запустив, ледве люди відбили від вирізування.
Ніяких маггазинів не побудовано. А це місяців 2-3 тому Порох закрив свій завод. Пояснили робітникам, що йому вигідніше будувати нові заводи в Росії. Ну і мінімум 500 чоловік із сімями залишились без роботи.
Отак авторитет Пороха у нас і впав.
Десь так.

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
среди тех самых неразумных много народу не выносит Юльку просто на уровне инстинктов, недаром у нее самый большой  антирейтинг
Следствие многолетнего мощного зомбажа,
проплаченного ворами-лжецами.
К сожалению среди украинцев есть масса людей,
которые ведутся на эти грязные манипуляции негодяев.
Но, надеюсь, их не так много, чтобы помешать Юле выиграть выборы.
Кадри рєшают всьо

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336

теперь Юлька будет изображать..
если бы ее народ не знал, то могло бы пройти, но это уже не тот случай,
народ видел эту маму в действии
Интересно какие именно Юлины действия
вызвали лично у Вас негативное к ней отношение...
Кадри рєшают всьо

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336

Мені здається, що вчора вона жало тільки показала. Дарма Петя і Тігіпко вчора не прийшли до Шустера, це выглядало, як побоювання бути ужалеными

А это зависит под каким углом смотреть на вчерашнюю ситуацию. Мне показалось, что подобный "демарш" выглядел как нежелание "опускаться до уровня"
Или понимание абсолютной своей неспособности
подняться к уровню политика и экс-чиновника Тимошенко.
Кадри рєшают всьо

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
у шустера это не пересичные украинцы. политическая джинса, чтоб убедить народ с ящика что жить в говне хорошо, главное шоб рожа политика была того, кто шустеру бабки платит... заказные голосования и часовой синхрон тимошенко... фу, рыгачка... однако в 2010 ей это не помогло и сейчас не поможет.
« Останнє редагування: Квітня 05, 2014, 05:01:39 17:01 від DeL1T »

Offline Кадра

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 336
однако в 2010 ей это не помогло и сейчас не поможет.
В 2010 ющенко запузырил масштабнейшие фальсификации
в пользу януковича, сейчас этого можно избежать,
по крайней мере частично.
Поэтому у Юли есть шанс на победу.
Искренне ей этого желаю.
Кадри рєшают всьо