Автор Тема: Знайте наших. Made in Ukraine!  (Прочитано 2650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Знайте наших. Made in Ukraine!
« : Листопада 10, 2014, 07:16:06 19:16 »
Зайшов на сайт Нової пошти і якось приємно стало на душі. Виявляється вони і реанімомобіль для прикордонників з АТО придбали і безкоштовно приймають вантажі для військових. Червоний хрест приєднався до їх програми доставки гуманітарної допомоги. Взагалі хороша компанія.

Недавно Нова пошта відкрила філіали в Молдові та Грузії. Тепер і за кордоном про Україну щось добре скажуть завдяки цьому бренду. Мені не соромно за них перед молдованами та грузинами. А вам, шановні супчики?

Хотів би присвятити цю гілку форуму нашим українським брендам та виробникам. Тим, кого ми могли би підтримати своєю гривнею за якісний товар або послуги.

Діліться будь ласка
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #1 : Листопада 10, 2014, 07:17:46 19:17 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #2 : Листопада 10, 2014, 07:18:52 19:18 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...
За все в жизни нужно платить... :super: :smiley15:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #3 : Листопада 10, 2014, 07:21:40 19:21 »
Кращий український виробник?
Кава зі Львова!  :smiley24:
Особливо, їх сорт "Вірменська" - це шикарно. Заварюєш у турці, і ніжна пінка просто "стоїть", ммм...
А ще якщо із новим шоколадом Рошен, тим що африканський.... :smiley25:

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #4 : Листопада 10, 2014, 07:26:39 19:26 »
Кращий український виробник?
Кава зі Львова!  :smiley24:
Особливо, їх сорт "Вірменська" - це шикарно. Заварюєш у турці, і ніжна пінка просто "стоїть", ммм...
А ще якщо із новим шоколадом Рошен, тим що африканський.... :smiley25:
А у нас ніде нема львівської кави. Єдина точка це мережа обжора, де на сайті є товар цього бренду. Знаю бо шукав... Вишліть новою поштою  :gigi:
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #5 : Листопада 10, 2014, 07:30:06 19:30 »
Кращий український виробник?
Кава зі Львова!  :smiley24:
Особливо, їх сорт "Вірменська" - це шикарно. Заварюєш у турці, і ніжна пінка просто "стоїть", ммм...
А ще якщо із новим шоколадом Рошен, тим що африканський.... :smiley25:
А у нас ніде нема львівської кави. Єдина точка це мережа обжора, де на сайті є товар цього бренду. Знаю бо шукав... Вишліть новою поштою  :gigi:
Помню, в делеком Совке была такая коробочка "КАВА".
Ото вже була кава як кава.
По теперешним меркам - растворимое "убожество", что то в подобие Рабусты...
Но щас кавы - завались, хотя вот NESTLE... мне уже не нравится - в паек берем пачки Якобза: хоть дороже, но по вкусу намного лучше. :super:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #6 : Листопада 10, 2014, 07:33:28 19:33 »
Кращий український виробник?
Кава зі Львова!  :smiley24:
Особливо, їх сорт "Вірменська" - це шикарно. Заварюєш у турці, і ніжна пінка просто "стоїть", ммм...
А ще якщо із новим шоколадом Рошен, тим що африканський.... :smiley25:
А у нас ніде нема львівської кави. Єдина точка це мережа обжора, де на сайті є товар цього бренду. Знаю бо шукав... Вишліть новою поштою  :gigi:
Скидайте в приватку адресу, вишлю. Нема проблем... :smilie1:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #7 : Листопада 10, 2014, 07:34:44 19:34 »
Кращий український виробник?
Кава зі Львова!  :smiley24:
Особливо, їх сорт "Вірменська" - це шикарно. Заварюєш у турці, і ніжна пінка просто "стоїть", ммм...
А ще якщо із новим шоколадом Рошен, тим що африканський.... :smiley25:
А у нас ніде нема львівської кави. Єдина точка це мережа обжора, де на сайті є товар цього бренду. Знаю бо шукав... Вишліть новою поштою  :gigi:
Помню, в делеком Совке была такая коробочка "КАВА".
Ото вже була кава як кава.
По теперешним меркам - растворимое "убожество", что то в подобие Рабусты...
Но щас кавы - завались, хотя вот NESTLE... мне уже не нравится - в паек берем пачки Якобза: хоть дороже, но по вкусу намного лучше. :super:
Ніззя пити розчинну каву, загубите підшлункову.
А от натуральну - корисно, особливо "Каву зі Львова".

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #8 : Листопада 10, 2014, 07:36:40 19:36 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...
на заправці давно був?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #9 : Листопада 10, 2014, 07:37:02 19:37 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...

Думаю, что скорее проблема роста цен на топливо.
В любом случае есть выбор: Укрпочта, Автолюкс, Деливери, Ин-тайм и т.д. и т.п.
Реально уровень организации процессов в "Новой почте" очень приличный. По сути, получился "Макдональдс" в сфере почтовых услуг.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #10 : Листопада 10, 2014, 07:40:07 19:40 »
Да, кстати, россияне не верят, что посылка может доходить за день-два, при этом ее можно осмотреть и отказаться от получения.
Думают, что это развод, потому что такого быть не может.

Насколько удобная штука "Новая почта" могут рассказать крымчане, потому что по-настоящему ценишь то, что потерял.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #11 : Листопада 10, 2014, 07:42:32 19:42 »
Насколько удобная штука "Новая почта" могут рассказать крымчане, потому что по-настоящему ценишь то, что потерял.
:smiley24: :smilie5:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #12 : Листопада 10, 2014, 07:47:06 19:47 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...

Думаю, что скорее проблема роста цен на топливо.
В любом случае есть выбор: Укрпочта, Автолюкс, Деливери, Ин-тайм и т.д. и т.п.
Реально уровень организации процессов в "Новой почте" очень приличный. По сути, получился "Макдональдс" в сфере почтовых услуг.
Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.

Ник зарезервирован

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #13 : Листопада 10, 2014, 08:15:36 20:15 »
Ну ось не знаю... рекламувати спеціально не буду.
На CeBit цього року виставлялися, дай бог пам'яті, 6 підприємств з України, одне з них - те, в котрому  працює моя скромна персона. Виробниче. Електроніка. Продукція продається на 4 континентах вже років 15 (Австралія поки що за кадром)...
Розробки власні. Деякі вироби пробували копіювати китайці - було дуже весело дивитися, як вони обламувались, вже цілий музей підробок зібрався.  :gigi:
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #14 : Листопада 10, 2014, 08:18:38 20:18 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...

Думаю, что скорее проблема роста цен на топливо.
В любом случае есть выбор: Укрпочта, Автолюкс, Деливери, Ин-тайм и т.д. и т.п.
Реально уровень организации процессов в "Новой почте" очень приличный. По сути, получился "Макдональдс" в сфере почтовых услуг.
Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.
У вас є цьому альтернатива: вартість доставки конверту вагою 100-250 г Укрпоштою 9,45 грн. без ПДВ
http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/(documents)/61120D2D1433A0DEC2257451003A71C1

Рубрика в світі цікавого: про те, як працює Почта России  :super:
Чолов'яга задався питанням чому посилки через Почту России навіть авіапоштою дуже довго доставляють. Поклав в бандероль телефон, який кожень день надав йому інформацію про своє місцезнаходження. :weep:
50 діб з Криму в Москву залізницею через Новосибірськ :fp2
http://habrahabr.ru/post/185510/


П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #15 : Листопада 10, 2014, 08:24:52 20:24 »
Ну ось не знаю... рекламувати спеціально не буду.
На CeBit цього року виставлялися, дай бог пам'яті, 6 підприємств з України, одне з них - те, в котрому  працює моя скромна персона. Виробниче. Електроніка. Продукція продається на 4 континентах вже років 15 (Австралія поки що за кадром)...
Розробки власні. Деякі вироби пробували копіювати китайці - було дуже весело дивитися, як вони обламувались, вже цілий музей підробок зібрався.  :gigi:

До чого тут скромність ? Валіть просто з мосту - що робите , де знаходитесь , посилання на сайтєг .

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #16 : Листопада 10, 2014, 08:26:40 20:26 »
Так там посилання підкреслено.  :smilie1:
Серйозних конкурентів с межах екс-СРСР зараз усього 2.
« Останнє редагування: Листопада 10, 2014, 08:28:16 20:28 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #17 : Листопада 10, 2014, 08:26:52 20:26 »

Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.

За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Покупатель всегда хочет платить меньше, а продавец - зарабатывать больше. Расходы по обработке маленького груза такие же как по большому (кроме перевозки): декларации, сдача, приемка и т.д.

А вообще, мне кажется, что у них сейчас проходят мероприятия по повышению прибыльности - поднимают цены, там где возможно и закрывают нерентабельные отделения. Вполне возможно, что хотят продать компанию или выйти на IPO, или просто деньги нужны :-)

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #18 : Листопада 10, 2014, 08:31:57 20:31 »
За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Собственно, этим и занимаемся. Мониторинг транспорта в комплексе. В т.ч. предотвращение воровства топлива (есть, кстати, страны, где этот момент актуальнее, чем даже у нас - например, Индия). Ещё лет несколько эта тема будет в тренде, пока сами производители транспортных средств не "отдуплятся".
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #19 : Листопада 10, 2014, 08:37:28 20:37 »

Рубрика в світі цікавого: про те, як працює Почта России  :super:
Чолов'яга задався питанням чому посилки через Почту России навіть авіапоштою дуже довго доставляють. Поклав в бандероль телефон, який кожень день надав йому інформацію про своє місцезнаходження. :weep:
50 діб з Криму в Москву залізницею через Новосибірськ :fp2
http://habrahabr.ru/post/185510/

Фотография из комментариев в статье на "Хабре" интересная:

АН-124, Канада, 109-тонный локомотив

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #20 : Листопада 10, 2014, 08:37:59 20:37 »
Видать поэтому их услуги подорожали вдвое...

Думаю, что скорее проблема роста цен на топливо.
В любом случае есть выбор: Укрпочта, Автолюкс, Деливери, Ин-тайм и т.д. и т.п.
Реально уровень организации процессов в "Новой почте" очень приличный. По сути, получился "Макдональдс" в сфере почтовых услуг.
Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.
У вас є цьому альтернатива: вартість доставки конверту вагою 100-250 г Укрпоштою 9,45 грн. без ПДВ
http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/(documents)/61120D2D1433A0DEC2257451003A71C1

Рубрика в світі цікавого: про те, як працює Почта России  :super:
Чолов'яга задався питанням чому посилки через Почту России навіть авіапоштою дуже довго доставляють. Поклав в бандероль телефон, який кожень день надав йому інформацію про своє місцезнаходження. :weep:
50 діб з Криму в Москву залізницею через Новосибірськ :fp2
http://habrahabr.ru/post/185510/
Укрпочта?! - да я лучше 30 грн заплачу НП! :smilie9:
Ник зарезервирован

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #21 : Листопада 10, 2014, 08:43:22 20:43 »
За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Собственно, этим и занимаемся. Мониторинг транспорта в комплексе. В т.ч. предотвращение воровства топлива (есть, кстати, страны, где этот момент актуальнее, чем даже у нас - например, Индия). Ещё лет несколько эта тема будет в тренде, пока сами производители транспортных средств не "отдуплятся".

Да, я понял, я в теме. У нас в стране средства мониторинга очень любят не только перевозчики, но и агрохолдинги, чтобы реально контролировать: кто, где, реально ли проводились обработки и т.д.

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #22 : Листопада 10, 2014, 08:43:49 20:43 »

Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.

За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Покупатель всегда хочет платить меньше, а продавец - зарабатывать больше. Расходы по обработке маленького груза такие же как по большому (кроме перевозки): декларации, сдача, приемка и т.д.

