Автор Тема: Острів Зміїний  (Прочитано 740 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Острів Зміїний
« : Листопада 11, 2014, 01:14:47 01:14 »
    Доброго Здоров"я! Можливо я і не вчасно, але хочу звернути Вашу увагу на мій погляд на нашу проблему. Острів Зміїний! Якщо уважно придивитися до геологічноі карти Чорного моря, то виявиться що москальський Південий потік повинен йти по прямій, мав йти по прямій. А це значить 2 кілометри, 2000 метрів вниз, а потім 2 км. 2000 метрів вверх, Хто піднімався на гори в Карпатах/Криму той знає що таке +-2000 метрів. А тут не над рівнем а під морем/тиском. Сірководень в наших водах теж ніхто не відміняв. І відносно дуже стрімко вниз на кілометри і потім вверх на кілометри. Більшість, а це всі нафто/газові труби йдуть по більш-менш рівнинній поверхні дна.
  Який вихід та Реальне інженерне вирішення питання? прокласти трубу по шельфу нашого моря. Що заважає? раніше Крим, кримнаш уже  :smilie9:. А далі по карті - острів Зміїний. Копнувши його історію хм. спорна територія, нам, точніше СРСР віддала його Румунія, потім чогось його записав до собе один з райцентрів Одещини. Як ми обороняємо свій острів? Там є пошта! і з десяток другий погранців і... І ВСЕ. Те що про..ли частину шельфа то одне, є в мене чуйка що москалі заберуть острів "Исконно русскую землю" ще з турками вони воювали..
Як результат - ми відрізані від Моря, вони свій південний поток по шельфу та компресорна станція на острові.
PS. Не знаю як вставити картинки вставлю ссилки
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/48/Black-Sea-NASA.jpg/800px-Black-Sea-NASA.jpg
http://bintel.com.ua/uploads/images/crimea/region_potok.jpg

С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline mepopucm

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 396
Re: Острів Зміїний
« Reply #1 : Листопада 11, 2014, 01:19:22 01:19 »
для таких речей хуйлу і потрібен "Місраль"

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Острів Зміїний
« Reply #2 : Листопада 11, 2014, 01:38:01 01:38 »
В України є засоби щоб закопати прямо з материкової території усіх , хто висадиться на острові. Там площа невелика а координати точно відомі. Тільки б рішучість у керівництва була

Offline aleart

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 814
  • Стать: Чоловіча
Re: Острів Зміїний
« Reply #3 : Листопада 11, 2014, 07:53:35 07:53 »
В України є засоби щоб закопати прямо з материкової території усіх , хто висадиться на острові. Там площа невелика а координати точно відомі. Тільки б рішучість у керівництва була
В случае чего, не дай Бог, никакой решительности не будет :smilie9: Отожмут без шума и пыли. Мы будем возмущены. :smilie2: