Автор Тема: Я что-то пропустил?  (Прочитано 4901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #30 : Листопада 12, 2014, 11:06:55 11:06 »
Если принимать близко к сердцу всё, что о тебе говорят, то остается только взять пистолет и застрелиться.
Тем более, когда идет речь о том, что говорят политики - у них же язык без костей.

Собака лает, а караван идет.

Любой человек не железный, можно вкалывать три месяца, но потом наваливает смертельная усталость и достаточно даже небольшого толчка, чтобы вызвать эмоциональную реакцию.

Ну что делать - нужно собрать нервы в кулак и работать дальше.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #31 : Листопада 12, 2014, 11:13:39 11:13 »

У Свободи з цією війною розвалилася наніц основа ідеології. Виявилося, що за Україну готові вмирати не лише канонічні україномовні етнічні українці. А вони цього зрозуміти не можуть (або розуміють і бісяться з цього приводу).

Кстати для Путлера, наличие в Украине  русскоязычных украинских националистов , тоже оказалось шоком.

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #32 : Листопада 12, 2014, 12:29:34 12:29 »
Якщо це не провокація, то Бірюков рідкісний дурень. Яку свободу у нього забрали? Хочеш померти за Україну - помри, не хочеш - чемодан - вокзал - "Північне Зімбабве". А ось качати права зі своєю російською мовою, це він трохи запізнився. Потрібно було в 1991 думати. А що стосується солдатів, про яких він згадав, хтось мабуть забув:

 Я, (прізвище,  ім'я та по  батькові),  вступаю  на  військову службу  і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим,  обороняти Україну,  захищати  її  суверенітет, територіальну  цілісність  і  недоторканність,  сумлінно  і  чесно виконувати  військовий  обов'язок,  накази  командирів,  неухильно дотримуватися  Конституції  України та законів України,  зберігати державну  таємницю.....(с)

Присягу давали - давали, під дулом пістолета - ні, ну так отримаєте і розпишіться. Ніхто не обіцяв, що інтереси російськомовних будуть дотримуватися. Як говориться - проблеми індіанців, шерифа не стосуються :smilie1:
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #33 : Листопада 12, 2014, 12:32:30 12:32 »
Якщо це не провокація, то Бірюков рідкісний дурень. Яку свободу у нього забрали? Хочеш померти за Україну - помри, не хочеш - чемодан - вокзал - "Північне Зімбабве". А ось качати права зі своєю російською мовою, це він трохи запізнився. Потрібно було в 1991 думати. А що стосується солдатів, про яких він згадав, хтось мабуть забув:

 Я, (прізвище,  ім'я та по  батькові),  вступаю  на  військову службу  і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим,  обороняти Україну,  захищати  її  суверенітет, територіальну  цілісність  і  недоторканність,  сумлінно  і  чесно виконувати  військовий  обов'язок,  накази  командирів,  неухильно дотримуватися  Конституції  України та законів України,  зберігати державну  таємницю.....(с)

Присягу давали - давали, під дулом пістолета - ні, ну так отримаєте і розпишіться. Ніхто не обіцяв, що інтереси російськомовних будуть дотримуватися. Як говориться - проблеми індіанців, шерифа не стосуються :smilie1:

Панове модератори, нагадайте мені, будь-ласка, посилання дописувачів нахуй забороняється правилами форуму чи ні.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #34 : Листопада 12, 2014, 12:33:31 12:33 »
На ФУПі це вже обговорювали.
Писали, що оригінал такого повідомлення Бірюкова не існує. Швидше за все фейк.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #35 : Листопада 12, 2014, 12:34:37 12:34 »
На ФУПі це вже обговорювали.
Писали, що оригінал такого повідомлення Бірюкова не існує. Швидше за все фейк.

ми дуже раді, що це обговорювали на ФУПі. У мене підписка на Бірюкова і таке повідомлення було.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #36 : Листопада 12, 2014, 12:34:44 12:34 »
Якщо це не провокація, то Бірюков рідкісний дурень. Яку свободу у нього забрали? Хочеш померти за Україну - помри, не хочеш - чемодан - вокзал - "Північне Зімбабве". А ось качати права зі своєю російською мовою, це він трохи запізнився. Потрібно було в 1991 думати. А що стосується солдатів, про яких він згадав, хтось мабуть забув:

 Я, (прізвище,  ім'я та по  батькові),  вступаю  на  військову службу  і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим,  обороняти Україну,  захищати  її  суверенітет, територіальну  цілісність  і  недоторканність,  сумлінно  і  чесно виконувати  військовий  обов'язок,  накази  командирів,  неухильно дотримуватися  Конституції  України та законів України,  зберігати державну  таємницю.....(с)

Присягу давали - давали, під дулом пістолета - ні, ну так отримаєте і розпишіться. Ніхто не обіцяв, що інтереси російськомовних будуть дотримуватися. Як говориться - проблеми індіанців, шерифа не стосуються :smilie1:

Панове модератори, нагадайте мені, будь-ласка, посилання дописувачів нахуй забороняється правилами форуму чи ні.

підтримую питання усіма кінцівками

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #37 : Листопада 12, 2014, 12:35:34 12:35 »
На ФУПі це вже обговорювали.
Писали, що оригінал такого повідомлення Бірюкова не існує. Швидше за все фейк.

ми дуже раді, що це обговорювали на ФУПі. У мене підписка на Бірюкова і таке повідомлення було.
Якщо не важко, маєте посилання?.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #38 : Листопада 12, 2014, 12:36:32 12:36 »

У Свободи з цією війною розвалилася наніц основа ідеології. Виявилося, що за Україну готові вмирати не лише канонічні україномовні етнічні українці. А вони цього зрозуміти не можуть (або розуміють і бісяться з цього приводу).

Кстати для Путлера, наличие в Украине  русскоязычных украинских националистов , тоже оказалось шоком.

Категорично плюсую +100500
No money No honey

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #39 : Листопада 12, 2014, 12:38:30 12:38 »
На ФУПі це вже обговорювали.
Писали, що оригінал такого повідомлення Бірюкова не існує. Швидше за все фейк.

ми дуже раді, що це обговорювали на ФУПі. У мене підписка на Бірюкова і таке повідомлення було.
Якщо не важко, маєте посилання?.
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:cUDDy_zGZVsJ:https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1516293925306086+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=ru

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #40 : Листопада 12, 2014, 12:38:44 12:38 »
На ФУПі це вже обговорювали.
Писали, що оригінал такого повідомлення Бірюкова не існує. Швидше за все фейк.

ми дуже раді, що це обговорювали на ФУПі. У мене підписка на Бірюкова і таке повідомлення було.
Якщо не важко, маєте посилання?.
так кажуть же, що він це витер. Яке ж може бути поcилання? Хіба в кеші гугла, але я не вмію там шукати.
Але оцей свободівський плакат і текст Бірюкова точно були у мене в стрічці.

апд. О, вже вище знайшли кеш.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #41 : Листопада 12, 2014, 12:41:55 12:41 »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #42 : Листопада 12, 2014, 01:39:30 13:39 »
Але цей хитріший. Чи підготовка краща... :shuffle:

Крім власних зовнішніх несумісностей з даною людиною у вас є якісь докази про його шахрайства?

Крім власного враження від Скоропадського рік тому, чи від "Семенченка" півроку тому, чи від Бєрьози-Бляхера кілька місяців тому, чи від Портнікова або Соболєва кілька років тому у мене нічого не було, докази з'явились значно пізніше.
От щодо Шустера чи Найєма які у мене докази, крім власних вражень та якихось уривків з їхніх біографій?

Щодо несумісності, тут важко заперечити: у мене повна несумісність з брехунами, до рвотного рефлексу. Мабуть, тому й відчуваю їх якимось шостим чуттям.

От і про Бірюкова: тількі власні враження та враження людини, яка працювала під його керівництвом.
Ну і підозри, що в такого трудяги, яким він себе позиціонує, все-таки було б значно менше часу на соціальні мережі, ніж є у нього.

До того ж я зовсім не вважаю його банальним шахраєм. Тут, гадаю, інший рівень.

А з цим плакатом він же сам поліз в бутилку. Мабуть, якраз той випадок, коли кажуть: на злодієві і шапка горить. :smilie1:

Вірити моїм враженням чи ні - ваша справа. Але вони мене рідко підводять.
Ось, наприклад, мої слова кількамісячної давності: Свободу не пропустять у нову ВР, скільки б за неї не проголосувало. І цей висновок теж був зроблений завдяки власним враженням від прочитаного, почутого та побаченого.

А ще в мене є питання до довірливих. А  які у вас докази того, що всі ці люди, які називають себе волонтерами, дійсно допомагають українським бійцям? Ви впевнені, що віддаєте гроші на допомогу захисникам України, а не сепаратистам чи на нове авто власнику банківського рахунку?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #43 : Листопада 12, 2014, 01:46:27 13:46 »
Що  це було? Что там опять "Свобода" отчибучила?

Плакат надрукувала до дня мови.





Чудовий плакат :smiley24:

Так. З гумором. Мало хто б про нього й знав, якби не Бірюков.
А так спалився пацан, як і синок Авакова.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #44 : Листопада 12, 2014, 01:58:00 13:58 »
та ну, у чувака  хатынка

Це та, котра в заказніку, де попідтинню блукали журналісти програми "Гроші"?

Тягнибок у них все прагне адресу вивідати (ну забув чоловік, немісцевий все-таки). А вони, падлюки, в суд не являються. Нєбось,прихватизували вже чуже майно.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #45 : Листопада 12, 2014, 02:21:43 14:21 »
До чого тут Свобода, сьогодні? Вона до Ради зась, а Бірюкову в радниках президента не відмовлено. :smilie11:
Можна пояснити тільки тим, що в людини нерви не витримали і вона "зірвалася". І це минеться.
Або була якась провокація, на яку Ю.Б. по-несерйозному повівся, потім отямився і почистив свій ФБ.
Мораль (имхо) - занадто багато того фейса з буком у людей, які серйозно займаються серйозними справами. :smilie8:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #46 : Листопада 12, 2014, 02:24:25 14:24 »
До чого тут Свобода, сьогодні? Вона до Ради зась, а Бірюкову в радниках президента не відмовлено. :smilie11:
Можна пояснити тільки тим, що в людини нерви не витримали і вона "зірвалася". І це минеться.
Або була якась провокація, на яку Ю.Б. по-несерйозному повівся, потім отямився і почистив свій ФБ.
Мораль (имхо) - занадто багато того фейса з буком у людей, які серйозно займаються серйозними справами. :smilie8:
люди, які займаються волонтерською діяльністю, тобто випрошують гроші на армію у інших, особливо в таких масштабах, ЗМУШЕНІ користуватися фб, тві і усім чим можна. І писати там дуже душещіпательні історії. Бо інакше їм грошей ніхто не дасть, і уся їхня діяльність припиниться.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #47 : Листопада 12, 2014, 02:37:58 14:37 »
До чого тут Свобода, сьогодні?

Як до чого?! Ну фашисти ж! Постійно провокують лаврових, корбанів, філатових, бірюкових і проч. невй---х защітніков целосності УкрАіни на нєрвниє сриви. Приперлись со своєй Галіциї і раздражают істінних патріотов: постоянно на телячій мові, каби-то нормальним язиком не могуть, памятнікі іскуства валять, плакатікі дурацкіє подсовують.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #48 : Листопада 12, 2014, 03:15:07 15:15 »
До чого тут Свобода, сьогодні?

Як до чого?! Ну фашисти ж! Постійно провокують лаврових, корбанів, філатових, бірюкових і проч. невй---х защітніков целосності УкрАіни на нєрвниє сриви. Приперлись со своєй Галіциї і раздражают істінних патріотов: постоянно на телячій мові, каби-то нормальним язиком не могуть, памятнікі іскуства валять, плакатікі дурацкіє подсовують.