А вообще, мне кажется, что у них сейчас проходят мероприятия по повышению прибыльности - поднимают цены, там где возможно и закрывают нерентабельные отделения. Вполне возможно, что хотят продать компанию или выйти на IPO, или просто деньги нужны :-)
Согласен, но они много теряют из-за этого. Любые покупки дешевле 200 грн. моментально дорожают на >10%. Люди просто отказываются.
Перевозка это самое дорогое в доставке, как мне кажется. Ну ввели бы, как на почте, какие нибудь марки, формализовали бы оформление конвертов, что бы клиенты сами могли. Ну и отдельный контейнер для такого рода корреспонденции.
Ник зарезервирован

Offline invariant

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 861
  • Стать: Чоловіча
  • Конотоп<->Вінниця
    • Шарага.орг
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #23 : Листопада 10, 2014, 08:54:29 20:54 »
Цитувати
50 діб з Криму в Москву залізницею через Новосибірськ :fp2
http://habrahabr.ru/post/185510/
О, то був епічний експеримент.  :gigi: Дуже добре, що той телефон не скомуніздили в дорозі, інакше довелось би повторити.
Цитувати
Да, я понял, я в теме. У нас в стране средства мониторинга очень любят не только перевозчики, но и агрохолдинги, чтобы реально контролировать: кто, где, реально ли проводились обработки и т.д.
Да, по Украине основной упор именно на них. Сколько обработано, сколько чего высеяли, глубина погружения плугов  :smilie1: и т.п.
« Останнє редагування: Листопада 10, 2014, 08:58:29 20:58 від invariant »
Если, возвратясь ночью домой, ты по ошибке выпил вместо воды проявитель, выпей и закрепитель, иначе дело не будет доведено до конца. (К. Прутков-инженер, мысль No 21)

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #24 : Листопада 10, 2014, 08:54:50 20:54 »

Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.

За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Покупатель всегда хочет платить меньше, а продавец - зарабатывать больше. Расходы по обработке маленького груза такие же как по большому (кроме перевозки): декларации, сдача, приемка и т.д.

А вообще, мне кажется, что у них сейчас проходят мероприятия по повышению прибыльности - поднимают цены, там где возможно и закрывают нерентабельные отделения. Вполне возможно, что хотят продать компанию или выйти на IPO, или просто деньги нужны :-)
Согласен, но они много теряют из-за этого. Любые покупки дешевле 200 грн. моментально дорожают на >10%. Люди просто отказываются.
Перевозка это самое дорогое в доставке, как мне кажется. Ну ввели бы, как на почте, какие нибудь марки, формализовали бы оформление конвертов, что бы клиенты сами могли. Ну и отдельный контейнер для такого рода корреспонденции.
А якщо плата при отриманні, то +2% за грошовий переказ. Дорого? Відправляв коробку з телефоном в сервіс-центр - 28 грн, об'ємна вага 0,5 кг
П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #25 : Листопада 10, 2014, 09:01:45 21:01 »

Стоимость топлива не самая большая составляющая себестоимости доставки, ИМХО. А вот если они увеличили ЗП своим сотрудникам, то ок, согласен.
Но НП нужно задуматься об отдельном ценообразовании для малогабаритных и дешевых грузов. Платить 20 грн за доставку конверта с деталью за 10 грн. как-то не сильно разумно.

За морем телушка - полушка, да рубль - перевоз.
Покупатель всегда хочет платить меньше, а продавец - зарабатывать больше. Расходы по обработке маленького груза такие же как по большому (кроме перевозки): декларации, сдача, приемка и т.д.

А вообще, мне кажется, что у них сейчас проходят мероприятия по повышению прибыльности - поднимают цены, там где возможно и закрывают нерентабельные отделения. Вполне возможно, что хотят продать компанию или выйти на IPO, или просто деньги нужны :-)
Согласен, но они много теряют из-за этого. Любые покупки дешевле 200 грн. моментально дорожают на >10%. Люди просто отказываются.
Перевозка это самое дорогое в доставке, как мне кажется. Ну ввели бы, как на почте, какие нибудь марки, формализовали бы оформление конвертов, что бы клиенты сами могли. Ну и отдельный контейнер для такого рода корреспонденции.
А якщо плата при отриманні, то +2% за грошовий переказ. Дорого? Відправляв коробку з телефоном в сервіс-центр - 28 грн, об'ємна вага 0,5 кг
За обратную доставку денег 2% недорого, это деньги, в конце концов. А вот купить семена за 20 грн и 25 за доставку из областного центра, как-то много. Теряется смысл покупок-продаж товаров до 200 грн. через Интернет.
Ник зарезервирован

Offline bernie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1490
  • 
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #26 : Листопада 10, 2014, 09:35:16 21:35 »
Нова Пошта - це дуже добре! Але в нас є ще багато яскравих представників.

Наприклад, компанія T.B. Fruit. місто Городок, Львівська область http://www.tbfruit.com

Це група компаній, що об'єднує діяльність з вирощування фруктів та виробництва концентрованих соків та різного роду пюре та наповнювачів, логістику всього цього хазяйства (дуже сильний автопарк), а також виробництво стаціонарних ємностей та автоцистерн.

T.B. Fruit - третій за потужністю виробник концентрованих соків в Європі: власні садові угіддя, 7 заводів з переробки фруктів та овочів (Україна, Польща, Молдова). Власна торгова марка Galicia http://www.galicia.com.ua/

1 млн т яблук, 25 тис. т вишень, всякі чорниці, полуниці й таке інше. 220 тис т концентрованого соку на рік!

http://www.dar.lviv.ua/

П卐ТЛЕР Х☭ЙЛО

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #27 : Листопада 10, 2014, 09:51:12 21:51 »
Тільки що з фейсбуку в тему.  :smilie1:
Наша волонтерка відправляла на Схід бандероль:

Tetiana Uliana
1 год. ·
Нова пошта:
- Що Ви відправляєте?
- В сенсі?
- В прямому. Що саме Ви відправляєте?
От, блін… раніше не розпитували… Ну, не скажу ж я, що там коліматорний приціл, планка пікатінні і т.п. Тому «вмикаю білявку»:
- А що?
- Та нічого. Просто що Ви відправляєте?
- Речі!
- Та зрозуміло, що речі. А які саме речі?
- Ну… ті, на які чекають там, в Луганській області.
Пройшло кілька хвилин розмови.
- Ну, добре. Ваші речі… крихкі?
- А… Так! Так! фуух… Крихкі. Ну, як фотоаппарат, щось таке. ))

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #28 : Листопада 11, 2014, 12:53:35 12:53 »
Тільки що з фейсбуку в тему.  :smilie1:
Наша волонтерка відправляла на Схід бандероль:

Tetiana Uliana
1 год. ·
Нова пошта:
- Що Ви відправляєте?
- В сенсі?
- В прямому. Що саме Ви відправляєте?
От, блін… раніше не розпитували… Ну, не скажу ж я, що там коліматорний приціл, планка пікатінні і т.п. Тому «вмикаю білявку»:
- А що?
- Та нічого. Просто що Ви відправляєте?
- Речі!
- Та зрозуміло, що речі. А які саме речі?
- Ну… ті, на які чекають там, в Луганській області.
Пройшло кілька хвилин розмови.
- Ну, добре. Ваші речі… крихкі?
- А… Так! Так! фуух… Крихкі. Ну, як фотоаппарат, щось таке. ))

Не раз і не два відправляли хлопцям броніки, форму, ну ще що влізе в коробку. Вони дійсно перестраховувалися, негласна команда була речі військового призначення не пересилати. Мало-лі кому. Писали в супровідних одяг  :smilie7: угу пам"ятаю було три броніка, три форми, розгрузки сяк так дотянув коробку, "Там що?", "одяг блин"  :lol: Зараз вродь без питань пересилають.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Знайте наших. Made in Ukraine!
« Reply #29 : Листопада 11, 2014, 03:40:07 15:40 »
Нова Пошта - це дуже добре! Але в нас є ще багато яскравих представників.

Наприклад, компанія T.B. Fruit. місто Городок, Львівська область http://www.tbfruit.com


В Канадi мало що украiнського продаеться
Виробникам треба знаходити контакти в великих торговельних мережах - як Costco, Wal-mart
Навiть в канадськiй LCBO (винно-горiлчана мережа) майже нiчого немае 

>Недавно Нова пошта відкрила філіали в Молдові та Грузії.

Фiлiю в Канадi та США треба вiдкривати