Простите меня модераторы, но так нельзя!

Тварь ёбаная! Сука НКВДшная, блядина! Да из-за таких как вы, гибнут лучшие. Сука, если ты человек, лично отвезу в киевский

 госпиталь, а, ещё лучше, в Николаев. Скажешь, блядина, в лицо, если хватит духу. Убрать вату, нахуй! Модераторы, ну

очнитесь!

No money No honey

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #49 : Листопада 12, 2014, 04:19:28 16:19 »
До чого тут Свобода, сьогодні?

Як до чого?! Ну фашисти ж! Постійно провокують лаврових, корбанів, філатових, бірюкових і проч. невй---х защітніков целосності УкрАіни на нєрвниє сриви. Приперлись со своєй Галіциї і раздражают істінних патріотов: постоянно на телячій мові, каби-то нормальним язиком не могуть, памятнікі іскуства валять, плакатікі дурацкіє подсовують.
Ви послідовний прихильник Свободи? ОК, я голосувала за неї в 2012, в 2014 вже ні (просто інфа про себе), але зараз я власне не про Свободу, а про гасло "Не підтримуй окупанта: говори українською!", і теж з гумором.
Якщо зараз усі російськомовні (я одна з них) перейдуть на українську, то це буде на користь Х№йла, він скаже: "ті скажені фашисти таки задовбали російськомовних, пора їх спасать по-новой." :smiley25:


Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #50 : Листопада 12, 2014, 04:44:15 16:44 »
та стандартный вышиватный наезд пошел на Бирюкова, что патриотом он быть не может, потому что говорит по русски. Тут на форуме сколько уже таких веток было, вышивата изголялась. А Юра вот не оценил и обидился, правда, быстро убрал этот пост.

Это они со мной не общались.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #51 : Листопада 12, 2014, 04:55:28 16:55 »
якщо я не помиляюсь бирюков писал "хєр з тою свободою, просто багато підтримали в коментарях позицію ВОС".
я стикався зі свободівською інтернет бригадою. ті що, ніколи не члени, лише "симпатики". не думаю що бригада пішла на пенсію. 100% працюють далі.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #52 : Листопада 12, 2014, 11:54:42 23:54 »
До чого тут Свобода, сьогодні?

Як до чого?! Ну фашисти ж! Постійно провокують лаврових, корбанів, філатових, бірюкових і проч. невй---х защітніков целосності УкрАіни на нєрвниє сриви. Приперлись со своєй Галіциї і раздражают істінних патріотов: постоянно на телячій мові, каби-то нормальним язиком не могуть, памятнікі іскуства валять, плакатікі дурацкіє подсовують.

Простите меня модераторы, но так нельзя!

Тварь ёбаная! Сука НКВДшная, блядина! Да из-за таких как вы, гибнут лучшие. Сука, если ты человек, лично отвезу в киевский

 госпиталь, а, ещё лучше, в Николаев. Скажешь, блядина, в лицо, если хватит духу. Убрать вату, нахуй! Модераторы, ну

очнитесь!
Я все понимаю, но можно, пожалуйста, без мата?
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: Я что-то пропустил?
« Reply #53 : Листопада 12, 2014, 11:56:39 23:56 »
До чого тут Свобода, сьогодні?

Як до чого?! Ну фашисти ж! Постійно провокують лаврових, корбанів, філатових, бірюкових і проч. невй---х защітніков целосності УкрАіни на нєрвниє сриви. Приперлись со своєй Галіциї і раздражают істінних патріотов: постоянно на телячій мові, каби-то нормальним язиком не могуть, памятнікі іскуства валять, плакатікі дурацкіє подсовують.
Знатная провокация флейма, просто эталонная.
В следующий раз и правда забаню, чтоб остальных участников до нервного срыва не доводить.
Ад пуст. Все бесы здесь.